Перейти до змісту

Фотозвіти з рибалки


Рекомендовані повідомлення

Думаю всі рибалять регулярно, але:

1. Влом писати;

2. Нема чим хвалитись (в т.ч. і фото);

3. Не хоче ніхто здавати крапки.

Щодо останнього пункту поділюсь гірким досвідом. Є ставок в селі. На вихідні спінінгувати нереально через карпятників і карасятників. Знайшов крапку/заплаву де ніхто не ловив. Розміром з третину футбольного поля, глибина десь до 1м. в найглибших місцях і в найкращі часи, багато водяної рослинності. Я  регулярно і переважно успішно ловив окуня в цій заплаві Періодично влітали щуки до 2 кг. Показав крапку куму. Він здав її місцевим. Вони пройшлись сіткою. Зі слів кума місцева голота витягнула до 100кг. риби, восновному карася. Все. Крапка вмерла. Коли вже наїдяться? Нема навіть дрібного окуня, не кажучи уже про залікового.

Інший приклад, інший ставок. Минулі вихідні. Пробую ловити з берега дрібного окуня. На човні плавають два дядьки. Підпливають до берега, в улові одна докілошна щука і карандаш грам на 200. Питаю нащо взяли карандаша. Вони - тут щуки валом, і ти що тут самий розумний найшовся?

Та й не треба далеко іти. У фотозвітах на борді маса недомірків щуки.

Так що зробив для себе висновок- не ділитись  локаціями рибалок. 

  • Подобається 1
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

ну крапку можна і не здавати, але принаймі почитаєш звіти там і там, і там, і вже приблизно картина ясна, де стоїть риба, активна не активна, на що бере і т.д. ,а то щось взагалі мовчок.

 

 

 

 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як це не здавати крапку? То ж є праХвило - місце вказувати. Васо правильно написав.

Від себе додам. Позаминулого року ловив голавликів, район здавав. Минулого і цього року всі точки шукав нові) Ніх і нікому не сказав, як результат весь сезон кааайф. 

Хоч ловити - мовчи, по іншому не виходить.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, Саша Иванов сказал:

Хоч ловити - мовчи, по іншому не виходить.

а хотів, ловити, а ви дивітся фоткі і завідуйте ? Нащо знов одне й те ж починати ? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Далеко не потрібно ходити. Яскравий приклад - Чаруків (човен, спінінг), та і Млинів далеко не втік і в Хрінниках відчутне "покращення". За сезон "рибачки" запресували водойму так, що вже навіть олівці на 300 гр. не влітають, і причина тут не в погодних умовах, скілові, варіаціях приманок і т.д. і т.п., а в людському жлобстві факторі. От і пиши звіт після такої х*йні. Да ну його в болото, я жадний піліать - піду зловлю - кайфану - відпущу - підросте, кайфану ще більше, фотографувати не буду ні за які гроші :D

 

П.с.: браки не дрємлят, і наш форум теж читають, переконався на власному досвіді B) Кому потрібна інформація і в ПП може все дізнатися, що на що, коли, де і як.

  • Подобається 2
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, тут двоякий момент: якщо по платниках , то чому б не здавати крапку (хлопи, там клює зараз корась, плата така то хозяїн душка і т.д.). А от дикі водойми  - згідний із Івановим - "свої" місця здавати не хочеться, орієнтир можна сказати (типу район Маяків, Боратина). Бо скажи зараз взимку: на хрінах біля берез за руслом шишнадцята лунка з правого боку - обрубають тебе вщент :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

судячі з вашого настрою тут не тільки тему "фотозфіти", а й цілу гілку "рибалка" потрібно на борді закривати.

рибаків багато стало, якщо такий прес то  скоро відстрілюватись будем щоб місце зайняти)))

і чи ви думаєте що на стирю, якщо місце нове для вас і витоптане то про нього ніхто не знає?

чи в млинів і хрінники ніхто не їздив до вас?

не ви так хтось інший, і не тут, а в іншій групі чи в фб чи в вайбері скаже що зловив і де.

взяти навіть для прикладу чаруків, на борді хтось словом обмовився, чи звіт скидував, що там щупачки беруть????????? я не бачив.

а вибили за місяць процентів 80 певно тої щучки і окунців, хоча я туди ні разу не поїхав і знав.

в мене позиція не змінна, платнік - нема чого приховувати, річка - напиши хоч назву (ну далі вприват по бажанню)

ну вот вище OlegSkull  написав що стир, на що зловив, яка там є інформація для браків чи масового напливу рибаків???

якщо ще хто що має сказати пропоную переміститись в тему "рибацький флуд"

 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, pasha717 сказал:

взяти навіть для прикладу чаруків, на борді хтось словом обмовився, чи звіт скидував, що там щупачки беруть????????? я не бачив

Писали, і тут і в інших місцях. Саме після тих звітів і пішов пресинг нехілий. Но було то не в цьому році.

Платник пох, здам зразу. На рахунок р. Стир також, район без питань а далі шукайте) Далеко не кожен вміє на Стиру Зловити (не путати з *ловити*) :D

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та без питань, ніхто ж не буде пальці в двері вставляти випитувати секретні місця, але з іншої сторони - а кому нафіг потрібні ті фото улову з умивальника (відра) ? Хтось не бачив риби ? Ну я ще розумію трофей, яким варто похвастатись. Але викладати фото просто улову і без корисної інформації "для роздумів", ну це якось...  з категорії "а бе-бе-бе, дивіться який я класний рибак !:P "

 

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 minutes ago, SergLutsk said:

Та без питань, ніхто ж не буде пальці в двері вставляти випитувати секретні місця, але з іншої сторони - а кому нафіг потрібні ті фото улову з умивальника (відра) ? Хтось не бачив риби ? Ну я ще розумію трофей, яким варто похвастатись. Але викладати фото просто улову і без корисної інформації "для роздумів", ну це якось...  з категорії "а бе-бе-бе, дивіться який я класний рибак !:P "

 

Золоті слова

 

Я підписаний на десятки груп в фейсбуці (раніше ще й ВК) про риболовлю. І переважна більшість дописів там — це одна фотографія купки риби. Добре, коли не в умивальнику. Який з того толк взагалі?! Ми що фотографій риб в інтернеті раніше не бачили?

 

Що таке звіт з риболовлі? Це не півтори фотографії з трьома словами опису.
Це допис в особистому щоденнику, це підготовка, це причинно-наслідковий зв'язок, це емоції, це обмін досвідом, це слід в історії.
Хлопці, камон! Ви ж можете краще писати. Невже так складно скласти пару речень докупи?

 

Ось приклади, які можуть вас надихнути (надіюсь можна посилання тут публікувати на інший сайт):
http://rivnefish.com/reports/1661
http://rivnefish.com/reports/1728
http://rivnefish.com/reports/1404
http://rivnefish.com/reports/115
https://rivnefish.com/reports/2867

  • Дякую! 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 26.10.2017 в 09:36, SergLutsk сказал:

ну це якось...  з категорії "а бе-бе-бе, дивіться який я класний рибак !:P "

так і є:0031:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Саша Иванов сказано:

так і є:0031:

Ну дик для любителів самолюбування і збирання лайків є спеціально обучені спільноти, типу ОК, ВК, фейсбук, твітер ну і т.д. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Рибалимо, але писати лінуємося, (я про себе). Був в Торговиці 12.11, вода впала за добу на 40-50 см. Місцеві казали що перед цим риб ловився, але ми попали як завждиди , між вчора і завтра. Мною особисто було прочесано конкретно  3 ями (я впирався в ями,  але раба ще на них не стала ,)на поворотах, обірвано 3 офсетних приманки, зароблено аж 1 нерозумілий ударчик без реалізації і все. Тиждень раніше був також там, щуки не піймав, але натрапив на окуня, в одному місці, піймав за хв 20 5шт гр по 500-600 пузатих красенів, правда 5 втік коли я його вже зняв з гачка. Рівень води тоді був , як для Ікви високий, вода можна сказати прозора. Риба там є, і хороша. Місцеві це підтверджують, але щоб щось піймамати потрібно хоча б 3-4  дні стабільного рівня  води. А там рівень гуляє крайніх два місяці до метра. Але це вже щось, тому що в межах Луцька зараз повний нуль. Чекаю  взаємних секретних звітів про рибалку.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, bulchyk сказал:

в межах Луцька зараз повний нуль

ну незнаю, на заліві човнів як гною. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, Polehan сказал:

ну незнаю, на заліві човнів як гною. 

Згоден, на заліві товариш минулої неділі з човна  піймав 3 окуні 300-400гр та щучку 1кг, рибачили поряд з ним ще 5 лодок. Всі виплили на берег по нулях. Тільки через те ,що він ловить там вже більше 10 років, знає на що ловити і як , я весь час йому кажу що він щось не те їв в дитнстві (жарт) , але це правда він ловить рибу навіть в калюжі

Змінено користувачем bulchyk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, bulchyk сказал:

Чекаю  взаємних секретних звітів про рибалку.

От тобі секретний звіт) Все в Млинові, вівторок і сьогодні. Тапок 44 розміру. Сьогодні упор був лише на горбача

Спойлер

IMG_3642.thumb.JPG.e03a9263daef712fda3a94cb17da6b60.JPGIMG_3643.thumb.JPG.0e0bf49faa0f17799b9524c174fa4728.JPGIMG_3644.thumb.JPG.044dba09472d91ffb272702912dd333c.JPGIMG_3645.thumb.JPG.061e479d00a3693965b0f2f3b4644a63.JPGIMG_3646.thumb.JPG.a0861d68c160fd663101756629ecd515.JPGIMG_3647.thumb.JPG.9ced57e4126af5521a7ccfde17591fa7.JPGIMG_3648.thumb.JPG.247c8b9a7932837f921d96a4090fddd4.JPGIMG_3649.thumb.JPG.95aaf354834af2a776a01c4c6d01578d.JPG

 

  • +1 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Віталій СК сказал:

з берега чи з човна?

Вівторок берег, вчора човен

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що там описувати? Ловля по принципу *який гачок - така й риба*. Ставиш більшу приманку то й ловиш нормальне щось, ставиш хуйню то й ловити будеш те ж саме. Пора знати що таке ОСІНЬ.

На рахунок мойки. Не подобається - не дивись, все просто.

І так холод собачий, ще з фотіком бігай там бо тут естети, бля, позбиралися. Поїдь, померзни щоб пальці не розгиналися, а тоді розкажеш і про мойку і про інше.

Я ж тобі дав головну інфу, де зараз бере. Далі все в твоїх руках.

З.И. Завтра візьму фотік спецом для тебе) Може)))

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

13 минут назад, Slavco сказал:

Чого злий такий? ще не відігрівся? :)

Та нє, все нормальок. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Саша Иванов сказано:

А що там описувати? Ловля по принципу *який гачок - така й риба*. Ставиш більшу приманку то й ловиш нормальне щось, ставиш хуйню то й ловити будеш те ж саме. Пора знати що таке ОСІНЬ.

На рахунок мойки. Не подобається - не дивись, все просто.

І так холод собачий, ще з фотіком бігай там бо тут естети, бля, позбиралися. Поїдь, померзни щоб пальці не розгиналися, а тоді розкажеш і про мойку і про інше.

Я ж тобі дав головну інфу, де зараз бере. Далі все в твоїх руках.

З.И. Завтра візьму фотік спецом для тебе) Може)))

Все виловив, хотів завтра їхати, а не поїду :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А завтра дощик, те що треба, як зараз бачу горбачів на гачку))))

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Саша Иванов сказал:

А завтра дощик, те що треба, як зараз бачу горбачів на гачку))))

оця от фраза добила мене. завтра їду в млинів, а так не хотів))))

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...