Перейти до змісту

Сигналізація в авто


Andreyxxx

Рекомендовані повідомлення

тобто, тобі саму личинку? Ту, що ключем крутиться? Ну, напевно, якщо й знайдеш, то тільки в комплекті на всі двері/багажник, і завартує він немало... Простіше (і, тим паче, до речі) встановити сигналізацію і підключити її до "центрального замка" (я так зрозумів, він в тебе вже встановлений).

А що з твоїм замком?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 69
  • Створено
  • Остання відповідь

Мій замок не працює тобто ключ не крутиться, там взагалі хтось поставив від ВАЗ замка :) Хочеться щоб авто і ключиком відкривалось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій замок не працює тобто ключ не крутиться, там взагалі хтось поставив від ВАЗ замка :) Хочеться щоб авто і ключиком відкривалось

думаю, ціну взнаєш і перехочеться :)

Можеш, звичайно, і по шротах пошукати, але ж то вже інший ключ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це що щоб замінити серцевину потрібно відвалити багато $ ? Що окремо замки не продають ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо робити правильно, то треба міняти всі замки, щоб була можливість користуватися одним ключем для обох дверей, для багажника і для замка запалювання. Це на трохи грошей тягне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на запалення та багажник ключ є потрібно ще один щоб відкривались хочаб одні двері. Завтра поїду на варшавку і подивлюсь що там і по скільки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вы лучше к автоэлектрику поехали-бы ! С ним на месте решили , что именно Вам нужно для полного кайфа ! А уж потом и на Формулу - за ценами !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на запалення та багажник ключ є потрібно ще один щоб відкривались хочаб одні двері. Завтра поїду на варшавку і подивлюсь що там і по скільки.

А потім "круїз" по шротах, заодно і ціни порівняти можна буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А від ВАЗа замок не працює? Купи аналогічний аби якось відкривав, хай навіть і окремим ключем, та й не парся, все одно сигналку і центральний замок робити хочеш і ключами користуватись будеш кілька разів в рік, коли, наприклад, акамулятор на морози зніматимеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я так і хочу взяти поставити аби відкривав, але всі пишуть що одного замка не купиш продаєть комплект

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті знайшов свою сигналку в інтернеті :) Red Scorpio SRS-500A Хто що може про неї сказати? Про ті глюки що я писав це був настроєний датчик удара сильно і листя падало вот і кричала 1 сек :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди виникло таке питання, маю пульт від сигналки тобто зовсім від іншої моделі і мені цікаво можна його підключити до моєї сигналки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди виникло таке питання, маю пульт від сигналки тобто зовсім від іншої моделі і мені цікаво можна його підключити до моєї сигналки?

Ні. Хоча бувають іноді винятки, коли та сама сигналізація випускається під іншим брендом, приклад: шеріф-давінчі, фантом-конвой...

І зазвичай у двосторонок, можна приліпити односторонній пульт від молодших моделей)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так зрозумів мені потрібно купувати тільки брелок від моєї сигналки? І ще підскажіть будь-ласка де можа швидко та якісно перепаяти(замінити) кнопку на пульті а то стерлася майже

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вище вже говорили - в будь-якому сервісі мобільних телефонів. Зазвичай в них є в наявності різні мікрики, та якщо немає, то хай підкажуть що треба купити, а на варшавці такі запчастини можна знайти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вище вже говорили - в будь-якому сервісі мобільних телефонів. Зазвичай в них є в наявності різні мікрики, та якщо немає, то хай підкажуть що треба купити, а на варшавці такі запчастини можна знайти.

Не зустрічав такого, щоб кнопки від мобільного підходили на пульти, там значно габаритніші!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І де тут зв'язок?

Нарешті знайшов свою сигналку в інтернеті :) Red Scorpio SRS-500A Хто що може про неї сказати? Про ті глюки що я писав це був настроєний датчик удара сильно і листя падало вот і кричала 1 сек :)

Доброго всім вечора

Маю автомобіль, на ньому вже стояла сигналізація. Під чав використання сигналізації протягом місяця виникла проблема, а саме пульт не реагує на блок тобто не відкриває та не закриває. Одного разу авто закрилось а пультом вже ніяк мусив відкривати дротиком, потім пів дня шукав кнопку яка збиває настройки і сигналка знову працює нормально. Сьогодні також приїхав на роботу вимкнув авто і двері мали відкритись а тут вони відкриваються і знов закриваються і начинає кричати ну і пультом вже відкрити ніяк. Може в когось таке було???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вище вже говорили - в будь-якому сервісі мобільних телефонів. Зазвичай в них є в наявності різні мікрики, та якщо немає, то хай підкажуть що треба купити, а на варшавці такі запчастини можна знайти.

Не зустрічав такого, щоб кнопки від мобільного підходили на пульти, там значно габаритніші!

Не проблема мікрик знайти, проблема його припаяти! Хіба не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вище вже говорили - в будь-якому сервісі мобільних телефонів. Зазвичай в них є в наявності різні мікрики, та якщо немає, то хай підкажуть що треба купити, а на варшавці такі запчастини можна знайти.

Не зустрічав такого, щоб кнопки від мобільного підходили на пульти, там значно габаритніші!

Не проблема мікрик знайти, проблема його припаяти! Хіба не так?

у деяких, саме проблема знайти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І де тут зв'язок?

Нарешті знайшов свою сигналку в інтернеті :) Red Scorpio SRS-500A Хто що може про неї сказати? Про ті глюки що я писав це був настроєний датчик удара сильно і листя падало вот і кричала 1 сек :)

Доброго всім вечора

Маю автомобіль, на ньому вже стояла сигналізація. Під чав використання сигналізації протягом місяця виникла проблема, а саме пульт не реагує на блок тобто не відкриває та не закриває. Одного разу авто закрилось а пультом вже ніяк мусив відкривати дротиком, потім пів дня шукав кнопку яка збиває настройки і сигналка знову працює нормально. Сьогодні також приїхав на роботу вимкнув авто і двері мали відкритись а тут вони відкриваються і знов закриваються і начинає кричати ну і пультом вже відкрити ніяк. Може в когось таке було???

Прочитай уважно пост що я писав а тоді пишу всяку х....ню

На рахунок кнопки то вона там як у мишці тільки меньша :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Дааа уж", і я ще поради якісь давав :_14:

Пояснюю, датчик удару до відкриття і закриття авто НЕ МАЄ ЖОДНОГО відношення.

Та й грець з ним...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто в попереднього власника був він дуже чутливо настроєний і тому вона "кричала" навіть від листя :) а те що не відкривались двері я теж вияснив проблему це заїдає кнопка. Коли її зажати більше 2 сек то там включається режим якийсь "Паніка" чи щось таке а щоб зняти потрібно 1 раз натиснути а так як кнопка заїдає час від часу то виходить що ми знову тримаємо 2 сек :) Потрібно міняти кнопку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо Вам сигналізація, хто зараз краде авто???

в дворі тиждень стояв лексус лс470(не мій) навіть муха не посрала

поставте просто ц/з та й плюньте на сигналізацію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо Вам сигналізація, хто зараз краде авто???

в дворі тиждень стояв лексус лс470(не мій) навіть муха не посрала

поставте просто ц/з та й плюньте на сигналізацію

Відразу видно, компетентний фахівець!!!

P.S. Andreyxxx , користувач vaz75 , стосовно твоїх попередніх постів, дуже вдало підмітив- цз і датчик удару не повязані!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо Вам сигналізація, хто зараз краде авто???

в дворі тиждень стояв лексус лс470(не мій) навіть муха не посрала

поставте просто ц/з та й плюньте на сигналізацію

Відразу видно, компетентний фахівець!!!

P.S. Andreyxxx , користувач vaz75 , стосовно твоїх попередніх постів, дуже вдало підмітив- цз і датчик удару не повязані!!!

Ти не розумієш, то Лехус був луцького авторитета, то не то шо люди, мухи ср.ти боялись :_07:

А загалом про сигналки я щось таки знаю, роки десять назад керував дільницею по встановленню в т.ч. і сигналок, особисто встановив близько десятка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...