Перейти до змісту

Новобудови Луцька


Рекомендовані повідомлення

6 хвилин тому, volks сказано:

І ці потвлорні башні всюди.

хехе,

з середини ці башти напевно нормально виглядають - можуть люди собі дозволити - от і класненько

 

p.s. можеш свій фасад сфоткати?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 minutes ago, Zevs_Isver said:

з середини ці башти напевно нормально виглядають - можуть люди собі дозволити - от і класненько

Класненько - це коли будують щось нормальне. А тут якраз типовий приклад всієї нашої архітектури, як такої :)

Я думаю ця башта теж з середини гарно виглядає 

53d4efece2adb_-_penis-building-de.jpg

Змінено користувачем yucore
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, yucore сказано:

Класненько - це коли будують щось нормальне. А тут якраз типовий приклад всієї нашої архітектури, як такої :)

Я думаю ця башта теж з середини гарно виглядає 

53d4efece2adb_-_penis-building-de.jpg

це одна і таж сама башта чи я щось плутаю

 

Pd-headquartersmain.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 minutes ago, Zevs_Isver said:

це одна і таж сама башта чи я щось плутаю

 

Pd-headquartersmain.jpg

Без поняття. Картинка знайдена по першому запиту в гуглі на частинку посту про гарний вигляд зсередини :) в будь-якому випадку, яровиці так не змінитись, та і питань багато не до власне архітектури (в більшості в нас вона убога майже завжди), а до планування, влаштування гром. просторів, інфраструктури і тд.

Знову ж таки, імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Waver сказал:

В Волинських новинах побачив ось цю новобудову в центрі... доволі пристойно виглядає. Цікаво, які ціни на квартири з великими вікнами по центру на останніх поверхах чи на ті що кутові але з великими вікнами теж на вищіх поверхах?

 

...

Я чула що той пентхаус по центру власник подарував своïй дочцi i зятю :)

А бачиш там перед будинком будiвельний забор?, так от на 99,9% впевнена що там маэ оту всю красу закрити новий багатоповерховий будинок (iншого забудовника) розмiщений майже впритик...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Waver сказал:

Що за "срач" на звичайне запитання, для чого?

Чому вас всіх тих що повідписували (хоча й по темі так і нічого не відповіли) - так "корожить" від звичайного питання про ціни на нерухомість в Луцьку... 

Срач виключно через те, що ви назвали це убожество пристойним.

2 часа назад, Waver сказал:

Мені, наприклад, при виборі житла абсолютно без різниці який фасад... 

А я ще думаю чому в нас такий треш з фасадами твориться. Хтось коричневе вікно ставить, хтось утепляє і фарбує в зовсім інший колір, хтось балконну раму зовсім іншу ставить. А відповідь виявляється проста - людям пох на фасади.

 

2 часа назад, Waver сказал:

по суті нерухомості хтось щось зможе відповісти?

Ось тут по суті http://yarovytsya.com.ua. Та й вцій темі про нього не раз писали.

 

І повторюсь ще раз. Вибір новобудови в Луцьку як вибори президента - вибирати доводиться краще з гівна.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, volks said:

 

 

7 minutes ago, volks said:

 

І повторюсь ще раз. Вибір новобудови в Луцьку як вибори президента - вибирати доводиться краще з гівна.

Можливо ви хотіли уточнити - вибір між "сталінками", "хрущовками", "панельками"... і ще з чого?

Ви в якому будинку проживаєте? Якщо кращому - скиньте фото фасаду...

За контакти дякую.

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Waver сказал:

Можливо ви хотіли уточнити - вибір між "сталінками", "хрущовками", "панельками"... і ще з чого?

Я писав про новобудови. Але я краще б жив в совдеповській панельці. Єдина перевага новобудови - автономне опалення. Все.

5 минут назад, Waver сказал:

Ви в якому будинку проживаєте? Якщо кращому - скиньте фото фасаду...

Не в кращому. Я ж писав, що нормальних в нас немає. Більш менш нормальні фасади будує БК Інвестор. Все інше -жуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І взагалі, якщо внутрянка стосується виключно жителів комплексу. То фасад, особливо в центральній частині, стосується всіх жителів міста. Мені особисто неприємно, коли уродують місто.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, volks сказал:

 То фасад, особливо в центральній частині, стосується всіх жителів міста. Мені особисто неприємно, коли уродують місто.

Що конкретно тобі не подобається чи не влаштовує? Погугли та скинь сюди приклад будинку/фасаду, який на твою думку не уродував би місто.

П.с. на рахунок радянської панельки ти дужжжже неправий.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 17.02.2019 at 18:24, Terrable сказано:

Дивився в Олімпі для себе квартирку, зараз вони будують 2-х кімнатні по 54 квадрати та по 67 квадратів. Розтермінування платежу при умові першого внеску 30% на 1 рік є, не більше, далі вже кредити від банків. Але якщо внести всю суму одразу то буде знижка. Дуже вони хочуть, щоб вкладувались на стадії будівництва. Але по плануванню досить непогано, при умові, що є власне авто - маршрутки забиті зранку, а зараз ніби забрали 47 маршрут то ще цікаіше стало.  Вцілому дивлюсь на цей варіант на літо собі. Порівняно з іншими новобудовами особисто для мене це варіант.

Темпи будівництва доволі високі. Третій будинок зводять з випередженням заплановано графіку. Певно погода сприяє і немає затримок з фінансуванням.

З доїздом не дуже добре (((. Дорога чим далі, тим гірша. З відміною 47-ої добиратися стало складніше.

Змінено користувачем Саня
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Saddy сказал:

Що конкретно тобі не подобається чи не влаштовує? 

Башня, скляна хрень в поєднанні з лицювальною цеглою, поєднання двох кольорів цегли виглядає жахливо, вентфасади - жах, поверховість і кількість секцій-  жах, мінітротуари і парковки біля будинку жахливо організовані.

1 час назад, Saddy сказал:

Погугли та скинь сюди приклад будинку/фасаду, який на твою думку не уродував би місто.

Ось тобі порівняльна характеристика львівського і нормального житла https://alex-shutyuk.livejournal.com/515884.html. Там в блозі є ще багато оглядів європейських новобудов. Можеш ще Варламова полистати. Але ж за нього мене зараз взагалі заклюють.

 

1 час назад, Saddy сказал:

на рахунок радянської панельки ти дужжжже неправий.

Прожив 27 років в панельці. Майже 3 роки в новобудові. Плбси новобудови - автономне опалення, немає сходів до ліфта, утеплення(можна й панельку  утеплити).Все інше або таке ж, або гірше.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Waver сказал:

..Мене цікавило - чи знає хоть хтось ціни на квартири в цьому будинку, а саме цікавлять квартири з вітражними вікнами на верхніх поверхах, тобто в тих квартирах де склопакети на всю стіну від потолка до підлоги ...

Після відповіді на перше питання до тих хто повідписувався... по суті нерухомості хтось щось зможе відповісти?

так я ж написала - зайнято саме там де Вам сподобалось,  не продаються саме ті квартири.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, Zevs_Isver сказано:

це одна і таж сама башта чи я щось плутаю

 

Pd-headquartersmain.jpg

Там де       Beefore , дуже нагадує одну штуку.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Nokian сказал:

Там де       Beefore , дуже нагадує одну штуку.....

Харківську обсерваторію?

11OGsajKR20.jpg

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Nokian сказано:

Там де       Beefore , дуже нагадує одну штуку.....

так з того все і почалося

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Панораму почали будувати.  Як на мене,  хрінь повна.  Купа будинків,  мала площа,  ще й по 8 квартир на поверсі.  Якщо помиляюсь,  то виправте.  А,  і забудовник стрьомний)) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 минут назад, pashka05 сказал:

Панораму почали будувати.  Як на мене,  хрінь повна.  Купа будинків,  мала площа,  ще й по 8 квартир на поверсі.  Якщо помиляюсь,  то виправте.  А,  і забудовник стрьомний)) 

Як на мене, пристойно виглядає. Прибудинкова круто оформлена, підземний паркінг, квартири порівняно великі. Були б це 5-типоверхівки, то взагалі було б ідеально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Мало того, що уроди із ЛДБК забрали в людей футбольне поле, так вони ще й знущаються.

20190617_112518.jpg

  • Збентежений 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас будують всі кому не лінь, без гарантій на якість, аби гроші взяти. А про те що будують там де по логіці не можна взагалі будувати, але пару чемоданів грошей у нас вирішують всі питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Дорогі форумчани,порекомендуйте

де в Луцьку зараз можна придбати хорошу двохкімнатну квартиру в зданому будинку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все залежить від ваших побажань. Наприклад, мені не хотілосч б в жодній жити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, paksivatova сказано:

Дорогі форумчани,порекомендуйте

де в Луцьку зараз можна придбати хорошу двохкімнатну квартиру в зданому будинку?

Маємо в "Суперновій"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...