Перейти до змісту

Фотозвіти з рибалки


Рекомендовані повідомлення

На фото - звичайний подуст (підуст)

передивився ще раз фото, дійсно - по забарвленню і будові це Подуст.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

На фото - звичайний подуст (підуст)

передивився ще раз фото, дійсно - по забарвленню і будові це Подуст.

забарвленню чого? на фото хвіст червоний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить так, впіймав я марену , а не подус. Колір відрізняється тому що вона пролежала у пакеті (не взяв садка) приблизно з 9 ранку до 6 вечора. У неї був бронзовий колір, але потім повідлітала луска і стала світла (на фото видно де є луска то колір бронзовий ). У подуса морда не така ну і хвіст у марени червонющий а у подуса ні. Так вот.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В марени губи як у карпа і рот "дивится вниз" .... подуст більше я би сказав на краснопірку чимось схожий, плотву

П.С. на фото 100% марена

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось марена (вусач) крупним планом:

39f3fa063fdat.jpg

13769d4038c5t.jpg

А оце подуст:

bd6af4988dd6t.jpg

Порівняємо з тією, що впіймав Andreyxxx :

111695426933t.jpg

То яка ж це риба? :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось марена (вусач) крупним планом:

39f3fa063fdat.jpg

13769d4038c5t.jpg

А оце подуст:

bd6af4988dd6t.jpg

Порівняємо з тією, що впіймав Andreyxxx :

111695426933t.jpg

То яка ж це риба? :_02:

Да блін.... У марені дійсно губа нижня іде до низу так як на моєму фото, а у подуса звищайна морда. Я не сильний рибак і спорити не буду, але біля мене був рибак який ловить все життя і він казав що це Марена.

Подивлюся може знайду ще фото цієї риби і скину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да блін.... У марені дійсно губа нижня іде до низу так як на моєму фото, а у подуса звищайна морда.

Не зовсім так. У подуста рот також не зовсім такий, як у більшості видів риб. Він знаходиться дещо знизу, під хрящеватим рилом:

2408f5bb1ce6t.jpg

Тому, можливо, і плутають деякі риболови ці два види риб.

Але головна відмінність - наявність у марени двох пар вусів навколо рота.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

S-driver

Я не бачу далі продовжувати з Вами діалогу нарахунок даного питання .... причини:

1) Знайомий вчиться на іхтіолога йому скіну ссилку, він сказав шо то 100% марена

2)http://uk.wikipedia....i/Марена_(риба) в залежності від місця де зловлена риба, змінюється і її окрас

на фото в пості № 105 Ви навели приклад Марени ДНІСТРОВСЬКОЇ(вона тоже рахується звичайною) а ось фото Марени ЗВИЧАЙНОЇ http://uk.wikipedia....rbus_barbus.jpg

яка водиться в Наших краях...

3) З власного досвіду, говорю що це Марена...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот Марена, прошлый год словил, вроде она, я вообще первый раз и единственный такую рыбу словил :)

DSC_0279.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да блін.... У марені дійсно губа нижня іде до низу так як на моєму фото, а у подуса звищайна морда.

Не зовсім так. У подуста рот також не зовсім такий, як у більшості видів риб. Він знаходиться дещо знизу, під хрящеватим рилом:

2408f5bb1ce6t.jpg

Тому, можливо, і плутають деякі риболови ці два види риб.

Але головна відмінність - наявність у марени двох пар вусів навколо рота.

Спутати підуста і мирона вусача може тільки рибалка початківець , на другому фото вже точно видно що це мирон вусач, прогонисте тіло і тоста спина, в підуста (свинка) по народному тіло як у плотви ширше і спинка вужча, а вуса в такого екземпляра ще маленькі і їх на фото просто не видно

Змінено користувачем bulchyk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У тій рибці що я зловив були вуса тільки на фото не видно. Вони розташовані знизу та зверху вроді 4 шт. було.

Риба дуже смачна :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У тій рибці що я зловив були вуса тільки на фото не видно. Вони розташовані знизу та зверху вроді 4 шт. було.

Риба дуже смачна :)

Ну, якщо були вуса, то питань немає - значить точно вусач (марена). :_02: Тим більше, якщо смачна. :0111:

Бо подуста зі Стира, чесно кажучи, їсти майже неможливо через різкий запах мулу. Хіба що копченого...

Кілька разів ловив таких, але завжди навіть кішка відмовлялася їх їсти. :_20:

А марена - нічого, нормальна на смак, хоча це й дивно, адже спосіб харчування у цих двох риб практично однаковий...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наступного разу коли упіймаю, а я точно це зроблю, нароблю багато фото і вуса і хвіст і спина і очі, щоб більше не сперечатися :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наступного разу коли упіймаю

наступного разу відпусти, якщо це усач, і його дійсно не можна ловити... :_04: Але про це треба точно прочитати в якомусь документі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За вчора і сьогодні проплив на човні з Млинова до Луцька. Спочатку плив по Ікві до Торговиці, там Стир з"єднується з Іквою, і далі по Стиру. Вода в Ікві чиста, в масці видно під водою на 2-3 метра. Рибу всяку видно "неозброєним оком".

7-8 липля проплив Стир по участку Рожище-Годомичі. Вода висока, заплави в багатьох місцях затоплені. Всі рибаки, яких я зустрічав, кажуть, що риби як ніколи багато. Їй є де виплоджуватись і вигулюватись. Вночі на ріках стоїть безперервний хлюпіт - ходить риба. На гніздування лишились багато чайок, крачок, куликів, качок, є лебеді. Такого і я не припомню.

post-21429-0-04177200-1373578563_thumb.j Іква в Остріїві.

post-21429-0-50684000-1373578554_thumb.jСтир біля Нового.

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Navigator, впевнений що в тебе більше ніж 2 фото зі сплаву і думаю не тільки я один був би вдячний якби ти повикидав їх ще :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PavelS Фото зі сплавів з невеликими коментаріями закидаю сюди http://board.lutsk.u...ir/page__st__60

або сюди

З маршруту Млинів-Луцьк закину на днях

Змінено користувачем Navigator
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

З понеділка на вівторок. с.Пугачівка. Рівненська обл.,Млинівський р-он. Рибалка -день 25грн. Доба-50 грн. Вломали сторожа на 50 грн. за двох. Ввечері карась не брав,почав з 23.00 десь до 03.00. З самого ранку взагалі глухо,почав брати десь після 10.00. Бере потроху і на все. Я ловив на пружину+медовий кук. Товариш ловив на резинку (старий,добрий,забутий спосіб),тупо на черва. Клювало ні чуть не гірше. Ставок мілкий,води по пояс.Резинку заносили на середину.Крась здебільшого від долоні. Декілька було на 250-300 грм. На вихідні кажуть людей багацько. Місць для риболовлі не айс.

ЗЮ. Мій улов в садку.

post-11231-0-14965300-1375275099_thumb.j

post-11231-0-11345900-1375275117_thumb.j

post-11231-0-49427700-1375275133_thumb.j

post-11231-0-15244600-1375275150_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так,на першому. На другому 100 грн. і ,вроді,(казав рибак сусідній)потрібно брати дозвіл в голови сільради. Що там клює,поняття немаю,але людей там не було взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...