Перейти до змісту

21 жовтня на Театральному майдані Луцька «Kozak System» та «Мандри» !


Andruha_gpz28

Рекомендовані повідомлення

В лютому 2012 р. стало відомо, що розпався один з найкращих українських рок-гуртів, «Гайдамаки». Ця звістка сколихнула українське музичне середовище і глибоко вразила багатьох. Колектив був дружнім, вони ніби символізували те, про що співали – козацьку єдність, братерство і міць. Принаймні так виглядало збоку.

В своєму зверненні до прихильників, на офіційному гайдамацькому сайті, Олександр Ярмола, вокаліст та один з лідерів гурту, говорить про те, що конфлікт визрів давно. Для погляду ззовні, про це може свідчити відсутність нового матеріалу протягом вже досить тривалого часу. Суть негараздів, за словами Ярмоли, в різному баченні музикантами напрямку розвитку гурту. «Півроку тому несподівано для себе я отримав гостру критику, вимогу віддати контакти всіх партнерів, «змінити шаровари на Ролекс» та перестати співати на соціальні теми» - повідає Олександр, - «Я пішов на ряд компромісів в надії якось вирулити та продовжити розвиток гурту в напрямку, який заклав, але з часом зрозумів, що це неможливо, ні про які дружбу та партнерство вже не йде. З того часу я не чув жодної розмови про творчість, а лише про піар та гроші» (http://www.haydamaky...i-shanuvalnikiv ). Як тут не згадати слова з пісні «Гайдамак»:

Не все полягає на бізнесі,

Не купуються справжні цінності.

Головне – не скурвитися,

Не зректися моральних принципів

Прикра ситуація з будь-якої точки зору. Наскрізь фальшивий український шоу-бізнес, врешті роз’їв і найсвідоміший колектив. І тому, все б нічого, якби хлопці просто розійшлися й далі попрямували тим шляхом, яким йти вважають за потрібне. Для нас, слухачів і фанів, такий варіант розвитку був би найкращим. Свого часу з схожим зіткнулися «Океан Ельзи», та як внаслідок – маємо крім самого «океану» ще два чудових колективи. Коли розпалися «SOAD», також утворилося два гурти, що успішно пішли далі. Так було з «Accept», тими ж «Iron Maiden» і з багатьма-багатьма іншими. Так буде і з «Гайдамаками». Проте, перед тим, як виглядає, нам доведеться стати свідками не надто приємних розбірок. Бо на розходженнях в поглядах щодо творчості, конфлікт наразі не вичерпався, і зараз мова вже йде про назву «Гайдамаки». Тобто, хто, власне, має право так називатися: новий гурт Ярмоли, чи новий гурт Леня та компанії… В недільному ефірі радіо «Галичина», за 19 лютого, Олександр пояснив ситуацію так – я один з засновників колективу, пісні написані мною, а отже – назва як мінімум має належати не їм. Відразу за ним ситуацію коментував Іван Леньо, акордеоніст гурту – ми не погоджуємося з використанням старої назви групи колишнім вокалістом, адже в нього по суті новий колектив, музиканти якого до вже розкрученого бренду, фактично, не мають жодного відношення. Тим більше, що слова Ярмоли про авторство усіх пісень є неправдою. В мережі можна знайти текст відкритого звернення музикантів (http://rock.lviv.ua/article/25354/ ).

Отже в результаті цього всього срачу Ярмола створив новий колектив з старою назвою "Гайдамаки", http://www.haydamaky.com/ . А колишні музиканти першого складу "Гайдамаків" тепер називаються "KOZAK SYSTEM" http://kozaksystem.com/ і саме вони завтра будуть в Луцьку. Так що політика до дупи, а концерт має бути гарний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гетто, не **зди, бо єдиний з присутніх тут хто продався палиці (за комп'ютери) то ти.

А по темі - такого файного концерту в Луцьку не варто чекати без виборів чи ше якоїсь катастрофи. Тому пофіг на причини - головне що свято в нашому місті і не тра кудись їхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kozak Systems рулять! Але я думаю зря вони назву поміняли, бо тепер коли чую Kozak Systemz - згадую "Казаків" в колготках і на шпильках.

P. S. А я за Палицю. Він, хоч і за передвиборчу кампанію, але зробив для міста більше ніж всі інші за свої строки перебування при владі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 гетто, про твій випадок

Довольно большое количество людей связано с этими людьми клиентскими отношениями. Вот, например, есть очень интересная книга воспоминаний брата Пабло Эскобара, где он говорит о том, как преданы были люди в Медельине господину Эскобару, как много хорошего он для них делал, потому что у него, действительно, было много денег. Такая, самая замечательная деталь в этой книге, брат Эскобара пишет, что у них 10% денег, которые они получали наличными, просто сгнивало, физически сгнивало. При этом, естественно, значительную часть они раздавали. Ну как? Вот, ты бедный несчастный человек, ты сводишь концы с концами, тебе надо дочку в университет отправить, вдруг к тебе пришли от Эскобара и дали деньги. Ты же не думаешь о том, что «вот я свожу концы с концами только потому, что в стране чудовищная обстановка, заправляет наркомафия и вообще...»

ескобар - колумбійський наркобарон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ни кому не продавался, каждый сам в кабинке делает выбор, я об том, что кто то реально платит бабло за товар, а кто то только языком ляпает, не более.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ни кому не продавался

А по моєму, в темі "Чи підете ви голосувати" (здається так вона називається) ти вже продався ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та продався він в реальному житті, а в тій темі, як і у всіх інших, лише хвастається з цього приводу.

ми ж не знаємо, піде він на вибори чи нє... але рекламу палиці прогнав добрячу

радує лише що тут контингент переважно не той що поведеться на таку фігню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлячись на нинішній стан на майдані, думаю, що Козак Системз прийдеться спостерігати десь біля ЦУМу, як не далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

така шо пробегал по работе через площу.... народу фатає.... чего то та из микрохвна верещат.... поро борщь и палыцю.. шоу....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А не могли скрін якийсь кинути? А то сайт з камерою ніяк не відкривається. Було б дивно, якби відкрився...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класно було! От тільки борщик не дістався, але пахло смачно. А в Козак системз музончик жосткий був. Ті пісні, які я чув, але в такій собі метал-обробці. За ритмом було не втанцювати :) Доречи поряд біля мене хтось в бордівській кепці був)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

йоклмн, кум в гості прийшов... довелося пропустити свято палиці і творити своє :)

а я так хотів послухати новий репертуар гурту Мандри

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречи поряд біля мене хтось в бордівській кепці був)

то тра було до нього підійти, сказати "борда рулить" і подарувати літру пива.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то тра було до нього підійти, сказати "борда рулить" і подарувати літру пива.

Доречі, файні люди так і роблять. )

Ось мені сьогодні привезли подарунок. )

bike-bier.jpg

На рахунок концерту, все було б гуд, якби та істота, яка відповідає за звук, звела б його гарно. Склалось враження, що намагались просто добитися максимальної гучності, а за якість ніхто не думав. Було дуже багато низьких і високих частот, які різали вуха, і намагались зруйнувати новий ЦУМ. )))

А музиканти старалися, за що їм ріспект.

kozak_system1.jpg

kozak_system2.jpgkozak_system3.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Концерт вдався наславу. Дуже порадувало те, що коли на сцені відверто агітували люди не плескали в долоні :0159: Відгриміли наславу й Козак системс та й Мандри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Козак Систем агітували за партію снайперів. А в натовпі, неподалік від памятника Лесі, скромненько так стояв Сашко Положинський і посміхався. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Козак Систем агітували за партію снайперів.

А що за партія снаперів ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Козак Систем агітували за партію снайперів.

А що за партія снаперів ?

Та пісня така є. Партії поки що нема. Положинський з Козак Систем на Бандерштаті співали. Youtube знайде. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

я заскочил купить пива...народу столько, что до барной стойки еле дошел, вернее дотолкался

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...