Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

17 годин тому, Bee сказано:

Дякую, але вираховувати це не для мене. Я таке не зможу зробити. Шукатиму щось інше.

 

Ну то вибери і купи собі якусь з готових заводських антен https://hotline.ua/av/televizionnye-antenny/33827-42866/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 22.09.2018 at 11:51, Maniko сказано:

Ну то вибери і купи собі якусь з готових заводських антен https://hotline.ua/av/televizionnye-antenny/33827-42866/

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 20.09.2018 в 21:27, Bee сказал:

Хто може підказати розміри антени ромбовидної (2 ромби), щоб не пропадав 4 пакет де К2, 5 канал, Новий?Вдень ще йде, ввечері глухо. 5 поверх 9-поверхівки. Антену виставив на дворі вище вікна розмірами12см зовнішні сторони, внутрішні 11. Може мають бути інші?Або що інше спробувати?

Кабель має бути білий , чорний гасить сигнал

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, 4opa4ok сказано:

Кабель має бути білий , чорний гасить сигнал

 

Кабель має бути 75

Колір до сраки, ще напишіть зелений має бути

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Oli сказал:

 

Кабель має бути 75

Колір до сраки, ще напишіть зелений має бути

кабель 75 ом чорного кольору радянського зразка  має поганий екран , сильно гасяться частоти  т2 ... білий кабель з фольгованим екраном підходить ... не знаєш то не писти  . Не люблю шизофрєніків які незнаючи проявляють свій ум .... зелений оранжевий ... )) 

Змінено користувачем 4opa4ok
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, 4opa4ok сказано:

сильно гасяться частоти  т2

 

які які там частоти?   там максимум стоїть  симетризатор  що з 300ом робить 75 для кабеля,

це я про кабелі  1/2 та 5/8...  можливо RG види будуть трохи "чавити" але ними не підключають тв

 

на почитаєш трохи  https://forum-t2.com/viewtopic.php?t=1041

 

 

 

31.png

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Oli сказал:

 

які які там частоти?   там максимум стоїть  симетризатор  що з 300ом робить 75 для кабеля, це я про кабелі  1/2 та 5/8...  можливо RG види будуть трохи "чавити" але ними не підключають тв

 

31.png

 

 

 

 

Я мав  чорний кабель радянський 75 ом  новий , мав добру антенну .... рівень сигналу був 10 - 15 відсотків , в погану погоду падав до 8. Знайшов  старого кабелю радянського  шматок  75 ом  ... рівень сигналу такий же  малий . Не міг доперти , що не так. Мені підсказали гарні люди , що купи білий польський  з добрим екраном  ... рівень сигналу піднявся до 95 . Це все було на відрузку  кабелю  довжиною  15 метрів.  Якщо маєш  багато вільного  часу , підключи чорний радянський кабель 75 ом  і  білий польський новий 75 ом  й порівняй рівень сигналу ...  потім розкажеш )))) ........ а не займайся копіпастом малюнків. ) 

Змінено користувачем 4opa4ok
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4opa4ok, так та не зовсім. справа не в кольорі, а в внутрішньому діелектрику.

старі радянські кабеля мали суцільний поліетилен (твердий трохи прозорий жовтуватий матеріал). втрати в такому кабелі трохи великі.

нові ж випускають з вспіненим поліетиленом. це м'який, білий матеріал. такий діелектрик дає менші втрати, а отже кращий.

 

це по перше. по друге, в нових як правило додається фольга в якості додатковго екрану. це трохи покращує характеристики кабеля.

але кабель треба старатись брати максимально мідний, всякого роду алюміньки і біметали гівно ще те. опльотка сипеться, проводки окисляються/гниють/ржавіють...

 

і третє - хороший зовнішній кабель - як правило чорний. чорний - це світлостабілізований твердуватий поліетилен (як в совєцкому кабелі), який буде десятиліттями стояти на дощі і сонці.

білий кабель, з м'якою ізоляцією ("польський" швидше за все китайський) 99%, що це для внутрішньої прокладки. матеріал ізоляції - полівінілхлорид. на сонці і дощі обсипається, репається, висихає, твердіє і за кілька років руйнується.

 

хороший кабель - дорогий кабель.

якщо відстань до антени більше 10метрів - купляйте хороший кабель, бо тоді розмір і підсилення антени ролі не грає.

 

p.s. і на завершення - любий кабель піддається руйнуванню якщо в нього затікає вода. польський/німецький/радянський - пофіг. якщо затекла вода, а ізоляція порушена - викидайте в смітник, бо працювати не буде.

тому треба це особливо контролювати на б/у. а при монтажі нових - вжити міри по герметизації.

 

 

Змінено користувачем laser
  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, laser сказал:

4opa4ok, так та не зовсім. справа не в кольорі, а в внутрішньому діелектрику.

старі радянські кабеля мали суцільний поліетилен (твердий трохи прозорий жовтуватий матеріал). втрати в такому кабелі трохи великі.

нові ж випускають з вспіненим поліетиленом. це м'який, білий матеріал. такий діелектрик дає менші втрати, а отже кращий.

 

це по перше. по друге, в нових як правило додається фольга в якості додатковго екрану. це трохи покращує характеристики кабеля.

але кабель треба старатись брати максимально мідний, всякого роду алюміньки і біметали гівно ще те. опльотка сипеться, проводки окисляються/гниють/ржавіють...

 

і третє - хороший зовнішній кабель - як правило чорний. чорний - це світлостабілізований твердуватий поліетилен (як в совєцкому кабелі), який буде десятиліттями стояти на дощі і сонці.

білий кабель, з м'якою ізоляцією ("польський" швидше за все китайський) 99%, що це для внутрішньої прокладки. матеріал ізоляції - полівінілхлорид. на сонці і дощі обсипається, репається, висихає, твердіє і за кілька років руйнується.

 

хороший кабель - дорогий кабель.

якщо відстань до антени більше 10метрів - купляйте хороший кабель, бо тоді розмір і підсилення антени ролі не грає.

 

p.s. і на завершення - любий кабель піддається руйнуванню якщо в нього затікає вода. польський/німецький/радянський - пофіг. якщо затекла вода, а ізоляція порушена - викидайте в смітник, бо працювати не буде.

тому треба це особливо контролювати на б/у. а при монтажі нових - вжити міри по герметизації.

 

 

Повністю погоджуюся. А що не зовсім так ? )))) Ти ж сам написав , що в  радянських  тв кабелях колір яких був чорним  є   втрати у внітрішнюому діелектрику та  поганий екран.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В швагра антена на пивних банках по прямій видимості з Володимирської на радянському  чорному кабелі брала 24 канали. Замінили на хороший білий - дивляться 32 канали. В мене білий, але 5-ий поверх 9-и поверхівки добре бере 24 на ромбовидну антену. Ще 8 капризують, як коли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Bee сказал:

В швагра антена на пивних банках по прямій видимості з Володимирської на радянському  чорному кабелі брала 24 канали. Замінили на хороший білий - дивляться 32 канали. В мене білий, але 5-ий поверх 9-и поверхівки добре бере 24 на ромбовидну антену. Ще 8 капризують, як коли.

Можу подарувати  саморобну антенну типу корона ( стальну , що не є матеріалом для антенн),  я живу на дубнівській , в мене під дахом приватного будинку ловила 32 канали ......  просто цікаво як вона буде вести себе у багатоповерхівці. В цілях експерименту її робив, і в цілях експерименту спробувати як вона себе покаже у багатоповерхівці. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, 4opa4ok сказано:

Можу подарувати  саморобну антенну типу корона ( стальну , що не є матеріалом для антенн),  я живу на дубнівській , в мене під дахом приватного будинку ловила 32 канали ......  просто цікаво як вона буде вести себе у багатоповерхівці. В цілях експерименту її робив, і в цілях експерименту спробувати як вона себе покаже у багатоповерхівці. 

Можна спробувати. Але дубнівська майже біля ретранслятора по прямій видимості. Тут закривають 9-ти поверхівки. Мій тел.0669346825

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось таку просту і беззатратну антену можна змайструвати самому,хто товаришує з руками.Думаю такі матеріали є в кожного

Стяжки,кришка від системного блоку, трубка алюмінєва чи мідна, два шприца

IMG_20180929_151406.jpg

IMG_20180929_151408.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Alexman сказано:

Ось таку просту і беззатратну антену можна змайструвати самому,хто товаришує з руками.Думаю такі матеріали є в кожного

Стяжки,кришка від системного блоку, трубка алюмінєва чи мідна, два шприца

IMG_20180929_151406.jpg

IMG_20180929_151408.jpg

 

Твоє? 

Розказуй тепер, розміри, антени трубки...

:)

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Alexman сказано:

Ось таку просту і беззатратну антену можна змайструвати самому,хто товаришує з руками.Думаю такі матеріали є в кожного

Стяжки,кришка від системного блоку, трубка алюмінєва чи мідна, два шприца

 

 

ахахаха.  прямо як я місяць тому- теж кришка від системника. тільки у мене не для телебачення а для радіо на 435 мгц

 

viber iавававmage.jpg

Змінено користувачем laser
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, laser сказал:

ахахаха.  прямо як я місяць тому- теж кришка від системника. тільки у мене не для телебачення а для радіо на 435 мгц

 

viber iавававmage.jpg

Всім своїм знайомим змайстрував.дЁшево і сердито)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Oli сказал:

 

Твоє? 

Розказуй тепер, розміри, антени трубки...

:)

Так моє проізвєдєніє)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Я бачу тут вже є трохи людей що мають практичний досвід прийому Т2, потрібна ваша порада, маю розказати батьку що саме купувати. Суть питання: чи має значення який саме тюнер і яку по ціні антену купувати для надійного якісного прийому хоча б 20 каналів. Вхідні умови: 4-ий поверх, будинок район Чехова, вікна дивляться точно на податкову, але горизонт чистий, тобто під вікнами виключно приватний сектор, найближча багатоповерхівка десь за 1км (новобудова та що за податковою).

Якого обладнання буде достатньо в таких умовах так щоб не переплачувати зайве ? Наприклад такого тюнера, такої антени ? Ну щоб +/- вкластись в 650 грн але щоб не мучитись потім з якістю прийому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SergLutsk сказано:

Я бачу тут вже є трохи людей що мають практичний досвід прийому Т2, потрібна ваша порада, маю розказати батьку що саме купувати. Суть питання: чи має значення який саме тюнер і яку по ціні антену купувати для надійного якісного прийому хоча б 20 каналів. Вхідні умови: 4-ий поверх, будинок район Чехова, вікна дивляться точно на податкову, але горизонт чистий, тобто під вікнами виключно приватний сектор, найближча багатоповерхівка десь за 1км (новобудова та що за податковою).

Якого обладнання буде достатньо в таких умовах так щоб не переплачувати зайве ? Наприклад такого тюнера, такої антени ? Ну щоб +/- вкластись в 650 грн але щоб не мучитись потім з якістю прийому.

всі тюнери прийматимуть приблизно однаково. їхня ціна — то вже справа надійності і зручності користування меню.

оскільки пряма видимість на підгайці, 16 каналів маєте ловити на любу ненаправлену кімнатну антену.

на любу саму просту дешеву направлену 24 -32 теж думаю потягне без особливих проблем. тільки постарайтесь антену вчепити на дворі до стіни, а не ставити в хаті за вікном.

це моя суб'єктивна думка

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую. Те що краще за вікном вішати розумію, але не впевнений що на те погодяться бо прийдеться дірявити стіну.

А чи має значення наявність в антенах підсилювача, він об'єктивно щось дасть чи чергова піар/маркетинг акція для додаткового вишибання грошей ? Тобто якщо все таки ставити всередині кімнати антену з підсилювачем, ну наприклад оцю, буде достатньо для надійного прийому 20 каналів ?

 

 

Спойлер

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, SergLutsk сказал:

Дякую. Те що краще за вікном вішати розумію, але не впевнений що на те погодяться бо прийдеться дірявити стіну.

А чи має значення наявність в антенах підсилювача, він об'єктивно щось дасть чи чергова піар/маркетинг акція для додаткового вишибання грошей ? Тобто якщо все таки ставити всередині кімнати антену з підсилювачем, ну наприклад оцю, буде достатньо для надійного прийому 20 каналів ?

 

 

  Показать контент

 

навряд чи ви щось приймете на цю "антену".  вам нормально порадили. від себе добавлю, купіть пристойний тюнер і якісну зовнішню антену, враховуючи що телевізор, напевно, хочете дивитися щодня і при будь-яких погодних умовах. 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підключав систему в с.Тарасове. Купив на базарі тюнер Romsat за 755 грн. з гарантією на 1 рік, кабель 13 метрів білий по 7 грн. за метр та антену на 330 грн. типу волновий канал (приблизно таку - https://www.google.com.ua/search?q=антена+волновий+канал+т2&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi4u5uH3IXeAhUJ3iwKHWsEDKYQ_AUIDygC&biw=1536&bih=723#imgrc=Z1_blDxinuUfTM:), а також тримач антени за 80 грн. та анкерні дюбеля для неї. За все заплатив майже 1300 грн. 

Антену типу "волновий канал" треба дуже точно направляти на джерело сигналу, для цього за допомогою карти на смартфоні визначив напрямок, з"єднав всі компоненти та експериментально визначив місце кріплення, де сигнал був кращим. Будинок двоповерховий багатоквартирний, закріпив антену під вікном між поверхами. Кабелю хватило з запасом. Зловив всі 32 канала, якість сигналу в межах 32-38%, що є пристойним. На веснянці в мене сигнал 16-22% і картинка стабільна в будь-яку погоду.

При підключенні системи треба враховувати  деякі параметри.

1. Підсилення антени, чим більша чи краща антена, тим сильніше підсилення сигналу.

2. Якість кабелю, кабелі відповідно до вартості мають різні параметри, основний з яких коефіцієнт затухання, чим він нищий, тим кабель кращий. По простому це на скільки зменшиться сигнал, що сформувала антена на кожен погонний метр. Відповідно треба враховувати довжину кабелю від антени до приймача (тюнера), в деяких випадках треба ставити підсилювач. Але підсилювач підсилює будь-які сигнали, в т.ч. і ті, що можуть перебивати сигнал стандарту Т2 (наводки), а також дуже сильний сигнал теж погано.

По Волинській області діють 6 передавачів сигналу Т2:

Горохів, Ковель, Нововолинськ, Шацьк, Любешів, Луцьк (Підгайці).

 

П.С. Перед встановленням системи протестував її в себе дома на Київському майдані, вікна виходять на пр-т.Волі, зловив відбитий сигнал 32 канали та ще 8, скоріше за все з Ковеля. 

Змінено користувачем foma144
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, SergLutsk сказано:

А чи має значення наявність в антенах підсилювача

підсилювач в антені ставиться тоді, коли у вас від тюнера (телевізора) до антени довгий кабель, метрів 15-30. оскільки при такому метражі весь сигнал в кабелі просто розсіється, його треба посилити на стороні антени, щоб компенсувати втрати.

при короткому антенному кабелі підсилювач протипоказаний. це призведе до перевантаження входу тюнера, і навіть може вивести його з ладу.

 

антена за тим посиланням мала б ловити половину, тобто 16 каналів (не 20 як ви пишите). ну може 3/4 каналів тобто 24. підсилювач в ній швидше чисто маркетинг. так як там певно не підсилювач стоїть а активний сумматор VHF телескопічних рогів і направленої UHF харченко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, foma144 сказано:

та антену на 330 грн. типу волновий канал

на таку антену ковель дійсно можна приймати, до хріна там елементів =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в умовах луцька я б рекомендував логоперіодичну антену. типу такої 989874444_w1493_h430_cid1820516_pid60466

по-перше вона не довга, ми близько від передавача, навіщо велика антена?

по-друге вона найбільш широкополоса зі всіх видів. а це важливо для нас, так як 3 і 4 мультиплекси сильно рознесені від МХ1 і МХ2.

по-третє має бути відносно дешева, через простоту конструкції і те, що її можна робити з сталі.

Змінено користувачем laser
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...