Перейти до змісту

мобільні аферисти


Рекомендовані повідомлення

в четвер телефонували на рахунок мого оголошення на slando, сказали що перекинуть гроші на карточку, я сам здивувався що чоловік сам сказав що перекине гроші, я продиктував номер карти номер телефону ініціали, дата видачі картки, про смс нічого не говорив сказав що протягом 30 хв прийдуть гроші, і у понеділок він мені набере щоб я відправив новою поштою, до цього часу немає не дзвінка не смс. Тоже лохотрон? СМС не було нічого вже 3 день перевіряю приват 24 поки все на місці

на Сландо можна купувати тільки наложеним платежом.там майже всі обманщики і злодії

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 376
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

на Сландо можна купувати тільки наложеним платежом.там майже всі обманщики і злодії

На аукро працюєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Сландо можна купувати тільки наложеним платежом.там майже всі обманщики і злодії

На аукро працюєш?

не. купляю на сландо но наложенным платежем. плачу по 50 гр за доставку Н.Почтой

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це у мене купляли товар, і сказали що перекине гроші на карточку,я цього не просив і взяв всі дані

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я продиктував номер карти номер телефону ініціали, дата видачі картки

ну, номер карти - це само-собою, інакше як покупець буде знати куди перераховувати гроші, а от номер телефону нащо? а дата видачі карточки, це взагалі схоже на "ключі от квартіри, где деньги лежат"

Скоріше за все, у "кидали" шось не зрослось і тому Ваші гроші ще на місці і дуже не великий шанс на те, що з Вами зв'язувався реальний покупець

Змінено користувачем BkSeo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так і подумав, він просто перед закінченням розмови сказав, що протягом 30 хв прийдуть гроші я з вами зв*яжусь

Змінено користувачем Ніколас
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

отримав сьогодні два дзвінки із номерів: 099-153-54-78 та 066-364-21-71. Розмова стандартна: цікавилися товаром зі Сландо, уточняли чи новий, та ціна. Потім одразу без торгу і т.д. пропонували або вислати наложкою в Маріуполь Донецької області або дати дані картки для передоплати.

Змінено користувачем Saddy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я постоянно делаю так, если мне звонят и представляются что типа из ПБ я им морочу голову а потом если что, иду в банк на районе и уточняю. Кроме номера карты больше ничего не говорю

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вот вчера с соседом случай был: вызвали его в отделение милиции для дачи показаний, как свидетеля. Взяли показания и давай требовать от него телефон для проверки на предмет "угона"(воровства). В общем по доброте душевной сосед дал телефон. Пробили по базе телефон за 300 грн. - не в розыске, вернули. Но сразу в это время (или чуть позже) его сестре позвонили и сказали: "Ваш брат в милиции, попал в аварию, если хотите без проблем, - срочно заплатите 5000 грн." Он об этом узнал, когда вышел из отделения.

Точно знаю, действия сотрудников ВД незаконные.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вот вчера с соседом случай был: вызвали его в отделение милиции для дачи показаний, как свидетеля. Взяли показания и давай требовать от него телефон для проверки на предмет "угона"(воровства). В общем по доброте душевной сосед дал телефон. Пробили по базе телефон за 300 грн. - не в розыске, вернули. Но сразу в это время (или чуть позже) его сестре позвонили и сказали: "Ваш брат в милиции, попал в аварию, если хотите без проблем, - срочно заплатите 5000 грн." Он об этом узнал, когда вышел из отделения.

Точно знаю, действия сотрудников ВД незаконные.

мопед не твій?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось тут "мутно"

вызвали его в отделение милиции для дачи показаний, как свидетеля.

і потім - "вдруг откуда ни возьмись"

Взяли показания и давай требовать от него телефон для проверки на предмет "угона"(воровства)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порядок дій - виписка вхідних, опис подій, заява. Нехай шукають "чужих" серед "своїх" ! І чим швидше це буде зроблено, тим краще. Однак маю підозру, що сусід не свідомий громадянин, або ж фейкова історія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однак маю підозру, що сусід не свідомий громадянин, або ж фейкова історія.

або сусіду є що приховувати :)

але, швидше всього, просто скопіпасчено з якихось контактів :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відповім на Ваші сумніви щодо історії.

- сусід надавав свідчення по справі проти мене, підтверджував мої покази, молодий чоловік він не конфліктний, юридично не підкований, таких (і ніякіх взагалі) форумів не читає, - тому сприйняв "що так треба" вимогу надати телефон на перевіку, його родичі та він не будуть скаржитись на шахраїів, які дзвонили його сестрі;

- зі мною був на пару днів раніше випадок, після надання свідчень слідчому, мене покликав до себе в кабінет дільничний та почав розказувати (не про мобільних аферістів ця розповідь), потім в кінці розмови теж забажав мій телефон для перевірки, але тільки після 10 хвилин сперечань з ним, та щоб вийти з кабінету (він просто не давав цього зробити) - я йому показав IMEI телефона, зазделегыть вийнявши СІМ карти та батарею, розумію, що "повівся", але іншого не було виходу, щоб покинути приміщення.

Цім історія не скінчилась, поки не можу назвати ПІБ "героя", тому що написав заяву на цього дільничного в СБ області, сподіваюсь, що буде розслідування, а потім я надам результати громадськості. Це не фейкова історія, це дійсність яку я маю, нажаль.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Сегодня утром пришло на мой номер такое смс:

"HONDA MOTOR" Na Vash' nomer vipal priz: AVTO "Honda Accord". info po tel.: +380950449839

+380954524267

www.honda-motor.key.ua

...как вести себя в данной ситуации?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня утром пришло на мой номер такое смс:

"HONDA MOTOR" Na Vash' nomer vipal priz: AVTO "Honda Accord". info po tel.: +380950449839

+380954524267

www.honda-motor.key.ua

...как вести себя в данной ситуации?

А як ще можна себе повести в даній ситуації? Фірма роздає нахаляву Хонди Акорд, тільки треба заплатити 1200грн. податку, і хонда ваша. Звичайно ж треба чимшвидше бігти в банк і оплачувати рахунок, вказаний на сайті, а то ще хтось оплатить раніше, і вам хонди не вистачить. Прикро буде, правда? Адже такий шанс випадає раз в житті! Так що не думайте довго, і бігом в банк, а через пару днів закинете сюди своє фото на фоні новенької Хонди, і підпис: "Я пабєдітєль па жизні".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

щойно дзвонили до мене за купівлю нетбука. стандартна схема: подзвонила "покупець" з 0630246239 і сказала. що готова купити, давайте номер карти. потім дзвонить "працівник банку" з 0918017254 і питає чи я очікую платіж. я запитав, а може то ти очікуєш розвести мене? підвищив голос і каже "ви чекаєте платіж чи ні? я кажу, браток нащо воно тобі, покайся:) а він: з вас знімається 17% від суми і вашу справу передано в службу безпеки банку. Допобачення і кинув трубку.

ну не комік? ахаахахахах.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Читаю ось тут різні історії і не думав, що зі мною таке може трапитись...

Так ось, в мене сьогодні намагались "вкрасти номер"

Подзвонили з закритого номера і представились відділенням Київстар з Миколаїва

Запитали як довго я користуюсь цим своїм номером і сказали, що до них звернулась людина, заявляючи, що це її номер і хоче його відновити

В мене ж попросили підтвердити, що номер мій і відповісти на кілька запитань по даному номеру

Я у свою чергу запитав, як вони можуть підтвердити те, що вони з Київстара і сказав що стороннім людям подібної інформації не повідомляю

У відповідь на мене практично накричали, щось типу: "якщо не надасте нам інформації, через півгодини заблокуємо номер!"

Сказав "до побачення" і поклав трубку

Будьте обережні!

Як мені сказали в СП "Київстар" (куди я одразу ж після цього зателефонував): "Наші співробітники ніколи з подібними запитаннями не телефонують, підтверджувати дані має людина, яка хоче номер відновити"

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю ось тут різні історії і не думав, що зі мною таке може трапитись...

Так ось, в мене сьогодні намагались "вкрасти номер"

А який сенс їм красти Ваш номер, що це дасть крадіям?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повернути за винагороду, карта прив'язана і т.д.

ще раз впевнився що треба бути подвійно уважним

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю ось тут різні історії і не думав, що зі мною таке може трапитись...

Так ось, в мене сьогодні намагались "вкрасти номер"

А який сенс їм красти Ваш номер, що це дасть крадіям?

їм видніше звичайно, але в мене на цей номер привазана картка, webmoney, paypal і ще багато чого

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їм видніше звичайно, але в мене на цей номер привазана картка, webmoney, paypal і ще багато чого

Дякую за відповідь, просто, перший раз чую, щоб намагались вкрасте саме номер. Очевидно крадій був в курсі, що Ваш номер прив'язаний до картки,webmoney, paypal і ще багато до чого....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їм видніше звичайно, але в мене на цей номер привазана картка, webmoney, paypal і ще багато чого

Дякую за відповідь, просто, перший раз чую, щоб намагались вкрасте саме номер. Очевидно крадій був в курсі, що Ваш номер прив'язаний до картки,webmoney, paypal і ще багато до чого....

сам у шоці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...