Перейти до змісту

Бандерштат! Слава Україні!


difoto

Рекомендовані повідомлення

Тю. Мож то не тату, а малюнки хною? Мені дівчинка, при вході на фест, хною на черепі ззаду павука намалювала ) 2 дні так тусив. Виглядає як справжнє тату. Сьогодні голову побрив і "тату" злізло ) ТАк шо не все так трагічно.

З.І, Хоча, передивився фото, таки тату. Но нічо жахливого.

Олег, ви мене пугаєте. Ти б собі набив слоган, який висів на воротах концтабора, де твоїх ж земляків мурдували?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 352
  • Створено
  • Остання відповідь

Нє. Поки нема, но незабаром буде )

З.І. Вік, в кожного свої політичні вподобання, які відображаються в одязі, тату і т.п. Коли деякі індивідууми почали біля сцени зіги кидати, то М"ячик їх культурно попросив цього не робити і люди зрозуміли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли деякі індивідууми почали біля сцени зіги кидати, то М"ячик їх культурно попросив цього не робити і люди зрозуміли

Гм, звиняйте що перебиваю, але чи це не той же М*ячик кричав "Бандера - вождь!" на останньому Бандерштаті в Сонячному і кидав зіги?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я говорю про то шо бачив і чув. Про то шо не бачив, зазвичай не говорю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робити татуху, щоб вона прикрашала тіло, була гарна - якось не правильно. Яке має бути то тіло, щоб його татухами прикривати? Їх набивають при певному стані свідомості, при внутрішньому якомусь переконанні, що ось тут має бути така і тільки така і ніяка інша. Вести розмову про красивість татушки на шкірі - маразм. Для того щоб тіло було красивим і привабливим за ним потрібно слідкувати, а не татушки набивати:) Оті всі метелики, орнаменти ще не прикрасили жодної попи чи пупка, це гарні попи і пупи прикрашають ці всі татухи. Суть думаю зрозуміли.:)

п.с. і якщо чуваку реально в кайф оті по дитячому намальовані черепки, можна тільки порадіти за людину, яка щаслива від таких речей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось бачив, по наших місцевих медіа висвітлювали Бандерштат? Бо щось нічого не знаходжу, ні на сайті "Аверсу" (ні в "Подіях" ні в "Новинах на часі", ні на сайті Волинського телебачення...

Я розумію, що ведучі всеукраїнські телеканали (хазяї яких зара при владі) бояться зробити рекламу такому фесту, де така маса молоді зібралася в одному місці, і змогла без алкоголю, без дурі не тільки повеселитись, а й поспілкуватись, познайомитись, поділитись думками... змогли не тільки послухати музику, а й людей! А коли молодь збирається разом і починає спілкуватись і ДУМАТИ, це вже небезпечно для влади :)

Ну але наші місцеві то чого мовчать?! Здається, на Україні взагалі немає подібного масового заходу (КазантІп я навіть не ставлю сюди в порівняння), а тут таке дійство - і в нас! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подібний- це який?

http://staywithme.co...l/topfestivals/

арт-поле, країна мрій, захід, підкамінь, узвар. трипільське коло, франко місія, тарас бульба

http://festyvali.org.ua/about/kalendar/

зашків-земля героїв, кульчиці-фест,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я розумію, що ведучі всеукраїнські телеканали бояться зробити рекламу такому фесту,

Та однозначно зассали !

Практично подібний випадок був буквально пару днів назад з камінь-каширським сайтом "Волинських Патріотів"

Там сидів вірусяка , а його глашатай на це відповів :

"Цю сторінку постійно атакують хакури, не всім подобається правда, нажаль. .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я розумію, що ведучі всеукраїнські телеканали (хазяї яких зара при владі) бояться зробити рекламу такому фесту

Как ето нєбило на центральних каналах? Я здіймав на три всеукраїнські канали і всі сюжети були в ефірі (де в суботу, де в понеділок).

Хоча було, що один замовив, а потім відмовився))))

Бачив на фесті ICTV, Волинське, Аверс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подібний- це який?

... де така маса молоді зібралася в одному місці, і змогла без алкоголю, без дурі не тільки повеселитись, а й поспілкуватись, познайомитись, поділитись думками... змогли не тільки послухати музику, а й людей! А коли молодь збирається разом і починає спілкуватись і ДУМАТИ, ...

Хоча я зрозумів твій пост. Да, фестів вистачає, але чомусь я про них мало знаю :(

Тому я й написав:

... Здається, на Україні взагалі немає подібного масового заходу...

Певно, в Україні це загальна проблема, недовисвітлення таких подій, щоб молодь менш думала...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как ето нєбило на центральних каналах?

Хтось бачив, по наших місцевих медіа висвітлювали Бандерштат? Бо щось нічого не знаходжу, ні на сайті "Аверсу" (ні в "Подіях" ні в "Новинах на часі", ні на сайті Волинського телебачення...

:)

Та й я ж не стверджував, а запитував ;)

А по центральних в тому то й справа, що те, що я бачив, це короткі сюжетики, майже без наголосів та акцентів на плюсах...

Бачив на фесті ICTV, Волинське, Аверс

... щось нічого не знаходжу, ні на сайті "Аверсу" (ні в "Подіях" ні в "Новинах на часі", ні на сайті Волинського телебачення...

Ті сюжети, які я зміг знайти, я виклав посиланнями в цьому пості.
... Я здіймав на три всеукраїнські канали і всі сюжети були в ефірі (де в суботу, де в понеділок).

До речі, якщо можна, то поділіться посиланнями на свої відео, чи може взагалі викладайте на Ютуб, а ми з задоволенням переглянем :) без кастрацій редакторами і цензорами каналів :)

Також цікаво було б і фотки побачити... Багато ж людей фотографували - діліться посиланнями! :)

... Чи може варто взагалі для фото і відео створити окрему тему?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадувала безкоштовна можливість постріляти з пістолета та з лука, однак я нею не скористався. Також під час фестивалю відбувалося багато спортивних заходів - футбол, армреслінг тощо. Ну і десь там була гра в Криївку. Чому я кажу десь там? Бо я дуже хотів на неї потрапити, але організатори сказали, що людей не зібрали - більше того - після фестивалю я дізнався, що гра відбулася за розкладом... ну одним словом все як завжди.

http://myshkoua.live...l.com/7599.html

Бажаючі змагатися у інтелекті мали можливість пограти у гру «Криївка» (альтернатива грі «Мафія»). Гра містить у собі повстанський колорит, звичаї та традиції.

http://bandershtat.o...yval-vidbuvsya/

як це знайомо =)

demotivator-pyshatysya.jpg

хоча цього року я читав і багато схвальних відгуків. є надія, що фестиваль все ж таки піде на покращення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

%D0%B0%D1%84%D1%96%D1%88%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B5%D1%80%D1%88%D1%82%D0%B0%D1%82-767x1024.jpg

1 серпня

16.50 – 17.20 – Переможець конкурсу

17.20 – 17.50 – 4hours-band

17.50 – 18.20 – Широкий лан

18.20 – 18.50 – KETO

18.50 – 19.20 – Дикі Серцем

19.20 – 20.00 – Брем Стокер

20.00 – 20.40 – Zatoczka

20.40 – 21.30 – Веремій

21.30 – 23.00 – Мотор’ролла

2 серпня

16.50 – 17.20 – Переможець конкурсу

17.20 – 17.50 – Days Like Chapters

17.50 – 18.20 – Farinhate

18.20 – 18.50 – Ріплей

18.50 – 19.20 – Різак

19.20 – 20.00 – Мольфа

20.00 – 20.40 – Фіолет

20.40 – 21.30 – Був’є

21.30 – 23.00 – Кому Вниз

3 серпня

16.50 – 17.20 – Переможець конкурсу

17.20 – 17.50 – Дзвони Сонця

17.50 – 18.20 – К402

18.20 – 18.50 – Ворст

18.50 – 19.20 – The Doox

19.20 – 19.50 – ONEYROid

19.50 – 20.30 – Роллікс

20.30 – 21.30 – Cruachan

21.30 – 23.00 – Скрябін

Офіційна сторінка Бандерштату

Сторіна Бандерштату ВК

xDtHL4vzINU.jpg

Дитяче містечко на фестивалі "Бандерштат-2014"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20.30 – 21.30 – Cruachan

ого, для Луцька це мега щось. А Брем Стокер,Кому Вниз,Скрябіе вже 100500 раз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А нічого, що свистопляска відбуватиметься на фоні військових дій на сході? Чи, програма заходу буде якась особлива?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А нічого, що свистопляска відбуватиметься на фоні військових дій на сході? Чи, програма заходу буде якась особлива?

А нічого що Опера робить? Єдиний фестиваль проукраїнський нормальний .... нє краще російські серіали на інтері втикати. Навпаки, потрібно більше фільмів зараз українських знімати, музику просувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

init, усі кошти від фестивалю підуть на лікування майданівцям та на допомогу батальйонам на сході. Та й фестиваль фактично націлений на патріотичне виховання молоді. Краще туди, ніж в "оперу", як сказав tihiy

+ на Бандерштаті побувають самі бійці з "Айдару", наскільки мені відомо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ей, агов! Саме через масову відсутність таких фестів, через примусову деградацію нашої культури, на Сході сталось те що ми бачимо. З поразки культурної виходить поразка політична, економічна і військова. Бандерштат - річ набагато глибша і сильніша ніж просто пропаганда музики.

Коли на Майдані вночі заспівав Кому вниз - це був культурний шок для багатьох. Мало хто міг навіть уявити, що українська мова може звучати настільки потужно, треморно. Мурашки по шкірі дотепер.

Візьміть своїх дітей, друзів і прийдіть на Бандерштат. Малих вже зараз потрібно виховувати правильно. Держава Україна не спішиться захищатись в культурному плані, цю роботу маємо робити ми з вами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вертаючись до музичної площини, нажаль окім Кому Вниз, як завжди нічого вартого уваги. ІМХО :_11:

Дуже жаль, що Поп жанр знову в тренді і переважає. :0156:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вертаючись до музичної площини, нажаль окім Кому Вниз, як завжди нічого вартого уваги. ІМХО :_11:

Дуже жаль, що Поп жанр знову в тренді і переважає. :0156:

на захід їдь. там цього року багато цікавих гуртів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вертаючись до музичної площини, нажаль окім Кому Вниз, як завжди нічого вартого уваги. ІМХО :_11:

Дуже жаль, що Поп жанр знову в тренді і переважає. :0156:

на захід їдь. там цього року багато цікавих гуртів

Я взагалі то по цій темі писав. Про Захід само собою зрозуміло (орема сцена для Року все таки).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...