Перейти до змісту

Новобудови Луцька


Рекомендовані повідомлення

А для чого так заплутано, через папірці (облігації) здійснювати продаж квартир?

Занадто "мутно" забудовник ховається від прямих відносин купівлі-продажу квартир.

Так покупець і гроші може втратити на будь-якому етапі ланцюжка і претензїї по пред"явити буде неможливо.

Клас.

Покупець може втратити гроші при будь-якій схемі купівлі житла, якщо нарветься на професійних аферистів.

Тепер щодо "папірців". На сьогоднішній день в Україні існує ЛИШЕ ДВА ЗАКОННИХ способи купівлі "первинки" громадянами :

1-й - через ФФБ (Фонди фінансування будівництва), які створюються забудовником і банком, гроші, відповідно, інвестор (покупець) віддає Фонду (банку), який акумулює кошти і фінансує з них будівництво, при цьому він повинен контролювати виконання Забудовником виконання договору, цільове використання коштів тощо.

2-й - через купівлю облігацій.

Відразу скажу, що 2-й спосіб в Луцьку не прижився (чомусь ні БТІ, ні міськрада не знали, як ці "папірці" перевести в право власності). "Небос-Хілл" - перші і це абсолютно законний спосіб.

Тут цікаве можна почитати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

http://www.nebos-hill.com.ua/

Тут цікаве можна почитати.

А як це звязано між собою?

Це зв"язано Skorpio76 )))

(хоча певні пересікання є)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Новобудова біля 21 гімназії - нарешті зявився паспорт будівництва з призивом купити двушки і трьошки бо і тих вже мало ,так і написано поспішайте бо кількість ВЖЕ ОБМЕЖЕНА! коли таке читаеш то мимоволі думка - МОЖЕ В ЯКОМУСЬ КУТКУ БІЛЯ ТУАЛЕТА ДЛЯ ВАС І ЗНАЙДЕТЬСЯ квартира бо всі нормальні вже розібрані)))))))))))))))))))), зі слів одного працівника коли я підійшов щоб сфоткати цей цікавий обєктус, люди кинулись на ці квартири як голодні голуби на зерно і вже "кількість обмежена " недивлячись на те що ледь перший поверх звели )))))))))) Якщо забудовник продасть ближнім чсом всі квартири то йому краще все кідати і їхати за кордон як то зробила глорія-плюс в свій час, а дурники хай ділять збудований підвал між собою :)))))))))))))))) А як на мене Хай самі там живуть ще й 53000$ за 60 кв.М по секрету сказав той чоловяга.. двушкА. ! - МАЛІПУТКИ!! а ціна як за добрих 70-75 кв.! тЬФУ! Хай строять і самі там живуть раз все там так "обмежено" !, не розумію тих людей. ) Фото прилагаю ....

44d86cf9d540t.jpg

Змінено користувачем koljangm
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Приїхав з Києва. Знайомий киянин зробив екскурсію по новобудовах. ВРАЗИЛО ОСЬ ЦЕ -

http://comforttown.com.ua

900 БАКСІВ МЕТР - І НЕ ГОЛІ СТІНИ!

gross (15:33:21 25/08/2013)

Тут через дорогу есть Комфорт таун. Почитай о нем. Тут 900$ за метр и все готово. Живи прям сейчас

Kolik (15:40:58 25/08/2013)

реально цена как в луцке (у нас от 6500 и до 8000 грн за голые стены без ремонта ) , тут чуть дороже , но выглядит супер и не голые стены!!! и Киев!.

gross (15:41:57 25/08/2013)

Да у вас загонются в ценах. Нет таких цен как у вас даже в Киеве. Или ты самое элитное смотришь

gross (15:44:48 25/08/2013)

Я в этом Комфорте каждый день. Тут спорт площадка классная, теннисный корт с травой

http://comforttown.c...ION_ID=2&ID=174

ось така 2-кімнатна коштуе 54000 долларів ( 60,6 кв.м) .. Без слів як то кажуть , Чорнуха і Вайман курять в стороні

туту відгуки...

http://www.otzyvua.n...mfort-taun.html

63f16788871dt.jpg

Змінено користувачем koljangm
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тому комплексі БІЛЬШЕ 5000 квартир... в Луцьку за 10 років стільки житла не здадуть в експлуатацію...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приїхав з Києва. Знайомий киянин зробив екскурсію по новобудовах. ВРАЗИЛО ОСЬ ЦЕ -

Часом не район якогось заводу типу "Радикал" або дитячі гірки на токсичних могильниках ...? Жителі столиці добре розуміють де вони живуть, і ті що це знає не в захваті від цього. Скоро житло в Києві буде дешевше ніж, для прикладу, у Луцьку - значно помітніше. Та і багато людей що колись рвались у столицю, зараз радий при можливості зїхати звідти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо так говорити то скоро і в селах хати будуть на віс золота :_07: )))))))) А комфорт таун якраз на єкологію і б є- ось тут пише http://comforttown.com.ua/advantages/

А хто думає що у Луцьку супер чиста єкологія і Києві вона гірша - раджу почитати з Офіційного джерела ось це..

http://zakarpattya.net.ua/News/112239-Naibrudnishe-povitria-na-zakhidnii-Ukraini---v--Uzhhorodi-ta-Lutsku-VIDEO-

Без слів!

Змінено користувачем koljangm
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чув від знайомих, що мають відношення до будівництва, що новий будинок біля податкової дає усадку та може потроху з'їжджати в Сапалаївку. Чи чув ще хтось такі чутки? Що про це думаєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не думаю що він туди зїде )) як на мене то пусті слухи. Перестоїть він і податкову і нас з вами переживе ). Монолітно каркасні будинки навіть землетруси витримують набагато краще ніж цегляні

Змінено користувачем koljangm
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто що може сказати за будинки на Федорова від ЛДБК?

Яка якість будівель?

Чи хороша шумоізоляція квартир?

Чи не ламається їхня дахова котельня, чи немає збоїв взимку особливо?

Наскільки теплі стіни? Кажуть, що будинок утеплений, хоча самого утеплення при будівництві я так і не помітив (була кладка у 1,5 цегли плюс лицювальна цегла; ані мінвати, ані пінопласту у кладці не було).

Там є ОСББ? Чи там обслуговує ЖЕК?

Наскільки тихі в них ліфти?

Який проект кращий - ті що вже збудовані, чи той що зараз тільки почали будувати?

Який будинок із двох побудованих кращий?

Чи дійсно кажуть, що будинки від ЛДБК - найкращі у Луцьку?

Дякую за Ваші відповіді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи не ламається їхня дахова котельня, чи немає збоїв взимку особливо?

в нових будинках вони дахові котельні вже не ставлять, що кагбе вже говорить саме за себе.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тому комплексі БІЛЬШЕ 5000 квартир... в Луцьку за 10 років стільки житла не здадуть в експлуатацію...

За житловим комплексом "Оберіг", що по Вул. Арцеулова, мають будувати район на 47 тисяч жителів, двоє наших головних людей області, мають їхати до міністра оборони і просити частину військової землі під мікрорайон на 47 тисяч жителів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Чорнухи йде обман між фактичною і проектною площею і людям приходиться доплачувати за 4 і більше квадратів під кінець будівництва хоча обіцяють різницю максимум 1 кв.м(будинок біля податкової) тобто не треба вірити їхнім рекламним брошуркам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В чорнухи обман в більшу торону? Зате у Житлобуд -2 при купівлі 2-х кімнатної (69 кв. м) - потім виявляється що вона 62 метри коли БТІ заміри робить. ))))))))))) Хто розумний - йде до них і вони гроші повертають, а хто мовчить то й вони мовчать. Завжди треба дивитися, як один мій знайомий, весь час з рулеткою ходить )))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В чорнухи обман в більшу торону? Зате у Житлобуд -2 при купівлі 2-х кімнатної (69 кв. м) - потім виявляється що вона 62 метри коли БТІ заміри робить. ))))))))))) Хто розумний - йде до них і вони гроші повертають, а хто мовчить то й вони мовчать. Завжди треба дивитися, як один мій знайомий, весь час з рулеткою ходить )))))))

Доверяй но проверяй! :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто що може сказати за будинки на Федорова від ЛДБК?

Яка якість будівель?

Чи хороша шумоізоляція квартир?

Чи не ламається їхня дахова котельня, чи немає збоїв взимку особливо?

Наскільки теплі стіни? Кажуть, що будинок утеплений, хоча самого утеплення при будівництві я так і не помітив (була кладка у 1,5 цегли плюс лицювальна цегла; ані мінвати, ані пінопласту у кладці не було).

Там є ОСББ? Чи там обслуговує ЖЕК?

Наскільки тихі в них ліфти?

Який проект кращий - ті що вже збудовані, чи той що зараз тільки почали будувати?

Який будинок із двох побудованих кращий?

Чи дійсно кажуть, що будинки від ЛДБК - найкращі у Луцьку?

Дякую за Ваші відповіді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будинки від ЛДБК на Федорова зроблені добротно що один що другий - двійники, в того що старіший з першого по третій зроблена хіба що обкантовка темно червона , що відрізнгяє його по дизайну від брата близнюка. Зроблені вони однозначно краще ніж той , що наприклад, біля дитячої поліклініки на ветеранів ( білші площі квартир, більші коридори загальні у підїзді , сушки і т д) Але спаскудили їх одним - даховою котельнею. Сам Вайман признався якось, оскільки всі його обєкти проходять по програмі доступне житло, цей що біля поліклініки дитячої на ветеранів, вони пішли по шляху скорочення житлової площі і экономії, тому що з його слів, ті що на федорова - ДУЖЕ ВАЖКО ПРОДАВАЛИСЯ. Коли я йому сказав що важко продавалися тому що там ДАХОВА котельня, вын тільки пожав плечима. Але факт є факт, хоч і гірший по якості будинок біля поліклініки розбирають добре квартири, тому що там стоять вже котли, нарешті вони зрозуміли що не хватає для успішних продаж . ) Щодо федорова, дахова котельня там не ламається, будинок все ж ще не старий, йому пару років. Обслуговує його Луцьк тепло наскільки я знаю. Так мені розповів друг мого кума, який там купив 1-но кімнатну квартиру. Була якась організація яка обслуговувала дахову котельню, але потім щось з ними не склалося і тепер луцьктепло від жеку. Тарифи звичайно за газ вони беруть свої ___тому як не крути доводиться платити трохи більше ніж індивідуальне опалення. Ліфти в них - що казати самі прокатайтеся , як на мене доволі якісні. З двох будинків я б вибрав той що новіший. так ЛДБК один з найкращих - але не по ціні. В того ж Чорнухи ціни більш привабливі і скрізь стоять котли.

Змінено користувачем koljangm
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А невже - дахова котельня настільки гірша від індивідуальних котлів? Якщо дахова не ламається і працює нормально - то це напевно краще ніж котел в квартирі, тільки дорожче трохи.

А чи знаєте Ви - чи нормальна ізоляція в квартирах від ЛДБК на Федорова?

Стосовно Чорнухи - дивився будинки на Арцеулова - так там з деяких осипається штукатурка на цоколі, росте траве поміж бруківкою. Та й кажуть, що Луцьксантехмонтаж погано будують....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок дахової котельні це все тут вже розжовувалось і писалось, раджу прочитати всі 5 постів цієї теми. Дахова - ви не є собі хозяїн а залежите від сусідів. Восени до опалювального сезону, наприклад , коли холодні ночі - не зможете включити самі собі опалення, тільки зборами всіх сусідів підїзду , дорожче виходить всеодно, і т д і т с + куча скандалів з даховими котельнями такий як на вул. кравчука, мешканці якого скинули її з даху взагалі, бо їм прийшли квитанції за опалення по 2000 грн, порахували за квартири які не продані і ніхто в них не жив. Читайте одним словом, тут все є .Ізоляція хороша, .На рахунок чорнухи, раджу подивитися на будинок на вулиці Іващенка, по якості він ЯК МІНІМУМ НЕ ГІРШИЙ. + гарантія на фасад цього будинку 25 років. Подивіться на обєкти ваймана на коперніка. там все сипиться з ним, так що.................

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А крім фасадів - у Чорнухи - яка якість робіт? Просто на Арцеулова їхні будинки вражають халтурністю, вони вже обсипаються, та й прибудинкова територія вже також ніяка.

А стосовно Коперника - мені здається це самі ідеальні будинки з огороженою територією і гаражами, я просто не помічав щоб вони обсипались.

Врешті решт - допоможіть визначитись - де і в кого краще купити квартиру в новобудові? Хто із забудовників не халтурить і будинок буде стояти і не псуватись довго?

А стосовно дахової котельні - я також не в захваті, але просто будинки на Федорова тільки з даховою, а з автономним опаленням тільки будується третій, а на Ветеранів - якісь замаленькі квартирки.

Що може сказати стосовно Фаворита на Кравчука, будинок 11а - з автономкою або будинок 11б з даховою котельньою?

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...