Перейти до змісту

Новобудови Луцька


Рекомендовані повідомлення

9 годин тому, Serpent сказано:

За проектом в Дрімтауні відстань від крайнього будинку до колій - 70м (будинків буде 7, є і ще далі від колії).

 

2 хвилин тому, Zhеny@ сказано:

Який ще краєвид? На що там дивитися? На той іржавий хлам укрзалізниці який розсипається на ходу? Чи на сміття біля гаражів і вздовж колій? 

не знаю, що там у проекті, але в малюнках на сайті https://dream-town.com.ua/apartments/ bg.thumb.jpg.382f376f71c9e1a03b6b89609f729194.jpgнемає ні залізниці, ні вокзалу, ні гаражів, ні  Привозу, ні Варшавки, ні Варшавського з БРСМ ))))))

та й на іншій сторінці https://dream-town.com.ua/territory/

Цитувати

Тут центр твоєї історії, твоя сім’я, твоя стежина, твоя берізка, твоя галявина, де можна смакувати цікаву книгу чи кавову бесіду. Тут ніжність природи та енергія твого міста!

 

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, volks сказано:

А які школи поглинуть стільки дітей - Арцеулова, Дрімтаун, ЛСТМ на Перемоги?

я ще в радянський період вчився в 2-гу зміну.

попри забудову Арцеулова, 15-та школа досі вчиться в одну зміну, наскільки знаю. тому проблем тут не бачу (і не одна школа в місті поки вчиться в одну зміну).

та й громадський транспорт є, і приватних авто щоразу більше (нехай і на бляхах ;) )

а "олені з міськради" встановлюють пільговий проїзд для школярів.

чи пан експерт має свій погляд на проблему?

садочків бракує - так, їх закривали в 90-х, школи - ні, збереглися всі. але садочків бракує по всьому місту практично, а не тільки в новобудовах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно пора там залізничні колії опустити під землю.

Зникнуть шум,черги на шлагбаумах  та лишні небезпеки.

З'явиться  купа дорогої землі в центрі міста та вільний проїзд від обллікарні на автостанцію приміром.

 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Давно пора там залізничні колії опустити під землю.

Зникнуть шум,черги на шлагбаумах  та лишні небезпеки.

З'явиться  купа дорогої землі в центрі міста та вільний проїзд від обллікарні на автостанцію приміром.

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, Nokian сказано:

Давно пора там залізничні колії опустити під землю

ось і спалився лоббіст будівництва метрА до Ківерець :))))))))))

47 хвилин тому, Nokian сказано:

вільний проїзд від обллікарні на автостанцію приміром

а я хочу вільний проїзд від ВОКЛ до Епіцентру... і по дорозі на роботу не минати будівель, які якісь ідіоти набудували мені на прямій лінії дім-робота... чого ж тільки колію під землю переносити? може, відразу все місто під землю перенести? колосальна економія на опаленні та кондиціонуванні буде, а не тільки вільний проїзд містом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, rrid сказал:

я ще в радянський період вчився в 2-гу зміну.

попри забудову Арцеулова, 15-та школа досі вчиться в одну зміну, наскільки знаю. тому проблем тут не бачу

Якщо так, то добре. Припустимо, в нас в 25-ій завжди було дві зміни. А тепер ще й купа новобудов. Сумніваюсь, що всім вистачить місця.

1 час назад, rrid сказал:

 

та й громадський транспорт є, і приватних авто щоразу більше (нехай і на бляхах ;) )

а "олені з міськради" встановлюють пільговий проїзд для школярів.

чи пан експерт має свій погляд на проблему?

Пан експерт прихильник шкіл в пішій доступності, а також будівництва малоповерхових повноцінних районів з садочками, школами, підземними і багаторівневими паркінгами. А не ось цого точкового натикування будинків, тим більше замість спортивних майданчиків і зелених зон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10.01.2019 at 15:56, volks сказано:

Пан  прихильник  будівництва малоповерхових повноцінних районів з садочками

хоча пан забуває ставити лапки "", але у рекламних візіях луцького дрімтауна свій садочок присутній... хоча в цілому їх рекламу я б назвав недобросовісною (особливо графічні матеріали)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Dorothy сказано:

@Volyniaka  а що можете сказати про ЖК "Волошковий дім"? Цікавить Ваша думка

Відверто кажучи, ще не доводилось там побувати. Знаю лише, що було багато вкладено коштів, щоб туди дотягнути всі комунікації. Будує ЛСТМ, відповідно якість приблизно, як на більшості Чорнухіних об'єктів. Щодо розташування - на любителя (я до них не відношусь )) ). З мінусв інаразі бачу лише відсутність транспортної інфраструкти, дитячого садка і віддаленість школи. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Volyniaka сказал:

. З мінусв інаразі бачу лише відсутність транспортної інфраструкти, дитячого садка і віддаленість школи. 

Мінус там один на всі новобудови. І Британія, і австрійський, і липинський, і волошковий. Це житло для холостяків, куди приходити лише для переночувати або буханути з друзями. Двору майже немає, а те, що є, займуть калимаги. За межами двору пустирі, приватний сектор, заправка. Погуляти ні з малою дитиною немає де, максимум на примітивних малесеньких клоунських дитмайданчиках. Для старших дітей взагалі нічого. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, volks сказано:

Мінус там один на всі новобудови. І Британія, і австрійський, і липинський, і волошковий. Це житло для холостяків, куди приходити лише для переночувати або буханути з друзями. Двору майже немає, а те, що є, займуть калимаги. За межами двору пустирі, приватний сектор, заправка. Погуляти ні з малою дитиною немає де, максимум на примітивних малесеньких клоунських дитмайданчиках. Для старших дітей взагалі нічого. 

Я ж написав, що не відношусь до любителів тих місць .. ))

Змінено користувачем Volyniaka
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

А хто що може сказати за майбутнє  будівництво  тут  

ac208ed64b64.jpg

Що планується? Коли? Хто забудовник?

імхо, файне місцероташування

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 минут назад, Just_smile сказал:

А хто що може сказати за майбутнє  будівництво  тут  

 

Що планується? Коли? Хто забудовник?

імхо, файне місцероташування

ІМХО, одне з небагатьох місць, де ще можна влупити багаторівневу парковку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не Луцьк, але поряд. ЖК "Західний олімп", с.Тарасове. Хто був, бачив? Які враження? Два будинки вже здано, третій будується. Загалом має бути 6 будинків.

Змінено користувачем Саня
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрий день. Цікавить хто живе в новобудовах, а саме:

1- звукоізоляція стін та перекриття (чути сусідів);

2- висота стелі, є забудовники в яких висота стелі 2,5-2,6м є по 2,7м. Якщо менша висота відповідно економія на опалені, але чи не "давить" на голову. Хто з практики може сказати в якого забудовника краще по звуку, і комфортність по висоті стелі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 05.02.2019 at 16:39, Саня сказано:

Які враження?

Думка суто стороннього спостерігача.

 

1. Подобається місце розташування - не далеко за містом, знаходиться так би мовити на "кутку" де напряму доїзд до двох трас Ковельська і Володимирська, близько ліс, ставки.

2. Самі будинки - ну "таке" аналогія як з добре реконструйованими "хрущовками".

0.thumb.JPG.1e19339ea9f7516dc856b7d218258165.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивився в Олімпі для себе квартирку, зараз вони будують 2-х кімнатні по 54 квадрати та по 67 квадратів. Розтермінування платежу при умові першого внеску 30% на 1 рік є, не більше, далі вже кредити від банків. Але якщо внести всю суму одразу то буде знижка. Дуже вони хочуть, щоб вкладувались на стадії будівництва. Але по плануванню досить непогано, при умові, що є власне авто - маршрутки забиті зранку, а зараз ніби забрали 47 маршрут то ще цікаіше стало.  Вцілому дивлюсь на цей варіант на літо собі. Порівняно з іншими новобудовами особисто для мене це варіант.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Добрий день. Чи може хтось порадити перспективну новобудову для стартапу бізнесу(дитяче) , яка зараз на ринку чи плануються. Думала Арцеулова , Карамель.. без комерційних приміщень . Буду вдячна за пораду. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Волинських новинах побачив ось цю новобудову в центрі... доволі пристойно виглядає. Цікаво, які ціни на квартири з великими вікнами по центру на останніх поверхах чи на ті що кутові але з великими вікнами теж на вищіх поверхах?

colwidth-0811faebf5a10435c203a10bebbbaf50-1.jpg

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 минут назад, Waver сказал:

Волинських новинах побачив ось цю новобудову в центрі... доволі пристойно вигляда

Пристойно виглядає? Мурашник. Коли поряд проїжджаєш аж на олову давить.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Waver said:

В Волинських новинах побачив ось цю новобудову в центрі... доволі пристойно виглядає. Цікаво, які ціни на квартири з великими вікнами по центру на останніх поверхах чи на ті що кутові але з великими вікнами теж на вищіх поверхах?

colwidth-0811faebf5a10435c203a10bebbbaf50-1.jpg

Імхо - провінційний несмак + мурашник

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, yucore сказал:

Імхо - провінційний несмак + мурашник

І ці потвлорні башні всюди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...