Перейти до змісту

Тренажерний зал


Темний Лицар

Рекомендовані повідомлення

Я хочу почати ходити в тренажерний зал і не знаю з чого почати, який кращий, які ціни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 97
  • Створено
  • Остання відповідь

Все залежить від того, чого ти хочеш досягти, на які жертви заради того йти, а головне наскільки сильним є твоє бажання. Можна і в дорогущій інтер-атлетиці нічого не досягти, а можна в простій ДЮСШ 2 (на балці) нормально підтянутись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хочу щоб була хоть якась форма в тіла, а в мене мязів нуль:(

Хоть і працюю вантажником.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а нащо ходити в спортзал (і викидати 200грн\міс) якщо ти хочеш підкачатись, що мішає зайнятись цим вдома і на спорт майданчиках?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який може бути тренажерний зал влітку??? Біжи до найближчого спортивного майданчика і тренуйся. Але перед тим раджу подивитись декілька відеозанять, щоб знати, що робити на майданчику :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені потрібний тренер, для кращого результату і швидшого, і дотогож буде стимул!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стимул? заглядати на інших?) чи жалко буде грошей, заплатив-маєш ходити?

аби було бажання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а нащо ходити в спортзал (і викидати 200грн\міс) якщо ти хочеш підкачатись, що мішає зайнятись цим вдома і на спорт майданчиках?

ну тут не згоден. ніякий спорт майданчик не дасть такого результату як тренажерна зала.

якщо просто "закріпити" мязи то можна ходити і на майдачники , але для верикого результату потрібно ходити в тренажерний зал як не крути.

є хороший драйв ~200 грн по студенському.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не студент мені 21 р. а стимул - бо буде шкода грошей!!!!

То де краще є тренер і недуже дорого!!!!!(золота середина ціна-якість)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не студент мені 21 р. а стимул - бо буде шкода грошей!!!!

То де краще є тренер і недуже дорого!!!!!(золота середина ціна-якість)

Іди в АтлєтіКО що в ТЦ Варшавський, тренера звати Рома!!!

і все в тебе буде гуд!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яка ціна, я ніколи незаймався, це мені підійде?????

Ціну можеш взнати і сам зателефонувавши чи підійти, а тренер Рома професіонал своєї справи МСМК, багаторазовий чемпіон україни з пауерліфтингу, та і тренерською діяльністью вже займається довго. Скажеш йому свою мету, і разом з ним її досягнете!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для того щоб поставити вірно вправи точно потрібен тренер. Бо можна платити 300 грн і качати нічого і прес, як багато хто успішно робить.

Тренер за звичай пише тобі програму і ти сам на свою совість займаєшся, але це на місяць коштує 50-70грн, або веде тебе більш-менш та підказує-підстраховує, пояснює. Це десь 150-200 в місяць. Є і вищі варіанти - індивідуалки, але це тобі напевно зараз не потрібно.

Приготуйся що будуть ще додаткові витрати на креатин, гейнер. Також тобі потрібно врахувати, що буде потрібне повноцінне 4-5ти разове харчування з якісними продуктами. домашніми. Це також суттєві гроші. Не будеш харчуватись вчасно і багато і правильно - гроші і спортзал на вітер.

Працюювати вантажником і качатись буде напевно важко і можливо не ефективно, так як певні м язи потребують 7 дневного відпочинку для росту. Уточниш напевно в тренера.

Тренер також має бути відповідно досвідчений, а не покачався 2 роки і тренер вже для всіх інших.

В Інтератлетиці 300-360 в місяць абонемент, але тренера точно якісні (по них і видно).

Надіюсь що чимось допоміг.

P/S результати правильного тренингу чекай кожних півроку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені завжди подобався спайкер, досі туди ходжу)

І чим же він так подобається? Декількома тренажерами та залізом в невеличкій кімнатці на 3-му поверсі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Станова, жим штанги і присідання з нею. Все інше опісля 3 місяців

То Темний лицар вже на роботі має такі тренування :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трішки доповню користувача tihiy, бо не всі це знають

Абонемент у спортивний зал і тренування з тренером це різні речі. Щоб отримати весь пакет послуг потрібно оплатити вартість абонементу (орієнтовно 200 грн/місяць) + тренінг (1 заняття з тренером орієнтовно 50 грн). Отож 1 місяць тренувань (8 занять) обійдеться орієнтовно у 600 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То Темний лицар вже на роботі має такі тренування :)

Якби просте піднімання вантажу ефективно нарощувало м"язи - всі би поголовно були Містерами Олімпія і одні Колемани по складах ходили б :_06:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жесть ) Шкода грошей як стимул... Нічого путнього з таким підходом не вийде... Я рік тому, в силу певних обставин, і від нічого більше робити почав серйозно займатись спортом.

Віджимання від підлоги (250-300 разів), брусья - 100-120, віджимання від лавки (50-60 за підхід), прес (30-40 за підхід), гантельки (зроблені із звичайних півторалітрових пляшок, бо інше було недоступне). Ну і режимне харчування :)

Наслідки - за пів року скинув 15кг (при моїх початкових 95-97 стало 82). З"явився непоганий рельєф і форма. І головне - спорт став наркотиком. Іноді так впадло зробити отих перших 50-60 віджимань... А потім, коли увійдеш в азарт, то жмеш більше і більше, той драйв не передати, то затягує.

І нафік не потрібні всі оті ваші гейнери і біодобавки.

Так до чого то я це все? А до того, шо якшо є ціль, то ти сам повинен хотіти її досягти і робити все для того, а не вкинути бабло і тренуватись лише тому, шо того бабла шкода.

Звісно ж тио всьо моє ІМХО і кожен сам вибирає шо і як йому робити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спорт став наркотиком

Доведено, якщо займатись щоденно протягом місяця - виробляється залежність

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...