Перейти до змісту

Порадьте серіальчик


Рекомендовані повідомлення

Тільки почав дивитись серіал "Слуга народу" від 1+1 video , сподобався серіал
Будь ласка, порадьте ще один добрий ураїнський серіал. Дякую :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, silver7 сказано:

Тільки почав дивитись серіал "Слуга народу" від 1+1 video , сподобався серіал
Будь ласка, порадьте ще один добрий ураїнський серіал. Дякую :)

Можеш глянути новини про виведення приватом 5,5 лярдів баксів, накладенням арешту Лондонським судом..........., але мабуть зеленський про це приколи не буде придумувати і знімати.............на ................жаль

  • Подобається 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 минут назад, silver7 сказал:

Тільки почав дивитись серіал "Слуга народу" від 1+1 video , сподобався серіал
Будь ласка, порадьте ще один добрий ураїнський серіал. Дякую :)

Родственники

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, silver7 сказано:

Тільки почав дивитись серіал "Слуга народу" від 1+1 video , сподобався серіал
Будь ласка, порадьте ще один добрий ураїнський серіал. Дякую :)

не знаю, скільки Вам років, але на моїй не дуже свіжій пам*яті є тільки один гідний уваги український серіал Леся плюс Рома. Комедійний. А Слуга народу це бека і кака від Зеленського. Плюси ще знімали Украдене щастя, народ хвалив, але в мене мужності подивитись ту осучаснену версію відомого твору не вистачило.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 14.10.2017 at 02:55, Kiodinn сказано:

0c5a3b6d-3db7-4b26-826d-c3ac8cbf6131.jpg

 

От це. Про Ескобара там закінчена історія і про наркокартель Калі. Все на реальних подіях. Навіть гугл не розкаже усі деталі. Копався в документалці-то все так як є. Тільки представлено в художньому фільмі. Саунтрек суперовий. Рекомендую.

Дякуючи Борді подивився цей серіал. Перший сезон - бомба! Переглядається на одному  диханні. Другий вже не такий захопливий. Третій заплутаний і скучний. Пен'я в першому сезоні був як Хенк Муді, в третьому взагалі на дівчат забив

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, VojinSvitla сказал:

Дякуючи Борді подивився цей серіал. Перший сезон - бомба! Переглядається на одному  диханні. Другий вже не такий захопливий. Третій заплутаний і скучний. Пен'я в першому сезоні був як Хенк Муді, в третьому взагалі на дівчат забив

а мене не вставив, від слова - взагалі. Ледь перший сезон домучив

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, MANJAK11 сказал:

а мене не вставив, від слова - взагалі. Ледь перший сезон домучив

Теж починав дивитися але закинув, не зацікавив!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, що порадили скільки серіалів )
Почну дивитись Леся плюс Рома, а потім вже інші :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, silver7 сказал:

Дякую, що порадили скільки серіалів )
Почну дивитись Леся плюс Рома, а потім вже інші :)

. Забавний такий але серійність там ролі не грає, можна навіть з середини серії дивитись і все зрозуміло.:lol:

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закінчив вчора 1 сезон "Холистическое детективное агентство Дирка Джентли". Мені сподобався, мінімальна бредовість звязана тонкою ниткою.  Заставляє подекуди морщити брови, возмущатись і дивуватись хто це все придумав але в решті решт лишатись задоволеним.

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

останнім часом тягне на старі детективні серіали, там де розслідують без сучасних примочок, надибала Бержерак, англійський 70-х років. Це вже якась пересиченість у мені говорить, бо подобається, хоч примітивний і нуднуватий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Охотник за разумом

Mindhunter

 

Дивився хтось? Народ дайте коротеньку рецензію. Варто чи ні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго ранку! ,,Охотник за разумом'' - один з найпотужніших серіалів минулого року, якщо не номер один. Дивиться на одному подихові. Цікаво, що при наявності за останні роки шедевральних серіалів в кримінальній тематиці, комедійно-чорнушній та в стилі фентезі - продукту такої тематики не було. Хіба, частково вони пересікаються з першим сезоном ,,Настоящий детектив". Але уважно прочитайте як анонсують даний продукт і якщо ви морально готові,- то вперід!!! ( на добу ви пропали для реального світу )

Змінено користувачем fisherman friend
  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 hours ago, veter said:

 

Mindhunter

Закачав в дорогу довгу. Двічі кидав дивитись :) Не знаю, можливо кожен індивідуально сприймає, або очікування різні.

Від детективу/власне розкриття злочинів там мало, зате діалогів..

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, саме детективу, як такого там мінімум. Акцент робиться зовсім на інші аспекти.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Глянула першу серію серіалу "По ту сторону". Поки дуже сподобався: http://www.fast-torrent.ru/film/po-tu-storonu-5.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тащуся від "Ель Чапо" все таки "Нарко"був особисто мені круче,але все одно серіальчик оснований на реальних "тіпа" подіях то є вєщара,якщо все співпадає хоча б на 50% то пісєц як круто(вродь так і є) і ті казки типу " Містер мерседес"  від якого чогось балдєє пів світу то є повне бееее,відстій Кінга перехвальоного,то є чисто моя думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Уже смотрел

Сериал Мост/Broen 4 сезон онлайн

Четвертый сезон знаменитого сериала "Мост" на ваших экранах. История взяла свое начало со странного преступления, совершенного на мосте Орезунд, который соединяет Швецию и Данию. Тело убитой лежит настолько аккуратно, что пересекает в равных пропорциях территорию государств. Приехавшие на место преступления представители власти оказываются в замешательстве, но при этом решительно уверены, что именно они должны расследовать это преступление. Тело и голова в Швеции, а ноги в Дании - это и есть труп, который был обнаружен местными работниками моста. Неясно пока что, кто именно возьмется за расследование этого странного дела. К тому же каждый из представителей власти не готов идти на уступки, а уж тем более на общее решение дела, ведь на то есть определенные причины. Четвертый сезон остросюжетного проекта уже на ваших экранах.

Оригинал: Broen
Жанр: детективы, триллеры 
Ограничение: 16+ 
Страна: Дания, Швеция
Вышел: 2018
Режиссер: Henrik Georgsson, Шарлотта Зилинг, Lisa Siwe
Топ 2018 года в жанре:
детективы — 2 место
триллеры — 2 место
IMDB: 8.60 38933
КиноПоиск: 8.15 14553
 
Четвертий сезон, як і попередні,  стабільно тримає у напруженні та заставляє мозок прокручувати різні варіанти розгортання подій, але передбачити не вдається. скандівські фільми  мають свою логіку, для нас не зрозумілу
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 20/01/2018 at 09:37, CosmoPilot сказано:

Закачав в дорогу довгу. Двічі кидав дивитись :) Не знаю, можливо кожен індивідуально сприймає, або очікування різні.

Від детективу/власне розкриття злочинів там мало, зате діалогів..

там вся суть фільму - у тому, щоб зрозуміти причини, котрі призводять до злочинів та чому люди стають злочинцями і вчиняють ті чи інші дії.

проглянув весь сезон - став більше задумуватись над тим як виховують у наших сім'ях дітей і що далі зі цього виходить.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Серіал Mindhunter вартий уваги, хоча мені особисто бракнуло динаміки

Змінено користувачем veter
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, yura-patriot сказано:

Я тащуся від "Ель Чапо" все таки "Нарко"був особисто мені круче,але все одно серіальчик оснований на реальних "тіпа" подіях то є вєщара,якщо все співпадає хоча б на 50% то пісєц як круто(вродь так і є) і ті казки типу " Містер мерседес"  від якого чогось балдєє пів світу то є повне бееее,відстій Кінга перехвальоного,то є чисто моя думка.

Просто, Юра, за книгами Кінга не уміють досить знімати фільми. А все тому, що суть не уловлюють...Книги все-таки чудові, особливо сьогоднішні, а не якісь там ранні страшилки )

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нууу, по Кінгу взагалі важко щось зняти толкове. Імхо, сюжет у його творах взагалі справа десята (візьміть ту ж його "Темну вежу").  Мене його "писанина" :) приваблює  майстерністю розкриття людської капосної сторони душі та інстинктів.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Slavco сказано:

 майстерністю розкриття людської капосної сторони душі та інстинктів.

 От шо є,то є. 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну кароч,закінчив я з тими "наріками")) шо хто ще порадить,ну бажано на основі реальних подій,з мене пляха кафєта))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Лучанка Тетяна сказано:

 А все тому, що суть не уловлюють..

Хочца троха повумнічати(не судіть строго) Ну тобіш, ми прості глядачі,навіть не так,а читачі суть уловлюємо,а "модні" режисери ніхіра )))Всьотакііі я думаю того:

45 хвилин тому, Slavco сказано:

 сюжет у його творах взагалі справа десята

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...