Перейти до змісту

мобільні аферисти


Рекомендовані повідомлення

только что звонили с 095 0152095

пытались развести на "снятие денег без карточки ПБ без карточки"

предложил через П24 посмотреть наличие денег, чтобы не топать к банкомату - сказали что в П24 "системная ошибка" и им начальство запретило пользоваться П24

хвастались что "мы солидная компания и работаем уже 3 года на рынке", но названия так и не сказал

p.s. решил сообщить ПБ от таком событи в ответ получил

"Приват Банк не несет ответственности за звонки клиентов с различных номеров."

наверное сервис "снятие денег без карты" придуман специально для того чтобы обманывать клинетов, наверное ПБ имеет с этого небольшой % :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 376
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

только что звонили с 095 0152095

пытались развести на "снятие денег без карточки ПБ без карточки"

предложил через П24 посмотреть наличие денег, чтобы не топать к банкомату - сказали что в П24 "системная ошибка" и им начальство запретило пользоваться П24

хвастались что "мы солидная компания и работаем уже 3 года на рынке", но названия так и не сказал

p.s. решил сообщить ПБ от таком событи в ответ получил

"Приват Банк не несет ответственности за звонки клиентов с различных номеров."

наверное сервис "снятие денег без карты" придуман специально для того чтобы обманывать клинетов, наверное ПБ имеет с этого небольшой % :(

Виділене, уже не на одному сайти читав.

Думаю саме так і є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

да нормальный % пб имеет с таких штук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

0665869783

0665460673

0956045699

0994695436

це декілька, які зберіг. в середньому кожних два дні звонять з різних номерів. Як тільки починає говорити про фірму і оплату на карточку, посилаю його і фірму дружно на..й.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SashaOn, засвітили Ви десь номер в паразитній "фірмочці"

продаю в неті. багато оголошень) більша площа попадання на мій номер))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до мене вже звонили 2 рази..навіть коли казав що передам їх номер у відповідні структури - чув пусті погрози...наступний раз подумую "повестись" сказати все ..і в кінці коли "зЛодЄї" будуть біля банкомата сказати невірний код - нехай помучаться і засвітяться перед камерою ))) :0166:

З.І. ці номера передавайте приватбанку..якщо оформляли їхні карточки на ці номера то вони бистро пробивають (хоча не в мому випадку :0026: )

Змінено користувачем ZLOvSmetane
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

380663086419 теж саме що в 1шу пості. Продаю на емаркеті, зразу гроші запропонували перевести, тільки сказати треба номер телефону і номер карточки

Змінено користувачем Ooops
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

(38) 063 107 90 96 знову звонили. І це вже 3й раз за місяць. Цього разу я чемно вислухав афериста, він питався який ліміт на картці я сказав 5 тис гривень + кредитка, а потім вкінці як вам сказати код, обхерив його як міг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ті самі гості в ту саму хату. Знову хотіли купити моє весільне плаття. Номер 0953406952.Випитував номер картки, прізвище та ім"я, і номер тел. за яким рахується кредитна картка.Сказала все вигадане, подзвонила в міліцію,просили приїхати написати заяву. Сиджу думаю, чи варто писати заяву, чи хто буде там цим займатись? що скажете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Ще один номер кидал. 0938874894

Розмовляє російською,на задньому плані ехо як з камери,туалету,тощо.(не офісу точно)Представився директором,а далі по схемі,(бухгалтерія,дата народження,термін закінчення дії)

Будьте обережні!

Змінено користувачем REVERS
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дзвонили вчора (18:19) з номеру 380675794668 , сьогодні погуглив знайшов таке:

андрей 19.6.2013 18:09

добрый день. вчера звонил этот номер 0675794668,в 23 00.утром перезвонил с почты,ни с кем не разговаривал,идет вызов никто не говорит, а деньги снимает.сегодня зашел на ваш сайт смотрю, а его искали 10 раз,и всем он звонил поздно. раз люди ищут развод

http://nomerzvonka.ru/380675794668

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

идет вызов никто не говорит, а деньги снимает

если взять трубку и "гудеть как вызов" - будут сниматься деньги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В пятницю вхідний дзвінок на телеф. мами. Ваш син в міліції і йому треба допомогти. Голос чолов.,і говорить дуже швидко. Мама почала розпитувати хто,що, де як і коли, відповіді були не чіткими, але про гроші нагадували. Мама почала ще ропитувати про мене, і відповіді не було. Сказала: Якщо затримали і є за , що то хай сидить.! І почула гудки в телефон. Номер мама не записала, але відразу до мене подзв.

От такі приколи були і в мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто ще в танку, невже складно запам'ятати, банківський працівник до вас ніколи в житті не буде дзвонити по питанню того, що вам мають перечислити певну суму і ви повинні назвати слово - пароль, яке багато хто "шифрує" дівочим прізвищем матері. Не вже так складно вигадати якусь фамілію взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дзвонили вчора (18:19) з номеру 380675794668 , сьогодні погуглив знайшов таке:

вот ещё один такой номер. гудки, в фоне голос. настойчиво звонит и бросает трубку :

0675760275

больше инфы здесь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інтернет повний таких історій, і лише наша доблесна міліція нічого не чує і нічого не бачить. Виродки і дармоїди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Onil

була схожа ситуація

Говорив мужик представився слідчимсказав--- шо я їхав з якимось другом Віталіком на його машині, був за рульом+випивший і збив людину......далі дав слухавку якомусь малому який нібито заплаконим голосом тихо прошепотів -"Мам ти дома,я попав в біду ,врятуй мене".після чого казали мамі шоб до мене не звонила бо телефон мій забрали...тільки для того щоб мене відпустили треба було 2 штуки баксів..і все треба робити шбидко щоб я залишився на волі..........звонили з скритого номера...А саме головне що після цього дзвінка мама звонить до мене а ми подорозі з Рівного і якраз пропав звязок...маму я не попередив шо їду з міста....нервів вона зїла добре...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

27,09,2013р. телефонували з номерів 0660318366, 0681901507, 0970579429. Взнали номер телефону підприємства, зателефонували попросили мобільний номер директора. Після того зателефонували дружнім голосом представились незрозумілим ім'ям "Ти мене пам'ятаєш я з Нововолинська" У будь-якого керівника з великою кількістю контактів сказати не памятаю - дуже важко. Розповіли історію про шість "Армянських сиріт", яких затримали міліціонери в Києві на жд. вокзалі і забрали всі гроші. Попросили допомогти на жд. білет до Нововолинська. На пропозицію доїхати до Луцька "Луцькекспресом" розповіли історію про хворого "сеченетриманням" який бігає кожні 15 хв. і на відріз відмовились. Розуміючи що є гроші попросили перевести на відділення києвського Приват Банку на ім'я Даниелян Сурен. Паспорт AG 0439393. Підсумуєм - в Нововолинську немає пасажирської ЖД станції. Звертався помилково путаючи місцями ім'я і по-батькові. Схема гарна - розрахована на керівників які мають гроші і готові допомогти людям в скрутній ситуації. Будьте обережні!!!

Змінено користувачем maluj
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефонували сьогодні співробітниці від імені її сина, повідомляли про проблеми, за "вирішення" яких необхідно терміново сплатити 5 тис. грн. Добре, що поруч сиділа колега, яка мимоволі почула цю розмову і зупинила схвильовану матір.

Змінено користувачем Dorothy
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

post-20055-0-69107000-1382725465_thumb.ppost-20055-0-75430600-1382725485_thumb.p

Прийшло на телефон дружини. Цікаво, що рахунок останній раз поповнювався пару місяців назад, і не в яких акціях дружина участі не брала. Дзвонити на даний номер не виникає ніякого бажання (і нікому не раджу). Номери можна сміливо вносити до "чорного списку". !!! 099 968 62 08 , 063 894 03 23 !!!

З.і. Що знаходиться за адресою "щедрої" фірми:

post-20055-0-64872200-1382725711_thumb.j

З.з.і. Ще "щасливі" переможці, тільки номери інші))..

Змінено користувачем Shabash
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж пробовали "розвести" таким макаром за запчастини взнавав і тіпа щось купити і в такому дусі..В гуглі є сервіси з ціми "красавцами" не ведіться!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...