Перейти до змісту

Бандерштат! Слава Україні!


difoto

Рекомендовані повідомлення

Був з дітьми до останнього. Наскакались ;-)

Не пють, не курять, пляшками не кидаються, один до одного - брати, весело,_ 150 мільйонів кіловат - це Бандерштат!

Менти просто відпочивали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 352
  • Створено
  • Остання відповідь
Тим більше виникає дисонанс, що слово Бандерштат від Кузі пішло, а він- гуру іронії.

Від Кузі пішло слово "БандерштаДт" (з буквою Д).

Авжеж,це два зовсім різні поняття,і нічого спільного не мають:-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, все на ФЕСТІ КЛАСНО. Погано, що глядачів мало. Волинь червонопрапорна,- і проблема тут у власному жлобстві та бидлячестві. А ше шкода ,що навіть молодість зараз так і не може збагнути свою силу. Аби вирватись з совкового болота. А бандерштадт класно зорганзовани. Я вчора був, і сьогодні буду. Приєднуйтесь. Доведіть що ми не бидло, якому лише ковбаса потрібна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную ні, не критикам, а ненависникам, заткнути пельку і не гавкати. Зробіть фестиваль імені Карла Маркса/Лєніна/ПР і спіть спокійно.

По факту. Річ унікальна, приємна. Але. На кожен товар є свій покупець. Мало глядачів тому, імхо, що, основні відвідувачі - молодь, зараз штурмують вузи і тусять на морях, та і квитки не дешеві. Із червонопрапорністю тут, звісно, гіпербола.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора приїхав з рибалки і думав поспанити, але через дуже гучну музику не міг навіть очі закрити. Проживаю в Рованцях, вітер був у мою сторону і музику грала так що ніби у мене під вікном (тремтіли стіни). Так що я був не дуже радий :)

Зараз знову щось дуже критить :) зато тепер я спати хоч не хочу:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В плані організації мені цьогорічний більше подобається. І людей ніби більше. І сміння менше. І бритоголових агресивних хлопців менше. Побачимо, що буде ще сьогодні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доведіть що ми не бидло, якому лише ковбаса потрібна.

Чим довести? Участю у фестивалі?

Ці хлопці тебе як ніхто розуміють.

%D0%9A%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE-%D0%B8-%D0%A7%D0%B5-%D0%93%D0%B5%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%B0.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було дуже файно, прийшли всі хто треба, лишніх не було. Виходили всі настільки культурно, як з театру. Важко уявити собі таким молодіжний фестиваль. В цій всій тусні, незважаючи на активні рухи, не було жодної штовханини. Скрябін говорив багато правильних речей, виступ сподобався. Молодь була унікальна.

Як казав Цой:

Перемен! - требуют наши сердца. Перемен! - требуют наши глаза. В нашем смехе и в наших слезах, И в пульсации вен: "Перемен! Мы ждем перемен!"
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, організаторам потрібно віддати належне!

Чисто! Мішки для сміття міняли регулярно! Народ акуратно ходив до них навіть недопалки викидати (а не під ноги).

Тверезо! Не бачив ВЗАГАЛІ НІ ОДНОГО випившого!

Навіть не думав, що аж настільки все може бути В НАС культурно! Приємно здивований! І навіть бере гордість за нас перед гостями з інших міст!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, організаторам потрібно віддати належне!

Чисто! Мішки для сміття міняли регулярно! Народ акуратно ходив до них навіть недопалки викидати (а не під ноги).

Тверезо! Не бачив ВЗАГАЛІ НІ ОДНОГО випившого!

Навіть не думав, що аж настільки все може бути В НАС культурно! Приємно здивований! І навіть бере гордість за нас перед гостями з інших міст!

Організаторам - само собою...Але, на мою думку, чистота це прояв свідомості тих, хто там зібрався. Після концертної программи нарахував зо 5 порожніх пластикових пляшок і шматок якогось пакетику. І ВСЕ. А було так "на око" від 1500 до 2500 чоловік. Можемо, якщо хочемо...Лиш прикро, що в основному не хочемо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене Скрябін був офігенний. класне завершення файного фесту. наскільки драйвово розворушив стомлений за день народ, ріспект і уважуха

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були 2 дні. Голос зарваний, ноги і руки болять. Але то, холєра, було файно )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було дуже файно, прийшли всі хто треба, лишніх не було. Виходили всі настільки культурно, як з театру. Важко уявити собі таким молодіжний фестиваль. В цій всій тусні, незважаючи на активні рухи, не було жодної штовханини. Скрябін говорив багато правильних речей, виступ сподобався. Молодь була унікальна.

Молодці !

Пане Ромаха , чесно, без іронії, ваш стиль викладення думок мені нагадав Жуля Верна, ну дуже схоже :

Крики радости вырвались из уст инженера и его товарищей.

Громкое, раскатистое "ура" огласило темные своды пещеры.

- Друзья мои,- вскричал Сайрес Смит,- мы зальем этот грот ярким светом и устроим в левой его половине комнаты, склады и кладовые, а в этой прекрасной пещере справа будет наш кабинет для занятий и музей!

ddabb95f249ce413946bd53ba71e1273.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жуль Верн був свідком Єгови?

ну мені здалося що саме ця ілюстрація передає атмосферу нашого фестивалю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і до того ж, вони зібрали майже стадіон:-)

А я вірю !

Прийде і той час коли Бандерштат буде збирати цілий стадіон !

І не наш луцький , а новий львівський !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були сьогодні вранці з дітьми в зоопарку. Діти не могли розібрати який то звір кричить, а я ніяк не могла пояснити, що то ніякий не звір, а якийсь дядя зі сцени. І як там ті бідолашні тваринки такі децибели по сусідству витримують?

А від неволі тваринки не страждають? А якщо ви носите шкіряний одяг, чи не дай боже їсте м'ясо, то бандерштат - це найменше зло в житті тваринок, яке вони пережили.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на «Бандерштаті» УПА розігнала німців

"Протистояння вояків УПА", які заступилися за своїх земляків, групі польської поліції та підрозділам німецького Вермахту відтворили у Луцьку."

Я так розумію "это наш ответ Чемберлену" у світлі нещодавньої річниці Волинської трагедії 1943 року ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трішки наскидаю посилань з інету, де висвітлювався Бандерштат-2013, може кому цікаво буде...

(може хто теж знайде цікаві, чи може свої сторінки з фотками - кидайте посилання мені в ПП - додам сюди)

Насамперед, сторінка сайту самого Бандерштату, де зібрані посилання на публікації в ЗМІ

ВІДЕО:

Ефір програми "Сьогодні про головне" на телеканалі ТВІ, присвячений фестивалю українського опору "Бандерштат"ВІДЕО.

Фестиваль посетили около пяти тысяч человек. Кадр ТК "Интер" ВІДЕО

Фрагмент передачі "Сьогодні" від 5.08.2013 каналу ТВі. ВІДЕО ru.tvi.ua

Фрагмент передачі "Факти" каналу ICTV про Бандерштат. ВІДЕО

Майкл Щур на «Бандерштаті». ВІДЕО volynpost.com

********************************************************************************************************************************************************

ФОТО:

У Луцьку стартував «Бандерштат»: день перший. ФОТО volynnews.com

«Бандерштат»: день другий. ФОТО volynnews.com

«Бандерштат»: фестиваль українського опору. ФОТО volynnews.com

Бандерштат-2013. День перший. ФОТО volynpost.com

БАНДЕРШТАТ. Наживо. ТЕКСТ. ФОТО. День перший volynpost.com

Ранок на «Бандерштаті» почався з йоги. ФОТО volynpost.com

Бандерштат-2013. День другий. ФОТО volynpost.com

БАНДЕРШТАТ. Наживо. ТЕКСТ. ФОТО. День другий volynpost.com

Як на «Бандерштаті» УПА розігнала німців. ФОТО volynpost.com

Другий день «Бандерштату»: публіка скандує «На біс!». ФОТО vip.volyn.ua

У Луцьку лунали вибухи та постріли – так на «Бандерштаті» показали, як наші діди боролися за Україну. ФОТО vip.volyn.ua

Флеш-моб на «Бандерштаті»: з неба фотографували величезний синьо-жовтий тризуб. ФОТО vip.volyn.ua

«Я хочу жити в «Бандерштаті», - Скрябін. ФОТО vip.volyn.ua

«Бандерштат» в обличчях і не лише. ФОТО vip.volyn.ua

«Бандерштат» сделал ставку на трезвость и интеллект (ФОТО) comments.ua

У Луцьку відгримів «Бандерштат-2013» ФОТО vidomosti-ua.com

Бандерштат 2013. Як це було. blog.i.ua/user/766860/

*********************************************************************************************************************************************************

ТЕКСТ:

Луценко у Луцьку розповів, що думає про УПА volynpost.com

Юрій Луценко у Луцьку розповів про свою камеру у в’язниці і ставлення до УПА 4vlada.com

HROMADSKE.TV ПРЕЗЕНТУВАЛИ НА ФЕСТИВАЛІ «БАНДЕРШТАТ» stv.mediasapiens.ua

"Милиция запретила стрелять в Януковича на "Бандерштате": под обстрел отдали Сталина." Цензор.НЕТ

*********************************************************************************************************************************************************

Про "дитяче містечко" на Бандерштаті:

Бандерштат-молодший: пальчикові фарби, екологічні торбинки та аеродизай. ВІДЕО slovovolyni.com

На Бандерштаті луцькі мами вчать, як робити ляльки-мотанки, квіти з кульок та багато іншого. ФОТО vip.volyn.ua

Діти і «Бандерштат». ФОТО volynpost.com

На сьому фестивалі українського опору «Бандерштат» розмістилося дитяче містечко.ТЕКСТ. ФОТО. pravda.lutsk.ua

Ну і, врешті-решт, група в Вконтакті, де є купа фоток, посилань і інформації

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто б там що не казав, але фест сподобався. Як і кожного року, почув нові гурти, які сподобались і які тепер шукатиму, щоб скинути на плеєр. Чисто, цього року взагалі не бачив неадекватів, п'яних і т.і., хоч минулого року кількох видно було.

З мінусів - не було Механічного Апельсина, десь хлопці в аварію потрапили. Але головне, щоб з ними самим все було добре.

І ще дуже не сподобався Скрябін. Бандерштат же ніби фестиваль більше альтернативної неформатної музики. Скрябін якось в ту категорію не дуже вписується. А як він, кгм, співав... Половину текстів співав зал, не вистачає вже дядькові дихалки.

А про те, як він, вибачте, *ожи лизав зі сцени, то я навіть і не розписуватиму довго, бо хто був, той сам все чув і бачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...