Перейти до змісту

мобільні аферисти


Рекомендовані повідомлення

@Zheny@ цитата у моєму пості, якщо ти її читав, стосувалась зовсім не того, про що ти пишеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 376
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

37 хвилин тому, Bliksss сказано:

От мені цікаво, а де фото взяли?

підозрюю, що все ж таки була заява, мєнти і т.д.

39 хвилин тому, Bliksss сказано:

але,  це законно?

законно що саме?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, SunSeth сказано:

цитата у моєму пості, якщо ти її читав, стосувалась зовсім не того, про що ти пишеш.

значить я не зрозумів твого тонкого цинізму

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Zheny@ сказано:

законно що саме?

я мав на увазі, якщо без заяви "дістали" фотку з банкомата (через знайомих)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Bliksss сказано:

я мав на увазі, якщо без заяви "дістали" фотку з банкомата (через знайомих)...

можливо.

Хоча, якщо потерпілий, то 2 заяви. Банк і міліція.  В банк якраз для отримання фотки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 22.03.2017 at 15:56, jack74 сказал:

ЩО значить "виявилось"?!?! Це яким, цікаво, чином воно "явилось"???

власник подивися в Приват24 де знімали кошти, там є час, адреса та сума.

потім взяли фотку з банкомату за той час.

шо нєпанятна? чьо панікуєш? ти б іще капсом там розписав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти шо, дурник? Хто панікує??? Не кури тої дряні стільки.

І спробуй намагатися читати, а не лише писати. Чи чукча все ж пісатєль? Там написано: "Як виявилось дзвонили з Луцька". А про як взнали де знімали гроші, це звичайно зрозуміло, я про це сумнівів і не виказував. 

Та й не ці деталі є головним посилом мого писання. Спробуй почитати ще раз без кіпішу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@jack74 не заганяйся.

ти знаний у вузьких кругах флудер і панікер, але не перегинай. ок?

а поки що "покури" Цивільний кодекс України (в частині ст. 15-23, 269-315, 1166-1211) та Конституцію України (ст. 2-3)

і радій, що з КК виключили ст.151-1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти явно дурник. Дай мені приклад мого "панікерства". Чекаю.

 

Да, і розкрий велику таємницю,що це за "вузькі  круги", де я "знаний".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивно, що флудер не знає фольклору та відомих цитат.

на рахунок панікерстава - та ти пишеш як 15-річна істерична малолітка - капсом, курсивов, купа знаків оклику, жирним виділяєш. типу емоції свої передаєш?

ти реально в багатьох темах просто задрав своїми зверхніми висловлюваннями, непортібним сарказмом та певною мірою, зневагою до інших користувачів.

шукати не буду - сам знаєш про що мова.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от ти і попіздаболив вчергове.

Істеричка в тебе вдома, певно, раз ти в кожному їх бачиш, а те, як я висловлюю свої емоції, це вже моя справа.

Тобі щось муляє очі? В тебе якесь незрозуміле збудження на мене? - просто постав в ігнор і не потрібно коментарів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не в кожному, а лише в тобі.

нахіба тут відписуєш? я ж написав тобі в приват.

роздуте ЧСВ не дає спокою))))))?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І це ти мені про ЧСВ розповідаєш??? Ти ж сам крім привата і сюди писанув, то для чого?

Хочеш мати останню копійку своєю? Ок, писани сюди ще щось, може твоє вахтерське его заспокоїться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
2 hours ago, Назарка said:

Але саме смішне, що в мене немає картки ОщадБанку :jeer:

Підеш на пенсію - будеш мати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Назарка сказано:

Прийшла смска від номеру 0919331420

типу "Ощадбанк" ВАША КАРТКА ЗАБЛОКОВАНА. Дзвінки на інфо-центр "ОщадБанк" за номером +380919331420 або на oschadbank.ua.

Але саме смішне, що в мене немає картки ОщадБанку :jeer:

мені теж якось прийшла смс на мтс, хоча карта була привязана на лайф, пройшов місяць, тільки зараз звернув увагу, хотів уже в банк іти))

+380919869196 з цього прийшла

на ці дзвонити))

+380664385258

+380955926628

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені десь півроку тому телефонували з "служби безпеки Ощадбанку" з приводу блокування моєї картки. Ситуація аналогічна - картки цього банку не мав і не маю. :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продаю машину. Подзвонили з цього номеру +380966774479 сказали, що скинуть завдаток з "КООПЕРАТИВНОГО РАХУНКУ" і вам прийде СМС , то скажете КОД. Я сказав, щоб він йшов в жопу і він образився і кинув трубку.

 

Будьте обережні.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

матюкливі аферисти, які представляються СБ Ощадбанку, змінюються. свіжий номер, ще не засвічений в інтернетах: +380442211592 (він же 044 221 15 92, 0442211592, (044) 221-15-92)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

0948211460  хоче купити з олх товар. і каже що перекине гроші (14000) з рахунку юр.особи, дайте картку крім привата. Я дав рахунок (не картку) підприємця (тут гроші він не зніме 100%) то він 2тижні "перекидав" гроші. я не витримав і кажу типу "резон казати що скину якщо гроші всеодно не можеш вкрасти", а він - "по приколу".

Звати Дмитро. Каже що Кіровоград.

http://sovet.kidstaff.com.ua/question-1123793 - тут ще його номери

http://zvonki.octo.net/number.aspx/0949207891 - тут теж.

кому не лінь, позвоніть поспамте трохи те мурло ;)  щоб хоть номер заблокував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 20.04.2016 at 18:07, Nana сказано:

Старе, як світ..... Зранку прийшла СМС: я виграла Фольксваген. Посміялася, забула. Але глянула знову - "...зайдіть на сайт http://www.avtopalace.com.ua/stock.html". Зайшла, подивилась, подзвонила (мала трохи часу). Дійсно - виграла машинку Ф Поло. Лишилося тільки перекинути їм на картку 1% від вартості (заг. ціна - 350 тис.) Навіть передзвонили - коли заплатите? Засміялася, що десь я про таке читала, навіть сума така ж - 3500 грн. (Хтось десь заплатив і побіг в місцевий автосалон за машиною......) Кинули трубку. Лишилася я без Поло....))))))))))))

А я сьогодні виграла Мітсубісі. Прямо в 6:25 ранку.

 

Screenshot_2017-05-30-06-29-23.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новий\старий розвод:

Цитувати

Как нас #аферисты разводили

Николай Бридько 28 мая в 23:09https://www.facebook.com/artmaxi/posts/10213505394888197

...

Поведаю тебе историю о том, как работают аферисты на #OLX и ещё об огромной дыре в безопасности #ПриватБанк'а.

....
Решила моя Наталия Бридько (Nataliia Brydko), любимая жена, продать свадебное платье. Ну а че, один раз надела, а тут выпускные у людей на носу. Только объявление появилось на сайте OLX, тут же звонит мужчина с номера +380505312871, представляется вымышленным ФИО, мало интересуясь самим товаром, убеждает, что берет для салона, чтобы сдавать в аренду. Ну, почему бы нет. Дальше присылает СМС с городом, ФИО и отделением Новой Почты. Выкладывать не буду, т.к. это наверняка каждый раз рандомные данные.
В конце дня поступает звонок с номера +380567858795, ни то пидарковато-мужским, ни то грубым прокуренным женским голосом представляется как оператор Татьяна, сотрудник юридического отдела ПриватБанка. Убеждает, что это звонок из Привата. Номер же Днепровский. Ну да, в Днепре же каждый работает в Приватбанке. Долго втирает какую-то дичь по поводу того, что вам был отправлен платёж от юридического лица, а карточка ваша оформлена на частное лицо, в связи с чем вы будете вынуждены платить то налог, то комиссию. Причём, это все звучит так, как будто малограмотная бабка пытается сделать тебя виноватым.
Тем временем, “оно” говорит: “Меня зовут оператор Татьяна. Для верификации это я вам щас набираю параллельно, назовите 3 последних цифры входящего номера”. Поступает параллельный звонок с номера +380922625XXX, где XXX – 3 рандомные цифры. Ну наш дорогой Приват не часто делает верификацию подобным образом, поэтому здесь не особо настораживает, это же всего лишь входящий звонок, это же не ПИН-код там какой-нибудь. Ну с задуренной головой она и назвала. Дальше это существо сообщает, что у вас есть 2 карты, одна заканчивается на XX, другая на YY и называет точную сумму на обеих карточках. Очень повезло, ведь на одной из них была крупная сумма, но мы решили буквально пару часов назад перевести бабло на мою карту, чтобы надёжнее, прикинь.
На этом разговор мог быть уже окончен, т.к. если бы там были деньги (на любой карте!), они бы уже были заполучены этим двуполым существом. Почему двуполым? Ну так слушай дальше 1f642.png:) Увидев на карточках “хрен с маком”, говорит, что такой платёж может прийти только на кредитку, т.к. кредитка это собственность банка, а банк это юридическое лицо. Просит кума-свата-брата-кого угодно, у кого есть кредитка. При этом нужен номер не карты, а телефона. В итоге мне это надоело, я включился в разговор, чтобы послать это чмо на х*й и закончить историю.
Настойчивый аферист звонит снова, но трубку беру уже я. Существо замешкалось, я прошу представиться, представляется Максимом. Видимо, у него есть набор для быстрой смены пола в домашних условиях. “Ну то есть это то есть с вашей супругой работает оператор Татьяна, а я Максим”. Настаивает на том, чтобы я позвал супругу к телефону. Ну без проблем 1f642.png:) Даже не пытаясь менять тембр голоса, продолжает гнуть свою линию и предупреждает, что будет списываться комиссия в размере 30 с чем-то там грн каждые полчаса. Короче, после разоблачения разговор был окончен.
Теперь расскажу, как это работает.
В банкоматах Привата есть услуга “Снятие без карты”. Вводишь туда номер телефона, после чего появляется окно, в котором написано, что мы вам сейчас звоним, введите 3 последние цифры входящего номера. Это все, что нужно для того, чтобы снять бабло с любой из карточек клиента. Вот для чего аферюге были нужны эти 3 циферки. Если бы была кредитка, все кредитные средства были бы сняты моментально.
Сволочи шерстят ОЛХ в разделе свадебных платьев, где постят объявки, конечно же, молоденькие наивные девчушки. А у многих из них на карте могут лежать бабки, подаренные на свадьбе, например.
Что делать, чтобы не попасть на такой развод? Ну во-первых, если есть хоть малейшие сомнения, что это звонок из банка, смело посылай на йух, не стесняйся, пупсик. Банк не будет звонить и грубым поддатым голосом что-то невнятное втирать.
Что делать Приватбанку? Ну что, трудно вместо звонка прислать СМС? В теле сообщения написать “Не передавайте эти цифры, введите их в банкомате самостоятельно!”. Ну как вариант. Или звонить с одного номера, а голосом предупредить об этом же, потом сообщить код. Ну а че, вдруг я оказался в жопе мира, у меня дисплей на телефоне разбит, срочно хочу бабло снять. Так был бы хоть какой-то шанс. А то звонит какой-то 092..., даже если трубку поднимаешь, сразу сбрасывает. А пока, Приватбанк, садись, два!...

 

Для тих кому багато букв: послуга екстра гроші, тепер не шле смс, а дзвонить і треба в банкоматі ввести три кінцеві цифри номера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, flashmax сказано:

Новий\старий розвод:

 

Для тих кому багато букв: послуга екстра гроші, тепер не шле смс, а дзвонить і треба в банкоматі ввести три кінцеві цифри номера.

 

ага, а ще не забудь аферисту сказати пін-код, бо без нього, навіть після введення трьох кінцевих цифр номера, вони отримають дулю

 

коментар по цьому разводу від працівника прес-служби Привату

 

Інна Музичук "На этом разговор мог быть уже окончен, т.к. если бы там были деньги (на любой карте!), они бы уже были заполучены этим двуполым существом" - 
НЕТ, не были бы получены. Т.к. далее требуется ввода пин-кода. Для снятия денег надо было и его продиктовать.
 
А вообще для перевода и получения денег достаточно только номера карты.
Все остальные сообщения и звонки от якобы СБ и юр.департаментов - чистой воды развод. Это главное, о чем нужно помнить. Также банк неоднократно во всех своих коммуникациях сообщает, что сотрудники банка никогда не спрашивают личные данные - коды, пароли из смс и прочее. 
Поэтому просьбе быть внимательными и не диктовать посторонним людям никаких личных данных.
Либо, если опыта недостаточно, использовать инструменты, предложенные на сайте продаж для безопасных покупок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

+380996636696 

 пошук по номеру

  Теж звонив та хотів  скинути кошти з депозитного рахунку. Представився власником мережі магазинів барахолка з Бердянська.  Був посланий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Активізувались бля... ( Вибачте за мій французький)

Звінок з номера  +380982104318 уже на іншу сімку. Знову несуть якийсь бред про працевлаштування, до кінця не дослухав. 

Номер ще не засвічений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...