Перейти до змісту

У Луцьку вночі покажуть кіно просто неба


edel

Рекомендовані повідомлення

Соромітник, взагалі, до першого твого посту в цій темі. Але можеш не звертати увагу на ушльопків з твого міста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 67
  • Створено
  • Остання відповідь

Соромітник, взагалі, до першого твого посту в цій темі. Але можеш не звертати увагу на ушльопків з твого міста.

Yuraul, я не вважаю тебе ушльопком навіть при тому що ти дуже сильно стараєшся себе таким виставити. Ти чудово зрозумів про що я написав, але все ж шото хочеш мені довести.

і якби вибачте за оффтоп, але попрошу в інших:

поясніть мені в якому саме місці я сказав що на відміну від всіх інших вмію користуватися торентами для пошуку фільмів з укр.перекладом.

файне дійство для ушльопків зі всього міста

чи мо омона наженуть і лише тверезих пускатимуть ?

... надіюся переклад буде українським... хоча ми ж тепер східноєвропейці... хйз яка в нас мова

просто хочу зрозуміти Юрца...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А слабо ВДУ, чи ВНУ, чи яка там вже вивіска, організовувати відкриті лекції?

Наприклад де б виступав, дійсно спеціаліст, по менджменту, економіці, і так далі?

Чи тільки ума й хватає фільми крутити??? - звернення до організаторів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зара тоби Осень расскаже... и про организацию... и про лекции... и про кино...:D

если всë буде нормально, чекайте мене в гости.Спикер, ты компанию составишь? а там и девчат каких нить словим, что бы кино не скучно было смотреть:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний МАККЄН, свої геніальні ідеї прошу викласти в офіційному листі-зверненні до ректорату ВНУ, а не розводити тут спам і тролінг, ага?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

...если всë буде нормально, чекайте мене в гости.

Спикер, ты компанию составишь? а там и девчат каких нить словим, чтобы кино не скучно было смотреть :)

хм.. =)

було б непогано...

падруг зацепити - то, звичайно, замануха.. =)

але я зараз трохи "поза зоною", тому не гарантую нічьо... доживемо до пятниці - зідзвонимось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний МАККЄН, свої геніальні ідеї прошу викласти в офіційному листі-зверненні до ректорату ВНУ, а не розводити тут спам і тролінг, ага?

Я думав тут організатори є, і чому це спам?

Форум для того і існує, щоб ділитись своїми думкми, подобаються вони комусь чи ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опубліковано · Приховав Гетто, 8 Серпня, 2012 в 09:55 - Без причини
Приховав Гетто, 8 Серпня, 2012 в 09:55 - Без причини

когда конкретно всё будет? Время ? Место?

Посилання на коментар

Untitled-111.jpg

СГО «Молодіжна Платформа» продовжує традицію літнього відпочинку. Саме тому 10-го серпня о 21.30 на тому ж стадіоні ВНУ, де стартував проект “Lutsk night cinema” відбудеться перегляд драматичної комедії “1+1” (Intouchables).

До уваги глядачів представлено фільм, котрий змінив багатьох, та який залишив хороші відгуки глядачів. Неймовірні історії, чудернацькі події — зараз це актуальна тематика, яка присутня і у цьому фільмі. Не жити так, як в кіно, а кіно робити таким, як життя. Ось що приносить славу режисерам, акторам та загалом всій робочій групі.

Кожен присутній матиме змогу відчути що таке справжня дружба, довіра по-французьки переглянувши фільм «1+1».

Важливо, що проект “Lutsk night cinema” популяризує здоровий та приємний відпочинок. Кіноперегляд відбуватиметься в оточенні без алкоголю та без куріння. Тому усіх охочих подивитися кіно під нічним небом просимо утриматися від куріння та прийти без алкоголю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До 18 без батьків заборонено. Тобто, якщо я студент 1-го курсу і хочу сходити зі своєю дівчиною на вечірнє кіно просто неба, нам потрібно йти з батьками? А чи не краще зробити вхід з батьками дітям до 16? Цікаво яка розумна голова це придумала. І чому на 21:30? Світло ще буде.

І пропоную організаторам в новорічну ніч показати фільм Ёлки та Ёлки 2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До 18 без батьків заборонено. Тобто, якщо я студент 1-го курсу і хочу сходити зі своєю дівчиною на вечірнє кіно просто неба, нам потрібно йти з батьками? А чи не краще зробити вхід з батьками дітям до 16? Цікаво яка розумна голова це придумала. І чому на 21:30? Світло ще буде.

І пропоную організаторам в новорічну ніч показати фільм Ёлки та Ёлки 2.

краще за 21 вхыд зробити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До 18 без батьків заборонено. Тобто, якщо я студент 1-го курсу і хочу сходити зі своєю дівчиною на вечірнє кіно просто неба, нам потрібно йти з батьками? А чи не краще зробити вхід з батьками дітям до 16? Цікаво яка розумна голова це придумала. І чому на 21:30? Світло ще буде.

гггг... =)

ти смішний.

дівчину за руку - і впєрьод!..

чи ти думєш, що там будуть у тебе паспорт вимагати?..

Сонце заходить о 20-50, так що буде якраз гуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був і цього разу.

Організація дійства супер, а от український переклад дуже підвів.

Цей фільм варто було показати з російським перекладом через те, що російською

він дубльований дуже якісно, а наявний український переклад різав вуха.

Більше половини самого цікавого втратилось саме через переклад.

Раджу усім переглянути цей фільм з російським перекладом.

Цього разу організатори перед початком показу попередили про

заборону паління - подіяло.

Практично ніхто не палив.

Відкрийте рахунок для збору добровільних внесків на розвиток.

Із задоволенням внесу певну суму на те, щоб такі кінопокази відбувались

регулярно та якісно.

Наприклад, прикупити хороше проекторне полотно.

Також радив би використовувати KmPlayer.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на жаль, не потрапив.Але заборона паління цигарок-дискримінація.Як мінімум, потрібно було встановити певні межі території, але не забороняти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як мінімум, потрібно було встановити певні межі території, але не забороняти.

А ще території для нарків, алкоголіків і одну невеличку для любителів палити скати від камазів.

Не верзіть дурниць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я була! Дуже сподобалось!

І фільм цікавий, і атмосфера затишна! І навіть про доїзд додому потурбувались...

Організаторам великий "РЕСПЕКТ".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...