Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

Ghost_Rider, от ти пишеш про зміни самого себе? Тобто людина яка купила авто вже не переймається проблемами пішоходів? Не вірю - а якщо і є такі, то вони просто поповнюють ряди автобидла. Якщо людина будучи пішоходом стикалась з ситуаціями, коли через авто припарковане хіба парелізти можно, вона ніколи не припаркує так своє авто. Я, паркуючи свою машину біля дома при потребі, не боюся що її подряпають, бо вона комусь мішає... Я купив машину і знайшов кошти побудувати гараж, до якого треба добиратись 30 хв... але це вже моі проблеми, оскільки машина моя і паркувати її треба мені.

P.S. я не злісний дряпальщик та ломальщик :), якщо я бачу авто перший раз припарковане на доріжці, то зазвичай з "добрими словами" та розумінням прохожу якось мимо авто, всяке буває. Але якщо те авто паркують 2-3 дні, тобто водій знайшов вільне і гарне місце для паркування - приходиться намєкнуть шо це таки не так... Чекати водія, щоб сказати йому про це в мене нема ні часу, ні бажання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Про шо воно і говориться.... і навіть, якщо вже так потрібно поспіхом потрапити чи в магазин, чи в під'їзд, то в радіусі 15-20 метрів можна знайти де припаркуватись.... Якщо водій таки тупить, підкажіть йому правильне місце парковки..... пообсирати пообговорювати та проклинати водія простіше напевне?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ghost_Rider, от ти пишеш про зміни самого себе? Тобто людина яка купила авто вже не переймається проблемами пішоходів? Не вірю - а якщо і є такі, то вони просто поповнюють ряди автобидла. Якщо людина будучи пішоходом стикалась з ситуаціями, коли через авто припарковане хіба парелізти можно, вона ніколи не припаркує так своє авто. Я, паркуючи свою машину біля дома при потребі, не боюся що її подряпають, бо вона комусь мішає... Я купив машину і знайшов кошти побудувати гараж, до якого треба добиратись 30 хв... але це вже моі проблеми, оскільки машина моя і паркувати її треба мені.

я взагалі знімаю гараж, при потребі ставлю авто в дворі, де вона нікому не заважає також.... і сам часом практично перелажу через авто, і якщо заблокують моє авто Я просто ввічило прошу перепаркуватись, переїхати, подумати мізками, або попросто вказую на місце, де можна поставити авто і не важливо, яка вартість автівки, чи наскільки крутий водій.... Просто немаю смисла розписувати "всі дибіли, один я такий хороший пуп землі..." Хочете щось змінити, почніть з себе....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Цівілізовані" методи боротьби пішоходів з "варварськими" водіями обговорюються. Подерти, побити, поцарапати, облити, спалити машину. Люди - коні не винни, хай навіть вони залізні. Як на мене - треба змусити працювати відповідні служби, а не робити самоуправство. Це виходить типу - воно автобидло, а я буду бидло пішохід і хай знає, що я більше бидляцтво ніж він. Та з таким менталітетом нам не те, що до Європи, нам до Росії далеко.

От ГИБДД требуют принимать видеожалобы на нарушения

http://izvestia.ru/news/548740

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

правильно говориш. Якщо ти побачив паркування такої автівки - то звичайно треба сказати. А якщо авто паркують десь посеред ночи, а забирають в обід, то чекати того воділу думаю нема сенсу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в 90% автівок встановлені сигналізації.... просто лагідно ногою по колесі постукати, щоб та заверещала і водій знайдеться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, якщо підійти до правильно припаркованого авто і подряпати - це буде не правильний вчинок... а якщо мені просто нема кудою пройти, і припустимо, замком від сумки я, ну геть навіть того сам не помітивши продряпав йому бока, ще й вимазав собі куртку.... то що я стаю вже аж бидлом?

І все ж таки я вважаю, що якщо людина ПОСТІЙНО паркується на тротуарі - то вона це робить НАВМИСНО, то чому я маю стукати по колесу і чекати когось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо мені просто нема кудою пройти, і припустимо, замком від сумки я, ну геть навіть того сам не помітивши продряпав йому бока, ще й вимазав собі куртку.... то що я стаю вже аж бидлом?

Так, стаєш. Пішохід більш маневреніший автомобіля, тому поняття немає кудою пройти для мене незрозуміле. Так, неправильна парковка створює певний дискомфорт для пішоходів. Будучи водієм, велосипедистом, пішоходом стараюсь не спричиняти проблем іншим учасникам дорожнього руху (при умові, якщо ці учасники дорожнього руху не "бикують") І деколи, ідуче додому пізно ввечері, коли в дворі машини припарковані так, що протиснутися навіть дитині тяжко, знаходжу місце, де можна комфортно для себе пройти між машинами, не тримаючи в руках того замочка від сумки.

Я тут вже казали, машина не винна в тому, що водй поставив її там, де проходить твій шлях.

Тим більше завжди можна домовитися з водієм більше не ставити машину так, щоб вона заважала іншим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим більше завжди можна домовитися з водієм більше не ставити машину так, щоб вона заважала іншим.

Оффтоп: Куме, то коли вже паркуватись біля твого генделика? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо мені просто нема кудою пройти, і припустимо, замком від сумки я, ну геть навіть того сам не помітивши продряпав йому бока, ще й вимазав собі куртку.... то що я стаю вже аж бидлом?

Звичано, якщо ти це зробив ненароком, то ти не бидло. Але ж тут говорилось про інше.

І все ж таки я вважаю, що якщо людина ПОСТІЙНО паркується на тротуарі - то вона це робить НАВМИСНО, то чому я маю стукати по колесу і чекати когось?

Підтиримую. Дійсно є автолюбителі, які не поважають ні інших учасників дорожнього руху, ні пішоходів. Але ж ти не будеш розбиратись в причинах, чому водій припаркувався на тротуарі. На це є відповідні служби.

Я бачу це так.

1. Водій припаркувався на тротуарі.

2. Пішохід побачив правопорушення, записав дані, бажано зробити фото і відеозйомку. Дані про порушення ПДР передаються в ДАІ.

3. ДАІ реагує, виписує штраф порушнику ПДР.

4. Водій платить штраф і більше не паркує авто на тротуарі.

Але для початку треба прийняти відповідні закони і зробити культурний лікбез серед населення.

P.S. В нас дороги такі, що скоро не те що паркуватись, скоро їздити по тротуарам будуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стараюсь не спричиняти проблем іншим учасникам дорожнього руху (при умові, якщо ці учасники дорожнього руху не "бикують")

а якщо бикують, то що, спричиняєте проблеми? :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стараюсь не спричиняти проблем іншим учасникам дорожнього руху (при умові, якщо ці учасники дорожнього руху не "бикують")

а якщо бикують, то що, спричиняєте проблеми? :-)

Да что вы, я старый, больной человек. Разве я могу причинить кому-нибудь проблемы?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бачу це так. 1. Водій припаркувався на тротуарі. 2. Пішохід побачив правопорушення, записав дані, бажано зробити фото і відеозйомку. Дані про порушення ПДР передаються в ДАІ. 3. ДАІ реагує, виписує штраф порушнику ПДР. 4. Водій платить штраф і більше не паркує авто на тротуарі.

Хтось пробував це робити? Проходить такий варіант в ДАІ чи ні?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хіба фотоі відеоматеріал не є не_доказом в суді? звісно суд тут не зовсім при ділах, але…

ну випишуть штраф, власник авто скаже що це наклеп, не порушував він нічого. доказів нема, свідків теж. хіба що знайдуть того що фото робив. ще навпаки впаяють добродійнику наклеп з фотомонтажем і іншим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тут вже казали, машина не винна в тому, що водй поставив її там, де проходить твій шлях.

Тим більше завжди можна домовитися з водієм більше не ставити машину так, щоб вона заважала іншим.

"Цівілізовані" методи боротьби пішоходів з "варварськими" водіями обговорюються. Подерти, побити, поцарапати, облити, спалити машину. Люди - коні не винни, хай навіть вони залізні.

Я не водій автомобіля, тому такого тремтіння перед цим металевим монстром не маю, однак не слід порівнювати його з живими, йому пох!!!, а власнику стукне це по карману і заставить задуматись. Царапину зароблять і бідолашний металевий кінь навіть не здригнеться, а стукати по колесі і чекати чемної розмови, як на мене справа марна, 50 на 50 як кажуть. А якщо залишати так як є і надіятись на українські служби (я навіть не знаю на які), то і будемо плести до Європи лиш на словах, що і є на разі нашою сучасністю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

власник авто скаже що це наклеп

А фото машини та номерами господаря і стоїть на газоні і штук 10 фото - це не доказ? Можна і відео зняти, то тоді точно не відмажуться! Було б бажання. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пішохід побачив правопорушення, записав дані, бажано зробити фото і відеозйомку. Дані про порушення ПДР передаються в ДАІ. 3. ДАІ реагує, виписує штраф порушнику ПДР.

Хтось пробував це робити? Проходить такий варіант в ДАІ чи ні?

Нажаль я відчув на собі всю владу демократії (тобто нашу з ваши - народу) в Україні. Звернувся в ДАІ після того, як мене ледь не збив автомобіль, рухаючись з великою швидкість на червоне світло, у той момент, коли я переходив регульований пішохідний перехід на зелене світло для пішоходів.

Діло було десь у 2007р. прийшов я у відділ ДАІ, розказав ситуацію, мене уважно вислухали, я написав заяву, інспектор її прийняв, але в кінці додав: "нажаль свідків нема, жертв немає, навряд чи щось буде".

Як то кажуть: "нет тела - нет дела".

Навіть, якщо надати всі докази, навіть якщо ДАІ складе на водія протокол, то водій може оскаржити це в суді. Ось чому ця ситуація переростає в нецивілізовану агресію на кшталт:

власнику стукне це по карману і заставить задуматись. Царапину зароблять і бідолашний металевий кінь навіть не здригнеться. А якщо залишати так як є і надіятись на українські служби (я навіть не знаю на які), то і будемо плести до Європи лиш на словах, що і є на разі нашою сучасністю.

2NeoN, краще б власнику це стукало так по карману, щоб ті гроші ішли не виробникам фарби, а в бюджет, на пенсії, розбудову інфраструктури. А до Європи ми будемо плести дійсно ще довго, поки в підїздах какають сусіду під двері, через те що він ніби-то не так глянув, пишуть на стінах Маша - дура, через те, що вийшла заміж, але не за мене, і псувати машини, через те, що мені не подобається колір машини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть, якщо надати всі докази, навіть якщо ДАІ складе на водія протокол, то водій може оскаржити це в суді.

шо оскаржити - фото, де видно номерний знак і якісь прив'язки до навколишніх споруд тощо? Як їх оскаржити - не розумію?...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я написав заяву, інспектор її прийняв, але в кінці додав: "нажаль свідків нема, жертв немає, навряд чи щось буде".

sergyj, було б відео з мобільника, чи з камери спостереження - % того, що зайнялися б заявою, був би більший.

бо просто цілком можлива ситуація -

сусід А насолив сусіду Б, відчого сусід Б створив заяву, про те,

що його намагався на підводі збити сусід А.

шось таке)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть, якщо надати всі докази, навіть якщо ДАІ складе на водія протокол, то водій може оскаржити це в суді.

шо оскаржити - фото, де видно номерний знак і якісь прив'язки до навколишніх споруд тощо? Як їх оскаржити - не розумію?...

Яке фото чи відео?

Ну буде у вас машина з номером, а власник скаже, що це не він був, а хтось інший за кермом.

До речі, у Європі якщо на фото авто з камери водія лице не видно - штраф не виписують. Це я про стаціонарні камери на дорогах.

Навіть, якщо надати всі докази, навіть якщо ДАІ складе на водія протокол, то водій може оскаржити це в суді.

шо оскаржити - фото, де видно номерний знак і якісь прив'язки до навколишніх споруд тощо? Як їх оскаржити - не розумію?...

Яке фото чи відео?

Ну буде у вас машина з номером, а власник скаже, що це не він був, а хтось інший за кермом.

До речі, у Європі якщо на фото авто з камери водія лице не видно - штраф не виписують. Це я про стаціонарні камери на дорогах.

Навіть, якщо надати всі докази, навіть якщо ДАІ складе на водія протокол, то водій може оскаржити це в суді.

шо оскаржити - фото, де видно номерний знак і якісь прив'язки до навколишніх споруд тощо? Як їх оскаржити - не розумію?...

Яке фото чи відео?

Ну буде у вас машина з номером, а власник скаже, що це не він був, а хтось інший за кермом.

До речі, у Європі якщо на фото авто з камери водія лице не видно - штраф не виписують. Це я про стаціонарні камери на дорогах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь колись давно читав, що у такому випадку власник мав надати покази, що то не він був за кермом, коли скоювалось порушення. Тобто написати щось типу "За кермом був дядя Пєтя з водокачки - всі вопроси до нього". Але то певно було ще в часи "Візировських листів щастя". Що зараз - хз, тому й питаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як не крути, відповідального знайти можна було б якби ж його хто шукав, просто дядя петя за кермо не сяде, йому потрібна бумажка від власника авто або ж це буде крадіжкою. Якщо крадіжки не було - я як власник маю ТОЧНО знати хто сидів за кермом в момент правопорушення!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть, якщо надати всі докази, навіть якщо ДАІ складе на водія протокол, то водій може оскаржити це в суді.

шо оскаржити - фото, де видно номерний знак і якісь прив'язки до навколишніх споруд тощо? Як їх оскаржити - не розумію?...

нажаль, це Україна.

РІШЕННЯ КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ

у справі за конституційним поданням Служби безпеки України щодо офіційного тлумачення положення

частини третьої статті 62 Конституції України

Справа № 1-31/2011

20 жовтня 2011 року

№ 12-рп/2011

Таким чином, Конституційний Суд України дійшов висновку, що положення статті 62 Конституції України спрямовані на забезпечення прав і свобод людини і громадянина. Тому положення першого речення частини третьої цієї статті „обвинувачення не може ґрунтуватися на доказах, одержаних незаконним шляхом“ слід розуміти так, що обвинувачення у вчиненні злочину не може ґрунтуватися на фактичних даних, одержаних у результаті оперативно-розшукової діяльності уповноваженою на те особою без дотримання конституційних положень або з порушенням порядку, встановленого законом, а також одержаних шляхом вчинення цілеспрямованих дій щодо їх збирання і фіксації із застосуванням заходів, передбачених Законом України „Про оперативно-розшукову діяльність“, особою, не уповноваженою на здійснення такої діяльності.

....

Конституційний Суд України виходить з того, що фактичні дані про скоєння злочину чи підготовку до нього можуть бути одержані не тільки в результаті оперативно-розшукової діяльності уповноважених на це осіб, а й випадково зафіксовані фізичними особами, які здійснювали власні (приватні) фото-, кіно-, відео-, звукозаписи, або відеокамерами спостереження, розташованими як у приміщеннях, так і ззовні.

При оцінюванні на предмет допустимості як доказів у кримінальній справі фактичних даних, що містять інформацію про скоєння злочину чи підготовку до нього та подані в порядку, передбаченому частиною другою статті 66 Кодексу, необхідно враховувати ініціативний або ситуативний (випадковий) характер дій фізичних або юридичних осіб, їх мету та цілеспрямованість при фіксуванні зазначених даних.

одним словом в суді потрібно доводити, що знімав не машину, яка припаркована на газоні, а травичку і машина випадково потрапила в кадр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, там мова про кримінальну справу. А у нашому випадку про адмінку... І, до речі, там таки говориться про "ініціативний характер дій фіз.осіб" - хіба це не "йшов, побачив порушення ПДР, сфоткав, надіслав на імейл"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, там мова про кримінальну справу. А у нашому випадку про адмінку... І, до речі, там таки говориться про "ініціативний характер дій фіз.осіб" - хіба це не "йшов, побачив порушення ПДР, сфоткав, надіслав на імейл"?

Що я можу відповісти, буду радий бачати в цій темі користувача Yarchik, він гуру в законах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...