Перейти до змісту

мобільні аферисти


Рекомендовані повідомлення

13 минут назад, SunSeth сказал:

А є сенс оцінювати посилку на суму вартості того, що відправляється?

так, бо при втраті чи пошкодженні відшкодовується сума оцінки . тож не варто економити

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 376
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

On 07.08.2017 at 15:32, Amor сказано:

Просто гляньте на номер.

Це не номер - це "Альфа ім'я".

Його можна придумати, купити, замовити на сервісах, які зароблять масовою розсилкою СМС.

 

Операторам насрати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

декілька днів поспіль телефонують номери , при відповіді на які одразу відбувається роз'єднання. при спробі набрати їх постійно зайнято або говорить що номер не обслуговується на англійській мові.

на всяк випадок лишу ( бо мене особисто дістали такі дзвінки , не завжди зручно відповісти а воно ще й "робот" ). по гуглю не б'ється.

 

0503608604

0503675688

0503675689

0952877762

...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Так як теми про газетних аферистів немає, то напишу тут.:D

Сьогодні сторож на роботі похвалився, що виграв авто:

20171212_185446.thumb.jpg.bc5717d478f193c7df8434b74e8744b3.jpg

 

Довелось його розстроїти і сказати, що авто виграв не він, а я, і ще кілька мільярдів людей, народжених у 20-му столітті.:lol:

Газета, здається, "Волинь".

Якось в голові не вкладається, що хтось на таке може повестись.

  • Ха-ха 3
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Віталій СК сказал:

 

Довелось його розстроїти і сказати, що авто виграв не він, а я, і ще кілька мільярдів людей, народжених у 20-му столітті.:lol:

Газета, здається, "Волинь".

Якось в голові не вкладається, що хтось на таке може повестись.

Ска, так кинути людей, народжених в 19 і 20 столітті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вкладається в голові,як газета може друкувати цей відвертий лохотрон.

Як можна бути такими продажними.

Повії набагато чесніші, вони за кошти надаютьрослуги, а ці журнашлюхи прдаютьповітря.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Nokian сказано:

Не вкладається в голові,як газета може друкувати цей відвертий лохотрон.

на останній сторінці маленькими буквами написано - "видавництво не несе відповідальність за зміст рекламних матеріали і т.д."

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

380443543510 і 0931702497 автоп@здєлка, каже що за вами борг, по гуглю проходить. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

0932825710 - "Ваш друг попав в біду, побив чувака, той лежить в реанімації, я слідчий, дайте бабла за невідкриття криміналу"... Голос "друга" був схожий на реального товариша, ото я і спитав його, де я працюю, багато нового про себе взнав, явно зековською говіркою...

А є взагалі якийсь спосіб заблокувати тим г"ндонам номер?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

А є взагалі якийсь спосіб заблокувати тим г"ндонам номер?

про такі СМС/дзвінки я повідомляю колцентр оператора якому належить номер, прошу зареєструвати заявку і повідомити мені її номер

реєструють,

 

але, швидше за все, нічого не роблять - бо ті ПІДАРАСИ, я маю на увазі стільникових операторів, в долі :( беруть своїх 10% і не жужжать :(

Змінено користувачем Zevs_Isver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То не СМС, то САМІ пожзвонили, і тіпа слідак просив з мене бабок, щоб на друга кримінал не завели...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

То не СМС, то САМІ пожзвонили, і тіпа слідак просив з мене бабок, щоб на друга кримінал не завели...

по імені зверталися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

095 924 22 07

Розводять від імені Приватбанку, просять ввести **21* +38 ХХХXXXXХХХ #, тобто увімкнути переадресацію на їхній номер.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не про аферистів, але буде корисно

Стаття на москальському, про можливості підміни номера.

А оскільки всякі гадості зазвичай приходять від них, то варто мати на увазі.

https://www.exler.ru/blog/podmena-telefonnogo-nomera-prochitayte-eto-vazhno.htm

Змінено користувачем Lisovic
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 12.12.2017 at 23:24, Віталій СК сказано:

Сьогодні сторож на роботі похвалився, що виграв авто:

20171212_185446.thumb.jpg.bc5717d478f193c7df8434b74e8744b3.jpg

 

Довелось його розстроїти і сказати, що авто виграв не він, а я, і ще кілька мільярдів людей, народжених у 20-му столітті.:lol:

Газета, здається, "Волинь".

 

Номер, якби 0-800. Ніби безкоштовний, і на це купуються. Але, якщо порахувати цифри, то виходить 080 050 5561. 

Як контактний телефон в цих оголошеннях указуються так звані платні номери, що починаються з кодів 070, 080 та 090. Це не коди мобільних операторів і не коди міст. Це коди платних номерів. Дзвінки на ці номери тарифікуються за посиленим, збільшеним тарифом. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Laborant сказано:

 

Номер, якби 0-800. Ніби безкоштовний, і на це купуються. Але, якщо порахувати цифри, то виходить 080 050 5561

Як контактний телефон в цих оголошеннях указуються так звані платні номери, що починаються з кодів 070, 080 та 090. Це не коди мобільних операторів і не коди міст. Це коди платних номерів. Дзвінки на ці номери тарифікуються за посиленим, збільшеним тарифом. 

 

мм, швидше за все номер безкоштовний для абонента (за розмову платить власник), бо він 0800, а далі просто 6 цифр, не 7, а 6ть

так може бути


 

Спойлер

 

а от 0900, 0703 то номери Аудіотекст - вони в більшості платні (хоча є безплатні в цьому пулі)


 

 

так що нічого страшного в дзвінку на 0800 нема

 

p.s. от тобі номери колцентру Укртелекому - 6 цифр після 0800

http://www.ukrtelecom.ua/reference/phones

 

чи вони також платні?

 

Змінено користувачем Zevs_Isver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zevs_Isver сказано:

так що нічого страшного в дзвінку на 0800 нема

ну, я б так не сказав, якщо конкретно, "маленькими" літерами внизу оголошення написано -  "даєте згоду на обробку та персональної інформації, компанією та її партнерами"....^_^  Ні про що не говорить? А про дзвінки через тиждень-два лохам довірливим людям (таки думається, що пенсіонерам,а не молоді...)  - "це з банку, вітаємо - ви виграли, повідомте код з смс" ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Bliksss сказано:

ну, я б так не сказав, якщо конкретно, "маленькими" літерами внизу оголошення написано -  "даєте згоду на обробку та персональної інформації, компанією та її партнерами"....^_^  Ні про що не говорить? А про дзвінки через тиждень-два лохам довірливим людям (таки думається, що пенсіонерам,а не молоді...)  - "це з банку, вітаємо - ви виграли, повідомте код з смс" ^_^

та так можна на будь який номер дзвонити, та й баз неміряно....

 

але......

якщо подзвонив за номером - значить ведешся на всіляку фігню :), очікуй на колбек...

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 30.10.2018 at 19:05, Laborant сказано:

Номер, якби 0-800. Ніби безкоштовний, і на це купуються. Але, якщо порахувати цифри, то виходить 080 050 5561

тут якраз навпаки - платить не той, хто дзвонить на 0-800, а той, хто приймає вхідні дзвінки на 0-800.

і цифри нема для чого рахувати - коли "скасували" "8-ку", у всіх номерах після 0-800 стало менше на одну цифру, ніж коли було 8-800 (наприклад, зі стаціонарного безкоштовно на UMC можна було зателефонувати 8 800 500 0 500, потім було 8 800 508 1111, 8 800 508 2222, 8 800 508 5555, потім  стало 0 (800) 400-000)

 

а от тарифи для тих, хто дзвонить на 0-900, зовсім не безкоштовні, наприклад, за 1 хвилину дзвінка на номер, який починається з 0-900-322-ххх, доведеться заплатити 140грн. пруф

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 30.10.2018 at 19:05, Laborant сказано:

Як контактний телефон в цих оголошеннях указуються так звані платні номери, що починаються з кодів 070, 080 та 090. Це не коди мобільних операторів і не коди міст. Це коди платних номерів. Дзвінки на ці номери тарифікуються за посиленим, збільшеним тарифом. 

"0-800..." - це безкоштовні (для телефонуючого, зрозуміло, а не для "тримача" номера), а от "0-900.." - оці, якраз, саме ті, платні.

А "0-70..." ніколи не зустрічав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але постійно знаходяться панікери що розказують як з них з 0800 знімало гроші.....

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

чергова СМС батькам з погрозою заблокувати  (напрочь :)) картку і просять зателефонувати  на 0443837097

за номером відповідає "Оператор колценру Нацбанку Сергій" ну і стандартно пішло поїхало, як розуміє що "что-то пошло нє так" переходить на рідну мову, тобто матюки

 

на гарячу лінію Нациків звернувся, залишив контакти, попросив відзвонитися

але надії мало :(

 

є питання де можна подивитися якому з телефонних операторів належить пул до якого належить цей номер 0443837097

ще б з ними поспілкувався

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі-то 044 це код Києва... Це стаціонарний телефон.... Для поліції вичислити адресу - справа одного телефонного дзвінка на АТС

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, jack74 сказано:

взагалі-то 044 це код Києва... Це стаціонарний телефон.... Для поліції вичислити адресу - справа одного телефонного дзвінка на АТС

 

044383ХХХХ це інтертелеком

https://www.intertelecom.ua/info/nom-resurs

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...