Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

6 хвилин тому, westboiuu сказано:

може хто підкаже чи можливо в андроіді перенести чорний список на інший телефон

Можна, якщо це Xiaomi і був підключений Mi Cloud.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо телефони з картки були перенесені в гугл профіль і він же був активований на новому то все гуд переноситься. Навіть куплені проги не треба заново купувати. Перевірено

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну на рахунок чорно списку не знаю, в мене там нікого немає, але логічно що теж має, якщо телефон був внесений в книгу і в ній заблокований.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Ну на рахунок чорно списку не знаю

А питання було якраз про нього.

 

4 хвилин тому, Ukrainec сказано:

але логічно що теж має, якщо телефон був внесений в книгу і в ній заблокований

А от і ніфіга і не логічно. Фігню, коротше, ти нарадив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз все правильно я нарадив https://support.google.com/phoneapp/answer/6325463?visit_id=1-636465927611142265-1385730935&rd=1

Треба просто навчитись користуватись пошуком за стільки часу, в такому віці

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і як це все переноситься? З Леново на Самсунг з ВанПлюс на Хуавей? Знайди в списку на https://contacts.google.com/ якісь заблоковані контакти )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

порадьте якийсь толковий блокувальник реклами в додатках та хромі.

перейшов зі свого старенького Леново (кастомна прошивка Lewa, в яку був вбудований блокувальник реклами) - так він блокував мох і болото. Виявляється в додатках купа реклами.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Saddy сказано:

порадьте якийсь толковий блокувальник реклами в додатках та хромі.

перейшов зі свого старенького Леново (кастомна прошивка Lewa, в яку був вбудований блокувальник реклами) - так він блокував мох і болото. Виявляється в додатках купа реклами.....

При наявності рут-прав ріжу рекламу у додатках LuckyPatcher, а також AdAway, також перепаковую програми APK Permission Remover, але треба пробувати, бо іноді прога не запускається, основне, це заборонити програмам доступ в інтернет (тим, які не потребують, типу калькулятор та інші), або модуль Xposed Advanced Permission Manager

 Хоча на моєму Huawei Nova (Андроїд 7) в налаштуваннях у розділі мобільний інтернет - мережеві програми можна зняти дозволи для доступу в інтернет через мобільні дані або Wi-Fi.

Змінено користувачем bormotuha
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@bormotuha дякую.

рут немає.

тож пройшлося шукати дієвий і водночас простий спосіб. В Хромі блокувати рекламу не так і важко, цікавило питання блоку саме в додатках.

встановив Blokada - безкоштовний додаток, справляється із завданнями на ура

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Підкажіть як можна приховати на Андроід ТВ боксі рядок сповіщень, той що з часами угорі? Юзав Мегого для тв боксів і горя не знав, поки не поставив Мегого для Андроід телевізора. Прифігів від різниці у функціоналі і хочу залишитися  на цій версії, але дратуэ статусбар. Пробував Fullscreen immersive та GMD Full Screen Immersive Mode але вони працюють лише поки запущені. Варто запустити Мегого, як статусбар вилазить. Статусбар в приставці прихований, але деякі програми його викликають і Мегого для тв також, хоча мав би навпаки приховувати. Чим можна полікувати? Бокс не рутований, андроід 7.1.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи існує на Андроїді програма, яка по gps-координатах малює схеми?

Наприклад: став на одному місці - зафіксував координати, відійшов 10 кроків - знов зафіксував.

І бажано щоб показувало висоту, абсолютну або відносну.

Змінено користувачем host1303
доповнення
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Від сьогодні маю +1 до скіллу друку на Android.

А ви знали, що в Google Клавіатурі курсор можна переміщувати свайпом по пробілу?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MaestroA сказано:

А ви знали, що в Google Клавіатурі курсор можна переміщувати свайпом по пробілу?)

Знали, знали, щей свайпом друкувати :0143:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

В кого перестав працювати Viber, Gmail чи інші додатки, видаляйте нахрєн оновлення Chrome. Я свій відразу скинув до заводських налаштувань, а сьогодні принесли телефон з такими ж проблемами і я зрозумів, що щось не те. Видалив оновлення, як в статті радили і запрацювало все.

Спойлер

Пользователи Android жалуются на вылеты, сбои и закрытие приложений без причины — непонятно, у кого конкретно они вылетают и при каких обстоятельствах, но проблема очень массовая. Google уже обратила внимание на происходящее и сообщила, что проблема заключается в обновлении приложении-компонента WebView в системе, которое приводит к сбоям программ.

1980611

Если вы столкнулись с проблемой, что приложения на любом Android-смартфоне начали вылетать или закрываться без причины, то есть простой способ это исправить. Для этого нужно зайти в «Настройки» → «Приложения» → в меню с тремя точками включить отображения системных приложений → в поиске найти Android System Webview → нажать «Удалить обновления».

У некоторых пользователей отсутствует кнопка для удаления обновления WebView или это просто не помогает, в таком случае можно попробовать удалить и заново установить браузер Chrome.

Google уже работает над исправлением проблемы, чтобы быстро выпустить исправленное обновление для компонента Webview, об этом сообщает The Verge. Сколько на это уйдет времени — неизвестно.

Судя по жалобам в интернете, чаще всего вылетает приложение Gmail, мобильные игры и другие программы с подключением к интернету. Проблемы встречаются независимо от бренда и модели смартфона, версии Android и других параметров.

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, nickel сказал:

В кого перестав працювати Viber, Gmail чи інші додатки, видаляйте нахрєн оновлення Chrome. Я свій відразу скинув до заводських налаштувань, а сьогодні принесли телефон з такими ж проблемами і я зрозумів, що щось не те. Видалив оновлення, як в статті радили і запрацювало все.

Щойно колега приносила телефон. Теж були трабли з Viber'ом. Перевстановив, тепер працює. І от зараз наткнувся на цей пост. Візьму на замітку

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене останні кілька днів проблеми з отриманням пошти з gmail. Ні в браузері, ні в поштовому клієнті, чомусь не може отримати вхідні. Заходжу в пошту без проблем, а вона не приймає вхідні. Хз куди копати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

В малого перестав регулюватися звук качелькою, після того як телефон блокується FamilyLink (батьківський контроль) і його розблокувати. Навіть не знаю після чого таке почалося, можливо навіть після якогось оновлення. Допомагає перегрузити телефон, але іноді і без перегрузки качелька починає працювати. В налаштуваннях звук нормально регулюється. Видаляти ФеміліЛінк чи замінити чимось іншим, не пропонуйте. Де можна поколупати, що качелька працювала?

Redmi 5+, MIUI 11

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

В малого перестав регулюватися звук качелькою, після того як телефон блокується FamilyLink (батьківський контроль) і його розблокувати. Навіть не знаю після чого таке почалося, можливо навіть після якогось оновлення. Допомагає перегрузити телефон, але іноді і без перегрузки качелька починає працювати. В налаштуваннях звук нормально регулюється. Видаляти ФеміліЛінк чи замінити чимось іншим, не пропонуйте. Де можна поколупати, що качелька працювала?

Redmi 5+, MIUI 11

Хто ж тобі віддалено зможе вичислити які там залежності від чого стались. А не допускаєш що там банально фізична проблема, тобто наприклад набився бруд і поганий контакт ? В порядку складності я би спробував першим ділом розібрати і якоюсь зубочисткою там почистити біля неї, подивитись чи кнопки нормально прилягають ну і т.д. Це по аналогії як часто рекомендують почистити гніздо юсб-зарядки від "моху" коли  починаються трабли із заряджанням. Друге рішення по об"єму геморою і роботи - скидати до заводських із видаленням всіх оновлень. Ну і третє, найбільш радикальне, але зате часто дуже дієве - повна чиста перепрошивка, можливо навіть на якусь кастомну прошивку. Якщо ж жоден з цих варіантів не підходить, тоді терпіти, спостерігати залежності, коли трабл виникає а коли нє, і надіятись що вичислиш колись ту проблему.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 08.05.2021 в 20:24, SergLutsk сказал:

Хто ж тобі віддалено зможе вичислити які там залежності від чого стались.

Ти собі навіть не уявляєш скільки різних питань я вирішив, отримуючи віддалену консультацію, в тому числі на Борді. І це не найскладніше питання, яке я задавав.

В 08.05.2021 в 20:24, SergLutsk сказал:

А не допускаєш що там банально фізична проблема, тобто наприклад набився бруд і поганий контакт ?

Не допускаю. Фізична проблема не лікується перезавантаженням телефону.

В 08.05.2021 в 20:24, SergLutsk сказал:

В порядку складності я би спробував першим ділом розібрати і якоюсь зубочисткою там почистити біля неї, подивитись чи кнопки нормально прилягають ну і т.д. Це по аналогії як часто рекомендують почистити гніздо юсб-зарядки від "моху" коли  починаються трабли із заряджанням. Друге рішення по об"єму геморою і роботи - скидати до заводських із видаленням всіх оновлень. Ну і третє, найбільш радикальне, але зате часто дуже дієве - повна чиста перепрошивка, можливо навіть на якусь кастомну прошивку. Якщо ж жоден з цих варіантів не підходить, тоді терпіти, спостерігати залежності, коли трабл виникає а коли нє, і надіятись що вичислиш колись ту проблему.

Дивно, що не порадив телефон викинути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не обов"язково було доводити мені, які мої поради недолугі і бесполєзні тобі, можеш просто не користуватись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, SergLutsk сказал:

Не обов"язково було доводити мені, які мої поради недолугі і бесполєзні тобі, можеш просто не користуватись

Не обов'язково було давати недолугі і бесполєзні поради, міг би просто промовчати.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...