Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Якщо аналог буде прийматись якісно, то на кой хрен кому та цифра здалась, з тим самим набором каналів і не набагато кращою якістю. Але ж тут байки розказують, що аналог виключать зовсім. То нафіга з ним носитися туди - сюди, хай собі висить там національний прапор на Карбишева, День Незалежності скоро. )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переносити аналог а особливо канали Групи Пінчука будуть однозначно
якщо це дійсно так, тоді я б на місці Пінчука повиганяв би всіх тих менеджерів-інженерів. Не бачу логіки в його діях, за користуванням частот в мультиплексі не платить, бо цифрові передавачі гріють повітря і не має аудиторії (це зі слів одного із керівників каналу Пінчука, не буду називати прізвища), а ось аналог перенесе на Карбишева ще більше втратить в аудиторії. Пінчуку погрожують навіть тим, що відберуть ліцензію на цифрове мовлення. Дуже сильно на Карбишева хоче телеканал Мега (не знаю чому).

На рахунок того, що вежа пустує, один із героїв радянського дитячого фільму сказав приблизно так: "побежали, а в наше время сначала думали, а потом бежали, а сейчас молодежь бежит, а потом думает".

Нова вежа досить таки покращить прийом за містом.
як? Розрахунки в студію. В свій час Зеонбуд так само заявляв коли нарощували вежу в Підгайцях (дві області наростили вежу Волинська і Чернігівська, питався в колеги з Чернігівської області чи щось змінилося, почув у відповідь:"простіше бацька зловити ніж наше рідне телебачення") і потім ще довго перставляли антенни з одного місця на інше.
Що стосується міста то доцільно все перенести на Карбишева і вирішити проблеми щоб все приймалось на 1 антену мешканцями Луцька.
перед тим як щось робити потрібно провести розрахунки, заміри. Скільки тому аналогу залишилося жити не варта шкірка вичинки. Україна ще довго буде пожинати плоди Зеонбуд і Ко. Тема №1 в профільних зарубіжних журналах Цифрове телебачення в Україні (якого ніде в Європі немає є лише в Казахстані, ми в них запозичили боротьбу із супутниковим телебаченням, а казахи - клоаку, побудову мережі і звісно сет-топ-бокс). Якщо ви працюєте в ТзОВ "Телемережу України", то передайте, щоб хлобці не страждали фігньою.
хоча може і так буде будуть мотивувати тим хочете дивитись аналог направляйте антену в один напрямок , цифру в інший.
провів невелике опитування серед знайомих чи згідні вони ставити більше однієї антенни на ефір і почув у відповідь: "ти що з глузду з'їхав, краще вже поставити супутникову антенну".

Запитую ще раз: якщо ви проживаєте в Києві чому пишете на Луцькому форумі ?

Але ж тут байки розказують, що аналог виключать зовсім.
це не байки з червня 2015 року припиняє дію угода про захист аналогових частот. Може виявитися так, що будуть взаємні помєхі, припустимо, від аналогового телебачення в Україні і мобільного зв'язку наприклад Польщі. Змінено користувачем Volodya2009
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мобільний зв"язок на зовсім інших частотах працює, але була б вільна частота, бажаючий її зайняти завжди знайдеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мобільний зв"язок на зовсім інших частотах працює, але була б вільна частота, бажаючий її зайняти завжди знайдеться.
напевно не так зрозумів, я мав на увазі, що коли відімкнуть аналогове телебачення, то частоти віддадуть під мобільний зв'язок разом з деякими військовими частотами.

Подивіться як людей дурять, на безкрайніх ппосторах Інтернету знайщов новий девайс для української цифри Thomson THT702 Т2 типу конкурент існуючим сет-топ-боксам. Не буду викладати тут інформацію, кому цікаво перейдіть по посиланню http://www.thomsonst...products/tht702 і подивиться і прочитає сам. Наприкла в мене склалося враження, що це банальний Strong 8502 і в Фотошопі лише домалювали Scart.

Змінено користувачем Volodya2009
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мобільний зв"язок на зовсім інших частотах працює, але була б вільна частота, бажаючий її зайняти завжди знайдеться.
напевно не так зрозумів, я мав на увазі, що коли відімкнуть аналогове телебачення, то частоти віддадуть під мобільний зв'язок разом з деякими військовими частотами.

....

Під який саме моб. звязок?

CDMA 800МГЦ

CDMA 450МГЦ

GSM 900МГЦ

Так ці частоти, не стосуются частот аналогового ТВ.

Наскільки я розумію, на частотах аналогового ТВ, буде транслюватись цифрове ТВ.

Правительственная программа развития цифрового ТВ была утверждена постановлением Кабинета министров Украины от 26 ноября 2008 года № 1085 «Об утверждении Государственной программы внедрения цифрового телерадиовещания». Программой предусмотрено до 2015 года внедрить в полосах частот 174—230 МГц и 470—862 МГц радиотехнологии цифрового телерадиовещания стандарта DVB-T
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під який саме моб. звязок?
питання не до мене, я зв'язком не займаюся. Що сказали в свій час наші чиновники те і я говорю.
Наскільки я розумію, на частотах аналогового ТВ, буде транслюватись цифрове ТВ.
цифрове ТБ буде транслюватися в ДМВ діапазоні.
Правительственная программа развития цифрового ТВ была утверждена постановлением Кабинета министров Украины от 26 ноября 2008 года № 1085 «Об утверждении Государственной программы внедрения цифрового телерадиовещания». Программой предусмотрено до 2015 года внедрить в полосах частот 174—230 МГц и 470—862 МГц радиотехнологии цифрового телерадиовещания стандарта DVB-T
якої давності дана інформація? Вже майже рік як Україна заявила, що буде вестися мовлення в DVB-T2 стандарті. Да і все цифрове мовлення йде в ДМВ діапазоні від 471,25 МГц.
що приймають у Вас за межами міста да і в місті напевно телеканал 1+1 не тілкьки в UNF а й в F
Ви нічого не попутали? UNF не знаю, я знаю UHF (300—3000 МГц), а що це за діапазон F - вибачте чайника, але не знаю :( вже перерив купу довідкової літератури.

Оскільки ефірну цифру не приймаю, то говорю по аналогу 1+1 йде на 12МВ каналі - 223,25 МГц; Новий йде на 58 каналі - 767,25 МГц; М1 - 52 - 719,25 МГц; Мега - 60 - 783,25 МГц.(в центрі на польську решітку піднята на рівні 4 поверху канал сніжить, район Соборності та сама антенна і на тій самій висоті канал йде нормально, чому так пояснити не можу, бо не маю відповідного обладнання). ТВІ - 50 - 703,25 МГц (канал веде мовлення без ліцензії, потужність передавача найменша, здається,0,1кВт, але сигнал убойний). Що робиться за містом вибачайте перевірити не можу, бо чоловік повністю перейшов на супутникове і ефірне телебачення не дивиться. Хто має відповідне обладнання нехай перевірить.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До відома товариства. Підключав "Вітін" тюнер шо отримали пільговики в смт.Рокині.

Це від Підгаєць приблизно 25км.

Антена у людей саморобна , квартира на 4 поверсі, автопошук найшов 20 каналів.

На "польську" антену з підсилявачем не працює.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є перевірена інформація, що цифрове телебачення в Луцьку і найближчих селах нормально приймається на польську антену, не дивлячись на те, що це не антена а шматок лайна. Єдина умова - замінити підсилювач на симетризатор 300-75 Ом,

simmetrizator_big.jpg

ну і відповідно блок живлення тоді не потрібний. В цих підсилювачів в купі з паршивими блоками живлення надто вже високий коефіцієнт шумів, бідолашні тюнери з ним не справляються.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене родичі у Львівській області теж отримали халявний тюнер. Квартира на третьому поверсі - без проблем показують усі канали на просту кімнатну антену що стоїть на телевізорі. Це при тому що за вікном одразу стоїть пятиповерхівка на шляху до вишки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так вся складність в тому, що для нормальної роботи цифри потрібен якісний незашумлений сигнал, інакше тюнер матюкається і нічого не показує.. А аналогу пофіг, він навіть на препаршивому сигналі шумить, сніжить, збоїть, двоїться, втрачає звук, колір і т.п, але хоч якось показує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую Вам дуже за інформацію.
немає за що :). Вибачте, але Ви не дали мені відповідь на питання:
а що це за діапазон F - вибачте чайника, але не знаю
вже запитав у людей які мають відповідну освіту і їм також дуже цікаво дізнатися. Або, що Ви мали на увазі під фразою:
да і в місті напевно телеканал 1+1 не тілкьки в UNF а й в F.
Є перевірена інформація, що цифрове телебачення в Луцьку і найближчих селах нормально приймається на польську антену, не дивлячись на те, що це не антена а шматок лайна. Єдина умова - замінити підсилювач на симетризатор 300-75 Ом,

буквально перед Паскою тестував Strong 8500 на пр. Соборності, 4-й поверх, полячка з симетризатором нічого не зловила (можливо вони є різні по якості), підключив Dipol 11/21-69 на 43 і 57 каналі зображення розсипалося під'єднав радянський підсилювач Кубань було замітне перепідсилення особливо на 43 каналі. На антенні Alcad (19 елементів) все нормально без підсилювача. Аналог на решітці сигнал нормальний.

що для нормальної роботи цифри потрібен якісний незашумлений сигнал
не лише це, додається модуляція 256 QAM (чим більший рівень модуляції тим вище бітрейт і в той же час меньша перешкодостійкість (рос. помєхоустойчивость)), чудокоробочки зроблено з підручних матеріалів, бо ніхто не проводив ніяких випробувань да і не знаю чи проводилися хоч якісь розрахунки. Склепали на швидку руку і все. Конкуренції ніякої (дві фірми поділили ринок сет-топ-боксів). Обіцяли, що в травні-червні Україною буде їздити пересувна лабораторія і огріхи будуть виправляти, щось я не бачив цієї лабораторії. Картини реального покриття не має, взяли теоритичну карту для DVB-T намалювали більше кругів (більша територія покриття) і все. Коли Україна будувала план по побудові мережі DVB-T 16 QAM, тоді заявляли ппро покриття 80-85% держави, а коли побудували DVB T2 256 QAM - 90-95%. Питання: як таке може бути?

Адже DVB-T2 можна було зробити нормально, а так, як говорив наш президент:"маємо те, що маємо".

Змінено користувачем Volodya2009
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lisovic

Отправлен Вчера, 11:35

А що за антенна, і де розміщенна? Якість сигналу яка?

Антена у людей стоїть досить проста.

Зовні подібна на два ромби розміщених вертикально, в радянських посібниках позначається для "СВЕРХ ДОЛЬНЕГО ПРИЁМА"

Розміри звичайно Я з неї не знімав. Але якщо самому виготовляти то довжина сторони ромба приблизно 16 сантиметрів.

Розмішена в квартирі і вісить прямо ма вікні яке направлене в напрямку Луцька, так що ловить сигнал прямо через скло.

Якість сигналу добра. Але є один нюанс. Всі канали які налаштовалі працюють тільки ДМВ діапазоні, тобто з 470 Мгц. А діапазон з 130-470 Мгц. нічого незнайшов.

Andruha_gpz28

Отправлен Вчера, 12:54

Є перевірена інформація, що цифрове телебачення в Луцьку і найближчих селах нормально приймається на польську антену, не дивлячись на те, що це не антена а шматок лайна. Єдина умова - замінити підсилювач на симетризатор 300-75 Ом,

ТАК це мабуть кращий варіант.

Особисто в мене був випадок приблизно в 2000 році, коли неможливо було налаштувати ПОЛЬСЬКУ антену щоб зловити якісний сигнал. Канали "Інтер" і "1+1" які пранслюються на 10 і 12 каналах іщли з сташними перешкодами.

Ставив різні підсилювачі, переміщав антену вверх і вниз - ніщо не допомагало.

На завершення взяв плату підсилювача з антени;

перерізав дорожки які ідуть з трансформатора на транзистори.

перерізав дорожки які ідуть з кріплення середньої жили кабеля на транзистори.

зєднав вихід трансформатора з кріплення середньої жили кабеля за допомогою монтажшого провілника. Зробивши подібну схему як приведено вище!

І все запрацювано. Та що ПОЛЬСЬКА антена без підсилювача також досить пристойна річ.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sergij-s, ти ще забув окремо вліпити логотип свого ресурсу на 1000 пікселів щоб бажаючі могли собі скачати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який ще логотип?
tv-digest.com
тут викладено факти
те, що хлопці будують? Перенесуть вони туди антенни і думають, що люди побіжать на базар купувати ще одну антенну, сумніваюсь.
і сайт не мій
ну звісно не мій. А чий? Зате реклама йде - дармова. Може досить вже?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може досить вже?

Поки за клоноводство і систематичне порушення правил не забанили.

Тільки не треба "вмикати дурника", мол, якого правила - я тобі цитату загальних правил форуму вже наводив у сусідній темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перенесуть вони туди антенни і думають, що люди побіжать на базар купувати ще одну антенну, сумніваюсь.

Побіжать! Тільки по супутникову. )))

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ссилку я ставлю так як я рахую цей ресурс цікавим

Будь ласкавий, роби свої посилання прихованими, на кшталт таких, і все буде суттєво коректніше. Тим більше якщо ресурс не твій, і ти, відповідно, не зацікавлений матеріально у його розкрутці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що мішає повернути свою ефірну антену .
наскільки я зрозумів Ви пропонуєте людям ставити три антенни для того щоб дивитися аналове телебачення (на Словацького, на Карбишева і на Підгайці). Тільки не пропонуйте антену телевізійну поворотну 360 град. Voice Kraft VK850 (спілкувався із тестерами, сказали на папері все гарно написано, а в реалі не вельми). Краще вже повісити супутникове. Якщо частину передавачів перенесуть на Карбишева, то картина буде виглядати наступним чином:

вул. Словацького: Аверс; Нова Волинь; ТРК Україна; 1+1; Інтер; НТКУ/ТРК Ера;

вул. Карбишева: Новий канал; СТБ; ICTV; 5 канал; ТВІ; М1; Мега;

с.Підгайці: ТЕТ; К1; DVB-T2

Люди будуть звісно вибирати супутникове, бо ефірна цифра ще сира, там потрібно ще пиляти і пиляти. Можливо концерн РРТ також захоче перенести передавачі із Словацько в Підгайці. Цифровий ефір будуть вибирати ті хто отримав соціальні сет топ бокси (не виключаю варіанту, що на Волині як і в інших областях частина соціальних приймачів опиниться на ринку і/або будуть міняти на супутникове з доплатою).

Верховна Рада України у зв'язку із початком виборчої кампанії не буде розглядати питання про кодування сигналу із супутника. Але якщо це все таки станеться навіть в недалекому майбутньому - це зможе як збільшити так і зменшити абонентську базу DVB-T2. Якщо в законі не буде прописано систему кодування, то майже всі наші олігархи за кордоном по створюють ТзОВ, якому передають ексклюзивні права на трансляції контенту на території реєстрації того ж ТзОВ. Дане ТзОВ підіймає сигнал на супутник в незакодованому вигляді. Сигнал доступний на територї України згідно з Конвенцією про транскордонне мовлення. Або простіший варіант - закодувати сигнал в "легкій" системі кодування.

Це лише моє бачення подальшого розвитку подій.

Тим більше якщо ресурс не твій, і ти, відповідно, не зацікавлений матеріально у його розкрутці.
як же не зацікавлений? На різних форумах знають даного чоловіка під різними ніками: tv-digest, sergiy-tm і sergij-s . І кругом відхрещується від однойменного ресурсу. І в той же час вставляє посилання на даний ресурс. Змінено користувачем Volodya2009
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай рекламить, а вам не пох?й ?? зайшов, глянув, ресурс цікавий є багато користної інформації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора знайома дзвонила і питалася за Т2-тюнер. Каже, хочемо купити в Ельдорадо, але до нього тулять прошивку за 90 грн і встановлення за 60. Мля, що це за прошивка така за 90 яка не встановлена відразу ? :) мля, чього в нас люди такі добрі - сказали б керівництву - думаю перехотілося б продавцям лєвандосити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво на аналоговому тв в Луцьку вже працює Інтер та 1+1

Все вже працює (Аверс). Що цікаво, з моїх двох знайдених каналів 1+1 один не припиняв трансляцію, другий щойно відновив після вчорашньої грози.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора знайома дзвонила і питалася за Т2-тюнер. Каже, хочемо купити в Ельдорадо, але до нього тулять прошивку за 90 грн
ніякої прошивки не потрібно. Сет-топ бокс вже прошитий. Якщо буде нова прошивка, то сет-топ бокс сам повідомить і запропонує завантажити нову прошивку. Під цей шумок всі хочуть заробити. Який сет-топ бокс хоча б пропонують? Краще взяти Strong 8502 хоч там і відсутный медіапрогравач, але дуже якісний процесор, але не має радіатора (при декодуванні HD контенту, процесор буде дуже сильно грітися). На даний апарат вже можна прикрутити Linux, а це вже багото, що означає. Більш детальний огляд Strong 8502 можна прочитати: тут Деякі фото з даного ресурсу викладаю і тут. Також видно роз'єми для підключення дисплею і Scart, що і буде реалізовано в ному сет-топ боксі Thompson.
і встановлення за 60
привезуть до хати підключать і просканують канали?
Профілактика на телеканалах зі спутника
профілактика в концерні РРТ, а також вчорашня гроза наробила багато лиха і тому інженери оглядають також обладнання uplink до 16.00 мовлення на всіх телеканалах буде відновлено.,
1+1 один не припиняв трансляцію
даний канал сьогодні і не планував профілактику. Змінено користувачем Volodya2009
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1+1 повыдомляють мені той що з Луцька приймають зараз працюю в поганій якості
в мене в центрі міста 1+1(аналог) вже десь як з місяць йде паршиво (до того йшов нормально), а ось на Соборності нормально показує. Чому не можу пояснити. Антенна та сама і піднята на таку ж саму висоту. Змінено користувачем Volodya2009
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Володю, якшо змога є попитайте як у людей показує
попитався у знайомих, що проживають в межах міста в кого як в кого більш-меньш в кого взагалі зображення двоїться. За містом на жаль ні в кого не зможу вияснити (попереходили на супутник).
можливо переходять в Підгайці. 1+1
сумніваюсь (хоча в свій час мені повідомляли про те, що канал збирається переходити в Підгайці і збільшувати потужність передавача до 1кВт), був в центрі буквально в районі 13.00 на Словацького всі антенни на місці. Щоб щось вияснити і не гадати на каві потрібен аналізатор спектру і антенна хороша щось на зразок компактної зовнішньої Funke ось тоді можна буде щось приблизно сказати. Може гроза щось вивела з ладу.

Щойно передзвонив до родичів в центр міста і ось що мені розповіли: Інтер - сніжить сильно (телетекст не працює),1+1 показує чисто (накінець то), Новий канал - трохи сніжить, Перший національний - сніжить так само як і Інтер, СТБ - не значно сніжить, Аверс - не показує, Нова Волинь - чисто, ТРК Україна - сніжить, ТВІ - трохи сніжить, ICTV - Чисто. Всі дані по аналоговому прийому. Нехай люди перевіряють свої антенни, може підсилювачі в решітках повилітали.

Змінено користувачем Volodya2009
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...