Перейти до змісту

Заміна лобового скла


SanyaTT

Рекомендовані повідомлення

ліпив таке пару років назад на берлінго 2010 року. 7 місяців-нормально, зиму пережив теж нормально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, tihiy сказал:

Зараз пропонують українське автоскло для встановлення. В кого є досвід користування? Ціна вдвічі менеша за китай

 Треба бачити те скло вживу. Колись ставив на Ланос клієнта куплене ним скло, то воно було з хвилями. Рукою відчуваться. З середини в  місцях хвиль зображення плаває. Також було скло на Октавію яке не прилягало до форми даху. Інше скло підійшло добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставив все-таки китай. Доречі, по моніторингу вартості скла+установки вийшло на "вишкові" дешевше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Хто де ставив скло? Сьогодні був на вишкові (автомодерн), і біля теремнівської (autolife). Кругом пропонували українське скло SAFEGLASS, вирішив його ставити. Ціна кругом однакова 1300 разом з заміною. Єдине що мене хвилює те що встановлюють за годину. Мені здається що цього не достатньо для того щоб все засохло нормально.

Хто де ставив, цікавить щоб зробили якісно. Ну і бажано за адекватну ціну :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Amor сказано:

Хто де ставив скло? Сьогодні був на вишкові (автомодерн), і біля теремнівської (autolife). Кругом пропонували українське скло SAFEGLASS, вирішив його ставити. Ціна кругом однакова 1300 разом з заміною. Єдине що мене хвилює те що встановлюють за годину. Мені здається що цього не достатньо для того щоб все засохло нормально.

Хто де ставив, цікавить щоб зробили якісно. Ну і бажано за адекватну ціну :)

 

на силікон ставлять?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Oli сказал:

 

на силікон ставлять?

 

 

Не запитував. Я так розумію що будь яке скло ставиться на герметик типу силікону і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Amor сказано:

 

Не запитував. Я так розумію що будь яке скло ставиться на герметик типу силікону і т.д.

 

якщо силікон то 1 години буде мало, хоча....

 

ще десь чув є смола якась, може то вона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, Oli сказал:

 

якщо силікон то 1 години буде мало, хоча....

 

ще десь чув є смола якась, може то вона.

Я в цьому не спеціаліст, може цього достатньо, але я чув що десь день потрібен на повне застигання

Просто хочу знайти майстрів які роблять толково

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, Amor сказано:

Я в цьому не спеціаліст, може цього достатньо, але я чув що десь день потрібен на повне застигання

Просто хочу знайти майстрів які роблять толково

 

Це ж такий самий силікон що клеять акваріуми, години звичайно мало...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ставлять не на силікон. в на спеціальний герметик, секафлекс( не впевнена що правильно написала, та щось схоже) прилипає моментально. вже за 10хв не відірвеш. по кругу фіксується скотчем скло і можна їхати. звичайно, що краще по наших дорогах в той день не гасати. а дати хоча б через ніч машині постояти для повного висихання

 

ніколи не бачила, на що клеять акваріуми)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, lanima сказал:

на вишкові гарно клеять.

Доречі як тільни на вишкові скло встановлять, потрібно проїхати непогану смугу перешкод. Дорога там просто жахлива :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є і Sikaflex 256 і інші клеї. Але на всіх написано, що їхати можна через 2 год після встановлення скла.  http://gflex.ru/upload/iblock/5ff/5ffca3dc12b5b46f477bac07470917a4.pdf    https://dinitrol-ua.com/admin/bindata/_0004077_file.pdf   Ну і цей клей можна наносити без грунтування скла( без праймера), а інші з праймером, що добавляє вартості. З досвіду через 2 год клей зовні висихає , але всередині ще як желе. А  за ніч він стає наче гума . Тому краще щоб авто постояло  годин 6.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж правильно розумію. Той сервіс що в вишкові рекомендують, знаходиться тут?

Автомоденр - вул. Героїв УПА, 76?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, по дорозі на Жидичин, від  переїзду на Набережній . Там переобладнують буси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Поміняв скло на Автомодерні, встановив SAFEGLASS українського виробника. Впринципі всім задоволений, приклеїли скло добре, тільки працівники хамлять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Amor сказано:

Поміняв скло на Автомодерні, встановив SAFEGLASS українського виробника. Впринципі всім задоволений, приклеїли скло добре, тільки працівники хамлять

Вже в дощ перевіряли, добрий дощ ? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, NeoN сказал:

Вже в дощ перевіряли, добрий дощ ? 

Ну поки всі дощі які тут були з 6того числа витримало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Знову цікавить така послуга. Продзвонив всіх по Луцьку вприципі сама адекватна ціна в автолайфа, автокомфорта і автомодерна. Хто поділиться останніми відгуками про них? На автомодерні міняв минулого разу, ніби все супер, але відношення працівників просто жесть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Amor сказано:

Знову цікавить така послуга. Продзвонив всіх по Луцьку вприципі сама адекватна ціна в автолайфа, автокомфорта і автомодерна. Хто поділиться останніми відгуками про них? На автомодерні міняв минулого разу, ніби все супер, але відношення працівників просто жесть

Ром, ти що за рік вбив лобовуху?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Amor сказано:

Знову цікавить така послуга. Продзвонив всіх по Луцьку вприципі сама адекватна ціна в автолайфа, автокомфорта і автомодерна. Хто поділиться останніми відгуками про них? На автомодерні міняв минулого разу, ніби все супер, але відношення працівників просто жесть

 

3 годин тому, sobchuk30k сказано:

Спробуйте тут

image.png.03b19319be7b824adb48a423d0320935.png

@sobchuk30k, ця візитка - це і є той же "автолайф"

 

Я на робочому Пижику міняв, на Автолайфі. Через тижні два чи місяць полізла тріщина від краю по зовнішньому шару. Приїхав, оглянули, сфоткали, замінили без питань. Рекомендую.

 

А колись (в 2011-му), на попередньому "Партнері" міняв на Рівненській, на СТО "Волинь-авто" - два дні чекали, вигнали з поцарапаним капотом. При чому явно видно свіжі царапки, і зрозуміло, що скло поклали прямо на капот і потягнули, то довелось ще з менеджером сваритись, щоб прийняли назад полірувати! Він "це ви так нам вже пригнали"! Але забрали, і відполірували весь капот. З тих пір я фоткаю машину зі всіх боків, з датою, і на фоні тієї СТО, куди заганяю.

Крім того маємо інші заморочки з ними, по інших ремонтах, тому Волинь-авто НЕрекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Dima4s сказал:

Ром, ти що за рік вбив лобовуху?)

 

Це вже інша машина) Ті поляки взагалі за машинами не слідкують :D

 

@jack74 Сьогодні ще раз передзвонив на автолайф, ціни там виявились найнижчі. Не підкажете якого виробника ставили? На вибір є BENSON i SAFE GLASS. Перше в інтернеті відгуки розділились на половину, або дуже позитивні, або ж навпаки дуже негативні. Незнаю що ставити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я навіть не вникав, якого... Вони, здається, сказали тоді, що якогось одного виробника ставлять (вродь українського), але я не вникав...

Єдине, що перше скло (в котрому тріщина полізла) було не схоже на моє оригінальне (в ньому було сильно низько місце кріплення дзеркала, що дзеркало майже посередині лобовухи висіло, і місце під датчик дощу), а от вже друге один в один як оригінальне.

На роботі глянув би рахунок і акт, можливо там щось написано, але то вже лише в понеділок, якщо цікаво

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...