Перейти до змісту

Dendy-art


Rafinovana

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 52
  • Створено
  • Остання відповідь

Ще один арт до теми Євромайдану:

TKiy0DfDVqQ.jpg

Дуже в стилі свіженької гри RIOT:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 4 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

А що це ми про це відео забули?

А тепер шок: MS Paint і 97-річний дідусь =

(рекомендую дивитись на повний екран в HD)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 7 місяців потому...

А ще ми з laser'ом вирішили похвастатись. Зовсім недавно у нас було весілля і друзі підготували нам не просто оригінальний подарунок, а пікселартний, екологічний та ще й зроблений своїми руками! Мені просто важко уявити, скільки кропітливої роботи було в нього вкладено.

Дякуєм ще раз, Libra і Yuraul, ви - чудові =)

8192_900.jpg

(Платівка для порівняння розмірів)

8627_900.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Российское отделение компании Nintendo поблагодарило игроков за поддержку оригинальным рисунком на доме 10/1 по улице Новослободской в Москве.

Художниками выступили Alex 214 и ReMarik. Работа получила название «Дотянись до звезд» («Reach for the Stars!»). Сегодня в сети появилось официальное видео о создании, с которым мы предлагаем ознакомиться и вам:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Це не прикол, а новий піксельарт-дизайн норвезьких крон, які зявляться в обігу в 2017 р. ))

kronen.jpg

А ще в Норвегії розробили новий дизайн паспортів, посилання на статтю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 4 тижня потому...

Бачу, фото моєї кімнати, розмальованої Маріо, пішли в непам'ять. Може, то і на краще, бо тепер здійснився, так би мовити, другий проект з цієї серії, яким я більше задоволена. Тепер малюнки (чесно стирені з нету і трохи допрацьовані) переносились на стіну за допомогою проектора, тому вийшли акуратнішими.

Сова живе під поличкою. Пізно я зрозуміла, що досить неорганічно виглядає різниця в градації кольорів самої сови і листя на гілці. Деревце ви вже бачили вище. Хотілося зробити його більшим і щоб росло з підлоги, але злякалась такого об'єму роботи:

L6xRQHbQnu4.jpg_HYclaZLoNg.jpg

Оленем більше всього задоволена. Він розташувався над робочим столом, а поряд - робота друзів, якою я теж уже хвалилась:

TJneUlikXhs.jpgwGhkpw6yZE0.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Всі мали бачити це відео

Так ось викупили на нього права і тепер через 5 років вийде фільм за мотивами цієї короткометражки.

Я думаю ви вже і трейлер бачили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...