Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Як я прийшов купити САМ-модуль в Ельдорадо, продавець почав мене НАСТИРЛИВО ВІДМОВЛЯТИ... типу це гроші навітер, і це тільки до 1 січня 2014 року... а далі все ... капєц...

Я запитав, а що ж робити ...? І зразу полилася пісня, що в них є свої супутники,... і багато різних каналів... і є пару HD (але за КУЧУ $)... Почалися АКТИВНІ ПРОДАЖІ :-)

Я на даний момент повністю задоволений Т2... показують всі канали ВЕРІ ГУД... тільки напрягає час між переключенням каналів (їх розкодування)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналогічно, 31 грудня купляв в Ельдорадо САМ-модуль і мені почали розчесувати що з 1 січня Т2 закодують. Аж захотілось дати в морду...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналогічно, 31 грудня купляв в Ельдорадо САМ-модуль і мені почали розчесувати що з 1 січня Т2 закодують. Аж захотілось дати в морду...

Цікаво, а що будуть говорити зараз, коли вже почався 14 рік? Не здійснилось пророцтво календаря Майя)))))

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналогічно, 31 грудня купляв в Ельдорадо САМ-модуль і мені почали розчесувати що з 1 січня Т2 закодують. Аж захотілось дати в морду...

а Т2 вже кодоване :) від народження системою умовного доступу Irdeto CAS з програмною технологією Irdeto Cloaked CA (безкарткове) рішення

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

підкажіть що треба купити щоб дивитися Т2. телевізор Samsung LE-32C530. http://rozetka.com.ua/samsung_le-32c530/p87036/

Чи краще через перехідник кинути кабель з кухні і дивитися аналогове?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підкажіть що треба купити щоб дивитися Т2. телевізор Samsung LE-32C530. http://rozetka.com.u...-32c530/p87036/

Чи краще через перехідник кинути кабель з кухні і дивитися аналогове?

Потрібно купувати ось такий тюнер, або дивитись аналогове. Що дивитись вирішувати Вам. Правда антену чи кабель від антени треба до телевізора вести все одно. Аналог чи цифра не показують з нічого, їх потрібно подати на телевізор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Напрягає час між переключенням каналів (їх розкодування)... Можне на це якось вплинути ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Не знаю чи звертаюсь сюди чи не сюди. Потрібно таке: хто зможе дати в тимчасове (1-2 год) користування тюнером Т2, для того, щоб перевірити чи буде показувати цифрове телебачення. А то в фокстроті почали говорити, що 50 відсотків повертають ці тюнера. Сам Живу в районі БАЛКи біля 9-и поверхівки. Буду дуже вдячний.

теж цікавить донор

район вишкова,неподалік 9-типоверхівка і мотор завод,як там Т2?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Чи знає хто-небудь, чому вже деякий час по DVB T2 в Луцьку не транслюється ПЕРШИЙ Т2 ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Покорённый Multistream

Несколько дней назад украинская компания “Openbox” выложила новое программное обеспечение для своих одноимённых ресиверов серии “SX” (Openbox SX4, Openbox SX4 Base, Openbox SX6 HD).

Кардинальным отличием этого ПО от предыдущих версий стала возможность просмотра на указанных ресиверах цифровых спутниковых пакетов, транслирующихся в multistream.

Эта технология — часть стандарта DVB-S2. Суть в том, что в одном пакете (на одной несущей) идут несколько независимых транспортных потоков. Каждый из них выглядит как отдельный TS-поток с каналами.

Технически возможно каждый из потоков передавать с разной модуляцией (QPSK/8PSK) и FEC. С недавних пор Multistream стал активно применяться для спутниковой доставки сигнала для наземных цифровых передатчиков.

Поэтому, как правило, все TS-потоки идут с одинаковыми параметрами.

По сравнению с передачей каждого пакета на своей отдельной несущей получается выигрыш во-первых за счёт более плотного использования спектра и во-вторых за счёт возможности использовать транспондер в режиме насыщения, что даёт больше мощности для полезного сигнала.

А теперь что это даёт на практике. На самом деле, цифровых пакетов, транслирующихся в multistream, что не так много. Но интерес к данной технологии вызван не в последнюю очередь из-за того, что через спутник “Astra 1G” в позиции 31,5 гр.в.д. идёт раздача на эфирные станции украинского эфирного цифрового пакета “Зеонбуд”.

Данный провайдер вещает с двух транспондеров с применением обсуждаемой технологии. Теперь, после модификации ПО сигнал “Зеонбуда” можно принять и через спутник. Правда, для полноценного просмотра пакета всё равно нужно будет приобрести специальный модуль “Irdeto”, т.к. подавляющая часть каналов транслируется в данной кодировке. При этом сбор абонентской платы за просмотр около 30 телеканалов не планируется.

Что ещё становится доступным в плане просмотра для любителей спутникового телевидения? На той же орбитальной позиции транслируется в multistream небольшой итальянский пакет телеканалов.

Но более интересен, по своему набору, пакет программ, транслирующийся через спутник “Eutelsat 12 W” в позиции 12,5 градусов восточной долготы, где на одном транспондере, ведущем трансляции с применением “мультистрим” – возможно смотреть несколько популярных качественных итальянских телепрограмм, таких как музыкальные “MTV Music Italia”, “RTL 102.5 RadioVisione” и несколько детских каналов.

Для любителей болгарского телевидения теперь расширены возможности просмотра данных телепередач через спутник “Intelsat-12” в позиции 45 гр.в.д.

Так как стал технически возможен приём каналов с частоты 11591 V, обладателям “Openbox SX”, а это 12 телеканалов из которых два государственных телеканала в HDTV.

На российских спутниках интерес вызывает пакет “RSCC” в позиции 96,5 гр.в.д., но он является малоинтересным, т.к. некоторые каналы в нём идут в кодировках BISS и Роскрипт.

В этом плане более интересен приём двух пакетов в multistream с позиции 55 градусов восточной долготы (спутник “Ямал-402”), но он дополнительно транслируется с применением инкапсуляции пакетов T2-MI, что делает их недоступными для приёма на обычные спутниковые ресиверы, в том числе и на “Openbox SX”.

Змінено користувачем charlie
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом почали пропадати канали, блок де йде 1+1, Інтер та інші. Ні в кого такого більше не спостерігається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

espert,

завжди так було... це 1 мультиплекс, тобто перші 8каналів.

Це я знаю, просто цікавить, чи останнім часом він ні в кого не підглючує?

в мене нормально показує

В мене теж трохи показує, трохи пропадає!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом почали пропадати канали, блок де йде 1+1, Інтер та інші. Ні в кого такого більше не спостерігається?

Шукайте причину в поганому сигналі (антена та її напрямленість, плата-підсилювач, блок живлення, кабель а також всі з'єднання). 32 канали транслюються на чотирьох мультиплексах (читай частотах) по 8 каналів на мультиплекс(частоту). Коли сигнал стає гіршим то канали зазвичай і пропадають по 8 штук(може показувати 8, 16, 24 чи взагалі не показувати). Це не є нормою і говорить про те що сигнал треба підсилити. Ще сигнал інколи може пропадати через погану погоду в напрямку телевишки (гроза, сніг та ін.) Якщо антена польська то вимагає більш скурпульозного настроювання. Краще взяти таку антену

post-15977-0-01151800-1401548458_thumb.j

вона приймає менше лишніх сигналів (шумів), радив телемайстер.

Зазвичай люди грішать на погану якість Т2-приймачів, але з власного досвіду роботи (через мене пройшло близько 250-300 штук) несправним виявилось 2 (потребували гарантійного ремонту), зверталось людей приблизно 10-15% від покупок на скаргу що не показують всі чи частина сигналів, і з них як вище писав на ермонт лише 2. Так що якість приймачів (Strong, Thomson, Trimax) як на Китай дуже пристойна. І звичайно в роботі "винна" антена (зазвичай польська).

Поради коли не має всіх каналів:

- два рази натиснути кнопку "інфо" ("і"), з'явиться два індикатори рівня та якості сигналу, після чого починати маніпуляції з пошуком кращого сигналу

- шукати сильніший сигнал (повернути точніше антену на телевишку, регулятором напруги блоку живлення (в кого він з регулятором) знайти кращий сигнал

- попробувати скинути на заводські налаштування та перенастроїти канали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Нет. Но весь блок пропал где-то. Там где 5 канал.

32 канали транслюються на чотирьох мультиплексах (читай частотах) по 8 каналів на мультиплекс(частоту). Коли сигнал стає гіршим то канали зазвичай і пропадають по 8 штук(може показувати 8, 16, 24 чи взагалі не показувати).

Шукайте причину в поганому сигналі (антена та її напрямленість, плата-підсилювач, блок живлення, кабель а також всі з'єднання).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи транслюють футбол на т2 ? і на якому каналі ??

Перший національний вроді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи транслюють футбол на т2 ? і на якому каналі ??

Канали Україна і ПЕРШИЙ Т2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...