Перейти до змісту

Сигналізація в авто


Andreyxxx

Рекомендовані повідомлення

Люди всім привіт, Ви не повірите но ця сигналка мене достала. Сьогодні їду з роботи став на світлофор і стою собі тут сигналка начинає кричати , відключилась правда легко с пульта , але це не все їду далі під'їхав до будинка і сигналка знову начинає кричати і з пульта її вже ніяк не виключиш. Виключав кнопкою Valet. Я вже сам не знаю шо робити чи міняти її але це затрати чи відвезти до майстра щоб глянув я вже хз шо робити. Ще я думаю чи не мо же це все бути через замки в дверях? Я знімав обшивку та міняв ручки мо же щось зачепив :0118: але двері закриває добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 69
  • Створено
  • Остання відповідь

Да знаю що треба міняти з грішми проблема трішки, просто попередній власник казав що в нього все ГУД було я вот думаю може я щось зачепив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Техніка має таку властивість ламатись.... і те що було колись, не означає, що так буде завше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все схоже на на "самовільне життя" брелка\пульта, оскільки там заїдає кнопка, то під час руху\вібрації вона замикається і сигналізація приймає сигнал від брелка "включити паніку" (в нормальному режимі це при ввімкненому запалюванні натискнути кнопку і утримувати більше 10 сек)

А про розбирання дверей, то можна зачепити тільки двигун центрального замка (ЦЗ), при цьому просто перестане проацювати ЦЗ, ну і ніяк не стане кричати сигналка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене сигналка виконує вункцію закриття дверей та кричалки все інше там не підключене. Нарахунок пульта то може бути, але чому коли во на кричала на пульт нуль реакції вимикав кнопкою Valet

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але чому коли во на кричала на пульт нуль реакції вимикав кнопкою Valet

Можливо це через те, що пульт барахлить, а можливо сама сигналка.

просто попередній власник казав що в нього все ГУД було

А як поводить себе другий пульт?? Скільки через мене пройшло сигналок - всі були з двома пультами (навіть самі дешеві).

я вот думаю може я щось зачепив

Не уявляю, що можна зачепити під обшивкою дверей, щоб це вплинуло на роботу сигналізації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А свтлодіод видає код - причину включення сигналки, від чого спрацювала, від якого датчика. Якщр ні то попробувати брелок завернути в фольгу чи металеву коробочку і так поїздити. Будете знати причину, і тоді ремонтувати а не писати про кожне спрацювання сигналки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

deluxkangoo Скажіть будь-ласка як по світлодіоді дізнатися причину??? Замотати у фольгу можна но сигналака кричить раз в 2 а то і 3 тижня, але варто спробувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

deluxkangoo Скажіть будь-ласка як по світлодіоді дізнатися причину??? Замотати у фольгу можна но сигналака кричить раз в 2 а то і 3 тижня, але варто спробувати.

Замотати у фольгу- це те саме що телевізор не вимкнути, а екран заклеїти скотчом :) ( вийміть тоді вже батарейку). На кожну сігу, фактично, імпульсний код свій! Дивитись тра в мануалі на свою!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна і вийняти батарейку :)

А як там нарахунок світлодіода , як він видає код в інтернеті щось не можу знайти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Індикаторний світлодіод. При спрацюванні сигналки він моргає два, три чи чотири рази через паузу, вказуючи від чого спрацювала сигналка від дверей,чи від датчика удару, чи від багажника. А якщо несправний мікрик на пульті і сам замикає то в фользі він не передасть сигнал до основного блоку. Або вийняти батарейку. Чи може це якась крута, дорога сигналка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще раз детальніше для тих хто нерозуміє типу для мене :) Як мені взнати по тій лампочці звідки вона спрацювала? Скільки во на повинна блимнути від дверей чи від банажника. Сигналка не дорога Red Scorpio SRS 500А

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще раз детальніше для тих хто нерозуміє типу для мене :)Як мені взнати по тій лампочці звідки вона спрацювала? Скільки во на повинна блимнути від дверей чи від банажника. Сигналка не дорога Red Scorpio SRS 500А

Ніяк!

Если в режиме охраны сигнализация включила тревогу, и причиной послужило открывание дверей, капота, багажника или перерыв питания, система зафиксирует факт срабатывания и редкие вспышки индикатора состояния сменятся на более частые.
От і все, що спроможний показати індикатор твоєї сігі!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДОброго Всім вечора!!!

Сьогодні знову спрацювала сигналка під час руху авто, но індикатор сигналки навіть не засвітився.Коли в машині спрацювала сигналка почала блимати лампочка на блокові удара. Можливо вся проблема спрацювання у ньому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДОброго Всім вечора!!!

Сьогодні знову спрацювала сигналка під час руху авто, но індикатор сигналки навіть не засвітився.Коли в машині спрацювала сигналка почала блимати лампочка на блокові удара. Можливо вся проблема спрацювання у ньому?

ПОМІНЯЙ СИГНАЛІЗАЦІЮ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПОміняти це я знаю що треба, але я хочу знайти причину!!!

Ок. Причина - сигналізація функціонує неналежним чином, рішення - заміна сигналізації!

P.S. Датчик удару після зняття з охорони- не має ніякого впливу на сігу! Якби був варіант що є проблема по 15 проводу(( запалювання) тобто коло порушене)) спрацьовував би індикатор!!! У твому випадку - чіткій ГЛЮК, вирішення - заміна!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, друже, почитай спочатку інструкцію http://autoelectric....500/srs500m.htm

а потім розбирайся\питай про причини!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хочу поставить сигнализацию в авто, центральный замок стоит, управляется с брелка, авто - опель комбо 2006 года. Где можно установить чтобы недолго, и можно было присутствовать при установке, и по каким ценам установка?

З.Ы. планирую поставить двух-стороннюю, недорогую, до 700 грн. сигналку, без учета установки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...