Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

З власного досвіду я зрозумів що налаштовувати антену практично з точністю до 90% процентів. Тому я перед ти мя повертати антену,зихожу на гугл мапс і роблю пряму лінію з вишки до боєкта. Таким чином я бачу на що орієнтуватися.  Це дуже  спрощує  процес.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Думаю купити зовнішню логоперіодичну антену для Т2.

http://4tv.in.ua/efirnaya-antenna-naruzhnaya-set-em35.html

Хто може порадити недорогу модель або поділитись досвідом використання.

Також цікавлять оптимальні ціни на таку продукцію в Луцьку (там де я запитував в рази більші за інтернетівскі навіть з врахуванням доставки)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часа назад, Woman2 сказал:

Думаю купити зовнішню логоперіодичну антену для Т2.

http://4tv.in.ua/efirnaya-antenna-naruzhnaya-set-em35.html

Хто може порадити недорогу модель або поділитись досвідом використання.

Також цікавлять оптимальні ціни на таку продукцію в Луцьку (там де я запитував в рази більші за інтернетівскі навіть з врахуванням доставки)

Прекрасний вібір, у мене дві таких антени , одна з Зміїнця ловить, друга від ЦУМу.

Ціна нормальна на сайті

А у чому проблема ?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.02.2016 at 09:52, Otto Kreer сказал:

Прекрасний вібір, у мене дві таких антени , одна з Зміїнця ловить, друга від ЦУМу.

Ціна нормальна на сайті

А у чому проблема ?

Дякую за відповідь.

Цікаво почути яка якість прийому недорогих аналогів невеликого розміру. Наприклад таких

6142621c31aebbdf7340dae214ef8e96.jpg

0d4f07c9f5dc66a461ca05a02649d57a.jpg

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Woman2 сказал:

Дякую за відповідь.

Цікаво почути яка якість прийому недорогих аналогів невеликого розміру. Наприклад таких

6142621c31aebbdf7340dae214ef8e96.jpg

0d4f07c9f5dc66a461ca05a02649d57a.jpg

 

 

В мене подібна стоїть, здається називається Мотильок. Направлена в сторону Підгайцівської вишки. Телевезійний сигнал ловить добре. Цифрові канали показують всі.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Woman2 сказал:

Дякую за відповідь.

Цікаво почути яка якість прийому недорогих аналогів невеликого розміру. Наприклад таких

Ви ж не написали умов вашого прийому.

А взагалі я б рекомендував попробувати різні варіанти, купити наприклад дешевшу антену у Ратексі, буде нормально показувати  значить залишити, а якщо ні то замінити там же на ліпшу. Це ж так просто. 14 днів повернення коштів працює, перевірено !

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часа назад, Otto Kreer сказал:

Ви ж не написали умов вашого прийому.

А взагалі я б рекомендував попробувати різні варіанти, купити наприклад дешевшу антену у Ратексі, буде нормально показувати  значить залишити, а якщо ні то замінити там же на ліпшу. Це ж так просто. 14 днів повернення коштів працює, перевірено !

Умови: центр, пр-т Волі. Думаю особливих труднощів не виникне.

Пробувати варіанти буду трохи згодом, як з'явиться час.

Зараз вибираю з чого почати (модель).

Ціни в Ратексі мені здалися занадто високими. В Луцьку можна знайти дешевше?

Цікава інфо. про антени

http://rem-tv.net/publ/8-1-0-102

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто в курсе, почему на телевизоре со встроенным Т2 невозможно словить ни одного канала

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, Orfey сказал:

може нема сигналу? треба антену?

Антена:http://rozetka.com.ua/emos_ben_9023/p1831652/

Телевізори: http://www.philips.ua/c-p/42PFL4208T_12/4000-series-ultra-slim-smart-led-tv-with-digital-crystal-clear/specifications

                    http://rozetka.com.ua/philips_43put4900_12/p5568873/#tab=characteristics

                    http://rozetka.com.ua/samsung_48ju6400u/p3166686/#tab=characteristics

Місце розміщення м. Луцьк вул. Винниченка  4,  3 поверх. Причина чому не ловить цифрові канали не зрозуміла. При пошуку на всіх зазначених моделях ТВ знаходить лише аналогові.  Буду вдячний всім за поради!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, wowa19751 сказано:

вул. Винниченка  4,  3 поверх. Причина чому не ловить цифрові канали не зрозуміла.

Може тому що немає прямої видимості між приймальною антеною і антеною передавача в Підгайцях. Сигнал DVB-T2 через стіни будинків не пробиває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ставив в кухню телевізор і приставку стронг т2 з антеною Квант-Эфир кімнатна все люкс показує...

Живу біля 5-ї школи ,1-й поверх 2-поверхівки,антена на підвіконні і повернута зовсім в протилежний бік до підгаєць,в сторону променя

 
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сигнал Т2 скорше за все нормально приймається "відбитим" від сусідньої багатоповерхівки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
On 27.01.2016 at 1:45 PM, LANser said:

нещодавно в Любомльському р-ні налаштовував Т2 з такою ж антеною (аналоговий сигнал був поганої якості) так в цифрі ловить 32 канали з Ковеля, 32 - з Шацька, 24  - з Польщі та 8 теле + 1 радіоканал з Білорусії.

І що характерно - якість та потужність сигналів польських та білоруських каналів значно вища за українські, хоча є вибір з двох телевеж (Шацьк та Ковель).

З якої конкретно відстані приймаєте білоруське ТБ, яка модель підсилювача в антені? Прийом стабільний чи періодичний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Sefirot сказано:

З якої конкретно відстані приймаєте білоруське ТБ, яка модель підсилювача в антені? Прийом стабільний чи періодичний?

прийом стабільний, точну модель підсилювача не пам'ятаю (здається було кілька 9-ток), на рахунок відстані - то незнаю де передавач в Білорусії (найменша відстань до кордону по прямій кілометрів 30).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно. Є відомості, що зі значно ближчої відстані відсутній стабільний прийом білоруського DVB-T. Мапа покриття цьому наочне підтвердження. Значить вам пощастило :).

1sloi

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
On 17.07.2015 at 10:23 AM, Basil said:

По аверсу, то тільки в мене проблема зі звуком?

On 17.07.2015 at 0:23 PM, Sefirot said:

Це баг "Аверса". Коли цей канал деякий час транслювався у DVB-T, було те ж саме.

 

Перевіряв на ресиверах World Vision та Strong – на обох у Аверса поганий звук. На телевізорі з Т2 звук кращий.

А як у інших телеглядачів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так там у Аверса щось схоже на моно звук чи приглушений один канал, я не знаю, що в них там за обладнання таке, але це досить убого для 2016 року

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте за :offtopic: 

 

Скажіть будь ласка хто знає, чи існує на сьогоднішній день якийсь нормальний дійсно працюючий підсилювач прийому сигналу аналогового тв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 minutes ago, Ura said:

чи існує на сьогоднішній день якийсь нормальний дійсно працюючий підсилювач прийому сигналу аналогового тв.

big_2228.jpg?lm=1388752872
84095.jpg

Але, якщо антена погана, то ніякий підсилювач не допоможе. Не буде що підсилювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я рекомендую, щось малошумне, наприклад 

PAE65TS

Photo?path=P%20%20%203WF%20%20%20(01).JP

Цитувати

Як я вже і писав, раніше пробував підсилювачі SWA 9999, PAE-65 TS, PAE-777, SWA-9000R,підсилювач 9999999, саморобний підсилювач на двох транзисторах КТ3132А-2. Сьогодні попробував PAE-69 і DA-110/U (http://www.agsat.com.ua/index.php?productID=653). Найкращий сигнал все-таки на підсилювачі PAE-65 TS. Практично від нього не відстав PAE-69, а вот DA-110/U, рекомендований на багатьох форумах, розчарував. Він, будучи дуже добротно зроблений та й настроєний тільки на ДМВ діапазон, показав гірші результати, ніж польський широкополосний підсилювач PAE-65 TS за 15 гривень.  Підсилювачі підключались до 5 V від тюнера. Підключивши підсилювач до блоку живлення 12 вольт та очікуючи отримати кращі результати, ніж від живлення тюнера в 5 вольт, я отримав взагалі відсутність сигналу- сигнал пригав кожних 2-3 секунди до 0.

звідси

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PAE-65 TS – досить хороший підсилювач. На цифрі з ним якість сигналу дійсно є кращою в порівнянні з рядом інших моделей. Однак, через насправді невисоке підсилення і нерівномірність АЧХ, на делеких відстанях він "не витягує" сигналу. Тут потрібно зважати, з якої відстані людина хоче приймати сигнал. Та й запитання було про аналог. Однак, в кожному окремому випадку, теж варто поекспериментувати.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Sefirot сказано:

на делеких відстанях він "не витягує" сигналу

приймаю їм Т2 на стареньку польську решітку, в якої відсутні половину директорів у Ківерцях...

хоча 15 км то напевно не відстань...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Sefirot сказал:

big_2228.jpg?lm=1388752872
84095.jpg

Але, якщо антена погана, то ніякий підсилювач не допоможе. Не буде що підсилювати.

У мене ось така.

_________________5138a200a304f.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, Ura сказано:

У мене ось така.

о. а в ній передбачено штатний підсилювач? імхо, ні...

де вона встановлена? де живете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...