Перейти до змісту

Порадьте серіальчик


Рекомендовані повідомлення

А дивився вже хтось "Охотник за разумом" ? Варте уваги, як враження ? А то відгуки читав дуже полюсні. На днях тільки приглянув його собі на найближчу перспективу. Тематику таку (про маніяків, типу Ганібала, або першого сезону "Настоящий детектив") дуже полюбляю, але от щось достойне виходить не надто часто, нажаль.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Карочє!!! ВИ блін задрали!:) я сьогодні ваабще ніфіга не зробив(відносно)і думаю завтра і після буде теж саме,бо бляха почав дивитися "НАРКО" ну порадили,це просто супербомба! я давно не дивився таких суперцікавих серіалів,я просто в шоці, на скільки якісноахує....знятий серіал,дякую усім хто порадив.

 PS: просто не розумію,як я таке міг пропустити((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 сезон ковтнув як має бути, хто там у темі, другий такий самий  цікавий, а???

  PS: хоча нафіга я запитую, всерівно незалежно від коментів буду дивитися :D

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yura-patriot сказал:

другий такий самий  цікавий, а???

 

Мне он показался затянутым. Можно было уместить в 5-7 серий. 3-ий сезон клевый.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, gen552 сказано:

 

Мне он показался затянутым. Можно было уместить в 5-7 серий. 3-ий сезон клевый.

 Аааа! вже зирю), карочь я нарік серіальний))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14.10.2017 в 14:15, la20 сказал:

Хто може порадити щось комедійне з серіалів. Щоб розбавляти трохи ходячих :)

Слуга народа 2

А ще россійський Ольга та Ольга 2. Якщо пропускати мимо вух згадки про Україну, то ржака ще та.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну Юра так розхвалив серіал що мушу і собі спробувати ! ;)

 

2 годин тому, volks сказано:

Слуга народа 2

А ще россійський Ольга та Ольга 2. Якщо пропускати мимо вух згадки про Україну, то ржака ще та.

 

Вже кілька років спокійно добровільно обходжусь без ворожого продукту і не вважаю що щось втратив, а вас ще й влаштовує "пропускати мимо вух" ?! :wacko:  Ню-ню....

А як гадаєте, чи багато росіян стане дивитись український серіал, де ще й їх згадують не надто люб'язно ? Ото ж виходить в них гордості побільше ніж у вас.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, volks сказано:

Слуга народа 2

А ще россійський Ольга та Ольга 2. Якщо пропускати мимо вух згадки про Україну, то ржака ще та.

їхнє я вже давно нічого не дивився і якось не хоцца.

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SergLutsk сказано:

Ну Юра так розхвалив серіал що мушу і собі спробувати ! ;)

 

 Да там нема шо пробувати, вмикай і всьо,рахуй ти попав) серіал на основі реальних подій і в нього вставлені кадри реальних людей і деякі події,вони хоч дуже короткі ці вставки,але цього хватає щоб повністю поринути в те все бля..ство яке чудили на той час ті бариги, а вони чудили  і "косили" просто афігєть кіко!,особисто мені так знятий серіал ну дуже подобається,да і взагалі така історія цікава шо піпєц.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, SergLutsk сказал:

А як гадаєте, чи багато росіян стане дивитись український серіал, де ще й їх згадують не надто люб'язно ?

Це мене взвгалі не хвилює. Просили порадити комедійний серіал - я порадив досить смішний. Хто хоче хай дивиться, хто не хоче - не дивиться. Не перетворюйте ще одну тему в політику.

  • Подобається 1
  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, SergLutsk сказал:

Ну Юра так розхвалив серіал що мушу і собі спробувати ! ;)

 

 

Вже кілька років спокійно добровільно обходжусь без ворожого продукту і не вважаю що щось втратив, а вас ще й влаштовує "пропускати мимо вух" ?! :wacko:  Ню-ню....

А як гадаєте, чи багато росіян стане дивитись український серіал, де ще й їх згадують не надто люб'язно ? Ото ж виходить в них гордості побільше ніж у вас.

 

а Рошен то вороже чи ні?

 

певно у вас дітей немає, моя дитина полюбляє свинку Пепу ,але ще більше Фіксиків,Машу та Медведя

багато росіян дивилися нашо-їхні Свати і якби був продукт належноі якості то так,вони дивилися б

але справа в тому,що дивитися нема чого украінського

 

а по темі сьогодні розпочну дивитися

Большая маленькая ложь

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

На 2+2 показують о 21.20 озвучений українською мовою серіал "Кістки". Для відпочинку дуже навіть непоганий серіал, тому раджу подивитись )

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Подивився 1 сезон Тьма / Dark. Доволі хитро-закручений сюжет, після 5 серії почав губитись що, де і як, проте постійно тримає в  напрузі.

Доречі, в описанні жанру явно не хватає "фантастика"

Название: Тьма 
Оригинальное название: Dark
Год выпуска: 2017
Жанр: триллер, драма, криминал, детектив

Страна: Германия
Продолжительность: ~00:46:00 
p19c19061e7b1ww44a39m.jpg 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14.10.2017 в 14:15, la20 сказал:

Хто може порадити щось комедійне з серіалів. Щоб розбавляти трохи ходячих :)

После́дний настоя́щий мужчи́на» (англ. Last Man Standing)

 Ще дивлюсь Бруклін 99.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З комедійних гарний російський серіал "Светофор". Але найкраще зрозуміє його той, кому за 30 :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу порадити гарний британський серіал "Доктор Мартін".

Він почав виходити майже одночасна з Хаусом, у ньому головний герой як і Хаус має кучу тараканів в голові, що не заважає йому бути геніальним лікарем. Він був хірургом в Лондоні, але через боязнь крові змушений був припинити хірургічну практику і переїхати в провінцію, де став працювати таким собі сільським лікарем. У цьому серіалі багато гумору, трошки драми і неперевершені краєвиди.

 

poster_879.jpg

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, tarasmv сказано:

Хочу порадити гарний британський серіал "Доктор Мартін".

....У цьому серіалі багато гумору, трошки драми і неперевершені краєвиди.

 

poster_879.jpg

 

Початок зацікавив, якщо і надалі так, то нудно не буде. Не те що усяка дребедень про зомбі чи вампірів, взагалі не розумію, що люди у тих химерах знаходять хорошого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Серіали дивлюсь тут http://seasonvar.ru/! Велика бібліотека,непогана якість. Є вибір плеєрів,що в моєму випадку дуже допомагає,адже якість інтернету не дуже. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 19.12.2017 at 11:26, Rubak сказано:

Подивився 1 сезон Тьма / Dark. Доволі хитро-закручений сюжет, після 5 серії почав губитись що, де і як, проте постійно тримає в  напрузі.

Доречі, в описанні жанру явно не хватає "фантастика"

Название: Тьма 
Оригинальное название: Dark
Год выпуска: 2017
Жанр: триллер, драма, криминал, детектив

Страна: Германия
Продолжительность: ~00:46:00 
p19c19061e7b1ww44a39m.jpg 

Дуже якісний фільм, також раджу. Взагалі бачу, що німців все тягне на тему "час-простір", як шведів на детективи.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.10.2017 at 12:53, kroha сказано:

а по темі сьогодні розпочну дивитися

Большая маленькая ложь

Дивився ще тоді, коли виходили серій прем'єрно. Дуже сподобався. Гарний підбір акторів. І ще музика дуже подобається в серіалі.

Кідман в серіалах не знімалась з 1989-го року. 

Тепер з'явилась інформація про зйомки другого сезону, які заплановані на весну. Тому, мабуть, побачимо сезон восени. Правда вже з іншим режисером.

Не хотілось би, щоб зіпсувався серіал, бо так часто буває. Взагалі, вважаю, що для будь-якого серіалу 8 сезонів (часто саме стільки буває в популярних серіалах) це забагато.

Розчаровують кінцеві сезони і від цього прикро стає.

А ви вже подивились?

Як враження?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Дивлюся два серіали зараз - англійський "Гранчестер" та загальновідомий "Міст" дансько-шведський. Обидва детективи. Перший ретро, другий сучасність. Рекомендую, гарні сюжети, є елементи драми, хороші актори.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви бачили що на цьому тижні з'явилась перша серія нового сезону секретних матеріалів ?! Причому зі Скаллі та Малдером, все як по феншую. Як гадаєте, буде пустишка на колишній славі, чи щось пристойне ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ну глянув я перші 2 серії нових Секретних матеріалів. Сказати що це жах, це нічого не сказати ! Сказати що повне розчарування - це нічого не сказати ! Справжнім шанувальникам категорично не рекомендую дивитись це псевдопродовження. Сценарій ? Нє, не чув. Якась каша малаша із сумбурних, параноїдальних, пафосних, незв'язних беззмістовних діалогів, яких певно самі герої не надто розуміють. Ні нових ідей, ні задумки, ні інтриги, ні атмосферності. Знято примітивно, дешево і банально, як Азілум чистої води. Вобщем це якесь знущання, пародія, не більше.

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...