Перейти до змісту

Сигналізація в авто


Andreyxxx

Рекомендовані повідомлення

Доброго всім вечора

Маю автомобіль, на ньому вже стояла сигналізація. Під чав використання сигналізації протягом місяця виникла проблема, а саме пульт не реагує на блок тобто не відкриває та не закриває. Одного разу авто закрилось а пультом вже ніяк мусив відкривати дротиком, потім пів дня шукав кнопку яка збиває настройки і сигналка знову працює нормально. Сьогодні також приїхав на роботу вимкнув авто і двері мали відкритись а тут вони відкриваються і знов закриваються і начинає кричати ну і пультом вже відкрити ніяк. Може в когось таке було???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 69
  • Створено
  • Остання відповідь

Телепати у відпустці!

Марку сиги релігія непозволяє сказати? Мо сіла батарейка, старіння кондерів у контурі приймача-передавача, збій в налаштуваннях, механічне пошкодження брелка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да я не знаю яка сигналізація на блокові нічого непише, пульт працює нормально так як після натискання кнопки яка збиває налаштування він працював.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да я не знаю яка сигналізація на блокові нічого непише, пульт працює нормально так як після натискання кнопки яка збиває налаштування він працював.

це ще нічого не означає, фото пульта закінь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго всім вечора

Маю автомобіль, на ньому вже стояла сигналізація. Під чав використання сигналізації протягом місяця виникла проблема, а саме пульт не реагує на блок тобто не відкриває та не закриває. Одного разу авто закрилось а пультом вже ніяк мусив відкривати дротиком, потім пів дня шукав кнопку яка збиває настройки і сигналка знову працює нормально. Сьогодні також приїхав на роботу вимкнув авто і двері мали відкритись а тут вони відкриваються і знов закриваються і начинає кричати ну і пультом вже відкрити ніяк. Може в когось таке було???

Если Вы уже открывали её прутиком , то зачем весь этот геморой ? Купите новую сигналку и пускай Вам её переставят ! Я-бы так и сделал .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидше за все переприв’язати пейджер(+запасний брелок) до тіла тра, і все стане на своє місце.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго всім вечора

Маю автомобіль, на ньому вже стояла сигналізація. Під чав використання сигналізації протягом місяця виникла проблема, а саме пульт не реагує на блок тобто не відкриває та не закриває. Одного разу авто закрилось а пультом вже ніяк мусив відкривати дротиком, потім пів дня шукав кнопку яка збиває настройки і сигналка знову працює нормально. Сьогодні також приїхав на роботу вимкнув авто і двері мали відкритись а тут вони відкриваються і знов закриваються і начинає кричати ну і пультом вже відкрити ніяк. Може в когось таке було???

А чому дротиком?? Я б радив разом із сигналкою замінити серцевину замочка, щоб хоча б одні двері відчинялись з ключа.

ЗІ Можу допомогти із заміною, але це вже в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене толком не відкриває/закриває коли батарейка підсівша.

Знаю, що така проблема була в колеги, коли кнопка-мікрик на пульту добре не контачила і при натисканні подавала кілька сигналів, центральний блок блокував доступ. Після заміни мікрика все добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-7779-0-41485300-1350576301_thumb.jpБатарейка нова стоїть, але в пульті кнопка яка знімає з сигналки вже зносилая ну тобто інші 2 кнопки при натисканні клацають а перша ні. На мою думку пульт тут нідочого так як я нажимав цю таємну кнопку 5 разів яка іде від блока і все знову працювало.

Може хтось знає чи можна мені купити інший пульт? І ще таке буває що сигналка сама подає або один звук ніби я її знав або 4-5 бистрих звука.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скільки буде коштувати заміна? і де це краще зробити? Чи потрібно мінти центральний замок ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скільки буде коштувати заміна? і де це краще зробити? Чи потрібно мінти центральний замок ?

Замена сигналки ( без стоимости самой сигналки ) до 200 грн . Если ЦЗ выполняет свои функции , то его менять не нужно ( выяснится в процессе замены сигналки ) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яку краще поставити сигналку? і де виконують роботи заміни ?

Звоните по-телефону 0633243088 Андрей . Отвечу на все Ваши вопросы !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-7779-0-41485300-1350576301_thumb.jpБатарейка нова стоїть, але в пульті кнопка яка знімає з сигналки вже зносилая ну тобто інші 2 кнопки при натисканні клацають а перша ні. На мою думку пульт тут нідочого так як я нажимав цю таємну кнопку 5 разів яка іде від блока і все знову працювало.

Може хтось знає чи можна мені купити інший пульт? І ще таке буває що сигналка сама подає або один звук ніби я її знав або 4-5 бистрих звука.

Чоловіче , пульт вартує майже як дешева сигналка , а якщо твоя сигналка старої моделі -- пульт знайти важко .

Занеси кому перепаяти кнопку , ось і все .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть будь-ласка чи можливо так щоб я купив сам нову сигналку приблизно так за 300 грн і сам переставив? Чи там потрібно щось з проводами крутити чи просто фішки переставити? Може хтось має інформацію чи є в районі Лучеська сервіс чи ще щось по заміні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо самому переставити , якщо акуратний і є мінімальні навики роботи з проводами .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть будь-ласка чи можливо так щоб я купив сам нову сигналку приблизно так за 300 грн і сам переставив? Чи там потрібно щось з проводами крутити чи просто фішки переставити? Може хтось має інформацію чи є в районі Лучеська сервіс чи ще щось по заміні?

Якщо аби було- то можна, але зазвичай тра залишкі старої зносити під корінь( невідомо як її ставили і у якому, наразі, там все стані). Якщо рукі ростуть із потрібного місця можна і самому :) ( але не забувай що після встановлення її ще й налаштувати тра). Фішка в фішку це коли аналогічний виробник-модель-ревізія! В районі Лучеська незнаю, а за Там_Там експресом колись були :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт, завтра збираюсь купити та поставити замок у водійські двері підскажіть який замок і де краще купувати ну і можна ціни. Автомобіль Опель рекорд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт, завтра збираюсь купити та поставити замок у водійські двері підскажіть який замок і де краще купувати ну і можна ціни. Автомобіль Опель рекорд

незрозуміле запитання, в темі до сигналізації... Що означає "підскажіть який замок.. купувати?... Автомобіль Опель рекорд"? - від Опеля Рекорда замок купувати, звичайно.

Чи ти маєш на увазі електропривід "центрального замка"? Пробіжишся по "Формулі", та й запитаєш в кого які ціни. Не знаю тільки, чи нові продають поштучно...

------------------------------------------------------------------------

"Правильно заданый вопрос - уже половина ответа" ©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання звісно не в тему, але я вибачаюсь. Я просто незнаю які там види замків і т.д. замок потрібен звичайний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...