Перейти до змісту

Порадьте серіальчик


Рекомендовані повідомлення

2 годин тому, Slavco сказано:

Нууу, по Кінгу взагалі важко щось зняти толкове. Імхо, сюжет у його творах взагалі справа десята (візьміть ту ж його "Темну вежу").  Мене його "писанина" :) приваблює  майстерністю розкриття людської капосної сторони душі та інстинктів.

Хто найвлучніше змалював різні сторони душі, так це, вважаю, Ф. М. Достоєвський ) У Стівена Кінга ж мене приваблює більш філософсько-містична сторона (якщо так можна сказати). Наприклад, та ж Вежа, де постає питання, чому у котрий раз Роланд пройшов такий великий і складний життєвий шлях, щоб потрапити знову на теж місце, звідки він почав?... От за це я і люблю Кінга )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Приємно порадував новий серіал Алиенист

Гадаю має сподобатись прихильникам "Настоящий детектив", "Ганнибал", "Улица потрошителя" та іншим їм подібним. Досить якісна, атмосферна стрічка, реалістично знята. Тобто це не той випадок коли супер-поліцейський в кожній серії за півдня реального часу ловить по суперзлочинцю. Це той випадок коли дійсно тижнями, а то й місяцями треба побігати, подумати, пошукати, перепитати сотні людей, перевірити і обломатись десятки версій і підозрюваних, і лише тоді добратись до єдино вірного рішення. Ну якось так, гурманам тематики рекомендую !

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочу перечитувати всі сторінки, тому вибачте, якщо повторюсь. Я не любитель серіалів, але сподобався 

 
7.jpg
РІК: 2016
КРАЇНА: США
ТЕЛЕКАНАЛ: HBO
ПЕРЕКЛАД: багатоголосий закадровий (UATeam)
РЕЖИСЕР: Джонатан Нолан, Джонні Кемпбелл, Річард Дж. Льюїс
АКТОРИ:
Ентоні Хопкінс, Ед Гарріс, Еван Рейчел Вуд, Джеймс Марсден, Тенді Ньютон, Джеффрі Райт, Тесса Томпсон, Джиммі Сімпсон, Родріго Санторо, Шеннон Марі Вудворд
ІНША НАЗВА: Світ Дикого Заходу / Західний світ 
Події серіалу розгортаються у футуристичному розважальному парку, де роботи допомагають людям втілювати їх фантазії, розігруючи сцени з минулих часів. Але парк виходить з ладу, роботи виявляються надані самі собі, і двоє гостей парку знаходять себе на прицілі стрілка-андроїда.
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, vaz75 сказано:

 

7.jpg
 

Сіські)))))

 

А щоб не флудити дарма, можливо також повторюсь. 

Вічність (Сезон 1) / Forever (Season 1) (2014) WEBDLRip Ukr/Eng

 

Вічність (Сезон 1) / Forever (Season 1) (2014) WEBDLRip Ukr/Eng
Оригінальний постер



Жанр: кримінальний, драма, фантастика 
Країна: США 
tt3487382.png 

Кінокомпанія / телеканал: Good Session, Lin Pictures, Warner Bros. Television 
Режисер: Мет Міллер 
Актори/ролі озвучують: Йоан Ґріффіт, Алана Де Ла Гарза, Донні Кержаварц, Джоел Девід Мур, Джадд Хірш, Лорейн Тусейнт, Барбара Ів Херріс 

Сюжет:

Ця історія про патологоанатома із Нью-Йорка Генрі Моргана. Він суттєво відрізняється від інших людей: не їздить на машині та не користується мобільним телефоном. Така старомодність цілком виправдана, оскільки насправді Генрі живе на світі вже 200 років і не старіє. Морган здатний розгадати будь-яку детективну загадку, але в собі розібратись ніяк не може. За будь-яких умов, головному герою потрібно зберегти таємницю свого безсмертя. В кожному епізоді Генрі розкриває новий злочин, тому в цьому серіалі не принципово слідкувати за розвитком сюжету. Крім того, в кожній серії відкриваються все нові факти про таємне минуле Моргана. Багаточисельні флешбеки постійно занурюють в історію і дають можливість глядачам простежити особливості життя за останні 200 років.
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Глянула 1 серію серіалу "Переправа". Поки чудовий ) https://www.vokrug.tv/product/show/the_crossing_2017/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для любителів Індійської культури  Шани Дев, рекомендую на Андроїд дивитись через SeasonHit

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Не знаю чи вже було, промотав 5 сторінок. Дуже зайшов серіал Видоизмененный углерод / Altered Carbon, самий дорогий на даний момент у Нетфлікс.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, можливо і найдорожчий, можливо... Але ! Ну не чіпляє ! Не вболіваєш за персонажів. Не переживаєш ! Якось так, ніби і все на рівні, якісно, але...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Дуже цікавий, 8 серій.

 

image.png.a148acc22000ecee663308be34ab6eea.png

Безопасность / Омут

Вдовец Том и его дочь-подросток Дженни проживают в престижном районе, максимально закрытом от посторонних. Но именно в этом месте, считавшемся наиболее безопасным, однажды загадочно исчезает шестнадцатилетняя дочь главного героя. Это трагическое происшествие заставляет мужчину по-новому взглянуть на окружающих его людей, многих из которых он искренне считал своими друзьями. Более того, он и представить себе не мог, какие тайны скрывает в себе тихая община, где он беззаботно жил долгие годы.
 
 
   
   
   
   
   

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 17.05.2018 at 17:08, yura-patriot сказано:

Дуже цікавий, 8 серій.

Дякую, Юра, за наводку, дійсно непоганий серіал. Глянув пару серій, цікаво, затягує. Здається колись був схожий серіал тільки там пропав малий десь років 8, також в маленькому містечку біля лісу. Там теж всі всіх знали і поки йшло розслідування то поступово випливали почергово скелети в кожного в шкафу, типу в кожного є брудненькі секретики і таємниці, а на публіці то всі такі люблячі друзі/сусіди/куми і т.д. Якось так, схоже тут така ж задумка :)

ЗІ. ну і радує що всього 8 серій, не затягнуто, не буде розжовування піцот історій життя від народження і до пенсії, типу як хто докотився до такого життя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, SergLutsk сказано:

Здається колись був схожий серіал тільки там пропав малий десь років 8, також в маленькому містечку біля лісу. Там теж всі всіх знали і поки йшло розслідування то поступово випливали почергово скелети в кожного в шкафу, типу в кожного є брудненькі секретики і таємниці, а на публіці то всі такі люблячі друзі/сусіди/куми і т.д. Якось так, схоже тут така ж задумка :)

 

 «Тайни и ложь»,так він дуже схожий, тільки в цих тайнах я до самого кінця навіть близько не здогадувався нічого, а в цьому омуті я вже десь в кінці шостої серії майже здогадався хто пацика втопив :),але то ще не все,кароч кінцівка класна. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 сезон "Потоки" вийшов ще цікавишим ) тому знову раджу! http://fasttorrent.ru/film/padayushaya-voda.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 20.05.2018 at 17:34, yura-patriot сказано:

 «Тайни и ложь»,так він дуже схожий, тільки в цих тайнах я до самого кінця навіть близько не здогадувався нічого, а в цьому омуті я вже десь в кінці шостої серії майже здогадався хто пацика втопив :),але то ще не все,кароч кінцівка класна. 

А я от лише в останній серії запідозрила її, а от про власника бара думала, що він батько доньки )

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Лучанка Тетяна сказано:

а от про власника бара думала, що він батько доньки )

 :)да я також був впевненний на 100%, думав шо я такий «ділок» вже все зрозумів в цій іторії:D, але...

Змінено користувачем yura-patriot
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

 Ця бомба, для тих хто балдєє від крутих серіалів, але серіал :

https://ru.m.wikipedia.org/wiki/Большая_маленькая_ложь

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хороший вариант: 

Кінець ї***ого світу
The End of the F***ing World
The End of the F***ing World.png
Тип телесеріал
Телеканал(и) Велика Британія Channel 4
США Netflix
Жанр чорна комедія
абсурдизм
Формат зображення 1080i
Формат звуку стерео
Тривалість серії 25 хвилин
Компанія Clerkenwell Films
Dominic Buchanan Productions
Сценарист Чарлі Ковелл
Режисер Джонатан Ентвісл
Люсі Черняк
Оператор Джастін Браун
Бен Фордсмен
Продюсери Кейт Оґборн
Виконавчий продюсер Ед Макдональд
Маррей Ферґюсон
Енді Бейкер
Петра Фрайд
Домінік Б'юкенен
Джонатан Ентвісл
У головних ролях Алекс Лотер
Джессіка Барден
Композитор Ґрем Коксон
Країна-виробник Велика Британія
Мова оригіналу англійська
Перший показ 24 жовтня 2017 —
Кількість сезонів 1
Кількість серій 8

«Кінець ї***ого світу»

205057.jpg

 

  • Дякую! 3
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все ще продовжую сидіти на голці англійських серіалів, в тому числі і ретро. Гранчестер, Молодий Морс (Ендевер), зараз дивлюсь старий серіал Інспектор Морс. Цікаво, як розкривають злочини без гаджетів. І акторі всі свіжі. А то я вже стільки передивилась американських кримінальних серіалів, що знаю всіх акторів, які завжди грають злочинців. Стало нецікаво.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 19.07.2018 at 22:04, yura-patriot сказано:

 Ця бомба, для тих хто балдєє від крутих серіалів, але серіал :

https://ru.m.wikipedia.org/wiki/Большая_маленькая_ложь

Дивлюсь, Юра, цей серіал. Залишилось 4 серії ) Поки нічого такий, та й зірки які грають )

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 21.07.2018 at 10:39, Лучанка Тетяна сказано:

Дивлюсь, Юра, цей серіал. Залишилось 4 серії ) Поки нічого такий, та й зірки які грають )

Кінцівка вийшла з чорним гумором, як на мене, оскільки убивство відбулося ніби випадково :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавий австралійський серіал про жіночу тюрму "Вентуорт": http://fast-torrent.ru/film/ventvort.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Нещодавно вийшов другий сезон Озарк ( як зазвичай у Нетфлікса - зразу весь сезон 10 серій). Подивився 3 серії, дуже навіть непогано ! Кому сподобався перший сезон то певно рекомендую дивитись і продовження, схоже що не гірше точно ! :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для цінувальників  вестерна в суміші з драмою, цінувальників творчості Кевіна Костнера, серіал Йеллоустоун ( 1 сезон закінчився)

 Йеллоустоун 1 сезон 
У центрі сюжету серіалу  члени сім'ї Даттон, які володіють великим ранчо на кордоні з національним парком та індіанської резервацією. Герої постійно перебувають під тиском, так як всі хочуть роздобути їх землю: держава, індіанці і жадібні забудовники. Це місце є одночасно самим прекрасним і найстрашнішим куточком Америки, для якого нерозкриті вбивства і отруєна вода у криницях є буденністю. Джон Даттон намагається зробити все можливе для захисту своєї сім'ї та сімейного спадщини, яке у них хочуть відібрати будь-яку ціну.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, bublik007 сказано:

Для цінувальників  вестерна в суміші з драмою, цінувальників творчості Кевіна Костнера

Так, теж сподобався, гарний серіал. Правда вестерном я б не дуже його називав, хоч є і корови і ковбої :D

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, SergLutsk сказано:

Правда вестерном я б не дуже його називав, хоч є і корови і ковбої 

Напевне, ковбоїв і корів цілком достатньо, щоб серіал отримав таке визначення-вестерн)) Як на мене,  Костнер був на" висоті".....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...