Перейти до змісту

muz.lutsk.ua


D@ve

Рекомендовані повідомлення

Ні, так не піде, в мене трафік обмежений :)

Дивлюся, тут трохи українську музику збирають. Не треба кілька альбомів класиків: "Братів Гадюкіних"? А то в ДМ лише 7 пісень...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 224
  • Створено
  • Остання відповідь
Ні, так не піде, в мене трафік обмежений :)

Дивлюся, тут трохи українську музику збирають. Не треба кілька альбомів класиків: "Братів Гадюкіних"? А то в ДМ лише 7 пісень...

який трафік:))) гагага

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

noven, чому насміхаєшся? ссилку дали на сайт, а не ДМ, я звідти тягнути не хочу, тому що трафік обмежений, шо не яснО?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я в плані того що казав тобі що зможу дістати.. . але ти ж не звертаєшся:)

пс: послухай поки фльор :) теж діло..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ловлю на слові! Весь ФОРУМ в курсі, що noven пообіцяв нам дістати Мальмтіма! :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшлась таки музичка Noven-a. І я вже повернувся. Отож.

From Noven

Flaw

Jane_Air сорі, але закидать не буду (сподіваюсь, пояснень не потрібно).

Sigur Ros

Tsunami Bomb

Yeah Yeah Yeahs

Ну і дещо від себе:

Сурганова и оркестр

Особливо актуальна ця: Весна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пам`ятаєтся, просили Вася Club:

Конокрад (2005)

Ну і новеньке від Альони Вінніцкої:

(2006) Рассвет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

супер :woohoo: дякую

в мене є рок-опера Енеїда кому треба ?

Цікаво вже тому, що ця рок-опера в Україні – перша. Але вона не змогла б кілька років поспіль збирати аншлаги, якби не мала й інших переваг, крім цієї. І можна навіть не акцентувати тут увагу на непересічності тексту „Енеїди” Івана Котляревського, на основі якої і створено рок-оперу. Але, втім, не поспішатимемо. Адже твір Котляревського є за змістом, так би мовити, епічним бурлеском. А те, що ми тут чуємо – і продовжує цю лінію, і поглиблює, робить окремі деталі ще більш яскравими. Яким чином? Просто. Звучить поліфонічний театр абсурду, трагікомедія, у якій все навпаки – смішні речі здаються гіркими, а трагічне відбувається так, що неможливо втримати усмішку. Зрозуміло, що подібний підхід відкриває дуже широке поле для експериментів – в тому числі й музичних. І композитор, Сергій Бедусенко, скористався такою нагодою винахідливо. Що стосується музики, то в даному випадку на традиційний український мелос, на фольклорну основу накладено стільки сучасних музичних стилів, що й годі всі їх перелічити. Арт, джаз, блюз, реггі, реп і просто рок – і так далі. І, треба віддати належне композиторові, весь цей, чи не вавілонський, гармидер – звучить органічно, доладно, дотепно. Плюсуємо сюди виконання ролей такими зірками, як Таїсія Повалій, Анатолій Матвійчук, Анатолій Хостікоєв, Микита Джигурда, Богдан Бенюк (і це тільки початок переліку), плюсуємо також неабияке почуття гумору та злободенність, бо сміх над собою завжди є злободенним – то Вам ще не досить цікаво?

Видавець: Ukrainian records

Рік видання: 2001

Пам`ятаєтся, просили Вася Club:

Конокрад (2005)

Ну і новеньке від Альони Вінніцкої:

(2006) Рассвет

вася Club ще треба трек №2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене є рок-опера Енеїда кому треба ?

Давай. З задоволенням послухаю і викладу

вася Club ще треба трек №2

Опа, не помітив. Мабудь не докачався....

....Точно, просто важиь 15 Мб, muzon невідомо чого не відкривається, а через проксі не дотягуєтсья :-(

Так що ви вже, якось, своїми силами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, а нету ни у кого Гимна Казантипа 2005?

ЕСТЬ КОНЕШНО И НЕ ТОЛЬКО ГИМН

Гитлер капут

Garage Party 30.07

List 03.08

The Last Afterparty 28.07

Zвёздный парад

Главный 28.07

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну то шо, выложит этот гребаный гимн кто-та или нет?

Незнаю как тут вылаживают, но залил в инкоминг (ftp://lm.lutsk.ua/incoming/), как дальше в поддиректории закинуть не знаю.

Называется: "001 R-TEM - VOICELESS ''ГИМН - КАZАНТИП-Z005''.mp3"

Это только первая дорожка, там целый компакт с обалденными миксами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так треба було цілий диск і викладати. Куди тепер одну пісню дівати?

Так просили же тоько гимн, вот и залил. Я не АДСЛе не знаю траф мне за заливку считаеться или нет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так треба було цілий диск і викладати. Куди тепер одну пісню дівати?

Так просили же тоько гимн, вот и залил. Я не АДСЛе не знаю траф мне за заливку считаеться или нет?

если домашние сети, то нет

Не понятно, в смысле домашние сети??? По ЛМ хоже вроде не считает, а на заливку да по фтп может посчитать. Весь альбом залью так и весь бендвайз за месяц выйдет, не хочу эксперементировать дождусь логов и тогда будет видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...