Перейти до змісту

Хто їздив на роботу в Польщу через посередника?


Rosomaha

Рекомендовані повідомлення

Так здоров"я потім відновлювати треба, а це сьогодні не зовсім дешево. Втрачені нервові клітини не відновлюються, а там, буває, вони як "дощ в землю". Якщо прорахувати прибутки-витрати - чистими 500-700 $ - це ремонти і будівництво, але за умови, що не наїдуть такі ж западенці, як ми з Тернопільщини, Закарпаття (працюють за 4-5 зл./год.- я таких бачив немало). Садові і фермерські роботи - й того менше. Знайомі розказували, з тих хто вчасно звідти не втік, чистими по 1,5 тис.грн./міс. вийшло.

То скажіть - Ви готові працювати в наймах на чужині за 1500 грн./міс. Можливо, за такі гроші, й в нас робота знайдеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найдіть нормальну агенцію по працевлаштуванню за кордоном і не переливайте з пустого в порожнє. Особисто сам їздив у Польщу пропрацював рівно 2 місяці, перші 2 тижні були стажування і оплачувались по 8 з/г, потім уже по 9 з/г. І чистяком виходило більше 500 баксів в місяць (так таке можна і тут заробить). Одине що можливо мені повезло попасти в хороше місце працював на мебельному заводі, займався поклейкою паралону на дивани, а також кінцевою натяжкою оббивки. На с/г буде троха менше але те що працювати треба то факт і смисла нема їхати якщо хочеш працювати по 8 годин. ЗАробітки на то вони і заробітки що тре працювати по 12 годин мінімум. І особисто знаю від людей які там сидять більше 2 років у них не менше 10 з/г це в найгіршому випадку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто мене це не цікавить, я там уже був, але скинь для інших назву агенції через яку тебе працевлаштували. Особисто я (рік тому) таких в Луцьку не знайшов. Всі кормили обіцянками і запевняли, що попередньо необхідно оплатити їхні послуги в пошуку "теплого місця", а вже потім отримаєш роботу. По приїзду, в багатьох випадках, люди попадали в "гетто" і на гроші звичайно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Агенція через яку я їздив находиться біля замку люберта адреса Кафедральна 25, 2 поверх 3-й офіс, називається Кетліс. І я рахую що заплативши 1800 гррн за нормальне працевлаштування за кордоном це не така велика сума. Тим більше що людина яка займається дає певні знижки.

В цій агенції при умові якщо Вам щось не сподобалось на першій роботі підшувовують ще одне місце.

Є тільки один мінус, наші люди їдучі туди розраховують що буде легко і все просто, но уви поляки не дають сидіти на місці і тому про працювавши перші 2 тижні втягуєшся в роботу.

Контактні дані: О5О-373-ІО-І9 Анатолій

І ще одне, якщо поляк каже не може взяти на роботу то це все лапша, маючи робочу візу Ви можете працювати по всій Польші, так як запрошення це є той самий документ який дає на це право. І до того ж ті хто працюють досить довгий час мають воєводські запрошення, від 1 до 3 років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли я до них звертався (рік тому), мені надали вибір між фермою, м"ясокомбінатом і садовими роботами - багатьох це не влаштовує із-за специфіки роботи і доволі низькими ставками по оплаті праці. Можливо Кетліс освоївся на ринку працевлаштування за кордоном і пропонують різноманітні вакансії - це лише плюс для їхньої репутації. Хоча оплата їхніх послуг в сумі 1800 грн. - зависока, практично, майже пів місяця роботи в Польщі. Враховуючи витрати на оформлення відповідних документів на виїзд, переїзд у дві сторони - місяць роботи, щоб відбити ці витрати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли я до них звертався (рік тому), мені надали вибір між фермою, м"ясокомбінатом і садовими роботами - багатьох це не влаштовує із-за специфіки роботи і доволі низькими ставками по оплаті праці. Можливо Кетліс освоївся на ринку працевлаштування за кордоном і пропонують різноманітні вакансії - це лише плюс для їхньої репутації. Хоча оплата їхніх послуг в сумі 1800 грн. - зависока, практично, майже пів місяця роботи в Польщі. Враховуючи витрати на оформлення відповідних документів на виїзд, переїзд у дві сторони - місяць роботи, щоб відбити ці витрати.

Робота є і в інших напрямках, просто якщо людина нічого не вміє робити толком професійно то відповідно про яку серйозну оплачувану роботу може йти мова? Все залежить від ваших вмінь.

Є інший варіант якщо є знайомі які там праюють то можна до них же і поїхати або через них щось найти. ТІльки в такому випадку у Вас взагалі немає ніяких гарантій що ви попадете точно туди куди їдете.

мда "каньом" треба бути щоб так пахать....

Каньом требюа бути шоб пахать тут на дядю за 1500 грн в місяць. І при том тебе і в хвіст і в гриву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одине що можливо мені повезло попасти в хороше місце працював на мебельному заводі, займався поклейкою паралону на дивани, а також кінцевою натяжкою оббивки.

Да-а-а-а, на мебельную фабрику под Гданськом хотели попасть в 2008г, 14 зл/ч, условия там были хорошие, отношение тоже, там иногда появлялось место, но редко, мы не дождались, уехали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я намагався виїхати на роботу в столярний цех або на внутрішні ремонти, оскільки це була зима і на той час в посередників таких вакансій не було. Скажу чесно, я позарився на великі заробітки і те, що мені описували по оплаті в Польщі, зрозумів, що тут стільки не заробиш. Пройшовши через безліч підводних каменів особисто і почувши "історії" від знайомих - знаю, що це не так. Був на півночі і на заході - "все едино". Я писав вище - можливо є вдалі, у фінансовому відношенні варіанти, але я таких знаю одиниці, а скільки люду виїзджає - можна оцінити біля посольства.

Якщо мати відповідні професійні навики і бажання працювати по 10-12 год. - не менші гроші можна заробляти і в нас, що для себе й обрав. Вам того ж бажаю - бо це вдома і серед своїх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Польщі, як і в Україні, є дошки оголошень Інтернет. Можна знайти роботу і без посередників, звязок з майбутніми роботодавцями Online, домовлятись про умови та гарантії без зайвих затрат)).

+ дешевше ніж через посередників

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не те що дешевше - при наявності скайпу - це даром. Ви контактуєте напряму, з безпосереднім обговоренням усіх ньюансів. В разі, якщо щось не влаштовує чи не сподобалося - ДОПОБАЧЕННЯ, можна шукати наступного працедавця, оскільки грошей ви нікому на руки не давали - фірма посередник - і назад їх вимагати не потрібно (чув, що не реально, але стверджувати не буду).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Польщі, як і в Україні, є дошки оголошень Інтернет. Можна знайти роботу і без посередників, звязок з майбутніми роботодавцями Online, домовлятись про умови та гарантії без зайвих затрат)).

+ дешевше ніж через посередників

Це хороша думка.Думаю варто пошукати по польських сайтах.В Польщі завжди не вистачає працівників без кваліфікації,а з хорошою спеціальністю важче знайти роботу.У нас все навпаки.Імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Польщі завжди не вистачає працівників без кваліфікації,а з хорошою спеціальністю важче знайти роботу.

Їм не вистачає дешевої робочої сили, яка готова робити будь-яку брудну і важку роботу. Поляки цієї роботи цураються - вони все ж таки "пани". Роботу поляків неодноразово бачив - здебільшого "халтура", за яку б в нас "не похвалили", або ж розтягують процес виконання у декілька разів довше ніж українці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо хтось працював на м'ясокомбінатах в Польщі . Маю намір найближчим часом спробувати поїхати на обвалку м'яса .Хотілось би почути враження людей . А також цікавить мінімальний рівень навичок для такої роботи (декілька років торгував в м'ясному відділі доводилось розробляти свинні і говяжі туші, певне поняття в тому є але розумію що це не є рівень обвальщика м'яса) Буду вдячний за будь яку інформацію .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чув від знайомих, що там дуже важко працювати і переважно в нестерпних умовах по 10 год. Оплата коливається в межах 8 - 10 зл/год.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я (і кілька моїх знайомих) їздили через агенство (те що на перемоги, там де Вісник), в 2008-2009 роках (був 3 рази, знайомі разів з 10, але більше не хочуть), тоді йшла підготовка до Євро 2012, тож роботи було валом, але високооплачуваної, не дуже, потрібна була кфаліфікація якась, цінувались зварники, різноробочі отримували близько 7000 грн. в місяць, но пахать тра було.

Брали участь у будівництві доріг та стадіону у Варшаві до Євро 2012 :_07:

Ставлення до нас було нормальне з боку "начальства" а прості поляки-роботяги боялись )))).

Але у більшості випадків, ставлення таке: я начальнік - ти дурак", українців більшість "панів" розглядають як робочу силу, до того ж - дешеву. Я бачив як там пахали по 13-14 годин "тьотки" з України і Білорусі на полях та в садках.... :0128::0091: це корочє жесть.. і здоров’я як писали вище, треба кінське. (я їздив на тракторі, возив їх на поля/садки і те що вони збирали/рвали)

Так що, нормальну і високооплачувану роботу знайти важко, всякі садки, теплиці, поля, ферми - робота ацка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Хто може зробити запрошення на робочу візу в Польщу і скільки буде коштувати?Пишіть в приват.

Хто може зробити запрошення на робочу візу в Польщу і скільки буде коштувати?Пишіть в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

В Польщі, як і в Україні, є дошки оголошень Інтернет. Можна знайти роботу і без посередників, звязок з майбутніми роботодавцями Online, домовлятись про умови та гарантії без зайвих затрат)).

+ дешевше ніж через посередників

Це хороша думка.Думаю варто пошукати по польських сайтах.В Польщі завжди не вистачає працівників без кваліфікації,а з хорошою спеціальністю важче знайти роботу.У нас все навпаки.Імхо.

Їх насправді дуже багато, але сьогодні я з самого ранку шукав для себе якоїсь нормальної роботи, мабуть це найкраще, що мені сьогодні вдалося знайти jobsystem.pl/ru, прошу адміністрацію не видаляти мій пост, бо це насправді корисна інформація для всіх нас! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 4 місяця потому...

Доброго дня.

Група адвокатів та наша фірма" Громадська та Правова Інформація" шукає людей котрим можемо надати нашу допомогу, людей котрі отримували травми, або пережили смерть близької людини за кордоном в Польщі.

Ми:

- - Допомагаємо отримати страхове відшкодування, за автомобіль та за тяжкий стан здоровя, учасникам дорожньо-транспортних пригод ДТП : водіям, пасажирам, пішоходам за участі будь якого виду транспорту на території Європейського Союзу.

- - Допомагаємо тим хто отримав травми або загинув на виробництві, будівництві, фермерських господарствах і т. д.

- -Термін позивної давності (аварія сталася) до 10 років а в деяких випадках до 20 років. Страхові відшкодування при чому можуть перевищувати навіть 1000000 польських злотих.

- -Допомагаємо стягувати фінансові заборгованості від юридичних або фізичних осіб, відносно яких громадяни України мають фінансові претензії.

- - Не беремо жодних попередніх оплат, завдатків, авансів: спочатку Ваше відшкодування – потім наша провізія.

Якщо Ти маєш будь яку інформацію про смерть або травми громадян України за кордоном – ТЕЛЕФОНУЙ !! Давай разом допоможемо людям!!

Адвокат безкоштовно: +38-097-482-04-48 +38-095-688-43-44 +48-730-355-355 www.strahovki.eu

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чоловік 33 роки,за спеціальністю зварювальник 5 розряду з досвідом роботи 15 років шукає посередника для працевлаштування в Польщі по даній спеціальності,який також виробить всі необхідні документи.Дану послугу оплачу частинами:після отримання візи і після працевлаштування.Пишіть в приват,або дзвоніть на номер: 066-85-03-031.Олександр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 7 місяців потому...

І так, під час поїздки додому, після того як залишив стіни свого "мешканія" захотілось написати декілька слів про роботу в Польщі. Це мало стати простою антирекламою невеликої компанії, що є посередником між роботодавцем та працівником під назвою arcus.plan Sp. z o.o. з яким мені довелось мати справу але переросло в дещо більше.

Роботу знайшов на пошуковому сайті в інтернеті, відіслав резюме, відправив скан закордонного паспорту та по пошті отримав запрошення. Після розгляду наданої інформації про умови життя та винагороду праці від arcus.plan Sp. z o.o., прийняв рішення їхати. Не буду розписувати як отримав візу як добрався до місця, це ви можете дізнатись в інших джерелах інформації. І тут починаю розуміти «відмінний» сервіс компанії arcus.plan Sp. z o.o., з вокзалу мене ніхто не зустрів, хоча попередив завчасно, тому мав провести ніч в готелі що складало не малу суму. На наступний день в офісі компанії підписав контракт, що звичайно не містить переклад на українську мову. З чотирьох працівників дві співробітниці виділялись особливо це Огнешка і Мартина, сказати про них щось погане це нічого не сказати. Проживав в недіючому готелі за містом Swiebodzin де умови теж далеко не ідеальні але не критичні. Працював я на складі інтернет магазину Європи Zalando де проводив контроль якості та переупаковку брендового одягу. Кожен працівник мав робочий стіл з комп’ютером та сканером, речі в картонних коробках різного розміру подавались автоматичною лінією. Асортимент різноманітний як взуття lacoste, Converse, Vans. Джинси від Jack & Jones, Diesel.Верхній одяг від Hilfiger Denim, Pier One, також найцікавіше це дорогоцінності та дорогі часи, наприклад: Swiss Military, Nixon, Armani до яких всі мали особливий інтерес, тому як платили відносно не багато. Поляки на складі відносились по різному, ті хто займав вищі посади відносились не доброзичливо але з контролерами знаходили спільну мову. Робота абсолютно не важка але через декілька місяців дуже надоїдала. Коли прийшов осінній холод ставало цікавіше, українці часто хворіли, а на нашому офісі arcus.plan Sp. z o.o. казали що вони теж хворіють але вони працюють та відправляли всіх на склад, не дуже не приємно працювати з температурою тому більшість відправляли Огнешку і Мартину до дупи і на роботу не виходили. Не від кого не чув добрих відгуків про вищевказану компанію.

 Існує ще три компанії що надають свої послуги аналогічного працевлаштування на одному і тому складі а саме: Work Smart, sp. z o.o., Transline sp. z o.o та OTTO Polska sp. z o. o. до останньої рекомендую звертатись, в інтернеті знайдете інформацію. Готелем де проживав керували два поляка: Марек - імпульсивний та непосидючий та Томек - врівноважений та хитрий, нічого поганого про даних людей сказати не можу але опалення вмикали не часто.

Взагалі все пройшло добре, повернувся додому, тільки одна річ дратує, що українці звертаються до компанії, що зневажливо до них ставиться. Тому пишу данну інформацію. Не звертайтесь до arcus.plan Sp. z o.o.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Хто в курсі, така ситуація, в запрошені один в'їзд, ну і він вже був використаний, але у візі є ще дні. Можу я перетнути кордон по цій візі з іншим запрошенням, чи потрібно нову візу відкривати на нове запрошення? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Всем добрый день, хотел бы высказать свое мнение о фирме Отто. Ездил работать на склад в Свебодзине через эту фирму и сам процесс оформления прошел нормально, никаких претензий к фирме по этому поводу нет. В остальном согласен с коллегой выше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...