Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

22 часа назад, Basil сказал:

о. а в ній передбачено штатний підсилювач? імхо, ні...

де вона встановлена? де живете?

Вишків, так підсилювач був, але як не дивно з ним т2 не ловило усі 32 канали, зняв підсилювач переробив кабель на кінець антени та зловила, десь не можу знайти, тому хочу щось підібрати файне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 03.05.2016 at 10:51 PM, Basil said:

приймаю їм Т2 на стареньку польську решітку, в якої відсутні половину директорів у Ківерцях...

хоча 15 км то напевно не відстань...

А з симетризатором не пробували? Може без підсилювача з такої відстані результат виявиться ще кращим :) Головне правильно зібрати антену і забезпечити надійність усіх контактів! У польки все-таки біля 12 дБ власного підсилення.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 04.05.2016 at 11:30 PM, Ura said:

Вишків, так підсилювач був, але як не дивно з ним т2 не ловило усі 32 канали, зняв підсилювач переробив кабель на кінець антени та зловила, десь не можу знайти, тому хочу щось підібрати файне.

У ваших умовах підсилювач буде зайвим. Зробіть профілактику антені та правильно підключіть через якісний кабель – будуть усі 32 канали у відмінній якості. Як у рекламі :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Sefirot сказано:

А з симетризатором не пробували? Може без підсилювача з такої відстані результат виявиться ще кращим :) Головне правильно зібрати антену і забезпечити надійність усіх контактів! У польки все-таки біля 12 дБ власного підсилення.

Анекдот про робочу систему знаєш?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, Sefirot сказал:

У ваших умовах підсилювач буде зайвим. Зробіть профілактику антені та правильно підключіть через якісний кабель – будуть усі 32 канали у відмінній якості. Як у рекламі :)

У мене т2 приймача немає, а телик теж не підтримує, взяв собі смарт з польші у нього цифровий тільки DVB-T тому хочу спробувати аналог тв налаштувати в кращій якості, приставку не хочу. Напевно виникає питання якщо смарт нащо те аналогове теве, є iptv,  але це так мені про всяк випадок, аналог потрібен.:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналогові телеканали в нашому місті транслюються з кількох передавачів, тому гарно налаштувати їх усі на одну антену, тим більше гостронаправлену, в багатьох кварталах навряд чи вдасться. Цифрове ТБ наразі транслюється з одного передавача, досить пристойного ресивера на сьогодні в інтернеті можна придбати усього за 300 грн.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Sefirot сказал:

Аналогові телеканали в нашому місті транслюються з кількох передавачів, тому гарно налаштувати їх усі на одну антену, тим більше гостронаправлену, в багатьох кварталах навряд чи вдасться. Цифрове ТБ наразі транслюється з одного передавача, досить пристойного ресивера на сьогодні в інтернеті можна придбати усього за 300 грн.

А можна силочку будь ласка, на щось пристойне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, Ura сказано:

А можна силочку будь ласка, на щось пристойне.

 

World Vision T57D AC3

T_57D_1.png

 

 

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

World Vision T57D AC3 - купив собі такий тюнер, досить шустрий апарат. Розміри вражають чуть більший за пачку цигарок :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Шукаю Сам-модуль Т2, може в кого валяється без діла, домовимось. деталі в приват. заздалегіть дякую.

cam1.jpg

cam2.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 12.06.2016 at 00:52, tata сказал:

 

Шукаю Сам-модуль Т2,

 

 

А для чого, якщо не секрет, зараз же канали відкрито йдуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Antiphase сказано:

 

зараз же канали відкрито йдуть?

У мене є 2, я вже дивлюся без модуля може людині тра то пишіть брав не дорого десь по 500грн продам 2 за 500 ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

miditurbo.jpg

Поляки заявляють, що ось така маленька пасивна антена завдяки складному крайньому директору має до 13 dB підсилення. Звичайний маркетинговий хід, чи справді у такій конструкції є логічне підгрунтя? Що скажете, спеціалісти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дана антена (хвильовий канал) призначена, судячи з конфігурації директорів 5 передніх елементів, для ближнього прийому.

Ось нарив практичні поради з виготовлення.

Для ДМХ (дециметрових хвиль)  така конфігурація можлива, Мав колись прилад Х1-50 який вимірює КСХ (коєфіцієнт стоячої хвилі) та займався налаштуванням антен ДМХ такого типу , виконував налаштування для максимального КСХ на даху будинку на ДПЗ для наддального прийому ТБ з передавача з РП (Польщі) вдавалося досягнути хороших результатів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене також є практичний досвід з виготовлення таких антен. Для стількох елементів в класичному виконанні 13 dB – це дуже перебільшена цифра. Тому й виникають сумніви. Те, що dB – логарифмічна величина зрозуміло, але щоб настільки збільшувалась величина електромагнітного поля завдяки вертикальному розміщенню елементів, трохи дивно.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

В принципі хоч топік і більше технічний, але більш "достойного" місця не знайшов. Прошу пардону, якшошо ;)

 

На 22 каналі цифрового ТВ Т2 телеканал Dobro почав ретранслювати програми телеканалу ZIK.

 

Змінений логотип. Кому цікаво, велкам....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Скажіть - а зараз всі 32 канали транслюються в Луцьку? І з якого ретранслятора?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Bee сказано:

Скажіть - а зараз всі 32 канали транслюються в Луцьку? І з якого ретранслятора?

не всі, нема 2-3 канала.... який ретранслятор - хз, а це комусь важливо, крім "шпійонів"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 30.06.2017 at 20:44, Bliksss сказано:

не всі, нема 2-3 канала....

на даний момент непрацює 6 каналів, якшо не помиляють то 5-й, Новий, К2, ТЕТ, Кіно, СТБ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Orfey сказано:

ці канали працюють

хм, дивно, а в знайомого не працюють, а в чому може бути проблема? може просто пересканувати канали заново? чи в тому Т2 тюнері так само як і в супутниковму треба час від часу оновлювати прошивку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тож решта каналів показує, сигнал в тих каналів є значить, а в цих шести нема, як так? всі ж канали з одної вежі передаються...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...