Перейти до змісту

Новобудови Луцька


Рекомендовані повідомлення

Коли проїжаю по вул.Парковій, дивлюся на цей будинок та посміхаюсь бо дещо згадую ) Це ж "здирство" знайома мені одна молода сімя купила в м.Києві по бульв. Лесі українки майже самісінький центр, новобуд 2 кімн 70 кв. за 110000 $ і при розмові з ними по телефону памятаю чув ..

-Николай зачем тебе квартира в этом Луцке, это ж ЗАЖОПИНСК )) приежай к нам в киев , становись нашим соседом, будем кумовъями и тд )))))))))))))))))))

І тут важко не погодитись, навіть якби я був доларовий мільйонер, я б в луцьку за такі гроші голі стіни не купував ) 70 тонн зелені за 1 кімнатну в Луцьку - то нема слів. Це для киева норма, але луцьк то не київ і ніколи ним не буде

Все відносно...

Я б у Києві не купував... (Прожив там 6 років)

Щодо "Зажопинска".... Довелось пожити в кількох обласних центрах України - Луцьк, один з найкомфортніших (ІМХО, плюс, звісно, тут ще спрацьовує, що це моє рідне місто).

І ще запитання: Коли знайома з якогомь "Мухосранська" в кіЙов переїхала? (бо це явно (знов таки, ІМХО) слова не корінної киянки, хоча можу й помилятись) ?

ЗІ. Без образ, тільки моя думка.

Маєш рацію, вона з Черкасс. В Кійов )) приїхала спочатку на навчання а потім досить непогану по зарплатні роботу ) В мене по моїй роботі з Києвом теж повязано тому всі мої партнери коли з ними спілкуюсь навіть по ICQ приблизно так і відзиваються коли щось розказую їм про Луцьк.- зажо..., бувало й по гірше у вас красивое село и т д . Це слово не я видумав а дійсно почув від тамошніх. Ось про Львів так не говорять, а навпаки з Прагою його зрівнюють. Ну а дійсно крім проспекта волі вулиці, замку люмбарта та будинку з химерами іногородніх мало чим тут здивуєш, а столиця є столиця, особисто я (ІМХО) обожнюю Київ та Львів, але квартиру буду брати в луцьку 100%)) повязаний і по роботі і по сімї що поробиш))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З будинком по волі 4а все ясно, .... А от будинок що будується на вул. Дмитра Іващенка від Чорнухи - дуже гарне співвідношення ціни якості ...ціна 6000 - 6300 грн. був там вчора дивився наобєкт - дуже сподобався навіть сам фасад будуинку набагато гарніший ніж той що будується від ваймана навпроти дитячої поліклініки...Одне шкода що дорога до нього ще не зроблена нормальна, або навкоси пробиратися за будівлями там тама, або обходити під мостом...одним словом будинок бомба ціна хороша, місце так собі..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Хмельницькому будується комплекс "Набережний квартал", то вартість 4500 грн\кв.м. Правда будують його цілодобово. Скоро такий же будуть будувати в Рівному

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Івано-Франківськ - центр города, ось вам і порівняння цен.

У Хмельницькому будується комплекс "Набережний квартал", то вартість 4500 грн\кв.м. Правда будують його цілодобово. Скоро такий же будуть будувати в Рівному

Ви в Луцьку покажіть такі плакати по 3800. Кого цікавить переїде в Івано-Франківськ. В Ковелі, Вол-Волинському, Іваничах тоже думаю в таку ціну вкластися можна. Але тема то трохи не так називається...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є таке... Луцьк дійсно дороге місто в плані квартир якщо зрівнювати з приблизно такими самими по населенню обласними центрами, теж саме Рівне наприклад, на slando.ua якщо добре подивитися то все це видно. :0152:

По Києву динаміка цін давно пішла вниз, а от по Луцьку з далекого кінця 2008 як ціни впали після кризи, (а до неї памятаю взагалі таке робилося божевілля, коли малосімейкі по 50к$ були) так і стоять на томуж рівні..

Попит породжує ціну. Є попит - ціна стоїть. Нема попиту - вона падає. Є високий попит - вона росте. Впевнений якби в луцьку зробити ціну 3800 як в іванофранк. - то РОЗМЕЛИБ - і тема називалася б - "чи можна ще купити квартиру в новобудовах Луцька" )))))))))) От ласі всі на той луцьк тому й ціна така )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є таке... Луцьк дійсно дороге місто в плані квартир якщо зрівнювати з приблизно такими самими по населенню обласними центрами, теж саме Рівне наприклад, на slando.ua якщо добре подивитися то все це видно. :0152:

По Києву динаміка цін давно пішла вниз, а от по Луцьку з далекого кінця 2008 як ціни впали після кризи, (а до неї памятаю взагалі таке робилося божевілля, коли малосімейкі по 50к$ були) так і стоять на томуж рівні..

Попит породжує ціну. Є попит - ціна стоїть. Нема попиту - вона падає. Є високий попит - вона росте. Впевнений якби в луцьку зробити ціну 3800 як в іванофранк. - то РОЗМЕЛИБ - і тема називалася б - "чи можна ще купити квартиру в новобудовах Луцька" )))))))))) От ласі всі на той луцьк тому й ціна така )

Всі дорослі люди, і всі розуміють що ЯКБИ в принципі малоймовірно. ЯКБИ в Києві чи Ялті ціни були по 6000-6300 грн.м2, розмели б квартири і так далі. Треба виходити з тих реалій які є. А вони такі, що квадрат в ЛУцьку в новобудові в середньому по 6000. І так є. І люди не розмітають, але купують помаленьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://navolyni.com/projekt.php?projekt=lucksantehmontazh--536&g=99327&m=2#titlename

Так що хто думає про цю новобудову на Іващенка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://navolyni.com/projekt.php?projekt=lucksantehmontazh--536&g=99327&m=2#titlename

Так що хто думає про цю новобудову на Іващенка?

Будинок в принципі нормальний ЛСТМ будує також нормально. Будинок буде в принципі какий самий як на чорновола, який вони ж будували біля срібних лелек. А на рахунок доїзду то я думаю, що вони дорогу до свого будинку зроблять. Сам їжджу тудою до будинку на О.Гончара(там де амікокераміка). Доїзд добрий і до Там-Таму якщо пішком дуже близько. Побудували садочок і будують школу. Район дуже класний буде. Да і будинків там ще зведуть 2-3 максимум і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а от по Луцьку з далекого кінця 2008 як ціни впали після кризи,

не впали, а зробили перерахунок по новому курсу долара ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт, хочу оформити квартиру в новобудові під державну програму здешевлення іпотеки. На вибір пропонують квартири ЛСМ та ЛДБК. Оскільки перевищення нормативної площі потрібно платити зі своєї кишені, цікавлять 2-х кімнатні квартири невеликої площі. В ЛСМ є плани квартир, там мінімум 69 кв.м, а є в когось план будинків на Федорова чи Ветеранів від ЛДБК? Чи можливо ви знаєте які квадратури в 2-х кімнатних квартирах від ЛДБК?

Змінено користувачем MANJAK11
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт, хочу оформити квартиру в новобудові під державну програму здешевлення іпотеки. На вибір пропонують квартири ЛСМ та ЛДБК. Оскільки перевищення нормативної площі потрібно платити зі своєї кишені, цікавлять 2-х кімнатні квартири невеликої площі. В ЛСМ є плани квартир, там мінімум 69 кв.м, а є в когось план будинків на Федорова чи Ветеранів від ЛДБК? Чи можливо ви знаєте які квадратури в 2-х кімнатних квартирах від ЛДБК?

а у офіс ЛДБК не впускають? Купівля квартири - це не банальна покупка, тому варто знайти можливість відвідати офіси усіх забудовників (окрім ЛСМ та ЛДБК ще Житлобуд -2, ВВС (будинок на Франка), ВАМС (будинок на Рівненській), забудовник, що будує на Ч.Хреста). Напевно так буде краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У ваймана на Ветеранів біля дитячої поліклініки двушки по 65 кв метрів а ціна 6900 ))) так що краще чернуха з 69 кв. те саме вийде . Щодо программ. В мене знайомий холостяк який самотньо жив в 2-х кімнатній 50 кв. яка була оформлена на його маму, пройшов по програмі доступне житло, продавши цю двушку і прописавшись в 1-но кімнатну. Я в шоці був але він пройшов!! не буду говорити через якого забудовника де і коли, але ПРОГРАМА ДІЄ і забезпечує навіть забезпечених ))))))))))))))) шкода що в мому випадку так не вийде, приватизована зараза і в паспорті штамп стоїть що я маю свою частку 12 квадратів в батьківській хаті, а щоб стати в чергу на житло, треба щоб менше 7 здаеться було..

Змінено користувачем koljangm
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А для чого так заплутано, через папірці (облігації) здійснювати продаж квартир?

Занадто "мутно" забудовник ховається від прямих відносин купівлі-продажу квартир.

Так покупець і гроші може втратити на будь-якому етапі ланцюжка і претензїї по пред"явити буде неможливо.

Клас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А для чого так заплутано, через папірці (облігації) здійснювати продаж квартир?

Занадто "мутно" забудовник ховається від прямих відносин купівлі-продажу квартир.

Так покупець і гроші може втратити на будь-якому етапі ланцюжка і претензїї по пред"явити буде неможливо.

Клас.

Покупець може втратити гроші при будь-якій схемі купівлі житла, якщо нарветься на професійних аферистів.

Тепер щодо "папірців". На сьогоднішній день в Україні існує ЛИШЕ ДВА ЗАКОННИХ способи купівлі "первинки" громадянами :

1-й - через ФФБ (Фонди фінансування будівництва), які створюються забудовником і банком, гроші, відповідно, інвестор (покупець) віддає Фонду (банку), який акумулює кошти і фінансує з них будівництво, при цьому він повинен контролювати виконання Забудовником виконання договору, цільове використання коштів тощо.

2-й - через купівлю облігацій.

Відразу скажу, що 2-й спосіб в Луцьку не прижився (чомусь ні БТІ, ні міськрада не знали, як ці "папірці" перевести в право власності). "Небос-Хілл" - перші і це абсолютно законний спосіб.

Фондів фінансування будівництва в Луцьку кілька створювалось, але й там не все вийшло гладко, бо фінансова криза "накрила" банки і ФФБ теж "пріплилі" (зокрема в "ЗахідІнкомБанку").

Те що практикують луцькі забудовники - Договори дольової участі, Інвестиційні договори і т.п. з 18 грудня 2008 року ( N 692-VI ) незаконні, і діють, як "відрижка" старих схем. Про дольову участь взагалі можна говорити лише тоді, коли створено кооператив для будівництва житла.

Найнадійніший спосіб - купувати квартири у вже зданих в експлуатацію будинках. Ще непоганий варіант - купувати дешевше (на стадії будівництва) в Забудовника, що обходиться власними коштами (це ЛСМ-536 Чорнухи, частково ЛДК Ваймана і, до речі, той же "Небос-Хілл" (за ним стоять солідні бізнесмени й будують власним коштом, продажі почали лише коли "вигнали" 7 поверхів)).

Про достоїнства і недоліки цих схем читайте ТУТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка ціна квадрата у http://www.nebos-hill.com.ua/ ?

Наразі 5600 грн.

Усі квартири по 5600? Бо на сайті ціна ВІД 5600, а це далеко не завджи 5600. Однокімнатні чомусь завджи дорожчі і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо середні поверхи дорожчі, а 9-ті по 5600 та й то при умові "всі гроші на бочку зразу" )))) тобто 100% оплата відразу в противному разі - нюанси )) , а середні від 6000 як і в чорнухи )))). Щодо небоса, чув що профі будівельники не радять там брати, бо будувалося воно мяко кажучи "не очень". Незнаю чи правда то, але ціна вкусна, набагато ближче чим тойже район новочерчицької вулиці, а ціна краща.

Змінено користувачем koljangm
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але самий "ульотний" новобуд буде думаю біля 21 гімназії. Бо наразі хто будує і як будує під грифом " совершенно секретно". Як рейдери вночі поставили паркан та "до роботи" )))))))) Читаємо тут.

http://p-p.com.ua/articles/33672/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня! Підкажіть, хто що чув про будинок біля Нової лінії? Точніше про 4поверхову добудову поруч із 12-поверховим будинком?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо середні поверхи дорожчі, а 9-ті по 5600 та й то при умові "всі гроші на бочку зразу" )))) тобто 100% оплата відразу в противному разі - нюанси )) , а середні від 6000 як і в чорнухи )))). Щодо небоса, чув що профі будівельники не радять там брати, бо будувалося воно мяко кажучи "не очень". Незнаю чи правда то, але ціна вкусна, набагато ближче чим тойже район новочерчицької вулиці, а ціна краща.

Будується там якраз і "очень" навіть непогано , головна фішка в тому, що ціну іншим забудовникам перебили !!!!!

Але самий "ульотний" новобуд буде думаю біля 21 гімназії. Бо наразі хто будує і як будує під грифом " совершенно секретно". Як рейдери вночі поставили паркан та "до роботи" )))))))) Читаємо тут.

http://p-p.com.ua/articles/33672/

Самий "ультний" новобуд буде напроти "Гостинця" , а в цьому випадку "заказуха", бо все там нормально і ніякий парк там не ріжуть !!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самий "ультний" новобуд буде напроти "Гостинця"

БУла ж ніби будувати буде, нє?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо середні поверхи дорожчі, а 9-ті по 5600 та й то при умові "всі гроші на бочку зразу" )))) тобто 100% оплата відразу в противному разі - нюанси )) , а середні від 6000 як і в чорнухи )))). Щодо небоса, чув що профі будівельники не радять там брати, бо будувалося воно мяко кажучи "не очень". Незнаю чи правда то, але ціна вкусна, набагато ближче чим тойже район новочерчицької вулиці, а ціна краща.

Будується там якраз і "очень" навіть непогано , головна фішка в тому, що ціну іншим забудовникам перебили !!!!!

Шо вони там кому перебили? Іншим забудовникам? Не смішіть. 6000 грн./м2 середня ціна ЗДАНИХ новобудов з документами на руках. А тут купи "ценних бумаг" і чекай...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отправлено Сегодня, 09:02

біля 21 школи НЕП будує

місце ідеальне , магістралі та шосе не заважатимуть і нечіпаний парк з вікон ))) Але коли здадуть!

Змінено користувачем koljangm
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...