Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

3 годин тому, Vitaliy L сказано:

навряд чи ви щось приймете на цю "антену".  вам нормально порадили. від себе добавлю, купіть пристойний тюнер і якісну зовнішню антену, враховуючи що телевізор, напевно, хочете дивитися щодня і при будь-яких погодних умовах. 

А можна більш предметнішу пораду з конкретним посиланням ? Без образ, але ви мій варіант "заплювали", а свого не запропонували. Це не є конструктивний підхід. Що значить " пристойний тюнер", це який ? Що значить "якісну антену", це яку ? Я без претензій, просто в цьому і полягала суть мого запитання, але з вашого посту я почерпнув нуль користі. Покажіть яке треба ?

Ну 1300 грн, як у 

то напевне трохи не мій бюджет, та й розміщення і вхідні умови здається радикально відмінні. Все ж таки може хтось сказати яку конкретну модель тюнера і антени (всередині кімнати, довжина кабеля 3м), мені буде достатньо, щоб задовільнити прийом 20 каналів в будь-яку погоду, але не переплачувати за зайві понти ?

Змінено користувачем SergLutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, SergLutsk сказал:

А можна більш предметнішу пораду з конкретним посиланням ? Без образ, але ви мій варіант "заплювали", а свого не запропонували. Це не є конструктивний підхід. Що значить " пристойний тюнер", це який ? Що значить "якісну антену", це яку ? Я без претензій, просто в цьому і полягала суть мого запитання, але з вашого посту я почерпнув нуль користі. Покажіть яке треба ?

я заплював щось???   загалом на меті було відмовити вас від безглуздої купівлі кімнатної антени, але немає бажання далі продовжувати в даному ключі спілкування,  laser   доступно розписав що куди і як. 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Vitaliy L сказано:

я заплював щось???   загалом на меті було відмовити вас від безглуздої купівлі кімнатної антени, але немає бажання далі продовжувати в даному ключі спілкування,  laser   доступно розписав що куди і як. 

Так я ж не проти вислухати пораду ЯКЕ треба ! І буду тільки вдячний ! Так назвіть же модель того пристойного тюнера і якісної антени ? Я ж задля цього і питав. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілька років тому брав таку логоперіодичну антену собі і товаришу.

aa9ebdd7ad0684690b0762060ea6cdd2

 

Можу порекомендувати, дуже класно працює. 

Брав через інтернет в розібраному вигляді. Зараз там таких не продають. Шукайте щось схоже. Беріть алюмінієву а не крашену металеву.

 

  • Подобається 1
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вдячний за відгуки і поради. Я зрозумів що підсилювач мені ні до чого і яку антену треба вішати в ідеалі для надійного прийому, і що кімнатні антени то несерйозно. Але все ж таки, якщо навідріз відмовляться свердлити стіну для зовнішньої антени, усвідомлюючи і погоджуючись що це буде в ущерб якості і кількості прийнятих каналів, тоді все ж таки з кімнатних "недоантен" на які варто дивитися ? Такого самого типу як на фото вище ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купи в НЛ, епіку чи іншому магазині кімнатну антену.  Покрути, якщо буде ловити - залиш, нє - повернеш за 14 днів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ги-ги, ну це звичайно варіант, але думав що вже на борді є трохи людей, що вже "покрутили і зловили", то надіявся почути отриманий досвід, а не видумувати свої нові граблі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, SergLutsk сказал:

Ги-ги, ну це звичайно варіант, але думав що вже на борді є трохи людей, що вже "покрутили і зловили", то надіявся почути отриманий досвід, а не видумувати свої нові граблі :)

Оці продавці обіцяють що все буде працювати в кімнаті, спробуйте :)

 

http://vse-po-skidke.site/ua/hqclear-tv-t2/?uid=nuKsJRKgXU0tGLyV&utm_source=rsy&utm_medium=37272040&utm_campaign=6307475614&utm_content=expertcen.ru&utm_term=т2&yclid=5928044538699191822

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Woman2 сказал:

Хоча не варто пробувати.

Позитивних відгуків не знайшов :(

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це звичайно жесть повна - антена за 600 грн :ohmy:  І це по супер-пупер акції !! :D  Ні, дякую, гадаю це неадекватний перегіб

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що, взяв тут на борді отаку супер-пупер приставку, знайшов в закромах дачі отаку суперантенуIMG_20181021_133249_HDR.thumb.jpg.38c4aa7bcf696e4cac38837367e21b13.jpg

 

Підключив я це діло, і якщо викинути цю антену на балкон то зловив всі 32 канали, і то нормально йдуть, чисто, без затиків і квадратиків ! Ну принаймні поки отака гарна погода :)  А як там буде далі то буде видно, он з вівторка починається справжня осінь, там і буде ясно чи вистачить цієї антенки чи треба буде таки шукати і вішати на вулиці щось серйозніше.

Не знаю, чи це приставка ця така "пригальмована", чи це нормально і вони всі так працюють, але кожен наступний канал вона відкриває не відразу, а десь через 1,5-2 с, це нормально ? Я так розумію що це час який вона затрачає на декодування сигналу і залежить він від потужності процесора. Коли натискаєш на перехід на наступний канал, то спочатку вилазить вікно "нет сигнала", потім це вікно зникає, з'являється інше вікно з рівнем сигнала, а потім вже відкривається канал. Може це й нормально, фіг його знає, а взагалі якість картинки досить гарна, не очікував від такої антени !

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SergLutsk сказано:

А як там буде далі то буде видно

натисніть кнопочку інфо і буде ясно. якщо рівень сигналу більше 50-70% то переживати нема за що. при рівнях 30% і нижче починаються проблеми і нестабільність. власне по цій інформації можна і налаштовувати азимут антени

1 година тому, SergLutsk сказано:

це нормально ?

в деяких слабеньких приставках так і є. їй треба час роздуплитись перестроїтись. прийдеться привикати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Шановні форумчани.

Підкажіть, куди у Луцьку направляти антену Т2? У якому напрямку?

При можливості, тицьність точку на карті...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, Victorius сказано:

Шановні форумчани.

Підкажіть, куди у Луцьку направляти антену Т2? У якому напрямку?

При можливості, тицьність точку на карті...

  в сторону Підгаєць, на вишку. 50°43'04.1"N 25°24'22.1"E

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Victorius сказано:

Підкажіть, куди у Луцьку направляти антену Т2? У якому напрямку?

https://isat.com.ua/карта-т2-вышек-украины

Спочатку находите на мапі Луцьк, потім ставите на свій будинок червону позначку а далі із списку внизу мапи вибираєте вишку до якої показує найменшу відстань. Червона лінія покаже куди має бути направлена антена.

Змінено користувачем Maniko
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всім привіт.

хтось знає як записати мультиплекс там де регіональні канали?  

 

тобто, при пошуку знаходить Рівне1 та Аверс, але тюнер зберігає Рівне1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2-й поверх, Відродження, вікна не на Підгайці 

2 телевізора з Т2 приймачами

Чи можливо підключити від однієї антени 2 телевізора? В моєму випадку напевно єдиний варіант - виносити антену на дах будинку, інакше нічого не буде, вірно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, lord сказано:

тв рогалужувачі

 

В тюнерах майже всіх є вихід антени

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто може порадити толковий супутниковий тюнер з підтримкою інтернету?

Змінено користувачем Woman2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наважусь порекомендувати такого:

https://www.agsat.com.ua/sputnikovye-resivery/u2c_denys_h265/

Усі мої клієнти задоволені )))

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є гроші і хочеш довгу підтримку - тількі тюнера на linux enigma2

мінімум такій https://www.agsat.com.ua/sputnikovye-resivery/vu-zero/

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за об'єктивні поради.

Дві останні моделі не конкуренти для U2c Ден. який теж на лінуксі.

Те що ютуб обрізаний - шкода. Але майже 3000 грн. за тюнер до якого є претензії по відгуках не виправдано дорого

Змінено користувачем Woman2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте просту кімнатну антену для такого корча. Шопена 5  поверх.

IMG_20181126_212603682.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Причепив (5-ий поверх) за вікном ромбовидну антену (два ромби) - зовнішні сторони по 12 см, зовнішні 11 і ловить всі канали Т2 в умовах щільної забудови Завокзального району (прямої видимості нема). Правда часом 2-ий мультиплекс пропадає.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...