Перейти до змісту

Триатлон


kostya

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 90
  • Створено
  • Остання відповідь

Тут недавно шура визжал на FKCX_half что тот его в репе ***** послал. Мол типа как то несправедливо и все такое. Посмотрел я на свою репу сейчас и что я вижу ? :smile3:) Справедливец отметился. бу га га.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто человек далеко, ему легко говорить...

А в Луцке пришлось бы отвечать то :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут недавно шура визжал на FKCX_half что тот его в репе нахуй послал. Мол типа как то несправедливо и все такое. Посмотрел я на свою репу сейчас и что я вижу ? :smile3:) Справедливец отметился. бу га га.

нормальный ответ на маты

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не Костя... :smile3: .так діло не піде...ти вже на ділову тематику розмову почав ставити рейки. Цілком академічний спір. Клоунада мені здається вже тут присутня. Або пливеш як пливеш (як нормальний хлоп, сказав, показав, доказав, випив за результат, і до наступних вершин), або вже бужеш плавать, але так...так тихо щоб потім на тебе пальцями не тикали :) (аля дивіться дітки.. клоун пливе.. а без гриму.. :) ). Мені цікаво.. і більшості також про твій результат. Люди хочуть видовища.. покажи нам це...чи можливоце що ти тут пробуєш довести...чи ти бажжаєш що всі тут присутні підсуєтилися і понадшукали плавців офігенних ?? Щоб доказати або твою правоту (30 хвл/2 км), або переплюнути...цікаво..а це можливо :) ??, а бо ж аффторитетних висловлювань із сцилками на достовірні джерела про неможливість подібного дійства. Начав тему.. тепер доказуй.... (2 КМД не бань :) ) нехуй піздеть коли піздеть нехуй :) !

2 варіан.. всім набридне спір. і він кане у Лету...а цікавість..це ж така штука... ще хтось попробує спробувати.. а якщо ненароком потоне ? його смерть буде на твоїй кармі пятнишком...давай друже підсуєтись. Покажи нам..це дійсно цікаво і весело. Можливо і не один плавать будеш, а гуртом...да блін.. важливий не рузультат плавання а...те що буде після плавання, голі діфки, пиво, водка, косячок, пяний воділа, удар, госпіталь ,каталка, катафалк, земля мягенька і вічний сон.

КОСТЯ ВПЕРЕД !!!! Ждем Результату !!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1

Про биноколь - все в силе, еще есть труба с зумом 8-24 и два фонарика Сигма на светодиодах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не Костя... :( .так діло не піде...ти вже на ділову тематику розмову почав ставити рейки. Цілком академічний спір. Клоунада мені здається вже тут присутня. Або пливеш як пливеш (як нормальний хлоп, сказав, показав, доказав, випив за результат, і до наступних вершин), або вже бужеш плавать, але так...так тихо щоб потім на тебе пальцями не тикали :) (аля дивіться дітки.. клоун пливе.. а без гриму.. ;) ). Мені цікаво.. і більшості також про твій результат. Люди хочуть видовища.. покажи нам це...чи можливоце що ти тут пробуєш довести...чи ти бажжаєш що всі тут присутні підсуєтилися і понадшукали плавців офігенних ?? Щоб доказати або твою правоту (30 хвл/2 км), або переплюнути...цікаво..а це можливо ;) ??, а бо ж аффторитетних висловлювань із сцилками на достовірні джерела про неможливість подібного дійства. Начав тему.. тепер доказуй.... (2 КМД не бань ;) ) нехуй піздеть коли піздеть нехуй ;) !

2 варіан.. всім набридне спір. і він кане у Лету...а цікавість..це ж така штука... ще хтось попробує спробувати.. а якщо ненароком потоне ? його смерть буде на твоїй кармі пятнишком...давай друже підсуєтись. Покажи нам..це дійсно цікаво і весело. Можливо і не один плавать будеш, а гуртом...да блін.. важливий не рузультат плавання а...те що буде після плавання, голі діфки, пиво, водка, косячок, пяний воділа, удар, госпіталь ,каталка, катафалк, земля мягенька і вічний сон.

КОСТЯ ВПЕРЕД !!!! Ждем Результату !!!!

читай ветку внимательнее 2км за 40-50 минут. про 30 минут речи не было.

я фигею. юноши плавают в два раза быстрее, а я почему то не смогу :))

тем более что плавал не один десяток раз.

только вот не надо меня на слабо вызывать. хочеть проверить - 500 вечнозеленых президентов

и в ближайшем бассейне я повторю результат еще раз.

а пиво, чипсы. я самый крутой и так далее - мне совершенно по***. я уже давным давно вышел из возраста людей, которым надо чего то там доказывать.

p.s. кто хочет поплавать - милости просим завтра на 6:30. И наездимся и наплаваемся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покатушка удалась на славу. Дистанция отдалась совершенно без напряга. В воскресенье будем пробовать вариант сложнее.

- тур в хренники

- переплытие озера

- тур обратно

собираются все желающие.

p.S. Один может не плыть (будет сторожить байки :)) )

2FKCX_half: будешь на озере в солнечном замерь плс ширину. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я підтримаю Костю. Якщо людина веде більш менш активний спосіб життя, важить не 200 кг, то досягти певних результатів не так важко. Чим відрізняється людина, яка постійно тренується від людини, яка займається спонтанно? От, наприклад, будучи на другому курсі університету, не будучи ні легкоатлетом ні крутим туристом, я почав готуватись до змагань з техніки пішохідного туризму (мотузки, карабіни). Я тренувався менше року і на змаганнях показував результати, близькі до тих учасників, які через пів року поотримували майстрів спорту. А я ці пів року не займався взагалі і вже через рік я на змаганнях показував результат в 2,5 - 3 рази гірший за тих самих, кому я раніше наступав на пяти. Для того, хто постійно займається спортом, не проблема зробити перерву. Організм має свою память.

Інша історія - рік не бігавши, я вирішив побігати. Пробіг 7-8 км. Харкав кровю і потім тиждень не міг ходити. Через два тижні я вже без особливих зусиль бігав 15-16 км, ще через два тижні пробіг 25. Важкувато було, але ж пробіг.

Ще кілька місяців і думаю марафонська дистанція була б мені по силах. Але достатньо на пів року зупинитись - все треба буде починати спочатку.

Я так думаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО.

Все впирається в час за який це все треба зробити і розстановку приорітетів. Хто б що не говорив загальна протяжність 225,8 км Пояснюю - ті дисципліни , в яких ти відчуваєш себе сильнішим треба залишати на кінець, а ті в яких ти будеш тратити більше сил (в основному із-за відсутності техніки) треба виконувати першими. Бо, наприклад, я прожену на велі без базара, пропливу гірше, а бігати я взагалі не люблю............ чого на вел і сів :) .

Отже, для мене

1. Біг.

2. Плавання.

3. Велогонка.

Костя, +1, це реально, за певних обставин:

1. Час проходження дисциплін (або загальний час).

2. Правильна черга виконання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lexx, я точно не знаю. Но в IronMan кажется последовательность жестко задана, сперва плавание, потом вело, потом бег.

Я думаю надо начинать с небольших дистанций в той же последовательности и постепенно довести их до искомой.

Поедешь с нами в воскресенье (я, дифото, может еще ursa до отпуска согласится) в Хренники ? Плаваем все. Без замеров времени, без напряга. Посмотрим кому куда стремиться. Я вот решил всю неделю работать над техникой бега :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Хренники - это правильно , я буду тренироваться рано вставать и пить пиво, что-бы не опозориться перед людями в воскресенье...

ЗЫ У меня осталося 50 грн предыдущей кассы...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

едем-едем, а где и как - разберемся!

я буду тренироваться рано вставать и пить пиво

это как? по утряни пиво пить? чтоб не опозориться? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тур туда, плавание, тур обратно и ЕЩЕ И ПИВО ??? :blink: ))

дык кто чего умеет! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На 8 в неділю.

там народу вже "тьма" збирається переговоримо на місці, якщо я знову не забухаю і на Світязі не прокинусь. :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені бананіф тоді гілочку ;) на ранок.

+ передайте кто може Лілі, що вино..вино...воно..чекає :)

До речі, хто знає Ліліну Асю, скиньте в "личку"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ліля це та, що на червоно-жовтому Стівенсі, дружина Олійника ? Риженька ? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо вранці прокинусь - поїду з вами, але купатись не буду - плаваю як сокира :-D .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня есть такие оранжевенькие нарукавники, Вика в них на море плавать училась. Возьму, если не забуду. И фотоаппарат тогда уж брать прийдется ...:P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...