Перейти до змісту

Порадьте серіальчик


Рекомендовані повідомлення

Хто знає скільки всього серій буде в цьому прикольному серіалі,бо кортить вже дивитися,але поки є п'ять серій, може то і всьо,чи ще будуть.

Фільм дуже сподобався,ось хочца вже і це подивитися.

http://static.hdrezka.me/i/2016/11/27/o03e9b3e01840qg27i63q.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, yura-patriot сказано:

Хто знає скільки всього серій буде в цьому прикольному серіалі,бо кортить вже дивитися,але поки є п'ять серій, може то і всьо,чи ще будуть.

Фільм дуже сподобався,ось хочца вже і це подивитися.

10 серій точно буде

Графік виходу серій  

MaxthonSnap20161221151835.jpg

Hide  
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.12.2016 at 15:12, Barugan сказал:

 

Вікінги 4 сезон--вже вийшли нові 3 серії продовження.... :0006:

 

А я чекаю, коли  весь сезон вийде, тоді вже і подивлюсь ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Окуповані (Сезон 1) / Okkupert (Season 1) (2015) BDRip

 

Окуповані (Сезон 1) / Okkupert (Season 1) (2015) BDRip

Жанр: детектив, драма, бойовик, психологічний 
Країна: Норвегія 

tt4192998.png 

Кінокомпанія: Yellow Bird 
Режисери/творці: Ерік Шолберґ, Ю Несбьо та інші. 
Актори: Генрік Местад, Інґеборґа Дапкунайте, Крістін Браут-Солгейм, Селоме Емнету, Раґнгільд Ґудбрандсен, Ельдар Скар, Ан Дал Торп та інші. 

Сюжет:

Норвегія, недалеке майбутнє. Кліматична криза викликає щораз потужніші урагани, які доходять вже до берегів Норвегії. Останній з них, Марія, приносить велику кількість жертв і руйнацій, через що на найближчих виборах перемагає партія зелених, лідер якої, Єспер Берґ, обіцяє в першу чергу зайнятися кліматичною проблемою. Головним його рішенням є створення електростанцій на торії, великі поклади якого містяться в надрах Норвегії, натомість видобуток нафти й газу ця країна збирається припинити. Однак його рішення змушує високопосадовців ЄС звернутися по допомогу до Росії, щоб вплинути на «неслухняного» союзника. Росіяни викрадають Берґа і посилають «зелених чоловічків» на нафтовидобувні платформи Норвегії з метою контролю видобутку. Окупація Норвегії починається...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 12.01.2017 at 09:48, yura-patriot сказано:

Дивлюся"Тайны и ложь",піпєц цікавий.

Фсьо!!! піпєц, дуже сильно раджу даний серіальчік,я додивився і в шоці від сюжету,повірте такого Ви ще не бачили,бомба!!! дивитися до самого кінця,до самої останньої секунди, просто Агоньська кримінальна драма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, mihel60 сказано:

А що це за сайт - йому можно довiряти?

авжеж.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 12.01.2017 at 09:48, yura-patriot сказано:

Дивлюся"Тайны и ложь",піпєц цікавий.

Спробував Юра за твоєю порадою глянути, вже 4 серії осилив. Починався так, інтригуюче, перспективно, але якось після 2-ої серії детективу як такого залишилось 25% від сили, а так 75% це йдуть сімейні розборки, домашні проблеми, неслухняні діти, переживання сусідів хто що скаже/подумає, перемивання з пустого в порожнє, а самого розслідування і якихось суттєвих активних дій - мізер. Ну так, воно ніби потихеньку й рухається, але таке враження що маєш спочатку 35 хвилин переслухати водички щоб отримати нарешті порцію з 7 хвилин детективу :)  Щось я вже починаю сумніватись що витримаю ще стільки водички до кінця сезону :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14.01.2017 at 20:48, yura-patriot сказал:

Фсьо!!! піпєц, дуже сильно раджу даний серіальчік,я додивився і в шоці від сюжету,повірте такого Ви ще не бачили,бомба!!! дивитися до самого кінця,до самої останньої секунди, просто Агоньська кримінальна драма.

ото накрутили. в загальному не погано.перший сезон сподобався більше, в другому поналіплювали весь кримінальний кодекс

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 15.01.2017 at 14:38, mihel60 сказано:

 

А що це за сайт - йому можно довiряти?

Постійно дивлюся в 720 і вродь супер.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SergLutsk сказано:

Бляха!!! Дотерпіти!!!100 пудів ти не знаєш і не взнаєш хто вбивця))до самого кінця дивитися треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, Такер сказано:

ото накрутили. в загальному не погано.перший сезон сподобався більше, в другому поналіплювали весь кримінальний кодекс

Згоден,що перший накрутили,але круто??другий не то))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, yura-patriot сказано:

Бляха!!! Дотерпіти!!!100 пудів ти не знаєш і не взнаєш хто вбивця))до самого кінця дивитися треба.

Та воно-то так, згоден, інтрига присутня, я лише хотів сказати що частка активних подій і поворотів сюжета аж занадто розбавлена водичкою сімейних мелодрам. Якби цей самий сценарій але викласти в 5-6-ти серіях замість 10, от тоді да, дивилось би на одному подиху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SergLutsk сказано:

Та воно-то так, згоден, інтрига присутня, я лише хотів сказати що частка активних подій і поворотів сюжета аж занадто розбавлена водичкою сімейних мелодрам. Якби цей самий сценарій але викласти в 5-6-ти серіях замість 10, от тоді да, дивилось би на одному подиху.

Нуу.. друже,якби в 5-6 серій вкластися, тож серіал, сам повинен знати, що палюбе будуть тянути)).Я тобі скажу так, в цій як ти говориш "водичці" криється великий смисл)) всьо кароч більш ні слова)),думай чи хоч додивлятися, а мож тебе кінець взагалі розчарує, а хулє, все може бути, особисто мені все сподобалося, ну мож трішки харила нудна морда головного героя))))але це все перекрив фінал і як би я там собі не гадав- видумував,хто, що усе до дупи)))

 PS:я не стверджую, що то самий кльовий серіал,але ну він дуже цікавий, хто бачив погодьтеся?чи то мож мене одного так всавило))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, аналогічно, теж думав що головного героя треба було б іншого. Цей скоріше годиться для якихось форсажів чи типу того, а не таких психологічних непростих ролей.

ЗІ. в мене проскакує шальна мисля що вбивця його лєпший друг )))  Це типово для триллерів - хто найбільш позитивний і найменше викликає підозр, той потім і головний злодєй :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Так, аналогічно, теж думав що головного героя треба було б іншого. Цей скоріше годиться для якихось форсажів чи типу того, а не таких психологічних непростих ролей.

ЗІ. в мене проскакує шальна мисля що вбивця його лєпший друг )))  Це типово для триллерів - хто найбільш позитивний і найменше викликає підозр, той потім і головний злодєй :)

))) Да додивлюйся вже! а тоді скажеш, але думаю буде так:"Юрік, я в шоці":lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, yura-patriot сказал:

))) Да додивлюйся вже! а тоді скажеш, але думаю буде так:"Юрік, я в шоці":lol:

Бачу тобі так і кортить сказати, що вбивця це його *часть текста отсутствует*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таки да, Юра, розв"язка - нежданчик повний, малость припух :)

В цілому серіал непоганий, не то шоб агонь прям, але як для такого бюджетного варіанту то досить пристойно. Єдине що то таки трохи затягнули місцями, серії десь з другої-третьої по 5-6-у досить мляві, а от ближче до закінчення то знову веселіше стає. Так і залишився при своїй думці, що якби його на 3-4 серії скоротити, а ще в якості головного героя поставити когось  більш харизматичного, то міг би вийти на 5+

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 21.12.2016 at 12:04, yura-patriot сказано:

 

хочца вже і це подивитися.

http://static.hdrezka.me/i/2016/11/27/o03e9b3e01840qg27i63q.jpg

 

Брєд карочє-_-

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 18.01.2017 at 23:49, yura-patriot сказано:

Згоден,що перший накрутили,але круто??другий не то))

Перший сезон глянула. лише у 9 серії запідозрила справжнього убивцю. а от спочатку думала про дружину та матір хлопчика ) Проте у цілому серіал цікавий все ж таки більше детективом.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раджу подивитись також серіал "Человек в высоком замке" (історичний та про альтернативну реальність) - https://www.kinopoisk.ru/film/882263/

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підсіла на серіал "Как избежать наказания за убийство". Якби не оригінальний серіал, але цікавий постановкою - https://www.kinopoisk.ru/film/804876/.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...