Перейти до змісту

Куди б піти на йогу?


Olesya

Рекомендовані повідомлення

Спочатку думала про розділ "Спорт", але все-таки вирішила, що до спорту моє питання стосується мало. Отже, панове, куди б записатись на йогу? Фізична підготовка хренова так собі, але задумалась над загальним тонусом організму. Ну і насувається глибока осінь, хочеться не піддатись депресивним холодам, якось себе збадьорити.

Цікавить центр міста або десь в районі там-таму. Хто ходить, здайте контакти, будь ласочка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив вивіску в районі витверезника (колишнього).

Гм, а де той витверезник був? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо в центрі, то...чула хороші відгуки про заняття, які проводяться в санаторії-профілакторії ВНУ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається Паркова , як спускатися від теперішнього місця продажу квітів (Цуму) до парку , то буде по праву сторону,коли починається приватний сектор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут десь Ігор Шабал купу тем по йозі створював.

Він проводить заняття в Олімпії.

Та чомусь жодного його посту знайти не можу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо в центрі, то...чула хороші відгуки про заняття, які проводяться в санаторії-профілакторії ВНУ

в "профилактории" Тарас и Марта

что-то от них много народу ушло, вернее не пришло с 1го сентября

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут десь Ігор Шабал купу тем по йозі створював.

Він проводить заняття в Олімпії.

Та чомусь жодного його посту знайти не можу.

Він забанений. Не знаю ким. Всі його повідомлення і теми приховані. Тільки Він Ігор Шабала. 0997910140

І ще, новий сезон в Олімпії, і ціна 30 грн за 1 заняття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я займалась якийсь час (більше ніж півроку) в Тараса Цибуха в санаторії-профілакторії ВНУ, було непогано, навіть щось таки виходило. Єдине, що я відкидала усю зайву для мене філософію, сприймала це просто як комплекс вправ. Але результати були - перестала боліти спина. Правда потім довелось покинути, бо заняття проходили вдень, не було змоги ходити.

Ще колись були заняття в ІнтерАтлетиці в Глобусі, не знаю чи є вони там зараз. Але походити варто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрий день!

http://v.lutsk.ua/catalog/beauty/gym/spajker.html

Якщо вас цікавить. Заняття на Лесі Украйнки(біля Авалю). вів, чт.- або вів. чт, сб на 19.00 і 20.00.

Группи маленькі 6-8 людей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моя сестра з чоловіком вже 5 рік займаються тут VitaGymClub

http://v.lutsk.ua/catalog/beauty/gym/vitagymclub.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моя сестра з чоловіком вже 5 рік займаються тут VitaGymClub

http://v.lutsk.ua/ca...itagymclub.html

Якщо заняття веде Сергій,то це один з накращих в Луцьку по йозі.Рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моя сестра з чоловіком вже 5 рік займаються тут VitaGymClub

http://v.lutsk.ua/ca...itagymclub.html

Якщо заняття веде Сергій,то це один з накращих в Луцьку по йозі.Рекомендую.

так, саме Сергій)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була сьогодні в профілакторії і бачила афішки, що запрошують на заняття хатха-йогою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моторола точно в курсі - кудись ходила. Завтра з*явиться з хеловінського бадуна - і напише. Казала, там класно. А контактики киньте й мені - дівчата радійні теж цікавились

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моя сестра з чоловіком вже 5 рік займаються тут VitaGymClub

http://v.lutsk.ua/ca...itagymclub.html

Дружина туди ходить. Дуже задоволена.

Кому цыкаво шо і Як - пишіть Еріці :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З усіх повідомлень тут можу бачити кілька, решта-просто порожні пости((

Олесь, відписала в приват. МАю гарну пропозицію)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо трошки не в тему, але пораджу прочитати книгу А. Сідерського "Йога восьми кругов". Кажуть доволі сильна річ. Це на той випадок, якщо все ж таки не зможете визначитись куди йти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Можливо, кому пригодиться міні-звіт по VitaGymClub.

Проходив туди рік, потім перестав. Враження двоякі.

Позитив:

1. По фізичній складовій - програма розділена на різні рівні, є группи для початківців і для тих, хто серйозно займається. Мені вправи дуже помогли зрозуміти, наскільки раніше був зажатий по тілу, хоча до пози лотоса ще топати і топати.

2. Програма дуже різноманітна. Постійно додаються якісь нові асани, змінюються зв’язки старих асан.

3. Зручно розташований - добратися можна з будь-якого кінця міста. Зал зручний, місця в роздягалках вистачає

Негатив:

1. Практикують пранаяму для посилення енергетики. Йоги робили такі вправи десь на природі, під індивідуальним наглядом гуру, а тут посередині міста, в якому така енергетична каша зав’язана, та ще й біля однієї з транспортних артерій. Також є джерела, в яких взагалі не рекомендується пранаяма, як шлях до моральної і фізичної деградації в перспективі (центри і енергії повнні працювати природно). Особисто перестав робити будь-яку пранаяму через 4 місяці занять, відчув реальне полегшення на рівні психіки.

2. Сильно великий уклін на фізичну складову. Логіка "зробимо здоровим тіло (правильне харчування і клізми нам поможуть) - і розум заспокоїться, значить, станемо духовними". Це не явно виражено, але така "орторексія" все ж присутня.

Висновок

1. Щоб зрозуміти що таке асани і трохи привести в порядок тіло, можна походити

2. Але ніяку пранаяму не практикувати (крім рівного спокійного дихання), а також не займатися чистками без потреби (чистка кишківника - це далеко не духовність). Взагалі, по чисткам там себе можна скалічити (як і по пранаямі).

3. Сприймати всю інформацію критично, а не сліпо вірити кожному слову. Навіть слушні поради мають індивідуальні протипоказання, тому прислухатися до себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Стосовно пранаями відповім так - пранаяма,це наступний рівень йоги після освоєння асан.Пранаяма дає можливість контролювати дихання,а відповідно контролювати власний розум.Також пранаяма може підняти на вищий рівень нашу енергію і психічну енергію.Тоді людина перестає хворіти і може бачити світ зовсім по іншому(розвивається мудрість,приходять знання).

АЛЕ Є ОДНЕ АЛЕ - пранаямою можна займатись тільки підготувавши тіло,тіло потрібно очистити.Тому очищувальні процедури в йозі дуже важливі.Якщо не дотримуватись правил(їсти мясо,рибу,вживати алкоголь тощо),то пранаяма завдасть великої шкоди.

Я так думаю,що PanTolik не дотримувався усіх рекомендацій тренера,тому й виникли проблеми і негатив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE, я й без йоги почав дотримувався принципів чистоти (відмова від м’яса, алкоголю і тютюнопаління, відмова від обману в будь-якій формі, звільнення від мату і т.д.), а стосовно пранаями наведу цитату О.П.Блаватської з книги "Тайная доктрина":

«Истинно, то, что называется пранаямой или смертью дыхания, всегда кончается для упражняющегося в ней смертью – моральной всегда – и физической часто. Несколько нетерпеливых чела [учнів – прим.моя], которых мы лично знали в Индии, несмотря на наши предупреждения, устремились к этим упражнениям Хатха Йоги. Двое из них развили в себе чахотку, из которых один умер; другие стали почти идиотами, и еще один покончил самоубийством, и другой развился в настоящего черного колдуна, но, по счастью для него самого, его губительная деятельность была прекращена его скорой смертью. Наши Учителя единодушно запрещают упражнения в пранаяме»

Схожі застереження зустрічав і в працях О.Реріх, так що думайте самі, чи варто активізовувати чакри і енергетику, не розібравшись з основами. Взагалі, асана і пранаяма - 3 і 4 сходинка хатха-йоги. До цього садгака повинен збудувати твердий фундамент на принципах ями і ніями (ось стаття з їх описом). А в клубі цим основам було присвячено лише 3-4 лекції, а далі про харчування, вплив місяця і ту ж саму пранаяму, причому для всіх, без урахування, готовий учень чи ні.

Звичайно, сама наявність таких лекцій - це великий позитив, але я вірю авторитету Блаватської і Реріхів, тому й не практикую нічого, крім рівномірного повного дихання без затримок, пауз і концентрації на чакрах/мармах. А от те, що в клубі навчили по вправам з тілом, ще й досі практикую, як фізіотерапію для розвитку і контролю тіла і розуму.

До речі, зараз на Винниченка (навпроти корпусу універу з бюстом Лесі Українки) працює новий клуб йоги "Анахата". Хтось може поділитись враженнями?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, пепепрошую, але Реріх і Блаватська аж ніразу не авторитети хатха-йоги. Рекомендую почитати йога-сутри Патанджалі або Шивананда Свамі.

Стосовно того,чи можна одними заняттями в будь-якому клубі чи секції досягнути хоча б рівня пранаями-ні,не можна. Щоб досягнути такого рівня потрібно приділяти заняттям йогою хоча б 5-6 годин щодня.З них 1,5-2 години тільки медитації. Тому любий клуб в нас дає основи,а далі самостійна робота.Коротко кажучи,йогою в нас в клубах ніхто не займається,це йога-терапія,або гімнастика(фізкультура) з елементами йоги.

Ось цитата з сутр Патанджалі стосовно пранаями: "Говорят что прана подобна дикому слону.Если вы хотите овладеть праной,вы должны будете уделять этому столько внимания,как если бы вы приручали дикого слона."

Але прості вправи з дихання робити варто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...