Перейти до змісту

Бандерштат! Слава Україні!


difoto

Рекомендовані повідомлення

IncvizitoR, нема аргументів - переходим на особистості? "кто нє с намі - тот протів нас". нічого, хлопці і дівчата, скоро розпочнеться бандерштат, випустите трохи пару.

з.і. раніше відписати не міг, відпочивав, дякую за увагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 352
  • Створено
  • Остання відповідь

Усім, кому цікава тема Бандерштату але немає можливості там побувати: http://www.volynpost.com/articles/130-bandershtat-nazhyvo-den-pershyj

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто то мне говорил, что там без проблем можно пронести водяру и пиво.... так ли єто ? кто в курсах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ох, зайчики, ви собі не уявляєте, як на Бандерштаті плакала немов дитя під сценою, серед тисячного натовпу під цю пісню... І нічого з собою не могла поробити. АБСОЛЮТНО. Тільки ловила на собі розуміючі погляди охоронців та глядачів :)

І це було настільки щиро та відверто, і настільки дивно та незрозуміло... Ну просто... ))))) Послухайте самі. Хто там був, той пойме. Хоча, якщо тут вже деякі обговорюють те, як пронести бухло на фест, то цим унікумам, певне, буде похрін)).

Слухайте. Просто будь ласка послухайте це:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маленька бубочка з мамою - чиєсь чудо з Козак Систем спостерігало за татусем відразу ж на сцені :)))

sLD__DLL3Z4.jpg

Y_fUaRPMK4A.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про листівки з неба сподобалось - як же троглодити з шкіри пнутся, аби тільки загадити мізки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не піду. Не люблю ультраправих. Особливо, зазомбованих

Це на Вас так слово "Бандера" діє? Боюсь, зазомбовані Ви. :0011:

А у тебя на авке не повстануц УПА?

"Повстануц"? Ні. Повстанець.

Руки вгору, москалику :) Чий засланець будеш?

clipyuy.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про листівки з неба сподобалось - як же троглодити з шкіри пнутся, аби тільки загадити мізки

дещо цікаво виглядають волинські районні списки на фоні омериканського кладовища :_40:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я розцінюю "Бандерштат" не тільки з власних політичних поглядів (хоча я більше до націоналістів), а більше з музичної. Це одне із тих свят, де можна прийти і послухати нормальну ЖИВУ УКРАЇНСЬКУ МУЗИКУ, а не усіляке попсяцьке гівно. Це місце, де збираються одні з найкращих виконавців України.

Щодо листівок, мені абсолютно пох.

дещо цікаво виглядають волинські районні списки на фоні омериканського кладовища

Це херня, мені цікаво, якими даними оперували "прафєсара", які вписували ці "факти" на листівки. Я сумніваюсь, що політики чи партійні працівники ходять по бібліотекам, риються в архівах тощо. Це абсурд, провокація. Усіляких гівнюків на гіляку, насолоджуйтесь музикою.

На цьогорічний "Бандерштат" не потрапив, був в таборі де заряджав з хлопцями по повній "Лучани!" та "Луцьк ФК Волинь!", а також "Слава Україні!". Я створив для себе таку собі "маленьку атмосферу" фестивалю. Але на наступний рік я обов'язково туди піду.

Якщо для вас Бандера ось такий герой то поясніть будьласка чому зїпався закордон він і там проживав останні дні, чому не прийняв смерть свою за Україну на власній, рідній землі? Бо така правда життя, вискочки які зловили момент стали героями, а справжні великомученики українського народу згнивали у тюрмах і ловили кулі, залишаючись маловідомими про яких тепер навідь і ніхто не згадує.

Ви самі відповіли на власне питання. Легко стати героєм, вмерши. Важче це зробити при житті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про листівки з неба сподобалось - як же троглодити з шкіри пнутся, аби тільки загадити мізки

дещо цікаво виглядають волинські районні списки на фоні омериканського кладовища :_40:

а мені "доставило" посилання на літературне джерело аж під номером [98] =)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Полож з Козак Систем співали пісеньку разом

VlVV8q2F8JI.jpg

Переможці фесту Тарас Бульба 2012

Ріплей

xwQfb5vCiZk.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вычислят того лётчика на параплане или нет? Не думаю, что так уж и много парапланеристов на районе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вычислят того лётчика на параплане или нет? Не думаю, что так уж и много парапланеристов на районе.

хз. читай тут

http://molod.in.ua/2012/08/05/schodo-nlo-na-bandershtati/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та то ше фігня... от коли потім стінка на стінку було... а загалом, дуже сподобалось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...