Перейти до змісту

мобільні аферисти


Рекомендовані повідомлення

10 хвилин тому, flashmax сказано:

044383ХХХХ це інтертелеком

https://www.intertelecom.ua/info/nom-resurs

супер, сенк за інфу

думав то VoIP пул якогось телефонного оператора,

про стільникових не подумав,

в тюрмі стільниковим оперувати значно зручніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 376
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

14 годин тому, Zevs_Isver сказано:

супер, сенк за інфу

думав то VoIP пул якогось телефонного оператора,

про стільникових не подумав,

в тюрмі стільниковим оперувати значно зручніше

 

вони навіть можуть наймати людей на  волі, типу дівчину оператора, щоб було більше довіри

а потім вона уже переключає на зека-менеджера

 

хто хоче поугарати з шахраїв і халявщиків - на ютубі є два канала: Уткин ТВ и Дмитрий Назаренко

Змінено користувачем flashmax
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

історія з Нацбанком має продовження :)

 

зранку прийшла СМС що моє звернення зареєстроване, і номер звернення

а після обіду передзвонював спеціаліст уточнював деталі,

вже мав інформацію що номер до Інтертелекому належить

 

Нацики працюють

правда все жалівся що мало як можуть повпливати :(

ну але нехай займаються

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Ось прийшла мені СМС-ка

 

Screenshot_20190228-104343.thumb.png.4f7b9d21818d8f8ff8e0ea5c3f8217c5.png

 

Тільки шахраї не взяли до уваги, що ніякими банківськими картками я ніколи не користувався і не користуюсь B).

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Юріч сказано:

Тільки шахраї не взяли до уваги, що ніякими банківськими картками я ніколи не користувався і не користуюсь

А я користуюсь, але дзвоню їм, включаю "дурня" і виношу мізки поки самі слухавку не кидають. Хоч якийсь вклад зроблю по боротьбі з шахраями))) І всім раджу таке робити, менше часу в них буде на тих хто може "повестись".

Змінено користувачем sasha2008lk
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поділюсь своїм досвідом. Вже вдруге мені телефонують телефонні аферисти (першого разу я просто відшив). цього вирішив підіграти і спробувати якось йому нашкодити

Телефонував до мене 3 дні тому номер +380501382567 

Діалог скорочено приблизно такий:

Спойлер

- алло, здоров брат

я - здоров

- впізнав?

я - це хто?

- ну я

я - а, це ти [випадкове ім'я прізвище з голови]?

- так, так я

я - зрозумів. як в тебе справи?

- та добре, в тебе як?

..... [трохи води]

- це мій новий номер

я - ок

телефонує сьогодні, скорочений діалог:

Спойлер

-здоров, це знов я. Зберіг мій номер?

я - ну здоров, так.

- виручай брат, терміново треба гроші, 3100грн

(трохи розяснень на що гроші, який телевізор купляєш і т.д.)

я - добре, кажи куди скидати

продиктував мені цей номер картки 5355 5711 1172 7608 

пробив по нету - альфабанк. через приват 24 не відображує ім'я прізвище власника, просто порожнє поле.

Телефонує знову, чому я ще не скинув гроші. кажу що не можу скинути гроші бо боюсь не тому відправити, в приват 24 не відображує даних власника.

після довгих вмовлянь скидає мені номер приватбанк:

5168 7422 1523 1907 Юршанський Дмитрий

На цьому в мене закінчились ідеї що ще можу зробити.

Вирішив зателефонувати на 102, пояснив ситуацію. дав їм номер телефону шахрая, його номери банківських карток.

Сказали не скидати гроші (кеп), і задати якісь питання щоб вивести на чисту воду. Спіймати вони його ніяк не можуть, очевидно що шахрай не дасть мені більше правдивої інформації про себе. З його номером телефону і банківською карткою нічого зробити не можуть. "Сьогодні з цього номера, завтра з іншого буде телефонувати. Банківських карток теж вони зазвичай мають багато. Зробити нічого не можемо"

Зателефонував в підтримку приват банк, теж сказали що картку заблокувати не можуть, доступу до інформації про власника не мають. максимум - передадуть до служби безпеки.

Тобто ні поліція, ні банк не можуть навіть просто заблокувати, не кажучи вже якось вичислити.

Ще йдуть дзвінки від "братана", поки не беру слухавки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та нічого ніхто йому не зробить. "Нема складу злочину"

А довести "шахрайство" дуже муторно, за таке дрібоття ніхто жопу від стільця відривати не буде.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, jack74 сказано:

 за таке дрібоття ніхто жопу від стільця відривати не буде.

яка гарна відмазка

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 18.03.2019 at 01:17, Юріч сказано:

Ось прийшла мені СМС-ка

 

Screenshot_20190228-104343.thumb.png.4f7b9d21818d8f8ff8e0ea5c3f8217c5.png

Мені недавно прийшла аналогічна SMS-ка з номеру +380953088612. Передзвонити просять на номер +380997158540.

Змінено користувачем Саня
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 23.03.2019 at 17:34, KAY сказано:

Сьогодні з цього номера, завтра з іншого буде телефонувати. Банківських карток теж вони зазвичай мають багато

Якщо в Приватбанку телефон прив'язується до карти і всі данні є
То як це зробити нічого не можемо
Що фізично за руку не можуть зловити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ЩО вони мають зробити? Які підстави? Людина є їх клієнтом, нічого не порушує, то ЩО і ЗА ЩО вони мають з ним щось робити?

 

І взагалі, ці всі розводи - це виховна робота з лохами, так як ніхто грошей не краде, ЛОХ САМ ДОБРОВІЛЬНО віддає. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, jack74 сказано:

І взагалі, ці всі розводи - це виховна робота з лохами, так як ніхто грошей не краде, ЛОХ САМ ДОБРОВІЛЬНО відда

якщо до бабусі 2є крепких ввірвалися в будинок і відібрали пенсію - то вона сама винна що в неї двері не бороновані і вона не змогла їм наваляти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"ввірвались і забрали" і "сама перевела гроші" - дійсно різниці не відчуваєш?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, jack74 сказал:

ЛОХ САМ ДОБРОВІЛЬНО

Стаття 190. Шахрайство. Кримінальний кодекс України

1. Заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство)...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вже проводитии якісь паралелі, то наприклад жебрак прикидується сліпим калікою, і ти розчулився, і віддав йому все, що мав в кишенях, а жебрак все зібрав, на ноги і за пивом в магазин... Тобі обідно, але ти ж сам вирішив віддати?! Хто тобі винен? Так, жебрак прикинувся працівником банку калікою немічним, але ж ніхто тебе не примушував, і в кишеню тобі не ліз.

 

6 хвилин тому, nickel сказано:

Стаття 190. Шахрайство. Кримінальний кодекс України

1. Заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство)...

:) за цією твоєю статтею і цього "жебрака" можна на розстріл :)  але ж всі ми розуміємо, що ніхто цим дріботтям займатись не буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.03.2019 в 11:11, jack74 сказал:

Якщо вже проводитии якісь паралелі, то наприклад жебрак прикидується сліпим калікою, і ти розчулився, і віддав йому все, що мав в кишенях, а жебрак все зібрав, на ноги і за пивом в магазин... Тобі обідно, але ти ж сам вирішив віддати?! Хто тобі винен? Так, жебрак прикинувся працівником банку калікою немічним, але ж ніхто тебе не примушував, і в кишеню тобі не ліз.

 

:) за цією твоєю статтею і цього "жебрака" можна на розстріл :)  але ж всі ми розуміємо, що ніхто цим дріботтям займатись не буде

ще коли шахрайство завьязане на природню жадібність чи патологічну любов до халяви, то ще морально (виключно морально), з натяжкою можна виправдати таке шахрайство, але коли розводять на емоції, на хороші людські якості, невже ти не розумієш, до чого це веде ? Зараз будеш здихати на обочині, до тебе навряд чи хто підійде, так далі, ще при тобі живому, кармани в тебе вичищати почнуть, щоб *добро не пропадало* . Всі подібні речі все більше заводять нас в соціальний п*здєц, в якому ми вже й так однією ногою стоїмо. Й якщо й далі на боротьбу з шахрайством будуть закривати очі, то ж не вбили нікого й не покалічили, ситуація буде тільки погіршуватись 

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, MANJAK11 сказал:

ще коли шахрайство завьязане на природню жадібність чи патологічну любов до халяви, то ще морально (виключно морально), з натяжкою можна виправдати таке шахрайство, але коли розводять на емоції, на хороші людські якості, невже ти не розумієш, до чого це веде ? Зараз будеш здихати на обочині, до тебе навряд чи хто підійде, так далі, ще при тобі живому, кармани в тебе вичищати почнуть, щоб *добро не пропадало* . Всі подібні речі все більше заводять нас в соціальний п*здєц, в якому ми вже й так однією ногою стоїмо. Й якщо й далі на боротьбу з шахрайством будуть закривати очі, то ж не вбили нікого й не покалічили, ситуація буде тільки погіршуватись 

Та ну, відколи це "людям" які промишляють шахрайством знайомі хороші моральні, людські якості?

Такі особини-шахраї (по суті паразити суспільства) взагалі вважають високоморальність і людяність за слабкість.

По хорошому з ними треба було б чинити як із паразитами, але то вже буде не дуже людяно і морально-етично.

На вашу думку чому в німецькому суспільстві довший час не було, як явища, всяких крадіїв і злодюг?

Змінено користувачем Litovets
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, Litovets сказал:

На вашу думку чому в німецькому суспільстві довший час не було, як явища, всяких крадіїв і злодюг?

тому що як і в японському, їх фізично знищували

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, Litovets сказал:

Та ну, відколи це "людям" які промишляють шахрайством знайомі хороші моральні, людські якості?

й мова велась не про шахраїв, до їх совісті взагалі марно взивати, а про боротьбу з ними правоохоронних органів, вірніше про нехтування боротьбою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MANJAK11 сказано:

ще коли шахрайство завьязане на природню жадібність чи патологічну любов до халяви, то ще морально (виключно морально), з натяжкою можна виправдати таке шахрайство, але коли розводять на емоції, на хороші людські якості, невже ти не розумієш, до чого це веде ? Зараз будеш здихати на обочині, до тебе навряд чи хто підійде, так далі, ще при тобі живому, кармани в тебе вичищати почнуть, щоб *добро не пропадало* . Всі подібні речі все більше заводять нас в соціальний п*здєц, в якому ми вже й так однією ногою стоїмо. Й якщо й далі на боротьбу з шахрайством будуть закривати очі, то ж не вбили нікого й не покалічили, ситуація буде тільки погіршуватись 

Ти так мені опонуєш, наче я десь написав, що мені подобається теперішній стан речей, чи я виправдовую пофігізм та імпотенцію правоохоронних органів... Я лише просто описав їх позицію і їхні відмазки. Маю на увазі поліцію.

А до банків в мене питань нема. Не їм вирішувати, хто неморальний і розслідувати хто для чого куди кому гроші перевів. Тобі дали картку, дали "Правила користування" нею - сиди, читай, і користуйся з головою. А якщо тобі пофігу на свої гроші, ну то ніхто ж тобі не лікар.

Я якщо куплю велосипед, і щодня буду падати, то не продавець же велосипеда винен.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, jack74 сказал:

Ти так мені опонуєш, наче я десь написав, що мені подобається теперішній стан речей, чи я виправдовую пофігізм та імпотенцію правоохоронних органів... Я лише просто описав їх позицію і їхні відмазки. Маю на увазі поліцію.

А до банків в мене питань нема. Не їм вирішувати, хто неморальний і розслідувати хто для чого куди кому гроші перевів. Тобі дали картку, дали "Правила користування" нею - сиди, читай, і користуйся з головою. А якщо тобі пофігу на свої гроші, ну то ніхто ж тобі не лікар.

Я якщо куплю велосипед, і щодня буду падати, то не продавець же велосипеда винен.

я не говорю, що тобі подобаєтся, я кажу, що в тій чи іншій мірі виправдовуєш шахраїв, що якщо коли якесь падло подзвонить твоїй мамі й скаже, що тебе збила машина й терміново треба 1500грн перевести на вкрай необхідні вже ліки, то це не тільки шахрай винен, а й твоя мама, яка в ситуації, коли її ввігнали в сільнєйший стрес, не почала там сидіти думати, чи треба переводити гроші, чи не треба, ну до тебе передзвонила, а ти не доступний, ну може телефон розрядився, посиджу почекаю, авось ти додому скоро прийдеш. То як в такій ситуації ? Бєз лоха і жизнь плоха ? якщо пофігу на гроші ну то ніхто тобі не лікар ? ну ну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти ж читай не лише останні повідомлення, а трішки пройдись по розмові назад. А мова почалась про СМС "ваша картка буде заблокована", тобто про шахраїв, котрі видають себе за банківських працівників - стосовно цього я й писав. Лише про цей вид шахрайства. І не треба сюди тягнути чужі фантазії і ліпити їх до мене.

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

О, вже навіть прямі міські київські телефони вказують, а не мобільні

image.png.04cb79e16bba509bc34c3cd08387b731.png

може цей "шлюзи", звичайно...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...