Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні вперше зробив покупку в Google Play.

Аж сподобалось) Все набагато простіше чим здається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і ще питання, як зробити, щоб контакти скайпа і гмейла не появлялись в списку контактів тєлєфона. І як їх удалити звідти, а не просто "скрити". андроїд 4.0.9

Для чого їх там видаляти?

В налаштуваннях відображення ставите галочку біля 'Отображать только контакты с номером'

А як зробити, щоб в пошуку не шукались "лєві" контакти (не з телефону)?

up

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як зробити, щоб в пошуку не шукались "лєві" контакти (не з телефону)?

Якщо вмикаєш фільтр всерівно шукає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мав аналогічну проблему, коли обирав пришивку для телефону.

Зараз cyanogen і нічого зайвого не шукає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так. При включеному фільтрі відображає лише контакти з телефону, але коли нажимаю пошук, зразу шукає зі всіх. Також коли роблю вихідний дзвінок телефон дзвонить до контакту, який записаний (з тим же номером) на сім-картці.

Першу проблему (з пошуком) вирішив видаленням всіх облікових записів або відключенням синхронізації телефонного списку. Тепер в мене лише контакти, записані особисто мною :)

А от другу проблему (при дзвінках) не підкажете як вирішити? Стерти всі записи на сім-картці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не записую номери в телефон, або на сім-карту.

Тримаю тільки в gmail, відповідно синхронізація тільки з ними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще одна проблемка.

Як на мене, в SII тихий розмовний динамік. На вулиці дуже погано чути при максимальній гучності.

Перерив Інтернет, пробував різні методи рішення.

В меню *#197328640# рядок №5 (Аудіо) не вибирається.

Стоїть Android 4.0.3.

Пробував ще всякі різні безплатні програми в Google Play, але вони не збільшують гучність, а лише регулюють.

Найшов лише програми, які можуть збільшити (boost) гучність динаміка звичайного, а не розмовного.

Допоможіть, може хто що знає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fantazy, в мене була схожа проблема, але на HTC, то пысля прошивки на Цианогенмод 7 динамік став просто бомба!!!

Може ще від прошивки залежати(особливо, якщо кастомна)

Найшов лише програми, які можуть збільшити (boost) гучність динаміка звичайного, а не розмовного

А можна списочок цих прог, або файлик?(бо цей динамік якраз дуже тихо грає)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fantazy, це в тебе оригінал чи китай-копія?

Оригінал :)

Стоїть все стандартне, нічого не ставив. Але телефон був під Orange, дали вже прошитий під 4.0.3., українізований.

Bambaclay, вже не буду ще раз шукати, але в Google Play їх легко знайти. Набирай "volume boost", "speaker boost", "volume control", "volume+".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нормальний там динамік я все чую з запасом, а от мікрофони (2шт) з шумодавом іноді спотворюють голос

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ммм. Може якийсь заводський "брак".

На вулиці реально погано чути. А коли біля дороги (де машини їдуть), то взагалі нічого не чути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підкажіть чи можливо наступне:

необхідно вийти в інтернет з робота, через блутуз модем (звичайний телефон). Шоб андроїд не роздавав інтернет, а навпаки, підключався через інший пристрій (по блутузу).

NC Tether

підскажіть хто знає чи є онлайн дурачок на андроїді ?

JagPlay Durak

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 2 тижня потому...

хто яким браузером користується на планшетах з андроїдом?

Перепробував штук 10- всі в чомусь провалюються...то сайти не коректно грузять то висять то відео онлайн не працює( в більшості так, чи працює не зовсім коректно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Цікавить чи є програма на комп, яка по кабелю( блутузу, вафлі) може управляти функціоналом телефона на Android?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто яким браузером користується на планшетах з андроїдом?

Перепробував штук 10- всі в чомусь провалюються...то сайти не коректно грузять то висять то відео онлайн не працює( в більшості так, чи працює не зовсім коректно)

Хром нє? чи немає 4 андроїда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить чи є програма на комп, яка по кабелю( блутузу, вафлі) може управляти функціоналом телефона на Android?

Вже сам розібрався, поставив- MyPhoneExplorer

Змінено користувачем eleKtrik
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто яким браузером користується на планшетах з андроїдом?

Перепробував штук 10- всі в чомусь провалюються...то сайти не коректно грузять то висять то відео онлайн не працює( в більшості так, чи працює не зовсім коректно)

Користуюся в основному Фаєрфоксом, також Хромом на Андроїді 4.1.1, все влаштовує.

Далі трошки з іншої опери...

Маю певну проблемку, на 4pda поки що ніхто не допоміг, запощу тут, може в кого з'явиться якась здорова ідея.

Народ, помогите, плз с синхронизацией.

Ситуация такая:

Смарт LG GT540, около 800 контактов.

Сделал бекап контактов с помощью программы MyPhoneExplorer.

Теперь есть около 800 файлов в vcf-формате.

Сливаю все файлы в один

copy *.vcf ..allvcf.vcf

делаю импорт в контакты гугла - создается раздел с текущей датой, но импортированных контактов нету.

Пробую сделать другим способом:

1. Копируете все файлы в любую папку на SD карту;

2. Заходите в "Контакты" - клавиша "Menu" - "Импорт/Экспорт"

3. "Импортировать с SD-карты" - "Все файлы vCard"

выскакивает сообщение "Некоторые данные могут быть удалены ("yes","no")", жму "yes", в файлик vCard сливается около 450 контактов, остальные удаляются.

Восстановил с бэкапа обратно.

Как можно слить все vcf-файлики в 1 файл так, что б их можно было нормально импортировать в гугл (ну не могу я 800 файлов по отдельности в гугл имортировать :()?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Далі трошки з іншої опери...

Маю певну проблемку, на 4pda поки що ніхто не допоміг, запощу тут, може в кого з'явиться якась здорова ідея.

Сливаю все файлы в один

copy *.vcf ..\allvcf.vcf

делаю импорт в контакты гугла - создается раздел с текущей датой, но импортированных контактов нету.

може тут проблема ? Злий в один файл не 800, а 10 контактів і імпортни їх в гугл. Якщо пробема лишиться - значить недобре зливає воєдино. Якщо ж ні - значить тре далі шукати.

UPD. Колись махався з таким, тре було існуючу базу поновити. Пошуком з автозаміною перейменовував поля вцф файла, щоб його нормально захавало.

Змінено користувачем 4iter
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, не допомогло, об'єднав 20 контактів, залив в гугл-контакти, створилася тільки група "Імпортовано 11.10.2012" але там всередині порожньо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну от в цьому і проблема. Залий 1 контакт. Якщо і його не зал"є - значить формат *.vcf не підходить гуглу. Якщо зал"є нормально - значить погано об"єднуєш файли в один.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та по одному заливає нормально.

В Вінді я щось не знаю (не нарив) іншого способу зліпити кучу тих vcf-файликів в один.

Треба буде вдома ще пробувати в Лінуксі таким макаром

cat *.vcf > ../allvcg.vcf

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та по одному заливає нормально.

В Вінді я щось не знаю (не нарив) іншого способу зліпити кучу тих vcf-файликів в один.

Треба буде вдома ще пробувати в Лінуксі таким макаром

cat *.vcf > ../allvcg.vcf

Я не зовсім зрозумів яким повинен бути кінцевий результат?

Якщо контакти повинні бути в гугловому аккаунті, а на даний момент є тільки об'єднаний .vcf файл (на 800 контактів), то можна імпортувати ці файли через MS Outlook або Windows Live Mail. Сам не пробував, але теоретично можна.

Але чому тоді ви не синхронізували сам телефон з гуглом? Чи я щось не так зрозумів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...