Перейти до змісту

050-862-92-04, 093-747-14-63 Євген Петрович


NSL

Рекомендовані повідомлення

До речі, остання інфа.. ще появився один розводіла-віруючий. Давно вже працює. Кинув недавно 5 людей. його зловили - водили до пастора, той сказав все гуд. Ви шось не так йому зробили чи не так домовились.. Сам же цей вєруючий спригував на мого постачальника дерева, що це той винен і не везе матеріал (вони колись давно співпрацювали, а на даний час він і моєму постачальнику винен близько 10 000 грн). От так-то, спокуса легких грошей робить слабких людей просто хворими на голову.

Artis,

Будівельники, ми хороші.. для хороших...

А така реакція через те, що мене півроку назад розвів знайомий на 5 000 вбитих єнотів. Зараз десь в Росії. Як виявилось, винен він ще 5-10 людям, точно не знаю...

Ця не справедливість мене просто убиває. Кожен свій єнот я заробляю і вони не легко даються. не легко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А така реакція через те, що мене півроку назад розвів знайомий на 5 000 вбитих єнотів. Зараз десь в Росії. Як виявилось, винен він ще 5-10 людям, точно не знаю...

А на сайтах, що дали зверху пишете, що то "конкуренти", цитую

1Платформа Олег01.12.2014 22:44

Це провокація. Люди не ведіться. Не добросовісні конкуренти. Автора прошу вказати свій реальний номер тел, хочу з вами плідно поспілкуватись. Мною зроблено 16 готових будинків, і за 2 роки роботи ніяких проблем з грошима та виконанням замовлень не було. Це підлий вчинок! За своі слова відповідаю. Мельничук Олег. тел 050 85 85 907

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

У відповідь на повідомлення:

Сьогодні, значить зустрічаюсь з потенційним замовником в центрі - бачу чувак якийсь з моєю знайомою.. А це він.. Вона плаче коли ця с.ка віддасть гроші, а він бреше, шомвчора скинув 9000 грн їй на карточку....

Вона мені каже - це Грицишин.. (я його в лице раніше не бачив)...

І почав я його годувати лящами по всьому ценру,.. Чувак не адекват.. явно.. хворий... дав з кимось по тел поговорити.. я почав розказувати ситуаціЇ і хто б він йому не був - щоб приїжджав та говорив зі мною та моїми 5ма хлопцями, які летіли по Рівненській в сторону центру. до нього.. мали його покатати.. Чувак з переляку кинув трубку... Женька почав лякати міліцією та отримував далі лящі.. втік в таксі. часу не було ним займатись - закуповував матеріал, все було розписано по хвилинах....

Якби не мій друг, який мене стримував - я б його убив прямо в центрі.

Це падло взяло понаписувало про мене всякої гадості в неті

http://orlada.com/po...l-0508585907.ua

http://lutsk.vol.orl...l0508585907-.ru

http://volyn.bonline...19&ad_id=249646

Люди, якщо ви знаєте де зараз проживає цей ... в Луцьку - обіцяю винагороду. Ми з ним ще не до кінця розібрались. мої хлопці хочуть з ним зустрітись...

Напишіть мені в приват. Є певна інформація щодо цієї особи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А така реакція через те, що мене півроку назад розвів знайомий на 5 000 вбитих єнотів. Зараз десь в Росії. Як виявилось, винен він ще 5-10 людям, точно не знаю...

А на сайтах, що дали зверху пишете, що то "конкуренти", цитую

1Платформа Олег01.12.2014 22:44

Це провокація. Люди не ведіться. Не добросовісні конкуренти. Автора прошу вказати свій реальний номер тел, хочу з вами плідно поспілкуватись. Мною зроблено 16 готових будинків, і за 2 роки роботи ніяких проблем з грошима та виконанням замовлень не було. Це підлий вчинок! За своі слова відповідаю. Мельничук Олег. тел 050 85 85 907

А як писати? Що це Грицишин Є. П?. Багато людей не зрозуміє і подумає дитсад. Кому цікаво той розбереться до кінця. Є люди, потенційні замовники,які в курсі всього мого життя та повідомлень завдяки нету

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже його пів року шукаю, якщо є в когось інформація де він, напишіть будь ласка в ПП!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Яким чином і як вплинути, напишіть будь ласка в приват. Моїй знайомій винен колосальні гроші. Дуже допоможете

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Відкрито кримінальне провадження проти Грицишина Євгена Петровича. Звертайтесь у Дубенську прокуратуру або дзвоніть на 102 у м. Дубно і давайте по телефону заяву щоб разом розглядали справу, або тел. (03656) 42440 Рівнененська область, місто Дубно, вул. Івана Франка 10 Дубенська міжрайонна прокуратура. Також дзвоніть на номер т.0509077759, 0676050811 Іванна.

Чим більше людей подадуть заяву, тим швидше буде розглядатися справа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

АВЕРС

 

Дубнівському аферисту таки оголосили про підозру. Нагадаємо, як ми повідомляли у попередньому випуску новин, днями поліція затримала злочинця, який орудував по усій Україні. Більше чотирьох років псевдо-забудовник розводив на гроші довірливих українців. Обіцяв у короткий термін та за привабливою ціною побудувати житло, брав завдаток та зникав. Таким злочинним методом, лише за нашими підрахунками, ділок нагендлював більше мільйона гривень. Нашим кореспондентам, під час проведення журналістського розслідуваня стало відомо про 12-тьох потерпілих з Волині. Жертви афери також є у Києві, Запорізькій, Черкаській та Львівській областях.

http://mediaavers.com/vіdeo-novini/2016/04/15/pravooxoronczі-oprilyudnili-rіshennya-shhodo-budіvelnogo-aferista/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

м-дааа... майже рік правоохоронці телились, і вродили,  врешті-решт, лише "ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПІДОЗРУ"! І "домашній арешт"!

Один песимізм в баченні перспектив справи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

ОШУКАНІ ЛУЧАНИ ЛЕДЬ НЕ ВЧИНИЛИ САМОСУД НА «ДУБНІВСЬКИМ ШАХРАЄМ»

Цитувати

Сьогодні 10:48

 

Чотирнадцять ошуканих людей у коридорі Луцького міськрайонного суду хотіли лінчувати афериста, - йдеться у сюжеті ТРК Аверс.

Мешканця Рівненської області, 27-ми річного Євгена Грицишина луцькі правоохоронці затримали у квітні цього року.

Як встановило слідство, більше чотирьох років молодик розводив на гроші довірливих українців. Називав себе представником будівельної фірми, пропонував будівельні послуги та збирав чималі суми завдатку. А потім просто зникав. На вудку ділка потрапили десятки людей по всій Україні. У справі, яку розглядають в Луцьку, таких ошуканих - 14.

«В лютому минулого року нам необхідно було добудувати магазин. Ми знайшли контейнери, знайшли цього псевдозабудовника. Приїхали, уклали договір, до 26 квітня мав стояти магазин. Проте він тягнув, тягнув, от і дотягнув до цього часу. Ані грошей, ані магазину, а ми дали задаток 40 тисяч гривень», - розповідає лучанин Анатолій.

У всіх потерпілих зловмисник просив різну суму завдатку. Згідно з версією слідства, такими шахрайськими методами ділок нагендлював близько 600 тисяч гривень.

На запитання журналістів обвинувачений Євген Грицишин каже, що свою вину не визнає та додає, що «суд все покаже».

Потерпілих обурила така поведінка псевдозабудовника тож вони здійняли рейвах. У приміщенні суду навіть лунали заклики відлупцювати молодика.

Ошукані люди сподівалися на правосуддя. Натомість судове засідання вдруге відклали. Суддя пояснив таке рішення правом обвинуваченого на захист, мовляв, обвинувачений не встиг ознайомитися з усіма позовними заявами потерпілих, які постійно додаються. Проте обурені люди кажуть, що справу навмисне затягують, аби завершився термін домашнього арешту злочинця і він міг втекти.

Детальніше дивіться у сюжеті:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...