Перейти до змісту

Бандерштат! Слава Україні!


difoto

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 352
  • Створено
  • Остання відповідь
А що там за історія з тим паропланом?

Та листівок наскидав з підписом "Комсомол"

дивись пост #65

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що це ? )))

из неопубликованного.. ))

дополнительный видеоматериал к http://www.unian.net...chastnikov.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пароплан ніхто не сфоткав?

вроді цей:

y_b3064507.jpg

цен просто фотка з сайта

http://molod.in.ua/2012/08/05/schodo-nlo-na-bandershtati/

я прошу вибачення в організаторів фестивалю “Бандерштат”, музикантів-виконавців та глядачів, що були в той момент на концерті. В історії аероклубу стався безпрецедентний випадок, що кидає тінь на добре ім”я та репутацію нашого аероклубу, добре знаного в Луцьку, адже невідомий зловмисник на літальному апараті, що не відноситься до парку авіаційної техніки Луцького аероклубу

а нащо вибачення якшо це лєвий апарат?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а нащо вибачення якшо це лєвий апарат?

Вони ніби як в нас одні, тому багато хто на них подумав. Мабуть так :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кто в курсе, разве для полётов на подобных аппаратах не нужны никакие разрешения, ни регистрация, ещё какая та документация?

вот так, как на мопеде, вырулил из гаража, запустил мотор и полетел на головы нескольких тысяч людей, а если бы он вместо листовок какую то особо опасную для жизни химию распыливал, или же там бомбёжку устроил.... куда вообще смотрит ПВО ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пароплан прилетів з Росії - це той самий що у Києві скинув ОМОН в 2004-му

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гетто, тю, вон в Білорашці легкомоторний літак іноземний прощолкали, який "бомбив" ведмедиками, а ти про любительські польоти на парапланах ще щось речеш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от знайшли про шо говорить. там тих листівок пару штук було. лиш то шо спосіб донесення езотичний. спочатку ведуча півгодин про них молилася зі сцени, потім кожне уважающе себе інторнет видання обов"язково згадало. І прекрасно- три комсомольці мають мають шикарний результат. Великий розголос про дрібну справу. І хто розголос зробив? їхні ж ідєологічєскі противники.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Малий Кононович йде в ВР по Ковелю, от і піариться

http://deputat.volyn.ua/dep/novyny_ta_po/1338244415_8046.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для объективности.. )

Ото я старий! таких Уйобшльопків я ще не бачив, хоча за молоду побував на купі фестів та концертів куди більш екстремальних. Тепер розумію, чого бухла не продавали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото я старий! таких Уйобшльопків я ще не бачив, хоча за молоду побував на купі фестів та концертів куди більш екстремальних. Тепер розумію, чого бухла не продавали...

SunSeth, точно старієш :) Мене особисто такий стейдж-дайвінг повеселив. Хлопаки впринципі нічого поганого не робили, це навіть слемом назвати важко, ну поскакали трохи. На то він і фест, щоби відриватися. Кожен відпочиває, так як йому подобається. Головне - бути людиною по відношенню до інших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожен відпочиває, так як йому подобається. Головне - бути людиною по відношенню до інших.

Ну, так по-людяному у них виходить :)

На концерте Надежды Бабкиной случилась трагедия! Два человека попали под хоровод.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пароплан ніхто не сфоткав?

вроді цей:

y_b3064507.jpg

Це - мотодельтаплан.

Параплан - це зовсім інше. Ось така штука:

350px-%D0%9F%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D0%BD.jpg

Наші авіатори на комсомольське гидоття не поведуться. ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для объективности.. )

Ото я старий! таких Уйобшльопків я ще не бачив, хоча за молоду побував на купі фестів та концертів куди більш екстремальних. Тепер розумію, чого бухла не продавали...

А от якби продавали то замість оцього миролюбивого скакання був би п"яний мордобой... Краса, еге ж? Геть як за часів твоєї молодості? ))) А, і ше, ти прикинь, потім, коли йшли стінка на стінку і хтось падав, то його просто піднімали. Вот же ж лохі, нє? )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от якби продавали то замість оцього миролюбивого скакання був би п"яний мордобой... Краса, еге ж? Геть як за часів твоєї молодості? )))

Який мордобой, шо ти верзеш? Мордобой був вже за межами фесту чи концерту з представниками альтернативних субкультур (кєпка, кожанка, спортівкі, туфлі). Я думаю, ти б і сам не був би радий випадково попасти у цю м'ясорубку, типу "я пижжу повітря ногаме-рукаме".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти не прав. Я від тої м"ясорубки стояв десь за пів метра. Всі були толерантні і ніхто ні на кого не падав. ПОтім, коли в слемі було вже чоловік з 50, то навіть піднімали одне одного, коли хтось падав... І дівчата там були також :) Так шо ріспект.. .І відпочили і без травм...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хз, я суджу з того відео, виглядає воно дико. а те, що

.І відпочили і без травм...

то скоріше щасливий збіг обставин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кАНАНовічі ті - два гуська... живе в Україні, кормиться тут, а пропагує рашу і комунізм... об Україну ноги витирає... не всіх війна перебила... от і маємо таких збльовків суспільства

кажуть, що в сім'ї не без виродка, то в даному випадку іх аж 2 в одній)))

якби дійсно напали на них, то побили б добряче і ніхто б не світився формою охоронців Бандерштату

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хз, я суджу з того відео, виглядає воно дико. а те, що

.І відпочили і без травм...

то скоріше щасливий збіг обставин

шановний у Вас упереджене ставлення.

От краще пішли б і подивились.

А то по відео висновки робити, як мінімум не об'єктивно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...