Перейти до змісту

Бандерштат! Слава Україні!


difoto

Рекомендовані повідомлення

Giant, ти сходи спочатку, СЬОГОДНІ, подивись, а тоді й будеш щось казати.

Бо враження таке, що це ти "обіжений життям".

З таким підходом - "сходив вчора, і алкашів побачив" - так можна й взагалі про будь-який концерт казати, чи про футбольний матч...

Що стосується Бандери, я його захищати не хочу, але ні ти, ні я тоді не жили, і чи він там що робив, чи,тим паче, не робив, ми не бачили й не знаєм, а тому і не нам з тобою його судити, ок?

Я того року заходив туди, нічого хорошого там не побачив. Тим більше не почув.

А щодо Бандери, я не жив в той час але мені дід мій і не тількі мій розказували про Бандеру.

А зараз зробили з Бандери героя, тому що не гарно якось було б якби в країні не було б героїв які за країну боролись, от і навязують малалєткам шо бандера був націоналіст, герой, його треба брати в приклад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 352
  • Створено
  • Остання відповідь

і я того року ходив. Кому Вниз послухав з задоволенням, ТНМК, Козак Системз. дуже хороша атмосфера була. Не було там 80% п"яних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Giant та Георгий, а чого би вам, чОтким пацикам не зібратись десь в гаражику з тамими ж як ви і не влаштувати собі свій власний міні-фест? )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Giant та Георгий, а чого би вам, чОтким пацикам не зібратись десь в гаражику з тамими ж як ви і не влаштувати собі свій власний міні-фест? )))

До чого тут "чОткі пацикі?

Фігньою не займаюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фігньою не займаюсь.

А оті два висери, які ти написав вище, то що?

З.І. А може ти ше й м"яса не їси? (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фігньою не займаюсь.

А оті два висери, які ти написав вище, то що?

З.І. А може ти ше й м"яса не їси? (с)

Вище все написане по дєлу.

А до чого тут мясо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може хтось підкаже джайнту точку, де йому інсталюють іронію і чуйство йумора

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі Бандера починав свою діяльніть проти польських визволителів, в лавах ОУН (через що нащадки польських визволителів страшно його ненавидять), потім прийшли радянські визволителі. Головна діяльніть Бандери була, якомога більше часу не давати визволителям визволяти землю від коріних мешканців. Нажаль так склалось, що визволителів було багато, а корінне населення не повністю усвідомивши заплановані маштаби визволення, намагалось якось нейтрально перебути важкі визвольні часи. Багато хто не перебув. Рух опору визволителям пригас, а нашого українсього Уолеса було зрадницьки вбито визвольною рукою в Мюнхені. Бандерштат - гарна нагода ще раз згадати українських героїв - борців з визволителями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Giant, ти сходи спочатку, СЬОГОДНІ, подивись, а тоді й будеш щось казати.

Бо враження таке, що це ти "обіжений життям".

З таким підходом - "сходив вчора, і алкашів побачив" - так можна й взагалі про будь-який концерт казати, чи про футбольний матч...

Що стосується Бандери, я його захищати не хочу, але ні ти, ні я тоді не жили, і чи він там що робив, чи,тим паче, не робив, ми не бачили й не знаєм, а тому і не нам з тобою його судити, ок?

Я того року заходив туди, нічого хорошого там не побачив. Тим більше не почув.

А щодо Бандери, я не жив в той час але мені дід мій і не тількі мій розказували про Бандеру.

А зараз зробили з Бандери героя, тому що не гарно якось було б якби в країні не було б героїв які за країну боролись, от і навязують малалєткам шо бандера був націоналіст, герой, його треба брати в приклад.

Комунякі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь годину тому завозив туди людей. Море народу, багато молоді, доволі й літніх людей (навіть в мундирах), всі гарно святково вбрані (багато по-туристичному, але святково), посмішки, жарти, гарний настрій ВЖЕ переповнює! На вході охоронці (нормальні хлопці в білих сорочка з краватками) чемно перевіряють відвідувачів на відсутність недозволеного... Атмосфера свята, а не п'янки!

Про які 80% алкашів може йти мова?!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я цього року на фестиваль не йду. Маю можливість, але просто не хочеться.

Минулого року з 3-х дня там просто було скучно.

Ідейність оту, яка подекуди направду кічева, а деколи межує з яскравим шовінізмом - я не підтримую. Агресивний патріотизм - це вже перебор, ІМХО.

Мені особисто просто надто нецікава програма. Абсолютно. Минулого року було краще. Тартак? Не терплю. Скрябін - тоска зелена.

Поетів слухати? Простітє. На гутірки йти? Минулого року було якось так... Ярмарок? Теж не фонтан. Їсти - дорого. А сидіти на траві і втикати на сцену - якось не моє.

Я звикла до фестивалів, де можна тусити, гуляти містом чи природою.

Але ви всі йдіть, мушу вам сказати, то просто я вже така балувана :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок музики - цілком підтримую.

Хоча якби гарні Рок гурти - то і на травичці поседів би :0123: .

Наразі Скрябін споглядати бажання відсутнє :0161:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в чомусь з Іванкою згоден. коли ведучі починають речівки задвігати і усіляку лабуду пропагандистську- згадується совок, конкурси строю і пісні і т.д. Тим більше виникає дисонанс, що слово Бандерштат від Кузі пішло, а він- гуру іронії.

Але ж десь мають грати молоді гурти і молодь набиратися смаку.

Тартак люблю, а Скрябіна хочеться зустріти плакатом: спасібо за поддєржку, Андрєй, ми побєділі.Твой Виктор Фьодоричь:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розкаятись ніколи не пізно.

однозначно. і приїхати на бандерівський фестиваль:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хочу перший раз завтра туди зайти. Почув що там має бути реконструкція бою. Ото на неї хочу попасти. Хтось може був раніше, бачив? Що скажете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Збіговисько алкашів, обіжених життям, і необізниних малалєток. Не всі звичайно, але відсотків 80.

Мушу з вами не погодитись. Алкогольні напої категорично заборонені. Не те що пляшки жодної не бачила, навіть від напоїв слабоалкогольних, а й запаху ні від кого не почула. Є звісно дивакуваті люди, але всі адекватні і привітні. Старших людей пенсійного віку теж чимало було і сімей з дітьми. Поле поділено на кілька секторів, де всі знайшли щось для себе. Поряд з дитячим містечком декламували вірші, співали пісень. Ближче до сцени були турніри у лицарських обладунках, бажаючі займались альпінізмом. Всі інші слухали виступи на сцені чи спостерігали за роботою майстрів, яких було чимало. А завтра о 9,00 по програмі - служба Божа. Перш ніж щось говорити варто піти і подивитись. Не по кущах у парку, а саме там де Бандерштат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я цього року на фестиваль не йду.

Іваннна, очам не вірю... ви від нас щось приховуєте )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарний фестивальчик, багато молоді, всі гарні, здорові, не встидаються бути українцями - це дуже позитивні речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були сьогодні вранці з дітьми в зоопарку. Діти не могли розібрати який то звір кричить, а я ніяк не могла пояснити, що то ніякий не звір, а якийсь дядя зі сцени. І як там ті бідолашні тваринки такі децибели по сусідству витримують?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діти не могли розібрати який то звір кричить, а я ніяк не могла пояснити, що то ніякий не звір, а якийсь дядя зі сцени.

- Но вы говорили, что любите музыку.

- Музыку? Да. Но это… я думал, с кем то плохо…, или кошка застряла в трубе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже потужний і позитивний виступ Тартака, багато енергетики. Все надзвичайно культурно. Опівніч, а п'яних я так і не зустрів, навіть сємки ніхто не їв - це взагалі чудо. Сашко росте, тексти глибокі, використовує різні музичні стилі. Є деякі речі які взагалі ступорять стільки в них болю за країну в якій живе. Надзвичайно потужно. Жаби закрийтесь у своїх болотах і не квакайте на Бандерштат! Слава Україні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може хтось підкаже джайнту точку, де йому інсталюють іронію і чуйство йумора

А я цього року на фестиваль не йду. Маю можливість, але просто не хочеться.

Минулого року з 3-х дня там просто було скучно...

Дуже потужний і позитивний виступ Тартака, багато енергетики. Все надзвичайно культурно. Опівніч, а п'яних я так і не зустрів, навіть сємки ніхто не їв - це взагалі чудо. Сашко росте, тексти глибокі, використовує різні музичні стилі. Є деякі речі які взагалі ступорять стільки в них болю за країну в якій живе. Надзвичайно потужно. Жаби закрийтесь у своїх болотах і не квакайте на Бандерштат! Слава Україні!

Минулого року не раз зустрічав особин, розмальованих під хз-кого, які ходили парком і волали "Слава Україні".

На останньому в Сонячному було повно готовченко панкоти, в Рокинях - ті ж, тільки з пивком і в річці.

Якщо цього року таких буде менше, то буде прогрес <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мєнтів штук п'ятдесять різного калібру разом з начальством прісудствувало. Хоча і народ реально адекватний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хочу перший раз завтра туди зайти. Почув що там має бути реконструкція бою. Ото на неї хочу попасти. Хтось може був раніше, бачив? Що скажете?

реконструкція бою - це те, що справді варто побачити.

глянь, наприклад, відео з попередніх постановок (2011, 2012 рік).

Збіговисько алкашів, обіжених життям, і необізниних малалєток. Не всі звичайно, але відсотків 80.

Пройшовся вчора по парку, в більшості одні задроти патлаті з футболками "Слава Україні" чи тому подібне.

Ага. Краще бути лисим в футболці "Єдіная Расія"

Я проти Бандери! Він нічого хорошого для україни не зробив, тількі людей грабив а потім ще й втік звідси!

А ти зі свічкою стояв? Як ні - то і нєфіг тут.

Тим більше виникає дисонанс, що слово Бандерштат від Кузі пішло, а він- гуру іронії.

Від Кузі пішло слово "БандерштаДт" (з буквою Д).

Слава Україні!
Героям слава!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...