Перейти до змісту

Тренажерний зал


Темний Лицар

Рекомендовані повідомлення

Ну, впринципі, Вася там тренер, просто він не завжди сидить в залі + сам до вас рідко полізе (тільки коли сильно очі ріже не правильне виконання), але коли запитаєте його, залюбки відповість на ваші запитання, допоможе з програмою та й може стати вашим персональним, ну це звісно за доплату. Тому фізично він там присутній, однак набридливою персоною його не назвеш, саме те що шукає Davids.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 97
  • Створено
  • Остання відповідь

Підкажіть де в Луцьку є зал без тренерів і інших набридливих персон?

Таких залів в принципі не існує. У кожному залі повинен бути тренер чи інструктор. Це пов"язано з технікою безпеки

Чому це не існує, є такий зал на балці у спортивній школі!!!

Після таких підтверджених заявок директор школи може отримати догану, а тренер, який повинен бути в залі, згідно графіка, може позбутися роботи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після таких підтверджених заявок директор школи може отримати догану, а тренер, який повинен бути в залі, згідно графіка, може позбутися роботи

Деректору всерівно, тому що офіційно здає спорт зал в оренду приватній особі!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

доброго дня,

підкажіть будь-ласка хорошу спортивну секцію для сина, підлітка 13 років, можливо баскетбол чи тренування з елементами боротьби, чи інше. Справа в тому що хлопець ходив на боротьбу у віці 6-10 років, але потім через травму прийшлось кинути. Зараз не дуже й хоче вже... так як нас не було в Луцьку рік, а юнацькі секції уже в основному сформовані. Приходиться його добровільно-примусово агітувати. Можливо є цікаві секції де зацікавлені набрати новачків? для інф.: ми живемо в районі обласної дит. лікарні.

Буду дуже вдячна за будь-яку інформацію чи пораду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доброго дня,

підкажіть будь-ласка хорошу спортивну секцію для сина, підлітка 13 років

запитайте в lilechka

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

запитайте в lilechka

Я тутки :)

Якщо цікавить боротьба, то можу запропонувати дзюдо, греко-римську боротьбу і бокс. А тепер про кожен з видів.

Бокс. Талановитих тренерів у Луцьку я не знаю та й доволі небезпечний цей вид спорту. Знаю не одного колишнього боксера. Удари в голову дали про себе знати. Отож, я не рекомендую

Греко-римська боротьба. Специфічний вид спорту. Хоча мої греко-римляни кажуть, що мужчини в тріко на килимі - це справжні мужчини :) Греко-римляни дійсно мають гарне мускулисте тіло

Дзюдо. Досить поширений вид спорту у нашому місті. Змагання та турніри на рівні міста та області проводять кожного місяця. Це добре тим, що практично всі учні-спортсмени можуть випробувати себе не лише під час тренувань, але й під час змагань. Великий вибір тренерів. Федерація дзюдо Волині в особі її президента С.Івахіва непогано фінансує розвиток спорту. У спортсменів добре розвинута гнучність, спритність та сила. Видовищний вид спорту

Скажу, що 13 років то вже немало... Набирають на дзюдо з 8 років, на бокс, греко-римську - з 10. У Вашому випадку важливу роль відіграє хороший тренер

Щодо баскетболу... цим питанням на разі займаюсь :) Успішно зараз виступає БК "Волинь баскет". А от підростаюче покоління має проблеми з місцем проведення тренувань.

Уже почала співпрацю в двома хорошими тренерами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть будь ласка недорогий спорт зал, без великої кількості народу і нормальним тренером ( хоча він потрібен впринципі лише на 1-2 місяці). дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

запитайте в lilechka

Я тутки :)

Якщо цікавить боротьба, то можу запропонувати дзюдо, греко-римську боротьбу і бокс. А тепер про кожен з видів.

Бокс. Талановитих тренерів у Луцьку я не знаю та й доволі небезпечний цей вид спорту. Знаю не одного колишнього боксера. Удари в голову дали про себе знати. Отож, я не рекомендую

Греко-римська боротьба. Специфічний вид спорту. Хоча мої греко-римляни кажуть, що мужчини в тріко на килимі - це справжні мужчини :) Греко-римляни дійсно мають гарне мускулисте тіло

Дзюдо. Досить поширений вид спорту у нашому місті. Змагання та турніри на рівні міста та області проводять кожного місяця. Це добре тим, що практично всі учні-спортсмени можуть випробувати себе не лише під час тренувань, але й під час змагань. Великий вибір тренерів. Федерація дзюдо Волині в особі її президента С.Івахіва непогано фінансує розвиток спорту. У спортсменів добре розвинута гнучність, спритність та сила. Видовищний вид спорту

Скажу, що 13 років то вже немало... Набирають на дзюдо з 8 років, на бокс, греко-римську - з 10. У Вашому випадку важливу роль відіграє хороший тренер

Щодо баскетболу... цим питанням на разі займаюсь :) Успішно зараз виступає БК "Волинь баскет". А от підростаюче покоління має проблеми з місцем проведення тренувань.

Уже почала співпрацю в двома хорошими тренерами

Дуже дякую Вам за відповідь!!!

одразу маю купу запитать, тому мабуть зараз напишу в лічку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підкажіть будь-ласка хорошу спортивну секцію для сина, підлітка 13 років, можливо баскетбол чи тренування з елементами боротьби, чи інше.

Может сюда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

хто що чув про зал Алма на молоді? ціни, тренер інша інфа.

Це той зал напевне що раніше був Центр фітнесу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Ніколи не займався в тренажерному залі, але вирішив покращити своє здоров'я і зовнішній вигляд, порекомендуйте зал де мені підберуть програму і навчать правильно тренуватися. Головна проблема ненормований робочий день, плаваючі нічні зміни, тобто потрібне вільне відвідування... хтось щось порекомендує?

P.S. Ну і вартість також має велике значення... (на мінімальну зарплату багато собі недозволиш)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

У Луцьку відкриється перший фітнес-клуб Sport Life

В місті заплановане будівництво першого фітнес-клубу мережі Sport Life.

Фітнес-клуб загальною площею 3500 м.кв. буде розміщений біля стадіону Авангард.

До складу клубу войдуть 3 басейни (дорослий та два дитячих), тренажерний зал, кардіо-театр, банний комплекс (руська та фінська сауна, римська парна)

Проектує фітнес-клуб Інститут проектування Комфортбуд.

Джерело

Деталi на сайті

2014.07.2011h59m36s.jpg

2014.07.2012h00m03s.jpg

lutsk-3d-01_0.jpg?itok=y6DCoBy3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я би порадив Юніверс, що по вул. Кравчука, 42а! Вільне відвідування 290 грн, якщо не помиляюсь. А саме головне, що там одні з найкращих станків в залі і дуже хороший колектив. Немає хамського відношення до новачків. Приходиш, записався (з собою взяти в зал змінний одяг і рушник обов'язково), пишуть програму при тобі, можна обговорити всі питання зразу на місці, і проводять перше тренування. При необхідності два наступні також. Щоб був результат, потрібно ходити до залу через день, викладатися і звичайно харчуватися 4-6 разів!!! Після місяця тренувань, тобі переписують програму. Радив би тренера і людину яка б написала програму Володимира.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де він там буде розміщений? Біля Авангарду немає місця. Чи всередині території стадіону? Чесно кажучи, не віриться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де він там буде розміщений? Біля Авангарду немає місця. Чи всередині території стадіону? Чесно кажучи, не віриться...

ну чого ж нема, он тенісні корти вже закрили, є ще ялинок купа огорожених і дорога в нікуди (та що від таблиць до забору веде). Зато, якщо ялинки зріжуть - авангард не пройде атестацію через відсутність громадських туалетів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 3 тижня потому...

Перш за все треба по бюджету вибирати,а просто аби спитати-ну голд стандарт від оптімум)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Чи може хтось щось сказати про "Леофіт", що на Ветеранів біля "Золотого дракону"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи може хтось щось сказати про "Леофіт", що на Ветеранів біля "Золотого дракону"?

Там дорого.

Давайте в приват, здам дешевший зал і по рівню не гірший - точно!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...