Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Живу в Луцьку в районі ТЦ "Глобус" (33 квартал). Хочу перейти на цифрове ефірне телебачення. Може хтось уже перейшов, то хотілося взнати, яка якість сигналу, яка потрібна в нашому районі антена зовнішня чи кімнатної вистачить, який тюнер краще ?

Буду вдячний за будь-яку інформацію!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

oldman, хватить створювати дублюючі теми, читайте: http://board.lutsk.u...o-televidenija/ і http://board.lutsk.u...-v-novovolinsk/ що буде не зрозуміло, питайте у відповідних темах. В цих двох темах вже все розжовано, лише залишилося приймати рішення :)

Змінено користувачем Volodya2009
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

oldman, хватить створювати дублюючі теми, читайте: http://board.lutsk.u...o-televidenija/ і http://board.lutsk.u...-v-novovolinsk/ що буде не зрозуміло, питайте у відповідних темах. В цих двох темах вже все розжовано, лише залишилося приймати рішення :)

Мене не цікавить всі технічні тонкощі, я попросив просту і конкретну пораду, якщо Вас це дратує то вибачайте!

  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За нормальних умов прийому картинка гарна, по крайній мірі набагато якісніша, як на кабельному телебаченні Аверса. Дивлюсь на звичайному кінескопному телевізорі, що буде на Full HD не знаю, не пробував.

Тюнери практично одинакові, так що який візьмете, такий буде. Трімакс здається трохи менше гріється як Стронг, але то швидше всього за рахунок того, що в нього зовнішній блок живлення. Та і стронг вже з"явився з зовнішнім БЖ (SRT 8502). Сигнал транслюється з Підгаєць, тому яку потрібно антену саме в Вас, сказати однозначно не можна, все залежить від навколишньої забудови, поверху, є місця в Луцьку, де прийняти його ніяк не можливо.

Все зводиться до встановлення дециметрової антени і направлення її на Підгаєцький ретранслятор. Далі, якщо сигналу нема, шукаєте положення антени, в якому тюнер хоч щось побачить, а потім добиваєтесь максимально можливого сигналу. Якщо і цього не достатньо, міняєте антену на якіснішу, дорожчу, з більшим коефіцієнтом підсилення.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За нормальних умов прийому картинка гарна, по крайній мірі набагато якісніша, як на кабельному телебаченні Аверса. Дивлюсь на звичайному кінескопному телевізорі, що буде на Full HD не знаю, не пробував.

Тюнери практично одинакові, так що який візьмете, такий буде. Трімакс здається трохи менше гріється як Стронг, але то швидше всього за рахунок того, що в нього зовнішній блок живлення. Та і стронг вже з"явився з зовнішнім БЖ (SRT 8502). Сигнал транслюється з Підгаєць, тому яку потрібно антену саме в Вас, сказати однозначно не можна, все залежить від навколишньої забудови, поверху, є місця в Луцьку, де прийняти його ніяк не можливо.

Все зводиться до встановлення дециметрової антени і направлення її на Підгаєцький ретранслятор. Далі, якщо сигналу нема, шукаєте положення антени, в якому тюнер хоч щось побачить, а потім добиваєтесь максимально можливого сигналу. Якщо і цього не достатньо, міняєте антену на якіснішу, дорожчу, з більшим коефіцієнтом підсилення.

Дуже вдячний Вам за інформацію !!!! Мабуть треба почекати поки запустять вишку на Карбишева.Всього Вам найкращого, удачі!! :D

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, але є нюанси, В Вас та вишка зовсім поруч, там мають бути потужні передавачі, тобто сигналу може бути забагато, або можуть заважати відбиті сигнали від сусідніх будинків. А взагалі то правильні антени випромінюють в сторони, а вишка зовсім не мала, тобто прямо під вишкою сигнал може бути дуже слабенький. Залежить від того, куди в Вас виходять вікна, балкон, де є можливість встановити антену. Якщо є видимість на вишку, то там і кімнатної антени повинно вистачити. Дійсно варто почекати, до того часу як її запустять може й тюнери суттєво подешевшають, бо віддавати за таку коробочку біля 600 грн. то дуже дорого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене не цікавить всі технічні тонкощі,
там не має ніяких технічних тонкощей - це не технічний закритий форум де розписано більше 100 сторінок у вищенаведених темах все розглянуто, антенни, сет-топ бокси, підсилювачі ... навіть були результати тестування в різних районах міста.
що буде на Full HD не знаю, не пробував.
на 40-42" мило із мила, із супутника картинка набагато краща. На 32" не тестував, для кінескопного телевізора 21" те, що потрібно.
Тюнери практично одинакові, так що який візьмете, такий буде. Трімакс здається трохи менше гріється як Стронг,
гріються вони одинаково, просто на Trimax більший відкат і зекономили навіть на радіаторі, а так елементна база майже та сама (можливо конденсатори якісь інші, але в сервіс летить все одинаково, особливо в спеку :) ).
Мабуть треба почекати поки запустять вишку на Карбишева.
не відомо чи запустять і коли, а також не відомо яка чекає подальша доля української версії DVB-T2
може й тюнери суттєво подешевшають
нічого дешевшати не буде, скоріше всього нових гравців на ринку не буде, бо ніхто не хоче створювати "своїм" конкуренцію (поки що жоден альтернативний виробник не отримав ліцензію від Irdeto) , можливо хтось і появиться, але це вже буде преміум сегмент (понад тисяча гривень). Змінено користувачем Volodya2009
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не про те. Як тільки з"явиться вторинний ринок - пільгові тюнери частково підуть на базар, б.в. тюнери, от купить хтось, зрозуміє, що це не зовсім те що хотілося, і буде продавати навіть тут на борді значно дешевше. Відповідно стануть менше купувати нові, і можливо що наші жирні і жадні дяді трохи опустять ціну на свій китайський непотріб. А то ж накрутили на ньому відсотків 300, напевне, і ще їм мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як тільки з"явиться вторинний ринок
вже є.
пільгові тюнери частково підуть на базар
продають за 300,00 грн. (обмін на змія горинича з доплатою).
б.в. тюнери, от купить хтось, зрозуміє, що це не зовсім те що хотілося,
Відповідно стануть менше купувати нові
нові так і так не вельми продаються, а тут вересень не за горами (надіюсь розумієш про що я :) вчорашня переписка), лежать мертвим грузом на складах
і можливо що наші жирні і жадні дяді трохи опустять ціну на свій китайський непотріб.
в нашій країні все дорожчає, нічого не дешевшає.
А то ж накрутили на ньому відсотків 300, напевне, і ще їм мало.
потрібно повернути вкладене і заробити на хліб з маслом. Якщо сам про себе не подбаєш, то ніхто не подбає. :)
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нашій країні все дорожчає, нічого не дешевшає.

Можу назвати дві речі, які в нашій країні суттєво подешевшали - інтернет і флеш - пам"ять. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вважаю нема смислу купувати цифрові тюнера формату S2, згадаєш як відключать аналог введуть податок на телевізори оскільки всі тюнера активуються (прописуються по мак адресі), а супутникове телебачення значно якісніше і можливостей більше ніж дивитися те що навязивутимуть "Віті" чи "Віті2" і тому подібні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

задай там любе питання по цифрі тобі на все дадуть відповідь, як так теж робив

о, які люди..., давно чути не було щось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі чекають переходу аналогових каналів на карбишева зі Словацького , ось тоді караще прийматися будуть аналогові
які люди знову з'явилися, де ви проживаєте в Києві чи на Волині? Бо я щось не можу зрозуміти з ваших повідомлень на інших форумах. Ви думаєте, що перенесуть аналог і включать цифру на Карбишева? Сумніваюсь, складається враження, що хлопці почули ціни на кодери, передавачі Rohde & Schwarz кинули дану ідею.
в ціфрі немає аверса
я ж не винуватий, що власник Аверса не можуте придбати обладнання для DVB-T2, а так місце за Аверсрм в 5-му мультиплексі заброньоване.
а ось посилати на інший ресурс і таким чином піднімати його рейтинг не потрібно, бо за таке на всіх ресурсах дають бан. Да і нічого цікавого на вашому ресурсі не має.

Модератори зверніть увагу на клона http://board.lutsk.ua/user/16141-simons-tv-digest/

Змінено користувачем Volodya2009
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я кажу що аналог перенсуть і аналог краще стане показувати ,
розсмішили, хто його буде переносити, кому цей аналог потрібний?. Ось британці не вспіли добре перейти на DVB-T2, а вже в парламенті розглядають законопроект, про переведення ефірного мовлення в Інтернет, а Ірландія взагалі весь ефір хоче перевести на супутник.
А ресурс непоганий
який? http://tv-digest.com/
на мою точку зору все розкладено пополочкам там.
і що ж там розкладено по полочкам? Скільки на форумі буває відвідувачів? Назвіть мені нік, хоть однієї людини котра займається професійно телебачення і/або працює в даній сфері?

Ось статистика сайту на який ви давали посилання: За последние 24 часа на сайте были 86 посетителей.

А ось іншого: Присутствуют: 623 (201 пользователей и 422 гостей)

А ось статистика закритого форума (виключно для професіоналів): Сейчас на сайте: 120 посетителей.

До речі шо за клон
хватить валяти дурня :0011: Змінено користувачем Volodya2009
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні отримав телетюнер Strong від держави. Що скажу, - телебачення то немає, взагалі! Будинок, панелька біля ТЦ Слон, антена кімнатна з підсилювачем. Автоскан взагалі нічого не дав, спробував вручну (як рекомендували на сайті efirt2.tv, поканально) - канали шукає, але через надто низький сигнал вони показують чорну картинку з мерехтінням. На цій же антені легко ловляться 8 каналів аналогу, так розумію, що з передавача на 16-поверхівці на Словацького. Ех, доведеться чекати, що все-таки потужний передавач запрацює на вул. Карбишева.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, побачимо. До 27 -29 числа залишилось три тижні. Чи то може Ви рік не вказали... )))

І взагалі, я не розумію методів роботи державних структур. Нафіга переносити за немалі кошти те, що через півтора року повинні похоронити назавжди?

І яким це чином аналог почне краще показувати? Тільки тому, що антени передавачів вище стануть? Ну добре. А те, що більшій половині Луцька антени треба буде розвернути зовсім в іншу сторону, то про це люди зразу ж здогадаються, можна подумати. ))) Бігатимуть на базар нові підсилювачі до польських антен купувати, замість того, щоб антену переорієнтувати. В Ківерцях показуватиме краще, тут я згідний....

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розсмішили Ви мене , якщо не володієте інформацією, то скоро почитаєте у пресі шщо аналог перенесуть на Карбишева 27-29 серпня.
поживемо-побачимо :), хотілося би дізнатися хто його буде переносити? Перенесення не відбудеться за півдня чи день і весь цей час люди будуть сидіти без телевізора? Не всі приймають хваленну цифру. Це треба демонтувати обладнання, перевести, змонтувати (це повинна робити фірма яка має ліцензію на висотні роботи), налаштувати обладнання. Як говорять росіяни: "скоро слово молвится, да не скоро дело делается". Це ж які гроші потрібно, невже концерн РРТ їх(гроші) має? І хто вам про це розповів п. Семерей? Бумагу в студію, що буде профілактика! На Карбишева, хоча б живлення вже підвели до вишки (хто має змогу перевірте, що там відбувається зараз) ? Ви в свій час на кімнатну антенну в Гіркій Полонці ловили цифрове ефірне телебачення, тут чоловік біля Слона не може піймати цифровий ефір на кімнатну антенну.
технічно все готово
конкретно, що ви маєте на увазі? Чи я сліпий, але знаєте я не бачу на сайті РРТ, що буде профілактика, зазвичай вони пишуть про такі речі.
Будинок, панелька біля ТЦ Слон, антена кімнатна з підсилювачем. Автоскан взагалі нічого не дав, спробував вручну (як рекомендували на сайті efirt2.tv, поканально) - канали шукає, але через надто низький сигнал вони показують чорну картинку з мерехтінням.
візміть нормальну зовнішню дециметрову антенну, нормальний кабель, підніміть чим по вище (хоча б на рівні 3-4 поверху) і крутіть в сторону Підгаєць, якщо нічого, тоді потрібно підбирати підсилювача. Якщо використовуєте полячку, то замість підсилювача, поставте симетризатор для ДМВ діапазона. Змінено користувачем Volodya2009
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Живу на 3 поверсі, виносити зовні антени якось не хочеться. Відвезу тюнер в село, нехай радіють подарункам Президента, в квартирі кабельне є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А

Живу на 3 поверсі, виносити зовні антени якось не хочеться. Відвезу тюнер в село, нехай радіють подарункам Президента, в квартирі кабельне є.

А що у Луцьк вже завезли халявні тюнери для малозабезепечених ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що у Луцьк вже завезли халявні тюнери для малозабезепечених ?
так перша партія вже давно в Луцьку. http://board.lutsk.u...__p__1052640610 Змінено користувачем Volodya2009
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тюнер то появився але толку з нього ніякого. антена кімнатна перший поверх іщо той тюнер є що немає користі як з козла... в мене аналогове на кімнатну показує а цифрове не хоче :0157::0156:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Volodya2009 Д а що я Вам буду розповідати , візьміть зателефонуйте в Тзов Телемережі які володіють даною вишкою на Карбишева, і все зрозумієте.
дзвонив і скажу одне, склалося враження, що я говорив із представниками Зеонбуд. Натомість зробив запит на концерн РРТ і отримав відповідь (скрін внизу). Однако попахує корупційним скандалом. :0026:
а то цифрове тв не перспективне поки
коли ви писали тут під іншим ніком (надіюсь знаєте яким), тоді Ви співали зовсім іншу пісню. Досить відсилати людей на свій ресурс, копіпастити інформацію без вказівки джерела. Да і не бачу ніякої вигоди для телеканалів і для людей які проживають в районі Ковельської, а також Зміїнці, Рованцях, Маяках, люди будуть не в захваті від того, що їм прийдеться купувати більш дорожчі антенни. На цьому дозвольте відкланятися :0011: і я омиваю руки. Кому я буду дуже потрібен, той знає де мене шукати. Змінено користувачем Volodya2009
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будуть транслювати Discovery Ukraine ? :0155: тоді куплю тюнер обов'язково. А так поки що це посна ху%ня а не телебачення.

Змінено користувачем Yurik89
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там де ви вказали прийняти цифру можна якщо підняти антену на 10 метрів
товариш живе на Ковельскій (практично на виїзді з Луцька) хороша антенна піднята на 11 метрів (не решітка) з підсилювачем, більшість каналів сніжить як з підсилювачем так і без нього. Поставив супутникове і питання вирішив.
я Вас не критикую коли Ви пишите багато чого не в тему із своїми ссилками.
що конкретно не в тему? Я ж не винуватий, що люди наслухаться і начитаються всякої муті, потім пробують робити і виходить пшик (в черговий раз обманули) і тут починається, а чому ми не послухалися... . В мене, на відміну від Вас, не має власного ресурсу, який я маю піарити, бо низька відавідуваність. :). Я можу взагалі піти з Борди, спеціалістів тут вистачає, да і роботи в мене своєї в вистачає. Хай лише хоча б одна людина скаже мені піти і я відразу ж піду. Хто за те щоб я припинив писати і пішов нажимаємо поддержал. Мені важлива думка людей.
Аналогові саме аналогові телеканали які транслює Тзов Телемережі з Словацького На Карбишева.
не думаю, що так буде, оскільки телеканали втратять частину аудиторію (значить і меньше будуть дивитися реклами, да і люди не будуть вішати дві антенни)
або В Підгайці перенесуть
говорив з РРТ сказали, що економічно не доцільно це робити, бо ніхто не знає чи не відімкнуть аналог раніше запланованого строку.
Не виключно що будуть цифрові канали на Карбишева , якшо домовляться.
за передавачі, кодери... хто платити буде? Поцікавтеся скільки коштує кодер :).
а так нема ера тв, ут-1 відрізняється деколи передпчами, тві немає, немає аверса)
ера буде вести мовлення із супутника (якщо вирішать деякі іпитання, то з вересня). Перший національний в аналоговому ділить ефір з ТРК Ера, а в цифровому мультиплексі він сам, тому і программа відрізняється. На рахунок ТВІ, що там дивитися? Вам Шрек ще не надоїв? Я на даному телеканалі дивлюся лише інколи документалістику, а так немає, що там дивитися ІМХО. Аверс - окрема тема, я ж не винуватий, що власник не може закупити обладнання для цифрового мовлення. Да як і на мене канал не вартий уваги.

Хотілося би дізнатися Ви проживаєте в Києві, а чому тут пишете?

Будуть транслювати Discovery Ukraine ?
Можливо і буде, але в платному пакеті (це питання лише часу), Зеонбуд веде переговори з багатьма представниками каналів. А що вам заважає дивитися даний канал із супутника? Змінено користувачем Volodya2009
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто за те щоб я припинив писати і пішов нажимаємо поддержал. Мені важлива думка людей.

-1 я проти!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...