Перейти до змісту

Фотозвіти з рибалки


Рекомендовані повідомлення

Вчора не бачив, але їх там вистачає, тільки не там, де я ловив, вони або на річці, або на водосховищі, але в місцях, де не так багато зілля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Бл@ красава))))), фотка зачьот, відразу видно що спортсмен а не заготовельник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бл@ красава))))), фотка зачьот, відразу видно що спортсмен а не заготовельник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну в минулому році після Радянського був заготівельником)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 минут назад, Polehan сказал:

@Саша Иванов шо там, доречі, в П*яннє робиться в цьому році незнаєш?

Я тільки з Польщі приїхав, особисто ще ніде не був

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Час пік зранку успішно проіпав, але троха виманити вдалося. Стир, вишків. Ще взяв 9 окунців грам 100-150 і біля десятка втопив.

Риба є, бере, але треба їхати зранку)

За естетику звиняйте

Показать содержимое  

IMG_3477.JPG

IMG_3478.JPG

Hide  
  • +1 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 28.05.2017 at 13:10, Polehan сказал:

@Саша Иванов шо там, доречі, в П*яннє робиться в цьому році незнаєш?

То ж звіти є. Особисто писав кілька разів. Тема "Весняний карась".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Саша Иванов сказал:

Час пік зранку успішно проіпав, але троха виманити вдалося. Стир, вишків. Ще взяв 9 окунців грам 100-150 і біля десятка втопив.

Риба є, бере, але треба їхати зранку)

За естетику звиняйте

Показать содержимое

IMG_3477.JPG

IMG_3478.JPG

Hide

а ти що без грузика кидаєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були вчора з хлопцями в Коршеві на так званих ставках Мамая, а конкретніше на другому ставку (той що далі від дороги, а від буди охоронця зліва). На першому ставку народу було дофіга і трохи і всі активно тягали ладошечного карпіка, ціна 150 грн. На другому ставку теж людей хватало, ледве знайшли місце де втиснутись. Оплата 60 грн за день, доба - 100 грн. типу є велика риба, але негусто і тому ловиться так собі :) Мужик сидів з ночі -  зловив АЖ 2 невеликих підлящика ! :)

Нас троє, на 9 батогів, наживка кук, червяк, опариш, мастирка, кукурузка, снасть - донки , убійци, поплавчанки, за півдня зловили здається 5 рибин, з яких 1 підлящик, 1 окунець, 2 плотвички і 1 увага - йоршик !! Коротше кажучи весь асортимент місцевої іхтіофауни перебрали і весь улов спокійно можна взяти однією рукою :)  Що цікаво снасть могла простояти закинутою 2 години і дістаєш перевірити - а та наживка навіть не рухана ! Червяк чи опариш ціленький крутиться на гачку! Такий повний ігнор зі сторони риби нечасто зустрінеш :)

Стидно не те що фотографувати а навіть коту показувати такий улов. Можу похвастатись хіба що фото природи ...

IMG_20170528_082217.jpg

 

ЗІ. Всі інші рибаки на цьому ставку теж сиділи по нулях, але один взяв спінінга, пройшовся кругом ставка і на воблера зловив кілограмову щучку 

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хіба ставки мамая не в Чарукові??????? той що на фото став, за чотири роки не бачив там щоб хто похвалився уловом, все що описав це стабільність там

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Компаньйони: Станіслав Белощук.
Погода: вітер північний 5-6 метрів в секунду, першого дня постійно крутило ту погоду і часом йшов дощ. Другий день сонячний з вітром, а третього дня штиль. Тиск пригав постійно. Ночі доволі холодні.
Рівень води: мабуть норма.
Час ловлі: ловив постійно, але вночі над вудками не сидів.
Місце: сектор номер 36, у друга Северина номер 35.
Вартість рибалки: 200 гривень за добу ловлі на секторі + 75 гривень за ловлю крім коропових чотирьох вудлищ ще двома фідерними.
Зловлено: карпи, карасі, лини, плотва, маленькі окунці, йоржі. Особисто мені попадалось доволі багато дзеркальних венгерських карпів вагою 2-3 кг. Взяв 5 карасів вагою від 500 до 1190 грам, линочки були від 300 до 700 грам. Найбільший мій короп лускатий на 5 з копійками кілограм.
Наживка: поп-апи Haldorado.
Прикормка: Sonu Baits "Carp Method Mix" та Haldorado синього кольору. Також додавав рибних пелетс.
Снасті: фідери.
Вступ
Щороку навесні я традиційно їздив на водойму в Прилбичі половити весняного великого карася. Але цього року мої друзі не продовжили своє перебування в львівському карповому клубі та й у мене якось не заладилось з поїздкою через сімейні обставини і холодний травень. І ось раптово мені написав Станіслав з пропозицією в такому ж форматі як і щороку поїхати на відносно нову спортивну водойму в Кричевичі.
medium-225569aad9c18463fc90474b76f3f1f8.
Готуватись я почав за декілька тижнів. Вивчав все, що є доступним в інтернеті, розмовляв вживу з своїми знайомими, хто приймав там участь у змаганнях і переписувався в інтернеті з людьми, які були відкриті давати якісь поради і настанови. За тиждень до виїзду я вже мав стратегію ловлю і знав, що робити на водоймі.
Ловити планував на двох дистанціях: 35 та 65 метрів, це було зухвало і Стасік до останнього не вірив, що з ближньої дистанції взагалі щось буде клювати. Забігаючи на перед: клювало справно.
День перший
Виїхали ми в п'ятницю десь о восьмій і о дванадцятій вже палки були у воді. Буквально за 10 хвилин я отримав сильне клювання і перший короп позує перед фотокамерою. Таких мешканців озера тут більшість, їх запустили торік з вагою в півтора кіля, і їх охрестили "лавашами". В цьому році вага коливається вже від 2,5 до 3,5 кг. Дуже бійцівська риба, любить заплутувати жилки і змушувати підсачувати її в сусідньому секторі :)
medium-1e358b06f64137342e6d447546de6fff.
Не встиг я насолодитися чудовим коропчиком, як у мене відбувається дивне клювання і я тягну методом лина! Моєї радості не було меж. Це як вгадати рахунок на футболі, чи подивитись бомбезний фільм без трейлеру, чи злетіти в літаку. Я просто сяяв від задоволення. 
Взагалі линків впродовж цих днів я впіймав не багато, але кожен був знаковим. Я відчував себе молодим, успішним та дуже перспективним чоловіком :)
medium-feb06f23e0a31b9958f405cc0144428d.
Після другої години погоду почало крутити і клювання затихли. Вже перед заходом сонця знову пішли "лаваші".
Поки моя тяжка артилерія мовчала я бавився з поплавчанкою, але клювання лише плотва. Мої майбутні танці з прикормкою і насадкою нічого не змінювали впродовж трьох днів. Чомусь під мій очерет ні карась, ні лин не ходив. Чого не скажеш про методну ловлю. Якби хтось сказав мені ще 5 років назад, що я буду ловити на таку оснастку з такою прикормкою і такою наживкою, я б просто покрутив пальцем біля голови і варив би далі мастирку :)
medium-3dde60b5bcca5c9e171b36962ba94be1.
Перша ніч минула доволі спокійно, лише пару разів клювали коропчики. О третій рівно у мене було гарне клювання, але схід після недовготривалої боротьби, я й не відчув що там було.
День другий
Цілий ранок клювали "лаваші". А з восьмої до одинадцятої відбулося те, про що мріє кожен хлопчина, що корчує собі чергову ліщину в Решуцькому лісі, щоб зробити поплавчаночку: на прикормочному столі почали приходити дебелі карасі. Вага найменшого була 500 грам, найбільшого я спеціально зважив: 1190 грам. Вони спокушались на 11 мм попапчик з ароматом часнику. Клювали потужно, виважувались весело. Тягати таких карасів на фідер, це як зустрічатись в школі з самою крутою дівкою. На цій риболовлі я почувався як герой американського фільму, що став королем шкільного балу. Склалось просто все, що його я хотів від Кричевич.
medium-2984ef9a11660d82a5b340f01f67a452. 
Ще цього дня я мав клювання на свій Датч: класичний паротяг на середину озера. Рибу я не зміг ні зупинити ні розвернути. Через тиск зі сторони компаньйона, я почав робити дурниці і отримав прикрий схід. Звичайно я сам винний, це однозначно була б риба виїзду і можливо я б вже закреслив давно омріяний пунктик в своєму блокнотику бажань про трофей масою понад 10 кілограм. Але нічого, впіймаю цього "Микиту" ще більшим :)
Цього разу мій найбільший лускатий коропенко перетнув поділку в 5 кілограмів. Загалом справно клювало до сьомої тридцять протягом майже всього дня. Ніч пройшла взагалі спокійною і тихою.
День третій
Лише три риби зранку і прикрий схід в комишах, яких заставив мене нарешті вже поплавати 2017 року, дякую Кричевичі :) Я просто дуже вже не хотів втрачати ще одну власноруч зроблену годівницю.
З восьмої ранку хтось перемкнув величезний рубильник в положення "ВИМКНЕНО" і кльов припинився по всьому озері у всіх і на все. Позасмагавши години до одинадцятої ми вирушили на Рівне. Дорога була легкою, емоцій маса і я поставив свій рекорд по витрати палива в завантаженій повнопривідній машині 4,5 літра на 100 кілометрів.

Відео, в якому можна трішки відчути атмосфери Кричевич:
https://www.youtube.com/watch?v=-2Hs3vSLNaw

Кілька слів, які не стосуються напряму риболовлі, але з нею пов'язані.
Всюди чистенько. Пірси величезні, хоч став намета прямо на них. На території працює wifi і кожне місце обладнане розетками 220В(!). Питання комарів ми вирішили радикально: протягнули переносну пряму в намет і поставили пластину Raid. Охорона дуже привітна, допомагали хлопці нам у всьому - респект! Звичайно, що були у нас і негативні моменти (як то наприклад той, що я забув вдома всі свої котушки і почав ставити на вуха знайомих-друзів, щоб мені їх привезли, але потім щасливо їх знайшов заниканими в недрях своєї Скаутинки) але всі таки моменти згладились і пройшли майже непоміченими через чудовий відпочинок на прекрасному озері.
Я навмисно нічого не писав про кльов і улови своїх компаньйонів Северина і Стасіка, якщо у них буде бажання - хай пишуть самі)
medium-5cfa1430d899620ce547513ba1a7717e.
 
Ну ось власне і все про рибаловлю в Кричевичах 2017. Я хочу окремо висловити подяку: 
- Тарасу Ганіткевичу за чудову ідею з рейдом і переноскою
- Петру Мельничуку за дистанції для ловлі саме в моєму секторі
- Віталіку Марчуку за попапи і підбір смаків
- Саші Міняйлу за пелетс
- Станіславу Белощуку за запрошення
- пану Роману за чудову водойму
- своїй дружині за терпіння :)
Дякую за те, що прочитали все це, надіюсь вам сподобався цей звіт. Зустрінемось на водоймах, НХНЛ) 

Цей же запис на моєму вебсайті зі всіма фотографіями: Справжня методна ловля. Звіт з риболовлі Кричевичі 2017

  • +1 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, maxman27 сказано:

а хіба ставки мамая не в Чарукові??????? той що на фото став, за чотири роки не бачив там щоб хто похвалився уловом, все що описав це стабільність там

 

Так, в Чарукові, сорі заговорився. Ми взагалі початково планували на інший став, але там не склалось то ось попали в цю засаду :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, SergLutsk сказано:

 

 то ось попали в цю засаду :)

не гарячкуй і не клікай ентером стопіцод разів, бо брунькуєш повідомлення :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теремно, став від Епіка. Воби, джиг, вертухі мовчали. Було піймано декілька окунів на колебло від cf. Всі мірні на ладоху, потому успішно втоплені. 

   Підозрюю що кльов зірвав вітер, шнур видувало капець. Ще раз переконався в перевазі мульта, тому ходь би що- шнур як струна. Через вітер+ мясорубка "-2" вертухі. Намагався робити проводку під самим берегом, як наслідок- шнур передувало за очерет. 

  Обробував, новий для себе- jigrig.

IMG_20170528_145904528.jpg

IMG_20170528_142933547.jpg

IMG_20170529_165816351.jpg

Ну і наслідок моєї необачності

IMG_20170528_174339050.jpg

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Slavco сказано:

не гарячкуй і не клікай ентером стопіцод разів, бо брунькуєш повідомлення :)

Та не клікаю я ентером, натискаю кнопку "надіслати відповідь", спостерігаю хвилину часу завмерлий напис "збереження", надоїдає чекати і просто виходжу з теми на головну сторінку, а пізніше зайшовши в тему бачу що створилось 2 повідомлення. Ну що я можу зробити, це глюк борди, не мій. На будь-яких інших  ресурсах, форумах, де б я не відписував, в жодному мої повідомлення не дублюються, а тут регулярно....  Так що 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Slavco сказано:не гарячкуй і не клікай ентером стопіцод разів, бо брунькуєш повідомлення :)

Ги-ги, ну ось, ще краще вийшло ! :)

На це раз я просто натиснув надіслати і поклав телефон на стіл пішов робити чай. Приходжу - а тут вже 3 моїх повідомлення.... :)

Що робити ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Slavco сказано:не гарячкуй і не клікай ентером стопіцод разів, бо брунькуєш повідомлення :)

Дел

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Що робити ?

Написав повідомлення, тиснеш *відправити*, ОДИН РАЗ ТИСНЕШ і, щоб не дивитися на монітор, просто нажми F5 (перезагрузка сторінки).

Так же і на тіліпоні

Буде твоє повідомлення в одному екземплярі)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...