Перейти до змісту

Фотозвіти з рибалки


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Можуть ганити за створення ще одної теми. Є вже така http://board.lutsk.u.../25975-trahfe/.

Хоча сюди можна заливати фоткі природи, місць хто де був.

post-13697-0-85274200-1351175312_thumb.j post-13697-0-74627700-1351175320_thumb.j

post-13697-0-59247500-1351175331_thumb.j post-13697-0-35757800-1351175338_thumb.j

Змінено користувачем bodia88888
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перед Колками направо, Стир. Вірніше заплави біля нього. Стир відразу за тим, як ти казав, болотцем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорі,не в тему.Рибаки,здаю крапку.Мовчав до останнього,думав сам побільше наловлю (так!Я справжній Українець),але погоду противну обіцяють.Їдьте в Садів на обвідні канави.Позавчора колєга їздив-14 карпіків по 500-600 грм.Поплавок,кукурудза.Якщо надумаю їхати,побачимося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорі,не в тему.Рибаки,здаю крапку.Мовчав до останнього,думав сам побільше наловлю (так!Я справжній Українець),але погоду противну обіцяють.Їдьте в Садів на обвідні канави.Позавчора колєга їздив-14 карпіків по 500-600 грм.Поплавок,кукурудза.Якщо надумаю їхати,побачимося.

а хищник там есть ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю,але думаю що є.Обвідна канава величезного колгоспно ставка.Рибалка безкоштовна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось може завтра їде?

і де в Садові ті обводні канави? я скількі не дивлюся на карту, не бачу...

Змінено користувачем HelloBoy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще фото з вчорашньої рибалки ))) Нажаль місце повідомити не можу, так як розвелось багато недобросовісних рибалок.

71ca2c113b0af09a8bc59a2d6a06f4c2.jpg

post-7896-0-34050000-1351237488_thumb.jp

post-7896-0-21287500-1351237497_thumb.jp

post-7896-0-59564100-1351238057_thumb.jp

Змінено користувачем inhelp
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще фото з вчорашньої рибалки ))) Нажаль місце повідомити не можу, так як розвелось багато недобросовісних рибалок.
ну то хоть поділися на що ловив, і як ? в пів води чи зі дна?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін,я думав тільки я "справжній Українець",а тут виявляється "хохли " є ще крепше.Питання?Для чого ці фото викладати і створювати тему? Похвалитися?Як ні,то є окрема тема - "Трахвеї" (посилання можу скинути).Там було б в самий раз.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін,я думав тільки я "справжній Українець",а тут виявляється "хохли " є ще крепше.Питання?Для чого ці фото викладати і створювати тему? Похвалитися?Як ні,то є окрема тема - "Трахвеї" (посилання можу скинути).Там було б в самий раз.

Якщо ти рахуєш що це "трофеї" , то розміщай сам... Просто рибка звичайна, ловив з дна , на мотиль і червяк....

Завтра розміщу фото ставка, де ловив --- можливо хтось впізнає знайомі місця.... Вчора зловив тільки 6 карасиків і все, фото сенсу немає викладати ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що мішає здати крапку?Релігія,чи національний звір (жаба)?І не добросовісні рибаки це як?Всю твою рибу виловлять?Якщо ще став платний,то взагалі не розумію таких 'рибаків'.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі тема називається Фотозвіти з рибалки, а не з ванни або умивальника!

Беріть приклад! :)

post-8893-0-07146900-1351365824_thumb.jp

post-8893-0-88461200-1351366067_thumb.jp

post-8893-0-73879100-1351366245_thumb.jp

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жах!!! Таких "олівців" брати,щуренят??? Нормальні рибалки таке випускають.Сітками тягав? Признавайся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жах!!! Таких "олівців" брати,щуренят??? Нормальні рибалки таке випускають.Сітками тягав? Признавайся.

так, їх ловили в таких місцях де всерівно вони б подохли....звесни зайшли в канави, а літом пересохло і канави почали швидко висихати.Минулого року так карасі в селі подохли...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стоп, про яких щуренят іде мова ?...те що у сусідній мисці .....так це ж бички озерні...вони такі і ростуть, а щучки там від 25см. орієнтовно.....ми з вилову риби живемо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бички,вони ж сомики "Канадські".Знаємо таку рибу.Особливо пече,коли плавником пальця проколеш.Мова йде за щуку (хоч це і голосно сказано).От саме ці трофеї,розміром в 20-25 см. і називаються "щуренятами".

Шкода дивитися на них,на фото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми з вилову риби живемо

Не хочу нікого осуджувати і повчати, але при такому відношенні до природи і її дарів, жити вам за рахунок риби залишилось не довго. :(

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...