Перейти до змісту

Новобудови Луцька


Рекомендовані повідомлення

26 хвилин тому, san4ez1 сказано:

З цього всього тільки "Яровиця".

З плюсів:якісні матеріали коробки, розміщення.

З мінусів:ціна, великий мурашник, є підозра, що комунівкації і мережі зроблені через сраку рукожопими робітниками, за матеріал не скажу...

 

А Луцеорія ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Gendruk сказано:

А Луцеорія ?

А проект бачили? Робив студент 3 курса.Планування рад'янський гуртожиток...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 27.04.2017 at 00:37, turistik сказано:

 

0-02-05-cc69af23a71df16aa07c36dc6112a5181afe33539abc61e4b80bc66c94b3d07c_full.jpg

 

Зелений коридор  - це вершина архцтектурної думки.Треба було закільчувати ще, а про балконо-тераси. які  велику  площу квартири займають я промовчу.І з документами порішалки були.А ще заправка.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Sasha24 сказано:

Порадьте будь ласка гарних і надійних забудовників в Луцьку!дякую

А НЕ МАЄ)))))А може і в усій Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було два критерії:

1.Гарних(напевно планування і фасад), хоча може мають бути симпатичними муляри....

2.Надійних.

Я вважаю, що не один забудовник в Луцьку повністю цим двом критеріям не відповідає.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крім планування та архітектури самого будинку ще має значення інфраструктура та територія Навколо..Щоб були безпечні та красиві дитячі майданчики,Щоб авто та жильці не заважали один одному,щоб з вікна було видно воду та зелені насадження, а не камяні джунглі, котрі і без сучасного ритму життя вганяють в депресію

А то суцільна еклектика.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Dim@ сказано:

Цим критеріям відповідає Супернова при умові, що все буде згідно проекту і не буде проблем зі здачею в експлуатацію.

Локація - на любителя :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 16.06.2017 at 09:14, Volyniaka сказано:

 

Яровиця

ЛСТМ на Набережній

Луцька рівєра

Луцеорія

 

Що б вибрали Ви? І чому? .... і чого б нізащо не вибирали?)))

 

Volyniaka, цікаво, що скажете Ви, як фахівець?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MOTOROLLLA сказано:

 Що б вибрали Ви? І чому? .... і чого б нізащо не вибирали?)))

 

Volyniaka, цікаво, що скажете Ви, як фахівець?

З перерахованих Вами по мірі убування:

 

1. Луцеорія, 2-га секція. Гарний краєвид на парк і Гнідавський луг, повністю з червоної цегли, гарна локація, непогане планування і якість будівництва. Мінус - дуже мало місця для парковки, відсутність дитячого майданчика.

2. ЛСТМ на Набережній. Неподалік від Центру, непогана якість будівництва, наявність яких-не яких дит.майданчиків та паркомісць. З мінусів - не дуже вдале планування, не визначеність з можливим осіданням будинків.

3. Яровиця. Я, особисто, плюсів не бачу. Локація в центральній частині перекреслюється повною відсутністю місць в садках і школах поблизу.  Підземна парковка не вирішить проблем з автомобілями. "Мурашник" - майже 600 квартир на ду-у-уже обмеженій площі; балкони і вікна різних секцій заглядають один до одного. Коли всі заселяться транспортний колапс на вулицях Яровиця та Франка забезпечений. Крім того, спереду є ще одна ділянка, яка безперечно буде забудована і тоді, замість виду на площу перед "Променем", знов таки будуть заглядати в чужі вікна.

4. Луцька рів'єра. Якість будівництва, як на мене - найгірша: біла цегла, перестінки з блоків, слабе утеплення; відсутність достатньої парковки. З плюсів - в частині квартир гарний краєвид, непогана інфраструктура.

ЗІ. Мені ще подобається "Супернова". Мабуть тому, що я сам мешкаю неподалік ))

ЗІІ. "Ніколи не кажи ніколи!" © Але з "Егоїстом" не радив би зв'язуватись...

  • Дякую! 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Volyniaka сказано:

З перерахованих Вами по мірі убування:

 

1. Луцеорія, 2-га секція. Гарний краєвид на парк і Гнідавський луг, повністю з червоної цегли, гарна локація, непогане планування і якість будівництва. Мінус - дуже мало місця для парковки, відсутність дитячого майданчика.

2. ЛСТМ на Набережній. Неподалік від Центру, непогана якість будівництва, наявність яких-не яких дит.майданчиків та паркомісць. З мінусів - не дуже вдале планування, не визначеність з можливим осіданням будинків.

3. Яровиця. Я, особисто, плюсів не бачу. Локація в центральній частині перекреслюється повною відсутністю місць в садках і школах поблизу.  Підземна парковка не вирішить проблем з автомобілями. "Мурашник" - майже 600 квартир на ду-у-уже обмеженій площі; балкони і вікна різних секцій заглядають один до одного. Коли всі заселяться транспортний колапс на вулицях Яровиця та Франка забезпечений. Крім того, спереду є ще одна ділянка, яка безперечно буде забудована і тоді, замість виду на площу перед "Променем", знов таки будуть заглядати в чужі вікна.

4. Луцька рів'єра. Якість будівництва, як на мене - найгірша: біла цегла, перестінки з блоків, слабе утеплення; відсутність достатньої парковки. З плюсів - в частині квартир гарний краєвид, непогана інфраструктура.

ЗІ. Мені ще подобається "Супернова". Мабуть тому, що я сам мешкаю неподалік ))

ЗІІ. "Ніколи не кажи ніколи!" © Але з "Егоїстом" не радив би зв'язуватись...

Дякую за розширену відповідь.

Луцеорію найменше розглядала, схилялась до ЛСТМ. Тепер задумалась...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, san4ez1 сказано:

Було два критерії:

1.Гарних(напевно планування і фасад), хоча може мають бути симпатичними муляри....

2.Надійних.

Я вважаю, що не один забудовник в Луцьку повністю цим двом критеріям не відповідає.

15 годин тому, san4ez1 сказано:

Було два критерії:

1.Гарних(напевно планування і фасад), хоча може мають бути симпатичними муляри....

2.Надійних.

Я вважаю, що не один забудовник в Луцьку повністю цим двом критеріям не відповідає.

Ну якщо ти вже такий астряк то тоді симпатичні забудовники мають бути а не муляри..А по друге якби я цікавився красою мулярів то так би й написав..Для нормальних адекватних людей в цій темі думаю питання зрозумілі..А для астряків типу тебе то можна створити тему "Астряк"і там пробувати свої сили.. Шпіціаліст!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, san4ez1 сказано:

Було два критерії:

1.Гарних(напевно планування і фасад), хоча може мають бути симпатичними муляри....

2.Надійних.

Я вважаю, що не один забудовник в Луцьку повністю цим двом критеріям не відповідає.

15 годин тому, san4ez1 сказано:

Було два критерії:

1.Гарних(напевно планування і фасад), хоча може мають бути симпатичними муляри....

2.Надійних.

Я вважаю, що не один забудовник в Луцьку повністю цим двом критеріям не відповідає.

Ну якщо ти вже такий астряк то тоді симпатичні забудовники мають бути а не муляри..А по друге якби я цікавився красою мулярів то так би й написав..Для нормальних адекватних людей в цій темі думаю питання зрозумілі..А для астряків типу тебе то можна створити тему "Астряк"і там пробувати свої сили.. Шпіціаліст!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Sasha24 сказано:

 

Шановний, Я тебе не знаю, щоб на ти...І "остряцько" відповідав не тобі.І відразу "залупатися" не варто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись тут мені радили ще ЛДБК. Ціна вища в порівнянні з іншими, але будують непогано. Та й забудовник не якась "темна конячка", а має вже свою історію.

Спочатку я сама до ЛСТМ схилялась, а тепер до ЛДБК. Правда, ціни за кв.м. тисячі на 2-3 дорожчі. Зараз будують ЖК "Карамель" десь на вул. Конякіна (якщо не помиляюсь)

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Будмайданчик луцького «Егоїста» розбирають, бо «не платять грошей»

Співчуваю інвесторам "Егоїста", підрядник почав розбирати риштування, бо забудовник не продовжив оренду. Тобто добудують його, судячи зі всього, ще не скоро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, Serpent сказано:

Будмайданчик луцького «Егоїста» розбирають, бо «не платять грошей»

Співчуваю інвесторам "Егоїста", підрядник почав розбирати риштування, бо забудовник не продовжив оренду. Тобто добудують його, судячи зі всього, ще не скоро.

Навпаки..Була того й чекав, бо по довору, якщо підрядник до жовтня не встигає закінчити роботи, то все майно переходить до замовника, дозвільні  документи вже походу відновили. тому будівництво скоро відновиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, san4ez1 сказано:

Навпаки..Була того й чекав, бо по довору, якщо підрядник до жовтня не встигає закінчити роботи, то все майно переходить до замовника, дозвільні  документи вже походу відновили. тому будівництво скоро відновиться.

Навіть якщо і так, то восени почнуться холоди, зима - не сезон для будівництва. Відновлять роботи вже як мінімум навесні, а за рік навряд чи встигнуть здати, тобто 1,5-2 роки ще як мінімум доведеться зачекати пайовикам, поки стануть повноцінними "егоїстами". Але хоч так, аби добудували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та зараз і взимку будують, тим більше невідомо яка буде зима...

Вон Сатурн Юпітер здається взимку колошматили, і нічого

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, Serpent сказано:

Навіть якщо і так, то восени почнуться холоди, зима - не сезон для будівництва. Відновлять роботи вже як мінімум навесні, а за рік навряд чи встигнуть здати, тобто 1,5-2 роки ще як мінімум доведеться зачекати пайовикам, поки стануть повноцінними "егоїстами". Але хоч так, аби добудували.

Є спеціальні присадки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Підкажіть, хтось з забудовників в Луцьку (Ковелі, Володимирі) пропонує 2-х кімнатні до 55 квадратів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи комусь відомий забудовник "Луцьктехнобуд" - пропонує квартири у комплексі "Фільварок" на Прасолів? Щось відгуків ніде немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Монолітні будинки за "модерн-експо" (також за дубнівським кільцем) - хтось чув про них? Ціна приємна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, pashka05 сказано:

Чи комусь відомий забудовник "Луцьктехнобуд" - пропонує квартири у комплексі "Фільварок" на Прасолів? Щось відгуків ніде немає

По якості є проблеми. І забудовник обіцяє одне, а по факту - робить інше.

Зараз бачу проблема - бо продають квартири в будинку, під який ще котлован не викопали.

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...