Перейти до змісту

050-862-92-04, 093-747-14-63 Євген Петрович


NSL

Рекомендовані повідомлення

http://vse-bud.com.ua. Згідно даних на сайті термін виготовлення від 7 до 30 днів. Але це не правда, будиночок 2х3 виготовляє вже 3 місяць, і ще не зробив. Ніхто в нього нічого не замовляйте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто замовили в нього. а замовлення не виконує. завтраками кормить. просто хочу щоб ніхто більше не постраждав. Хто хоче мати зним поблеми то хай замовляє. Я не заперечую, а застерігаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бы такой подаче информации как на сайте в жизни не доверил. Видно что халява.

+ договор должен быть какой-то, даже между физ лицами, тогда пугаете судом и делает все бегом ) Даже стих получился )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Шановні колеги!

Я, Євген Петрович, не розумію претензій!

Ми серйозна фірма, яка працює по Україні вже 5 років!

Ми робимо обєкти державним установам: СБУ,Прокуратурі, Адміністрації Президента та інш.

Від цього замовлення ми відмовилися, вибачилися і повернули кошти (підтверджено нотаріусом)!

Ми не робимо обєкти 3Х2! Наш менеджер взяв помилково замовлення, яке ми не робимо!

Дякую за увагу!

Євген Петрович

Шановні колеги!

Я, Євген Петрович, не розумію претензій!

Ми серйозна фірма, яка працює по Україні вже 5 років!

Ми робимо обєкти державним установам: СБУ,Прокуратурі, Адміністрації Президента та інш.

Від цього замовлення ми відмовилися, вибачилися і повернули кошти (підтверджено нотаріусом)!

Ми не робимо обєкти 3Х2! Наш менеджер взяв помилково замовлення, яке ми не робимо!

Дякую за увагу!

Євген Петрович

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в виде ОФФТОПА

Ми робимо обєкти державним установам: СБУ,Прокуратурі, Адміністрації Президента та інш.

то вот кто у нас отмывает народные деньги :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми зробили сотні обєктів звичайним людям, всі задоволені! Є книга відгуків!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Не зв'язуйтесь з цією фірмою. Також замовили будиночок, вже три місяці кормить обіцянками, дозвонитися до нього зараз неможливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а це не 2*3 5555_20120917_1851750847.jpg чи це 222222_20120917_1461031597.jpgз Вашого албому

це прийомні СБУ та АП. Там ліфт в низ і 300 поверхів бункера :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їздили на те місце де він нам показував будиночки в перший день знайомства. Там все зачинено, а місцеві кажуть, що його ніколи тут не буває і ми не перші хто сюди приїзжає щоб його відшукати.

Гадаю час звернутися до спеціальних органів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Зараз будую замовникам каркасний будинок в Голишеві.. Того року ці люди зверталися до нього - віддали йому 10000 дол задатку. і до цього часу не повернуті кошти. Судяться з ним. В суді багато справ назбиралось від ошуканих людей. Ціни на сайті не реальні в нього. От і ведеться наш народ на сир)

Кого цікавлять каркасні будинки - звертайтесь - http://vk.com/karkasni_budinki_lutsk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз будую замовникам каркасний будинок в Голишеві.. Того року ці люди зверталися до нього - віддали йому 10000 дол задатку. і до цього часу не повернуті кошти. Судяться з ним. В суді багато справ назбиралось від ошуканих людей. Ціни на сайті не реальні в нього. От і ведеться наш народ на сир)

Кого цікавлять каркасні будинки - звертайтесь - http://vk.com/karkasni_budinki_lutsk.

Не работает ссылка. ((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тоді мій сайт Platform.at.ua і там перехід на групу ВК. Або в гуглі забити "каркасні будинки Луцьк" і буде сайт і група ВК

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Платформа, цікава тема але ви б її винесли в окрему. Бо тут все ж жаліються на якогось недобросовісного а не обговорюють каркасні будинки :)

На сайті багато класних прикладів, але дюже бракує орієнтовної ціни

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні колеги!

Я, Євген Петрович, не розумію претензій!

Ми серйозна фірма, яка працює по Україні вже 5 років!

Ми робимо обєкти державним установам: СБУ,Прокуратурі, Адміністрації Президента та інш.

Від цього замовлення ми відмовилися, вибачилися і повернули кошти (підтверджено нотаріусом)!

Ми не робимо обєкти 3Х2! Наш менеджер взяв помилково замовлення, яке ми не робимо!

Дякую за увагу!

Євген Петрович

пиШдабол Вы, Євген Петрович. Как не стыдно?....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тоді мій сайт Platform.at.ua і там перехід на групу ВК. Або в гуглі забити "каркасні будинки Луцьк" і буде сайт і група ВК

по-перше температурні умови на Україні не такі як у США

по-друге Ваші карткові будинки розвалюються пі поривом вірту

і по-третє реклама на board.lutsk.ua дозволена виключно за згодою адміністрації ресурсу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тоді мій сайт Platform.at.ua і там перехід на групу ВК. Або в гуглі забити "каркасні будинки Луцьк" і буде сайт і група ВК

по-перше температурні умови на Україні не такі як у США

по-друге Ваші карткові будинки розвалюються пі поривом вірту

і по-третє реклама на board.lutsk.ua дозволена виключно за згодою адміністрації ресурсу.

1 - температурні умови у нас звичайні. Такі будинки будують на Антарктиді (для експедицій) бо інші не витримують морозів. Будують у Канаді більше 80 %. У Фінляндіі - поголовно. Вся Америка. І там де холодно і там де тепло. Чули стиль німецький фахверк - ? Це каркасні будинки. Чули щось про енергопасивні будинки?? Це в більшості каркасні будинки. Японія останніх 30 років будуе такі будинки - бо теплі та сейсмостійкі (до девяти балів).

По статистиці 80 % - приватного сімейного будівництва у світі - це каркасні будинки.

Я іх будував у США протягом 3х років - дотримуюсь іхньоі технологіі.

Ці будинки мають ряд переваг порівняно з іншими будинками - швидкість зведення - теплозберехення - екологічність - економічність у експлуатаціі.

Що вахливо - це дотримання технологіі будівництва (ми будуемо по канадських кодах - це типу нашого ДБН).

Про те - що іх вітром здувае - це міф. Іх здувае потухними торнадо чи ураганами. які притаманні тільки деяким штатам в США. І все. в нас таких вітрів немае. Але там в штатах - руйнуються і інші будинки та наприклад школи. які збудовані з bricks. Був свідком руйнування залізобетонноі конструкціі школи.

Заувахення стосовно похаростійкості - більш доречне. На що я відповідаю що горить не будинок а те що в середині будинку.

Так що як що щось пишеш - пиши конструктивно. а не на рівні 3го класу початковоі школи.

Я не збираюсь нікого ні в чому переконувати - багато людей це і так розуміють.

Так що трошки підчитай інфу а не пиши 2 дурні фрази з народу. А на рахунок реклами - нехай адміни зітруть. Я все одно в форуми стараюсь не влазити - бо багато треба тратити часу та настрою (нервів) на відповіді на всілякі повідомлення від інтернет хомячків. в яких духе багато вільного часу щоб писати різні компрометуючі нісенітниці.

В цій справі я розуміюсь духе серйозно. Досвід - практика -теорія. І спокійно ствердхую що у Волинській області тільки я ПРАВИЛЬНО будую каркасні будинки по системі "ПЛАТФОРМА". Інші будинки які я бачив чи люди які пробують будувати - це рівень "сарая"по ряду причин та вузлових моментів. прорахунків і тд.

В полеміку вступати ні з ким не збираюсь.

Питались про ціни?

120 дол за м2 заг площі будинку - це фундамент з коробкою

Входить фундамент свайний ростверк ТІСЕ,

коробка будинку

обшиття зовнішніх стін плитами ОСБ10мм

обшиття вітрозахисною мембраною

готовий дах (мембрана-контррейка-обрешітка) під черепицю

антисептування "ТИТАН 5С"

280 дол "під чистові роботи"

350 "під ключ"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Хто влип з цим шахраєм, прохання об"єднатись, кошти він неповерне - це 99,9%. Гарантована юридична підтримка, стаття 190 ККУ п.4 5-15 років з конфіскацією. Контактний телефон 719615 після 18.00.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Сьогодні, значить зустрічаюсь з потенційним замовником в центрі - бачу чувак якийсь з моєю знайомою.. А це він.. Вона плаче коли ця с.ка віддасть гроші, а він бреше, шомвчора скинув 9000 грн їй на карточку....

Вона мені каже - це Грицишин.. (я його в лице раніше не бачив)...

І почав я його годувати лящами по всьому ценру,.. Чувак не адекват.. явно.. хворий... дав з кимось по тел поговорити.. я почав розказувати ситуаціЇ і хто б він йому не був - щоб приїжджав та говорив зі мною та моїми 5ма хлопцями, які летіли по Рівненській в сторону центру. до нього.. мали його покатати.. Чувак з переляку кинув трубку... Женька почав лякати міліцією та отримував далі лящі.. втік в таксі. часу не було ним займатись - закуповував матеріал, все було розписано по хвилинах....

Якби не мій друг, який мене стримував - я б його убив прямо в центрі.

Це падло взяло понаписувало про мене всякої гадості в неті

http://orlada.com/po...l-0508585907.ua

http://lutsk.vol.orl...l0508585907-.ru

http://volyn.bonline...19&ad_id=249646

Люди, якщо ви знаєте де зараз проживає цей ... в Луцьку - обіцяю винагороду. Ми з ним ще не до кінця розібрались. мої хлопці хочуть з ним зустрітись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...