Перейти до змісту

Тренажерний зал


Темний Лицар

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт, відкрився зал поблизу сніжної королеви АЛЬФА Юніверс. Обладнання нове, чисто, професійно, хороший зал, можна займатись. alfaunivers.com

post-20715-0-80160800-1421923045_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 97
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 10 місяців потому...

Народ, подскажите пожалуйста, есть ли в каком-нибудь тренажерном зале Луцка (или не тренажерном зале, а зале единоборств) - молоты и покрышки  для занятий?  http://prntscr.com/9fhzcw(картинка для примера) Уже кучу залов обошел, нигде нету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сообщение человека куда то пропало, короче связался с залом Максимус и реально есть покрышки и молоты) походу это единственное место в  Луцке где это есть. спасибо за подсказку ещё раз. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Хтось може підказати про клуб «Інтер-Атлетика» що в Порт Сіті? 

Як там обстановка, тренери, чи багато люду ходить ввечері по 19 і чи взагалі варто там починати, може звернути увагу на інше місце?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нормальный зал, нормальный выбор железа, людей наверно как и везде в такое время, мне там не понравилось только одно что с улицы стоят и пальцам тыкают на тех кто занимается ну или рожи корчат ) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грубо кажучи, з зайвою вагою чи то великим бюстом бігати на біговій доріжці перед публікою буде не дуже зручно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та є там доріжки не біля вікон, так що немає чого паритись

именно по причине внимания с улицы- несколько моих знакомых живущих рядом с тем залом ходят в другой зал, не смотря на то что ехать или идти дальше ) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так зрозумів купуючb туди абонемент можна і в інший зал ходити, наприклад там фуршет чи дубнівська.

А якщо взяв тренера, то треба саме до нього ходити?

 


АтлетіКо у Варшавському нормально для старта.

 

Кажуть ввечері там черга до тренажерів буває ((

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

АтлетіКо у Варшавському нормально для старта.

 

Кажуть ввечері там черга до тренажерів буває ((

Я ввечері не ходив, але чув, що так і є.

Подумав, є мінус в АтлетіКо, тільки 2 бігові доріжки і 3 орбітрека.

Мені здається, що у вечірній час всюди черги до бінових доріжок, бо тьотки знають тільки один тренажер - бігову доріжку (про вело і не чули). Зайсають його на годину і єлє ходять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Джой Фитнесе который находится на Киевском майдане нет очередей на тренажеры, в самый час пик было ну максимум то что вы с кем то в паре на тренажере, но никак не по 3 и больше человек, выбор железа там хороший, горячая вода всегда есть, тренерский состав отличный, рекомендую к тренеру Андрей обращаться (фамилии к сожалению не помню), основная причина по которой я пошел в джой - отсутствие очередей, по цене - полный безлимит с открытия до закрытия стоит 380 или 390 грн в месяц, другие виды абонементов не покупаю, но разброс цен где то от 280 до 380-390

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

годовые абонементы хороши когда ты уверен что будешь ходить в определённое место год,или минимум пол года, для того чтобы всё окупилось,  а когда не уверен - не всегда есть смысл в их приобретении =) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Абонементи під час відпустки чи хвороби можна заморожувати...

Я туди вже кілька років ходжу, проблем ніяких (я про джойфітнес), радує тренерський склад, не дадуть розслабитись та слідкують за правильним виконанням вправ, дієтою тощо.

Незалежно від залу рекомендую брати професійного тренера, це в рази збільшить ефективність роботи при досягненні поставленої задачі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

А що заважає пройтись по тренажерних залах міста і подивитись які там тренажери і якого виробника?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, lilechka сказано:

А що заважає пройтись по тренажерних залах міста і подивитись які там тренажери і якого виробника?

"рекламні боти" не вміють ходити по тренажерних залах :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

Є тут такі, що ходять в спортзал "Інтератлетика" на Данила Галицього (він же "Динамо")? Норм в плані вільного місця і тренажерів? Чи там ще все совдеповське обладнання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Я ходжу в sport life, досить непогано. Якщо плануєш в довгостроковій перспективі то також вигідно по грошам, а якщо місяць - два спробувати а потім забити, то краще вибрати щось інше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...