Перейти до змісту

Новобудови Луцька


Рекомендовані повідомлення

On 17.09.2018 at 21:39, NSL сказано:

По Даньшина має бути житловий будинок (не багатоповерхівка) ---- це по містобудівних умовах.

Ага, ага...

Вчора поставили "Центр продажу".

Мабуть таки 9-10 поверхів буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо комусь не подобається то зверніться зі скаргою в держархбудінспекцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, NSL сказал:

Якщо комусь не подобається то зверніться зі скаргою в держархбудінспекцію.

Квартирку придивляєтесь? ;)

Після чудес з гуртожитком біля стадіону якраз доречна порада.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, Nokian сказано:

І які там нині ціни за квадрат в новобудовах на лівобережжі?

Х.З. Будку "Затишний двір" на Даньшина привезли, але ще не працює.

Той же "Затишний двір" на Новочерчицькій останні свої квартири цінив по 12000-12500 грн./кв.м. , але можна було й дешевше купити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто що скаже про Зелений масив що Житлобуд будує, де колишнє зелене господарство?.. Район тихий ... щоправда виїзд на відродження невідомо чи зроблять....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, ipua сказал:

Поруч Технологія базальту . Що ще можна сказати.

Ем, поясність для того хто в танку)  гугл видає адресу десь за модерн експо ззаді... яким боком це до зеленого масиву ? що біля теремно.... чи гугл не так шось каже.... 
ну і якісь мо інші деталі про ту новобудову.... і забудовника... дякую)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Pavelix сказал:

Ем, поясність для того хто в танку)  гугл видає адресу десь за модерн експо ззаді... яким боком це до зеленого масиву ? що біля теремно.... чи гугл не так шось каже.... 
ну і якісь мо інші деталі про ту новобудову.... і забудовника... дякую)

Ну поруч не означає, що в сусідньому дворі. А так там декілька сотень метрів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Pavelix сказано:

Ем, поясність для того хто в танку)  гугл видає адресу десь за модерн експо ззаді... яким боком це до зеленого масиву ? що біля теремно.... чи гугл не так шось каже.... 
ну і якісь мо інші деталі про ту новобудову.... і забудовника... дякую)

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купили в Зеленому масиві. Який там базальтовий завод? Про що мова? Інколи пахне тільки булочками з хлібзаводу. А так якістю я задоволений. Стяжка, штукатурка, котел, двері норм. Склопакети не дуже. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, NoGood сказал:

Купили в Зеленому масиві. Який там базальтовий завод? Про що мова? Інколи пахне тільки булочками з хлібзаводу. А так якістю я задоволений. Стяжка, штукатурка, котел, двері норм. Склопакети не дуже. 

Як якість будівництва і тд вцілому?... 

 

7 часов назад, volks сказал:

Ну поруч не означає, що в сусідньому дворі. А так там декілька сотень метрів.

як провести пряму лінію там майже кіломер відстань.... 
важаю неактуальним....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, Pavelix сказал:

важаю неактуальним....

А при складанні рейтингів вважають досить актуальним. І Луцьк завдяки цьому підприємству в трійці найзабрудненіших України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, volks сказано:

А при складанні рейтингів вважають досить актуальним. І Луцьк завдяки цьому підприємству в трійці найзабрудненіших України.

Українці - це хоробра нація, якій не страшна радіація. Ну і інші екологічні проблеми теж. В мене родич недавно взяв квартиру в Струмівці в новобудові біля ТБ. На моє питання "Як на рахунок формальдегіду, канцероген як не як?", тільки відмахнувся, головне що дешево. Можливо щось в цьому є? Людям, які по життю не заморочуються, набагато простіше на світі живеться.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На березі Сапалаївки, відразу за "Сніговою королевою", почали активно проводити роботи по будівництву трьох (!!!) десятиповерхівок (якщо вірити будівельному паспорту).

Фірми, що вказані в цьому ж паспорті, маловідомі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Хто що знає про DreamTown на Привокзальній 12? Обіцяють свій дитсадок і паркінги. Та й місце ну дуже зручне, як на мене. Будує вроді та ж фірма, що і Яровицю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 27.10.2018 at 12:05, Svityaz сказано:

На березі Сапалаївки, відразу за "Сніговою королевою", почали активно проводити роботи по будівництву трьох (!!!) десятиповерхівок (якщо вірити будівельному паспорту).

Фірми, що вказані в цьому ж паспорті, маловідомі.

Майнтім? Покровський?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 3 тижня потому...
В 16.11.2018 в 01:21, Serpent сказал:

Хто що знає про DreamTown на Привокзальній 12? Обіцяють свій дитсадок і паркінги. Та й місце ну дуже зручне, як на мене. Будує вроді та ж фірма, що і Яровицю.

 

Теж думаємо брати там квартиру, вся інформація яку знайшла - радує

Проте лякає те, що здача будинку аж у 2 кв. 2020 року, щось чекати довго)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Zhеny@ сказано:

А Вас не лякає те що будинки поруч з вокзалом і залізничними шляхами, у звязку з чим Ви і вдень і вночі будуте слухати чарівні звуки паровозиків? 

зате вся інформація що знайшов радує....

 

жодного негативу....

@Zhеny@ будеш першим хто написав про колії :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Zevs_Isver сказал:

зате вся інформація що знайшов радує....

 

жодного негативу....

А які школи поглинуть стільки дітей - Арцеулова, Дрімтаун, ЛСТМ на Перемоги? Чим взагалі ті олені з міськради думають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

А які школи поглинуть стільки дітей - Арцеулова, Дрімтаун, ЛСТМ на Перемоги? Чим взагалі ті олені з міськради думають?

то я Олю "процитував" , то вона ресьорч проводила

 

наявність гарної школи, садочка,  скверику, парковки в районі підвищує привабливість нерухомості

але то а нормальних країнах, місцеві і так схавають

за те квадратні метри менше коштують - бо платиш тільки за квартиру без зручностей

 

Змінено користувачем Zevs_Isver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Zhеny@ сказано:

А Вас не лякає те що будинки поруч з вокзалом і залізничними шляхами, у звязку з чим Ви і вдень і вночі будуте слухати чарівні звуки паровозиків? 

Там не так страшні самі *паравозики*,(звикнуть),як те,що потім в іншому місці без*паравозиків* дуже тяжко  і заснути і існувати.Я не жартую,моя покійна тьотя жила на Дубенській,біля ж\д шляхів.Хто памятає при Союзі,який там рух був.Так я там спати не міг,а вони всі в іншому місці,без *рідного* ж\д не могли не заснути ні комфортно жити.Як наркомани..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Zhеny@ сказано:

А Вас не лякає те що будинки поруч з вокзалом і залізничними шляхами, у звязку з чим Ви і вдень і вночі будуте слухати чарівні звуки паровозиків?

Ой, я Вас прошу. У Луцьку повно будинків, вікна яких виходять на центральну дорогу, по якій автівки шурують безперервно більшу частину доби. Соборності, Молоді, Відродження, Волі - купа будинків понад дорогою. І живуть же якось там люди, і квартири у таких будинках по Соборності досить дорогі. За проектом в Дрімтауні відстань від крайнього будинку до колій - 70м (будинків буде 7, є і ще далі від колії). А наш Луцьк не є якимось великим залізничним транспортним вузлом, так що не бачу тут великої проблеми. Хто боїться шуму, може взяти квартиру вікна якої виходять у двір і поставити подвійний склопакет. Хоча мені особисто залізниця подобається, є у русі поїздів якась романтика. Я би взяв квартиру з вікнами на колії, ноу проблем. Такі квартири навіть дорожчі, ніж ті що вікна в двір. Доплата за краєвид. Але дійсно, чекати ще 2 роки до здачі, потім ремонт... Тут треба подумати.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...